Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama zaključana tema

poruka: 326
|
čitano: 89.649
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama".
11 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr

Pa šta ocekujemo više od Amerike. Sve što smo pokupili od njih su gluposti.A ustvari jedino i to nude. 

13 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Pa odbaci sve. Počni s internetom.
Ko da te netko tjera da prihvaćaš američka sranja.
2 godine
protjeran
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Nije li net nastao u CERNu?
13 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Naravno da nije.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
silvio3105 kaže...
Nije li net nastao u CERNu?

 Nastao je kao prva mreža između nuklearnih raketnih silosa ili tak neš u USA

12 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Endymon kaže...

Pa šta ocekujemo više od Amerike. Sve što smo pokupili od njih su gluposti.A ustvari jedino i to nude. 

 Tranzistor

16 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
forumaš kaže...
silvio3105 kaže...
Nije li net nastao u CERNu?

 Nastao je kao prva mreža između nuklearnih raketnih silosa ili tak neš u USA

 

U stvari je neki ukrajinski profesor prvi napravio paketnu mrežu, bila je negdje na netu zanimljiva priča na tu temu

20 mjeseci
protjeran
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr

Nije bitno tko je izmislio vec tko je Internet donio širokim masama a to sigurno nisu vukojebine poput Rusije. Zadnjih 40 godina prosjecan covjek je zivio nikad bolje u povijesti, zahvaljujući Zapadu i slobodama a sada fašisti, (kato)talibani i kozojebi to uništavaju.

12 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Ivan(4) kaže...
Vrlo nisu bili sterilisani. Ali ne, ništa od toga nije istina jer ti znaš da to ne može da bude. I da, sudiš izložbe malih pingvina? 😄

 Klik

mzopg kaže...

Inače živim na vlastitoj farmi, to sam već više puta spomenuo, imam samoodrživo imanje u kojem uživam, uzgajam i stvaram. 

Morati ću te razočarati, kod uzgoja ipak ne provodim metode babe i dide iz prošlog stoljeća, neke stvari su danas ipak naprednije, modernije i bolje.

Super,onda znaš da sam u pravu,zašto se uopće prepiremo?

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
3 godine
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Endymon kaže...

Pa šta ocekujemo više od Amerike. Sve što smo pokupili od njih su gluposti.A ustvari jedino i to nude. 

Ovi što mrze sve američko, su mi najjače intelektualno oštećeni ljudi.

Da znaju kakve gluposti pišu, ubili bi se.

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
13 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Pa "širokim" masama je donio CERN. Izum je ipak američki, vojni.
Čime se spaja na internet koji su izmislili Amerikanci? Računalom koje je američki izum ili telefonom/mobitelom koji su također američki izum?
Windowsima, iOS-om ili Androidom?
Amerika ima vrlo kratku povijest no odbaciti sve američko značilo bi vratiti se u 18. stoljeće.
8 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Nova skracenica

LbgBBQ

;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Endymon kaže...

Pa šta ocekujemo više od Amerike. Sve što smo pokupili od njih su gluposti.A ustvari jedino i to nude. 

I onda još dobiješ lajk za ovakvu provalu. Osim ako nije sarkazam u pitanju. 

 

Bell, Ford, Edison, Franklin, Morse, Fulton... pa onda new age Jobs, Gates, Zuckerberg, Page i Brin, Musk...

 

Teoretski i većina toga što je Tesla izumio je provedeno u Americi, ne u Austro-Ugarskoj...

 

Mogu svi trubiti što žele, ali većini svijeta je i dalje Amerika nekakav san, pogledaj Kineze oni su i dalje fascinirani Amerikom, Tesla se tamo prodaje kao luda, iPhone isto tako.

 

Kada pričamo o nekakvim naprednim državama onda se obično spominju Amerika, Japan, Južna Koreja, Skandinavske države, nisam još čuo da netko kaže e da nam je barem kao Rusima ili Turcima ili Kinezima...

 

Ne znači ovo da je Amerika savršena, daleko je ona od toga, ali je ipak nekoliko evolucijskih koraka ispred zatucanih diktatura.

 

Milka30 kaže...
Ivan(4) kaže...
Vrlo nisu bili sterilisani. Ali ne, ništa od toga nije istina jer ti znaš da to ne može da bude. I da, sudiš izložbe malih pingvina? 😄

 Klik

mzopg kaže...

Inače živim na vlastitoj farmi, to sam već više puta spomenuo, imam samoodrživo imanje u kojem uživam, uzgajam i stvaram. 

Morati ću te razočarati, kod uzgoja ipak ne provodim metode babe i dide iz prošlog stoljeća, neke stvari su danas ipak naprednije, modernije i bolje.

Super,onda znaš da sam u pravu,zašto se uopće prepiremo?

 Ne sjećam se više.  

15 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Kad se nešto forsira ma što god to bilo onda to postaje iritantno mora izazvati reakciju. Živi svoj život ne diram te ne diraj me, šta je previše previše je.

 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2022 17:39 (dery).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
mzopg kaže...

I onda još dobiješ lajk za ovakvu provalu. Osim ako nije sarkazam u pitanju. 

 

Bell, Ford, Edison, Franklin, Morse, Fulton... pa onda new age Jobs, Gates, Zuckerberg, Page i Brin, Musk...

 

Teoretski i većina toga što je Tesla izumio je provedeno u Americi, ne u Austro-Ugarskoj...

I onda ti za kontru provališ listu onih koji su samo bili uspješni biznismeni, umjesto da navedeš znanstvenike, jer ovi tvoji su samo bili uspješni na poslovnom planu, ali bez ikakve važnosti za svijet kao takav (eventualno samo Page i Brin, ali i to upitno)...

Ako ideš nabrajat amerikance koji su zadužili svijet, onda su to: Steinmetz, Kilby, Shannon, Oppenheimer, Fermi, Pauling, Mandelbrot, Hubble, itd.

Ovo današnje idolopoklonstvo hrpi uspješnih biznismena i PR menadžera je upravo ono kaj ne valja s današnjim svijetom...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2022 17:50 (fer-de-lance).
8 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Amerika je divna, predivna cak,
cim u njoj zivi Paja Patak zvani Donald Duck...

....al' nije svako kao Donald, mene plaši onaj Ronald, taj je nezgodan.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr

Tehnički, Donald Duck ne živi u Americi 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
8 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Kak ne, uzmi vremenski odmak, davno je ova pjesma bila....

Cak su ga i za predsjednika izabrali.... :)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr

Ne to, mislim na ono da Donald Duck zapravo živi u Disneylandu (tj. Disneyworldu), a Disneyworld nije dio Amerike.

 

A za Balaševića, to da, poznata stvar.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.12.2022 17:57 (fer-de-lance).
15 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
dery kaže...

Kad se nešto forsira ma što god to bilo onda to postaje iritantno mora izazvati reakciju. Živi svoj život ne diram te ne diraj me, šta je previše previše je.

 

 Ja se više zgražam nad milijardama koje se ulažu u nauružanje, u promociju militarizma, u promociju imam znači vrijedim i trošim znači živim. Ovi dragqueenovi su najmanji problem hteresoeksualne dominacije i načina života.

15 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr

Tako je slažem se ali tema je LGBT pa eto o tome sam to tako malo proljudikao sa vama.

kradem mine iz minskog polja
13 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
fer-de-lance kaže...
mzopg kaže...

I onda još dobiješ lajk za ovakvu provalu. Osim ako nije sarkazam u pitanju. 

 

Bell, Ford, Edison, Franklin, Morse, Fulton... pa onda new age Jobs, Gates, Zuckerberg, Page i Brin, Musk...

 

Teoretski i većina toga što je Tesla izumio je provedeno u Americi, ne u Austro-Ugarskoj...

I onda ti za kontru provališ listu onih koji su samo bili uspješni biznismeni, umjesto da navedeš znanstvenike, jer ovi tvoji su samo bili uspješni na poslovnom planu, ali bez ikakve važnosti za svijet kao takav (eventualno samo Page i Brin, ali i to upitno)...

Ako ideš nabrajat amerikance koji su zadužili svijet, onda su to: Steinmetz, Kilby, Shannon, Oppenheimer, Fermi, Pauling, Mandelbrot, Hubble, itd.

Ovo današnje idolopoklonstvo hrpi uspješnih biznismena i PR menadžera je upravo ono kaj ne valja s današnjim svijetom...

 

 Nisi shvatio poantu. Kolega je napisao da nam ne treba ništa njihovo, pa sam namjerno nabrojao te "biznismene" čije proizvode i usluge koriste gotovo svi danas. Bez google servisa ništa ne ide, bez društvenih mreža isto tako, mobiteli, windowsi... kolega kaže da nam to ne treba i da ćemo lako bez toga. Vidjeli smo što je bilo sa Huaweiom kad mu se oduzeo samo Google.

 

Naravno da ima osoba koji su zadužili svijet daleko više, ali to nije bila poanta moje poruke.

 

dery kaže...

Tako je slažem se ali tema je LGBT pa eto o tome sam to tako malo proljudikao sa vama.

 Pa nije problem u tome, problem je kad kolega u temi napiše da te svoje gadarije mogu raditi doma. Znači drugim riječima ja u javnosti mogu poljubiti ženu, ali dvije žene ili dva muškarca na to nemaju pravo već to moraju raditi isključivo kod kuće. Što to nije zatucano razmišljanje?

 

Guženje koje kolega spominje treba osuditi u javnosti pa bilo ono između muškarca i žene ili istospolnog para, tome nije mjesto u javnosti.

 

Držanje za ruke, poljubac, zagrljaj i sve drugo što je normalno i poželjno između hetero para bi jednako tako trebalo biti dozvoljeno i homoseksualnom paru, a ne "neka to rade kod kuće".

 

"Silovanje" u serijama i filmovima je trend, kad prestanemo pričati o tome i kad se kromanjonci naviknu na to i taj trend će završiti.

15 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Evo za ajara on voli odgonetat zagonetke.Razjasni tko je mama,tata, ovo, ono.

 

 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2023 18:29 (dery).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr

Ma, to su nakaradne stvari.

8 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Najveći homfobi su pederi koje je stid javno priznati da su pederi !

waaagh ;
 
3 2 hvala 0
15 godina
online
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr

To je takva glupost da to ne smisla previše komentirati. Izmišljeno od strane liberalne ekipe. Ako si homić, homić si i bok. Zašto bi to išao skrivati mržnjom prema skupini kojoj pripadaš?

 

EDIT: Jedino ako pod pederom smatraš kukavicu po svom čudnom viđenju. I onda ljudi kojima je forsiranje homoseksualnosti iritantno i gadljivo su tebi - što? Slabići i kukavice=pederi?

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2023 18:48 (Izzy).
6 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr

Ne, misli na ekipu koja je gay i sram ih je toga jer se boje osude. To je bolesno na mnogo načina. Prema samome sebi naravno. Iznimno korozivno prema vlastitpj psihi.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
15 godina
online
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr

Dobro, to je u redu. Prihvati sebe i to je to. Tako bi trebalo biti.

11 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
cvaja997 kaže...

Ne, misli na ekipu koja je gay i sram ih je toga jer se boje osude. To je bolesno na mnogo načina. Prema samome sebi naravno. Iznimno korozivno prema vlastitpj psihi.

 jel ti to ljude koje je strah osuđivanja okoline nazivaš bolesnima???

mooodeeeratoriiii!!!

15 godina
online
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr

Hahahaha!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice