Besplatna zamjena starijih iPhone punjača

poruka: 9
|
čitano: 5.115
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatna zamjena starijih iPhone punjača".
12 godina
neaktivan
offline
Besplatna zamjena starijih iPhone punjača

Eto ja imam jedan i to na sreću baš u ruksaku kojeg sam koristio svega par puta u hotelima i tako.

 

Sve je ispisano sitnim sivim slovima na bijeloj podlozi. Morao sam izać na balkon pod najjače sunce da bih to vidio.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Besplatna zamjena starijih iPhone punjača

auuu. jesi se namazo?

Potpis!
12 godina
neaktivan
offline
Besplatna zamjena starijih iPhone punjača

Ne bih rekao da sam nešto potamnio dok sam to čitao, ali Apple bi mogao malo potamniti ta slova na svojim ispravljačima.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Besplatna zamjena starijih iPhone punjača

Ako se priča o sigurnosti onda cijela Apple paleta proizvoda uključujući računala su jedan veliki sigurnosni rizik :)

 

Evo jedan fora prilog vezan za mobitele konkretno.

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Besplatna zamjena starijih iPhone punjača

Danas sam bio u dva T-Centra i lijepo su me odje*ali. Rekli su mi da oni nemaju veze sa zamjenom punjača, da to što je Apple napravio loše punjače nije njihova greška i da oni neće korisnicima davati nove i ispravne punjače o svom trošku. Djelatnik u T-Centru mi je čak rekao da to što piše na raznim portalima o zamjeni kod operatera može svatko napisati što hoće. Moj punjač nisu htjeli ni poslati u ovlašteni servis (isteklo je jamstvo od jedne godine). Na službenim stranicama http://www.apple.com/hr/support/usbadapter-european/ gdje je Program zamjene za Appleov 5-vatni USB adapter za napajanje za europsko tržište kada pokušate saznati lokacije ovlaštenih servisa u Hrvatskoj ne dobijete nikakve informacije. Sve je vrlo loše organizirano i svatko daje drugačiju informaciju dok nekome ne eksplodira mobitel, zapali se stan ili netko nastrada.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Besplatna zamjena starijih iPhone punjača
Tvrle kaže...

Danas sam bio u dva T-Centra i lijepo su me odje*ali. Rekli su mi da oni nemaju veze sa zamjenom punjača, da to što je Apple napravio loše punjače nije njihova greška i da oni neće korisnicima davati nove i ispravne punjače o svom trošku. Djelatnik u T-Centru mi je čak rekao da to što piše na raznim portalima o zamjeni kod operatera može svatko napisati što hoće. Moj punjač nisu htjeli ni poslati u ovlašteni servis (isteklo je jamstvo od jedne godine). Na službenim stranicama http://www.apple.com/hr/support/usbadapter-european/ gdje je Program zamjene za Appleov 5-vatni USB adapter za napajanje za europsko tržište kada pokušate saznati lokacije ovlaštenih servisa u Hrvatskoj ne dobijete nikakve informacije. Sve je vrlo loše organizirano i svatko daje drugačiju informaciju dok nekome ne eksplodira mobitel, zapali se stan ili netko nastrada.

Ja kada sam pitao u T-Centru rekli su mi da mijenjaju, da trebna donjeti punjač i uređaj (valjda zbog serijskog broja), i kolko sam ja skuzio neces odma dobiti novi punjač nego trebaš čekati nekoliko dana.

 

A ovlašteni servis u Hrvatskoj je iStyle.

 

I dam se kladit da je na Apple-ovoj stranici pisalo da se moze zamjeniti kod operatera, ali sad vise to nemogu nać. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.6.2014 18:28 (cedevita od limuna).
13 godina
offline
Besplatna zamjena starijih iPhone punjača
Znam da u Store-u, na Cvjetnom trgu u Zagrebu mijenjaju te punjače...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Besplatna zamjena starijih iPhone punjača

Ovdje u Osijeku u T-Centrima ne da ne primaju defektne adaptere već su i bezobrazni po ovom pitanju. Korisniku se obećavaju brda i doline kad treba potpisati ugovor na dvije godine kod kupnje uređaja, a kad korisniku trebaju izaći u susret onda se prave grbavi. Jadno i žalosno. Koliko sam ja shvatio korisnik treba donijeti neispravan adapter zajedno sa mobitelom radi evidencije serijskog broja u ovlašteni servis i on će mu biti zamjenjen besplatno. Zašto bi se trebalo čekati danima (meni su rekli do 14 dana) ako imaju adapter na lageru? Oni ga ionako neće servisirati već odložiti u otpad. Što je sa korisnicima koji nisu iz Zagreba? Mislim da je jednostavnije naručiti za par USD novi iz Kine preko eBay-a (stići će prije) nego gubiti vrijeme i živce s T-Mobile-om.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Besplatna zamjena starijih iPhone punjača
Tvrle kaže...

Ovdje u Osijeku u T-Centrima ne da ne primaju defektne adaptere već su i bezobrazni po ovom pitanju. Korisniku se obećavaju brda i doline kad treba potpisati ugovor na dvije godine kod kupnje uređaja, a kad korisniku trebaju izaći u susret onda se prave grbavi. Jadno i žalosno. Koliko sam ja shvatio korisnik treba donijeti neispravan adapter zajedno sa mobitelom radi evidencije serijskog broja u ovlašteni servis i on će mu biti zamjenjen besplatno. Zašto bi se trebalo čekati danima (meni su rekli do 14 dana) ako imaju adapter na lageru? Oni ga ionako neće servisirati već odložiti u otpad. Što je sa korisnicima koji nisu iz Zagreba? Mislim da je jednostavnije naručiti za par USD novi iz Kine preko eBay-a (stići će prije) nego gubiti vrijeme i živce s T-Mobile-om.

apple servis nema apsolutno nista na lager, sve se provjerava i narucuje direkt prek applea(cak i naljepnice), i ne baca se nista u otpad nego ono sto se moze popraviti apple to ispravlja i vraca ponovno u zamjenske dijelove! i tolika je navala da je to nevjerovatno jednostavno ljudi se ponasaju kao da su imali tempiranu atomsku bombu u kuci a ne adapter kojem je napon neznatno oscilirao od apple-ovih standardno visokih propisa, i ti u appleu su stvarno picajzle! da mi je samo znati kako je u ostalim  "ne apple" punjacima?!{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice