Apple Watch je promašaj

poruka: 190
|
čitano: 27.372
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Watch je promašaj".
13 godina
offline
Apple Watch je promašaj

Što kažete na eventualno ovakav izgled "Apple Watcha" {#} ?!?!

 

LINK; http://mob.hr/je-li-appleov-watch-trebao-biti-okrugao-ovaj-koncept-svjedoci-da-je/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch je promašaj
ATJLučko kaže...

Što kažete na eventualno ovakav izgled "Apple Watcha" {#} ?!?!

 

LINK; http://mob.hr/je-li-appleov-watch-trebao-biti-okrugao-ovaj-koncept-svjedoci-da-je/

Meni je daleko ljepši trenutni dizajn, iako se čini da većina preferira okrugli.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch je promašaj
ATJLučko kaže...

Što kažete na eventualno ovakav izgled "Apple Watcha" {#} ?!?!

 

LINK; http://mob.hr/je-li-appleov-watch-trebao-biti-okrugao-ovaj-koncept-svjedoci-da-je/

Osobno puno bolji.

 

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch je promašaj
duhonja kaže...
Xanzzu kaže...

Do sada mi se uvjek kod applea barem dizajn sviđao, posebice iPhone 4 i 5...

 

Moram reći da sam u najmanju ruku razočaran s dizajnom watcha, ali i novog iPhonea.

Sve ostalo je već rečeno.

 

I da kolega Petrici, iako ponešto neočekivano od Vas na ovu temu, ali jako lijepo ste to rekli. 

Možda je

još najbolje rekao, da je proizvođač netko drugi, već bi ga na pozornici ismijali.

Dakle,sva je ipak samo u imenu Apple...Onda normalne ljude prozivate da mrze Apple.Nije istina,samo vas ismijavamo...{#}

Iza tog imena nešto i stoji. I iPhone i iPad su to dokazali. U početku ste se rugali, pa eto, nekoliko godina kasnije skoro svi na uređajima inspirirani njima...

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.9.2014 17:58 (apollo).
10 godina
neaktivan
offline
Apple Watch je promašaj

"Tko normalan danas ne želi posjedovati tablet?"

 

Koji facepalm čovječe. Teži fail.

 
4 6 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Apple Watch je promašaj
apollo kaže...
duhonja kaže...
Xanzzu kaže...

Do sada mi se uvjek kod applea barem dizajn sviđao, posebice iPhone 4 i 5...

 

Moram reći da sam u najmanju ruku razočaran s dizajnom watcha, ali i novog iPhonea.

Sve ostalo je već rečeno.

 

I da kolega Petrici, iako ponešto neočekivano od Vas na ovu temu, ali jako lijepo ste to rekli. 

Možda je

još najbolje rekao, da je proizvođač netko drugi, već bi ga na pozornici ismijali.

Dakle,sva je ipak samo u imenu Apple...Onda normalne ljude prozivate da mrze Apple.Nije istina,samo vas ismijavamo...{#}

Iza tog imena nešto i stoji. i iPhone i iPad su to dokazali. U početku ste se rugali, pa eto, nekoliko godina kasnije skoro svi na uređajima inspirirani njima...

Svakako,besprijekoran marketing i milijarde investirane u njega..i Jabucari..{#} Shvati vec jednom,fucka nas se za Apple,no komaican je nacina na koji Apple izvodi svoje predstave i cirkus,a masa ljudi,to nekriticki pase..Ako smo se cemu smijali,smijemo se,i smijat cemo se,to je kako je Apple uspio stvoriti auru  naivne i gotovo djecje pohlepnosti,kod odredjene kategorije ljudi,koji cim prezentira neki svoj proizvod,ovi pohrle,kao djeca gladna omiljenih slatkisa..Hajde i to je oke,samo smjesno,no kad te slatkise prodaje po cijenama,koje ne mogu opravdati,niti dizajn,niti mogucnosti,niti ime,a niti bilo sto drugo,a uz to,jos se stvara reakcija zahvalnosti Appleu,sto je uopce ucinio cast kupcima da uopce mogu kupiti njihov proizvod,e..to je da mi ostali padnemo na guz**u od smijeha...Daj shvatite vec,daleko od toga da mrzimo ikoga,samo se zabavljamo do mokrenja u gaće...{#}

 

E da..sto se inspiracije tice,,,pa Apple je iskopirao masu dizajne od firme Braun,iz godine 1950..a nije da ekipa iz Deep speace 9 nisu imali tablete vec 1996. godine... {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.9.2014 18:03 (duhonja).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch je promašaj
duhonja kaže...

Svakako,besprijekoran marketing i milijarde investirane u njega..i Jabucari..{#} Shvati vec jednom,fucka nas se za Apple,no komaican je nacina na koji Apple izvodi svoje predstave i cirkus,a masa ljudi,to nekriticki pase..Ako smo se cemu smijali,smijemo se,i smijat cemo se,to je kako je Apple uspio stvoriti auru  naivne i gotovo djecje pohlepnosti,kod odredjene kategorije ljudi,koji cim prezentira neki svoj proizvod,ovi pohrle,kao djeca gladna omiljenih slatkisa..Hajde i to je oke,samo smjesno,no kad te slatkise prodaje po cijenama,koje ne mogu opravdati,niti dizajn,niti mogucnosti,niti ime,a niti bilo sto drugo,a uz to,jos se stvara reakcija zahvalnosti Appleu,sto je uopce ucinio cast kupcima da uopce mogu kupiti njihov proizvod,e..to je da mi ostali padnemo na guz**u od smijeha...Daj shvatite vec,daleko od toga da mrzimo ikoga,samo se zabavljamo do mokrenja u gaće...{#}

Pa kažem, vi se slobodno smijte/rugajte, ali Apple je pokazao da je redovito bio u pravu, i ovaj put će vjerojatno biti.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch je promašaj
duhonja kaže...

E da..sto se inspiracije tice,,,pa Apple je iskopirao masu dizajne od firme Braun,iz godine 1950..a nije da ekipa iz Deep speace 9 nisu imali tablete vec 1996. godine... {#}

Ne kažem da ima ičega lošega u tome, samo da je Apple bio u pravu. Postojala je i LG Prada, ali je svejedno bio Apple taj koji je takav koncept progurao u mainstream zbog zatucane mase, jer za razliku od ostalih proizvođača Apple ima bazu korisnika koji vjeruje u njegove proizvode te se neće sramiti kupiti i koristiti takav proizvod. Isto vrijedi i za iPad. I da ne zaboravim korisničko sučelje koje im je uvijek na top-nivou.

13 godina
offline
Re: Apple Watch je promašaj
duhonja kaže...
apollo kaže...
duhonja kaže...
Xanzzu kaže...

Do sada mi se uvjek kod applea barem dizajn sviđao, posebice iPhone 4 i 5...

 

Moram reći da sam u najmanju ruku razočaran s dizajnom watcha, ali i novog iPhonea.

Sve ostalo je već rečeno.

 

I da kolega Petrici, iako ponešto neočekivano od Vas na ovu temu, ali jako lijepo ste to rekli. 

Možda je

još najbolje rekao, da je proizvođač netko drugi, već bi ga na pozornici ismijali.

Dakle,sva je ipak samo u imenu Apple...Onda normalne ljude prozivate da mrze Apple.Nije istina,samo vas ismijavamo...{#}

Iza tog imena nešto i stoji. i iPhone i iPad su to dokazali. U početku ste se rugali, pa eto, nekoliko godina kasnije skoro svi na uređajima inspirirani njima...

Svakako,besprijekoran marketing i milijarde investirane u njega..i Jabucari..{#} Shvati vec jednom,fucka nas se za Apple,no komaican je nacina na koji Apple izvodi svoje predstave i cirkus,a masa ljudi,to nekriticki pase..Ako smo se cemu smijali,smijemo se,i smijat cemo se,to je kako je Apple uspio stvoriti auru  naivne i gotovo djecje pohlepnosti,kod odredjene kategorije ljudi,koji cim prezentira neki svoj proizvod,ovi pohrle,kao djeca gladna omiljenih slatkisa..Hajde i to je oke,samo smjesno,no kad te slatkise prodaje po cijenama,koje ne mogu opravdati,niti dizajn,niti mogucnosti,niti ime,a niti bilo sto drugo,a uz to,jos se stvara reakcija zahvalnosti Appleu,sto je uopce ucinio cast kupcima da uopce mogu kupiti njihov proizvod,e..to je da mi ostali padnemo na guz**u od smijeha...Daj shvatite vec,daleko od toga da mrzimo ikoga,samo se zabavljamo do mokrenja u gaće...{#}

 

E da..sto se inspiracije tice,,,pa Apple je iskopirao masu dizajne od firme Braun,iz godine 1950..a nije da ekipa iz Deep speace 9 nisu imali tablete vec 1996. godine... {#}

{#} kolega, svaki cigo svoga konja hvali.

 

Ali, jedno pitanje, jeste li možda gledali ili čuli za seriju "Svemir 1999", ako niste, potražite koju epizodu, da vidite što su preci svega, pa i "Star Treck-a", da ne spominjem koje i kakve su gagdete imali kod sebe.

ATJ Lučko
10 godina
protjeran
offline
Apple Watch je promašaj

Pa jasno kolega,DS9 je bio samo primjer..a gledao sam i S1999,stovise,imam i finu kolekciju Star treka,pocev jos od crno-bijelih epizoda,i komunikatora ciji sam dizajn prepoznao kod Motorole i Samsunga,u preklopnim mobitewlima..tako da o nekoj inovaciji govoriti po pitanju dizajna,mozemo samo ,ako ih vrtimo u krug..{#}

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Apple Watch je promašaj

Čitav crApple je promašaj.

Moj PC  
4 4 hvala 0
13 godina
offline
Apple Watch je promašaj

Molim vas da u komentaru dana ne objavljujete Maštrukov članak o referendumu za nezavisnost u Škotskoj, koji je danas izašao na index.hr.

 

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple Watch je promašaj

Idemo redom. Sat je imho ružan, u najmanju ruku prosječnog izgleda. Tek mu dodatno remenje podiže malo ukupni dojam i izmjenjivo remenje na taj način najpraktičnije je do sad viđeno. Sučelje je konfuzno, home screen je nepraktičan a ono puce je samo vrh neukusa na takvoj smravici. Trenutno su barem dva sw-a dizajnom osebujnija, moto 360 i gear s iako mi se i asusov sviđa. 

E sad, pretpostavljam da neki razmišljaju dosta uskogrudno tj većinom iz svojeg iskustva. Nije stvar u neupotrebljivosti tog watcha nego neupotrebljivosti pojedincu. Kao nastavnik, predavač i čovjek koji puno putuje, sastanči i odlazi na razne konferencije mogu savršeno vidjeti sw u svojem portfoliu uređaja. Na sastanku ili nastavi moj smartphone je često stišan ili eventualno na vibri te konstantno provjeravanje na njega za važnim propuštenim pozivima nije kulturno u korporativnom svijetu a ne djeluje dobro ni odgovorno prema učenicima, studentima i sl. Da ne govorim o zvonjavi telefona na konferencijama u punoj dvorani. Mobitel mi je obično u torbici ili aktovci i sigurno bi bilo jednostavnije provjeriti i vidjeti poziv ili poruku na sw te se ispričati ukoliko je poziv važan. Također, u putovanju kod poziva ili poruka praktičnije je pogledati na sat nego vaditi mob iz džepa ili gdje ga već nosite. Bt slušalice nikad nisam zavolio iako ih ponekad koristim. Dolazak na lokaciju u zemlji ili inozemstvu često izaziva određen problem ako se traži egzaktna adresa. Znao sam, kad idem autom parkirati negdje gdje jednostavno ima mjesta te pješke doći do odredišta. Gear s recimo ima integrirane nokiine mape što je definitvno od koristi. Također, bavim se intenzivno sportom, trčanje i planinarenje najviše, pa bih volio određene funkcije koristiti na satu na što sam sad primoran sa smartphonom. Naročito ako sw podržava sim kao gear s. Govorim o gear s-u ovdje najviše samo zato jer je po meni ponudio najkompletniji uređaj i po meni najljepši dizajn jer sam više poklonik četvrtastih satova i meni recimo uz odijelo djeluju elegantnije od okruglih. Ali naravno, ovo je moje mišljenje, vama to ne mora ništa značiti jer ne radite posao kao ja, ili se ne bavite sportom ili nešto treće. Poanta cijelog ovog posta je da ne sudite prema sebi drugima jer neki itekako vide prednosti ovakvog gadgeta koji ima samo jednu slabu točku-bateriju. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Apple Watch je promašaj
BlueMax kaže...

Molim vas da u komentaru dana ne objavljujete Maštrukov članak o referendumu za nezavisnost u Škotskoj, koji je danas izašao na index.hr.

 

ajajajaj, bolje da nisam niti pogledao

15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch je promašaj
BlueMax kaže...

Molim vas da u komentaru dana ne objavljujete Maštrukov članak o referendumu za nezavisnost u Škotskoj, koji je danas izašao na index.hr.

 

Nećemo ,ipak je ovo IT forum. {#}

Ovdje na forumu su trollovi mila majka prema bolesnicima tamo. {#}

Po komentarima ,prosječan IQ je oko 20.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.9.2014 19:56 (kizo2703).
11 godina
offline
Re: Apple Watch je promašaj
kizo2703 kaže...
BlueMax kaže...

Molim vas da u komentaru dana ne objavljujete Maštrukov članak o referendumu za nezavisnost u Škotskoj, koji je danas izašao na index.hr.

 

Nećemo ,ipak je ovo IT forum. {#}

Ovdje na forumu su trollovi mila majka prema bolesnicima tamo. {#}

Po komentarima ,prosječan IQ je oko 20.

prije OT forum {#}

16 godina
offline
Re: Apple Watch je promašaj
Friday kaže...
duhonja kaže...
Debeli Gazda kaže...

svi domaći i strani recenzenti imaju neki flagship android. Nijedan privatno nema iphone a probali su sve uređaje. Pametnom dosta.

Živa istina..ljudi su valjda toliko dovoljno pametni,da tocno plate ono sto i dobiju,ne vise..{#}

 

Ja nemam iphone i vjerojatno ga neću nikada ni imati (ne privlači me). Ali imam S3 i ne mogu reći baš da sam dobio ono što sam platio. Taj mobitel je spor ko smrt jebote...

 

Pa barem ti imaš izbora. Ja sam dvije godine vozio S3 na CynogenModu i letio je. 

12 godina
neaktivan
offline
Apple Watch je promašaj
Glupo mi je raspravljat o izgledu sata. Nekome se sviđa, nekome ne. Ali što se oblika tiće, za ovakvu vrstu satova gdje imamo more tekstualnih poruka zar nije podesniji i prirodniji četvrtasti oblik. Mislim da je u tom slučaju bolja iskoristivost prostora nego kod okruglog oblika.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple Watch je promašaj

Slažem se u potpunost s autorom, a dodao bi konstataciju koju sam negdje pročitao, da ovaj tren Apple ne kreira trendove nego ih prati. 

 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Apple Watch je promašaj

Vidjeh uživo Watch, ekran je katastrofa...doslovno SE LiveView kvaliteta (koji je inače možda po meni najnapredniji sat, iako je star 4 godine...)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Apple Watch je promašaj

Jabuka Sat, danas stigao. Kakva nevjerojatna revolucija, čak pokazuje i koliko je sati. Ma strašan sat.

Moj PC  
7 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple Watch je promašaj
Ezio kaže...

smartwatch je trenutno excessory. ali vjerujem da će naći publiku jer , budimo realni, ne trebaju nam ni smartphoneovi pa ih svejedno svi imaju. ako smartwatch bude koristan za nešto više od notifikacija, tko zna kakva ga budućnost čeka...

Smartphoneove 90% ljudi kupuje na ugovor za naočigled, "malu paru".
Sat vjerujem neće ići na ugovor, jer samostalno ne šljaka bez ajfona:
jedino što je moguće da ga Apple ponudi u prigodnom povoljnijem paketu sa nekim od svojih novih ajfonova?  
Inače dakle ovise o vansezonskoj direktnoj prodaji, za što nisam siguran da će ići tako lako.
Ne zaboravimo i varku: cijena je navedena kao "VEĆ OD" 350$. Za taj novac U USA ići će tamagotchi 
plastikaner, modeli od aluminija, zlata... tko zna koliko će koštati sport, edition i kombinacije.
Svi koji prizivaju uspjeh phonea i ipada unatoč sumnjičavosti, zaboravljaju da je to bilo u doba 
vladavine JOBSA. Nakon njega već su imali relativni fijasko sa 5c igračkama, koje mnogi zaboravljaju.
Da je fijasko vidi se po tome što više ništa slično ne nude u iPhone novostima.
"S nekoliko bitnih promašaja Appleu je uspjelo Watch
učiniti svime onime što prvi iPhone i prvi iPad nisu bili:
-istim kakvi su i svi ostali "pametni satovi" koji već postoje.  "
Mislim da je ovo srž problema. Isto jednodnevno trajanje baterije, ista zavisnost od matičnog smartphonea, 
i dizajn koji nije neka sreća, što su izgleda svjesni i u samom Appleu kad prvi put nude toliko varijacija veličina i opcija.
Neke kombinacije od njih su mi osobno i zgodne, ali to nije to što su čak donedavno radili: ponudili JEDAN kvalitetan uređaj za koji svako
kaže "uh dobro izgleda". Evo, ne pada mi toliko čak njihov iphone na pamet koliko MacPro cilindar i zadnji iMac. 
----
No na kraju valja još pričekati sa epitetom "promašaj" - veliki plus koji je isfurao prvi iphone bila je apps zajednica.
Dakle moguće da nekenove originalne thirdparty aplikacije donesu smisao i želju za apple watchem.
Trenutno nemaju ništa takvoga, ali daleko je siječanj.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch je promašaj
rjakopec kaže...

Slažem se u potpunost s autorom, a dodao bi konstataciju koju sam negdje pročitao, da ovaj tren Apple ne kreira trendove nego ih prati. 

Kako to da je konkurencija tek krenula s pametnim satovima kada su krenule glasine o Apple-ovom pametnom satu? I ovo je trend koji će Apple postaviti ako ga uspije. Samsung, Sony i ekipa vješto prate što Apple radi ne bi li se i sami okoristili o njihovim idejama.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch je promašaj
overhaul kaže...
Ezio kaže...

smartwatch je trenutno excessory. ali vjerujem da će naći publiku jer , budimo realni, ne trebaju nam ni smartphoneovi pa ih svejedno svi imaju. ako smartwatch bude koristan za nešto više od notifikacija, tko zna kakva ga budućnost čeka...

Smartphoneove 90% ljudi kupuje na ugovor za naočigled, "malu paru".
Sat vjerujem neće ići na ugovor, jer samostalno ne šljaka bez ajfona:
jedino što je moguće da ga Apple ponudi u prigodnom povoljnijem paketu sa nekim od svojih novih ajfonova?  
Inače dakle ovise o vansezonskoj direktnoj prodaji, za što nisam siguran da će ići tako lako.
Ne zaboravimo i varku: cijena je navedena kao "VEĆ OD" 350$. Za taj novac U USA ići će tamagotchi 
plastikaner, modeli od aluminija, zlata... tko zna koliko će koštati sport, edition i kombinacije.
Svi koji prizivaju uspjeh phonea i ipada unatoč sumnjičavosti, zaboravljaju da je to bilo u doba 
vladavine JOBSA. Nakon njega već su imali relativni fijasko sa 5c igračkama, koje mnogi zaboravljaju.
Da je fijasko vidi se po tome što više ništa slično ne nude u iPhone novostima.
"S nekoliko bitnih promašaja Appleu je uspjelo Watch
učiniti svime onime što prvi iPhone i prvi iPad nisu bili:
-istim kakvi su i svi ostali "pametni satovi" koji već postoje.  "
Mislim da je ovo srž problema. Isto jednodnevno trajanje baterije, ista zavisnost od matičnog smartphonea, 
i dizajn koji nije neka sreća, što su izgleda svjesni i u samom Appleu kad prvi put nude toliko varijacija veličina i opcija.
Neke kombinacije od njih su mi osobno i zgodne, ali to nije to što su čak donedavno radili: ponudili JEDAN kvalitetan uređaj za koji svako
kaže "uh dobro izgleda". Evo, ne pada mi toliko čak njihov iphone na pamet koliko MacPro cilindar i zadnji iMac. 
----
No na kraju valja još pričekati sa epitetom "promašaj" - veliki plus koji je isfurao prvi iphone bila je apps zajednica.
Dakle moguće da nekenove originalne thirdparty aplikacije donesu smisao i želju za apple watchem.
Trenutno nemaju ništa takvoga, ali daleko je siječanj.

Zašto je 5C fijasko?

12 godina
offline
Re: Apple Watch je promašaj
apollo kaže...

Zašto je 5C fijasko?

Zato sto neki jos uvijek ne kuze cemu je sluzio i cemu sluzi iPhone 5C

16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch je promašaj
apollo kaže...
rjakopec kaže...

Slažem se u potpunost s autorom, a dodao bi konstataciju koju sam negdje pročitao, da ovaj tren Apple ne kreira trendove nego ih prati. 

Kako to da je konkurencija tek krenula s pametnim satovima kada su krenule glasine o Apple-ovom pametnom satu? I ovo je trend koji će Apple postaviti ako ga uspije. Samsung, Sony i ekipa vješto prate što Apple radi ne bi li se i sami okoristili o njihovim idejama.

hardware je opipljiviji od glasina.

 

i da, nfc i velike dijagonale su trend koji je postavio apple :)

Life is too short to remove USB safely
16 godina
offline
Apple Watch je promašaj

Evo švicarca što kaže o predstavljenom satu:
Naravno on je donekle suprotstavljeni tabor ali nije nezanimljivo vidjeti što netko unutar struke ima za reći.
 http://www.businessinsider.com/jean-claude-biver-apple-watch-2014-9#ixzz3D0MH0pzE
Dakle, kaže; 
"To be totally honest, it looks like it was designed by a student in their first trimester. 
-added Biver, who heads up the brands Tag Heuer, Zenith, and Hublot."

apollo kaže...

Zašto je 5C fijasko?

 

Nisam pametan, pročitaj po netu.
http://www.zacks.com/stock/news/112039/Why-an-iPhone-5C-Flop-is-The-Best-Thing-for-Apple-Stock 
https://bgr.com/2014/09/10/iphone-5c-flop-sales-iphone-6/https://bgr.com/2014/09/10/iphone-5c-flop-sales-iphone-6/
Naravno "nepristrani" poput apple insidera, macworlda ili neznam ni ja kojeg jabučnjak sljedbenika, reći će da 
je to sve laž, hoax, zavjera, kleveta. Ali Kad je Apple niti pola godine od predstavljanja imao
citat: "demand remains slack, as evidenced by price cuts and reduced orders. 
Wal-Mart has actually cut retail prices in half, 
while Apple has told some assemblers that it is reducing orders by nearly 30%." 
Pa u to kratko doba nakon puštanja na tržište je potražnja trebala biti u peaku.  
Druga indikacija je ono što sam i ja rekao, ako laže koza ne laže rog:
"This year, Apple still took the wraps off of two new phones, 
but with one key distinction from 2013: both the iPhone 6 and iPhone 6 Plus are premium products.
It strikes me as a relief that there was no more “light” version of the iPhone 6 revealed today."  

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple Watch je promašaj
Hm, da. Možda je u pravu, možda ne: http://www.businessinsider.com/rim-ceo-quotes-2011-9?op=1
12 godina
neaktivan
offline
Apple Watch je promašaj

Koja glupost pisati za nešto što nije ni izašlo da je promašaj.

Nije mi baš drag Apple ni njihovi proizvodi, niti namjeravam kupiti neki njihov proizvod. Ali ne vidim po čemu je isti kao konkurencija. Jedino što im je zajedničko je što je i ovo sat i što se nosi na ruci, kao i ostali... Pravi promašaj je bio Samsung sa kamerom na satu. A ovaj zadnji, koji već po redu, im je ispao dobar.

A što se tiče Appleovog sata, zoom sa točkićem sa strane je baš dobra stvar. I ulazak i izlazak iz aplikacija je super, po onome što sam ja vidio. Onda skidanje kaiša i razne opcije drugih kaiša za zamjeniti. Nisam vidio da neki drugi smartwatch ima nešto slično, ili bolje izvedeno.

 

A vjerovatno je samo teži od 150 grama, pa ga Petrić ne može odignuti...

 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch je promašaj
hrvooje kaže...

hardware je opipljiviji od glasina.

 

i da, nfc i velike dijagonale su trend koji je postavio apple :)

Svi znaju da su Sony, Samsung i sl. krenuli sa smartwatch-evima zbog Apple-a. I multitouch je postojao prije iPhone-a i iPad-a, ali je tek Apple bio taj koji je pokrenuo revoluciju u toj kategoriji, pa je po tome inovator. To za velike dijagonale, tko je rekao da ih je Apple postavio? Ne govorim za iPhone da ima pretjerano mnogo inovacija, trenutno je iOS taj koji će donijeti poboljšanja i novitete  kod iPhone-a kao i OS X kod Mac računala.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.9.2014 8:16 (apollo).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice