Taksist "inovator" preduhitrio tehnološke kompanij

poruka: 6
|
čitano: 11.547
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Taksist "inovator" preduhitrio tehnološke kompanij".
6 godina
offline
Taksist "inovator" preduhitrio tehnološke kompanij

Davno sam na volan pokušao zalijepiti mobitel s onim "ljigavcem", samoljepljivim silikonom ali na volanu nema ravne plohe pa se odvoji. No nisam prvi, kolega je nekad imao manji mobitel koji je uspio ugurati između krakova volana... trebao je to patentirati. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Taksist "inovator" preduhitrio tehnološke kompanij

u slučaju sudara i aktivacije zračnog jastuka mislim da to ne bi dobro završilo...

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Taksist "inovator" preduhitrio tehnološke komp
Gestapo kaže...

u slučaju sudara i aktivacije zračnog jastuka mislim da to ne bi dobro završilo...

 -da 'ali'.. sad ću kao 'braniti' glupavog taxistu.. :)

.. gradska vožnja, taxi.. izuzetno rijetko su tad sudari koji bi aktivirali zr.jas.. to je za veće brzine-sile-udarce kad se karoserija piga.. tak da mada je glupo-opasno ako do aktivacije zr.jas. dođe, njemu je korisno, jer ... taxi.

 

+ edit.. a ono što će takvom 'idejom' usljediti.. (jedan od mogućih scenarija, extrem..) sad svatko tko vidi članak na forumu ili nekom twitiju-servisu-memeu.. poželi isto to, običan vozač, koji nije taxista, koji ne vozi čitavo radno vrijeme-dan.. odnosno, vozačka (ne)kultura pri čemu svi nonstop vise na mobu.. tj ako u klasičnu statistiku ubacimo i zakon velikih brojeva tad će svako malo netko izgubiti glavu-oko.. dok će još više koristiti mob u vožnji umjesto manje... a pogotovo retardus juzer koji u nedostatku adekvatnog čička-sistema-nečeg, zaljepi superjakim ljepilom da ne otpada pa kad se sjeti da tad mobač ostaje trajno (auto)mobilan (dio) umjesto prijevoza s-na-posao ostane 'prikovan' i ostatak dana u autu, jer tamo je glavni uređaj današnjice, mob.. ne može ga ostaviti, bar dok ljepilo ne popusti :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2024 17:52 (ihush).
13 godina
offline
Re: Taksist "inovator" preduhitrio tehnološke komp
Gestapo kaže...

u slučaju sudara i aktivacije zračnog jastuka mislim da to ne bi dobro završilo...

 Ne mora biti, ako ima dodano jamstvo na mob ili zaslon, extra care pack, kasko za mob, zamijene ti staklo ili što već bez dodatnih troškova. Znam jer sam ga i ja imao na volanu, zaspao u vožnji i sastavio ga čelom, ako su to priznali u servisu priznali bi i sudar ili zračni jastuk.

8 godina
offline
Re: Taksist "inovator" preduhitrio tehnološke komp
ante_etna kaže...
Gestapo kaže...

u slučaju sudara i aktivacije zračnog jastuka mislim da to ne bi dobro završilo...

 Ne mora biti, ako ima dodano jamstvo na mob ili zaslon, extra care pack, kasko za mob, zamijene ti staklo ili što već bez dodatnih troškova. Znam jer sam ga i ja imao na volanu, zaspao u vožnji i sastavio ga čelom, ako su to priznali u servisu priznali bi i sudar ili zračni jastuk.

 A jel ti zamijene mozak u jamstvu?

Ja rekoh
7 godina
offline
Re: Taksist "inovator" preduhitrio tehnološke komp
Ha ha, mogu misliti kako je super kad se vrti s volanom u serpentinama, kao na ringispilu.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice