SpaceX u tajnosti radi špijunske satelite namijenj

poruka: 7
|
čitano: 2.725
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SpaceX u tajnosti radi špijunske satelite namijenj".
15 godina
offline
SpaceX u tajnosti radi špijunske satelite namijenj

opako tajnovito, kad i bug piše o tome. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
20 0 hvala 3
8 godina
offline
Re: SpaceX u tajnosti radi špijunske satelite nami
Ajar kaže...

opako tajnovito, kad i bug piše o tome. 

 Satelite je teško i nemoguće sakriti; točne mogućnosti i namjenu je lakše a o tome nismo ništa doznali. Možda je i pušteno namjerno zato da se upozori protivnike da ne pokušavaju raditi određene stvari mimo tajnih dogovora jer se će biti uhvaćeni.

Ja rekoh
10 godina
offline
Re: SpaceX u tajnosti radi špijunske satelite nami
surprise, surprise..
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
SpaceX u tajnosti radi špijunske satelite namijenj

Meni je fascinantno kako američka vlada kontinuirano ulaže novce u Elona Muska i njegove projekte, dok je on istovremeno protiv iste te američke vlade i govori gdje stigne protiv nje. 

 
0 4 hvala 0
2 godine
offline
SpaceX u tajnosti radi špijunske satelite namijenj

Ovoga se prvenstveno trebaju bojati americki gradani.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
SpaceX u tajnosti radi špijunske satelite namijenj

Naslov je izvrnuo malo linkane vijesti.

SpaceX radi mrežu satelita, dakle postavlja ih u nisku orbitu.

Same satelite ne radi SpaceX, nego NRO. 

 
0 0 hvala 2
8 godina
offline
Re: SpaceX u tajnosti radi špijunske satelite nami
Marko :D kaže...

Meni je fascinantno kako američka vlada kontinuirano ulaže novce u Elona Muska i njegove projekte, dok je on istovremeno protiv iste te američke vlade i govori gdje stigne protiv nje. 

 Nije on protiv vlade kao takve već određenog smjera sadašnje vlade. A sadašnji POTUS je radi politike podržao sindikalno organiziranje kojem se Musk žestoko protivi kao i bilo koji drugi veliki igrač pa su dane subvencije koje mogu koristiti samo američki proizvođači što znači da nema kineskog standard range modela za njihovo tržište. U pitanju su stotine milijuna ili milijardi zelenih razloga zašto je on protiv Bidena. 

Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice