Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama zaključana tema

poruka: 326
|
čitano: 89.033
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama".
15 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Ma, OK, forumaši moji. Neka se ljudi vole. Kako neki to nastoje predstavljati... Samo, to što se radi kroz medije nema veze s ljubavlju, to JE propagiranje bedastoća. Svidjelo se to nekima ili ne - homoseksualnost je devijacija. A plod te ljubavi ne može biti dijete - nikada. To vam je znanstvena činjenica (s obzirom da se rado znate pozivati na znanost). Možda većina nas ima neke devijacije. To je život, raznovrsnost je sveprisutna u svemu. Dobro je dok se nekome ne šteti.

Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Stric_Jura kaže...

besposlen pop i jariće krsti...

 

ili...

 

besposlen um je vražje igralište...

S ovim se slažem. Dobro rečeno.

16 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
syncmaster245b kaže...
Kako bih odrzao Godwinov zakon na zivotu, sto mislite zasto je Hitler postao 1933 kancelar?

 

 Zbog LGBT?

 

Osim što si napisao neviđenu glupost, jesi li pomislio na mogućnost da pojedinci koji imaju sociopatsko/psihopatske želje za moći i klanjem onih koje smatraju lošijim od sebe moć dobivaju upravo usmjeravanjem frustracija puka (uzrokovanih financijskim i društvenim nedaćama koje je uzrokovala ista elita) prema ciljanoj manjini koje onda propagandom postaje mržnja?

 

Pa ako je Hitler iskoristio mržnju prema gejevima i Putin sada usmjerava mržnju prema gejevima, postoji li mogućnost da gejevi nisu problem i da bi trebali malo promisliti kako to da ljudi koji mrze gejeve dolaze na pozicije moći i klanja?

 

Je li žena kriva što je silovana?

--------------------------------------------

 

Kad se već pozivaš na povijest - povijest mržnje prema LGTB osobama (skraćeno) se svodi na dresiranje klera od strana papa koje su nasilno uvele i celibat i mržnju prema prvenstveno ženi i seksualnosti pa onda i prema LGBT, te engleskog kralja koji je kriminalizirao sodomiju kako bi tom istom kleru oduzeo zemlju i posjede - no sodomija je značila i bilo kakav odnos van braka, znači i heteroseksulani, ali je kler to prebacio prvenstveno na LGBT kako bi opet sebi uzeo dio moći.

 

Nativno stanovništvo Amerika, koje nije bilo podređeno nasilju europskog kršćanskog klera i kraljeva - koji su se po Europi uzajamno i naizmjenično podržavali i klali kako bi si održali moć - takvu mržnju prema LGBT nije poimalo, dapače, pred-kolumbovsko stanovništvo poznavalo je i aseksualnost i fluidni ne-binarno muški/ženski spol. Također mnoštvo pred-kolumbovskih plemena je bilo/jest matrijahalno.

Irokeška žena je imala više prava nego tvoja baka, a ideološki i društveno ima veća prava nego većina žena u Hrvatskoj danas.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Korky kaže...
Poljubac u Cruel Intentions između cura je bio cool, ali brate, danas baš u svakoj seriji... :(

 

Krivo si napisao "Mulholland drive" 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Izzy kaže...

Ma, OK, forumaši moji. Neka se ljudi vole. Kako neki to nastoje predstavljati... Samo, to što se radi kroz medije nema veze s ljubavlju, to JE propagiranje bedastoća. Svidjelo se to nekima ili ne - homoseksualnost je devijacija. A plod te ljubavi ne može biti dijete - nikada. To vam je znanstvena činjenica (s obzirom da se rado znate pozivati na znanost). Možda većina nas ima neke devijacije. To je život, raznovrsnost je sveprisutna u svemu. Dobro je dok se nekome ne šteti.

Misliš li da je prirodno i normalno fantazirati kako si postavljen i odabran od nekog imaginarnog svevišnjeg bića kako bi ti se ostatak čovječanstva klanjao. dodvoravao, bojao se i ljubio ruke kako bi ti bio u milosti svevišnjega? Je li to devijacija? Misliš li da tako nešto šteti ili ne šteti drugima? I vidiš to se nameće na svakom koraku, vrti stalno na svim televizijama, svugdje je pristutno, a ja se svaki put kad to vidim osjećam kao da još uvijek nismo izašli iz pećine.

 

Onog trena kad me netko protiv moje volje pokuša natjerati da mijenjam svoje opredjeljenje prvi ću komentirati protiv toga, ali da se bojim kako ću postati gej ili se probuditi kao crnac ili azijat jer gledam današnje serije i filmove nije mi ni na kraj pameti. S druge strane stigmatiziranje mladih i djece jer nisu pripadnici odrešene "sekte" je već nešto što bi trebalo osuditi.

 

Ljudi se mogu dijeliti jedino na "crne", "sive" i "bijele", s tim da je "sivih" najviše, sve ostalo su nebitne budalaštine koje služe kako bi određeni pojedinci liječili svoje frustracije kroz mržnju i bijes.

2 godine
protjeran
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
I tko su oni na drugoj strani. Ili prvoj, zavisi kako gledaš
16 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Bilo bi dobro da tolerancija ide u svim smjerovima...npr Paul Verhoeven je morao odustati od snimanja filma jer

su mu nekakvi aktivisti opstruirali snimanje samo zato što je glavni lik u filmu trebao biti serijski ubojica koji je

gay crnac

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Koja im se to ljudska prava uzimaju?
14 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
silvio3105 kaže...
Koja im se to ljudska prava uzimaju?

 Ovisi od države do države.

Npr. ne mogu posjetiti bolesnog partnera u bolnici jer je dozvoljen dolazak samo obitelji, ne mogu donositi odluku o liječenju ako je partner npr na aparatu Ne mogu naslijediti imovinu od partnera, ne mogu posvojiti dijete, ne mogu se javno žvalit itd. Sigurno ima još toga, nisam nešto istraživao.

2 godine
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Ne znam za vas ali meni su unistili skoro sve u cemu sam nekada uzivao od takvih sadrzaja. Filmovi, serije, videoigrice, ne nuzno LGBT vec woke propaganda. 

 

Odem u jebeni Cinestar na bilo koji random film - vidim na kilometar da je kvota u glumackom kadru bila ajmo jednog bijelca, jednog crnca, jednog hispano, jednog kineza i po izboru gay zenu npr. Isto tako u igricama. Pogledajte BF5 ili MW2/ Vanguard katastrofu. Biras jebene operatere od njih 10 su 2 bijelca (U PRVOM SVJETSKOM RATU) - 3 zene, 2 meksikanca, 3 crnca i 2 bijelca. Eto otprilike tako. Gade mi se. Pljuc.

 
10 3 hvala 4
4 godine
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
forumaš kaže...
silvio3105 kaže...
Koja im se to ljudska prava uzimaju?

 Ovisi od države do države.

Npr. ne mogu posjetiti bolesnog partnera u bolnici jer je dozvoljen dolazak samo obitelji, ne mogu donositi odluku o liječenju ako je partner npr na aparatu Ne mogu naslijediti imovinu od partnera, ne mogu posvojiti dijete, ne mogu se javno žvalit itd. Sigurno ima još toga, nisam nešto istraživao.

 Sve ovo nabrojano nema nikakve veze što si gay, ni ja ne mogu donosit odluku o curinom lječenju, niti bi ju mogao posjetiti ukoliko bi završila u bolnici i lječnici bi odredili da samo obitelj može doč u posjete, niti možemo posvojit ako nismo u braku... Ko ti brani žvaljenje? Zakon sigurno ne, bar ne u ni jednoj zapadnoj državi, a to što ljudi okrenu očima kad vide... Kaj te boli k za to?

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 1:04 (NoDe31).
16 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Moderni LGBT pokret ima veze sa homoseksualcima nešto slično kao i što HDZ ima veze sa domoljubljem, poštenjem i konzervativnošću. Moderni LGBT pokret je samo još jedno od politčkih oruđa isto kao i što je nedavno bio BLM ili kao što je sad Zeleni pokret. Cilj je novac, moć i kontrola medija. Svatko ko podupire te pokrete je ili ispranog mozga ili ima neke koristi od toga. Jedno vrijeme sad radio u poslu gdje sam upoznavao mnogo ljudi, među njima i homoseksualaca i ni jedan od njih nije imao dobro mišljenje o modernom LGBT pokretu kao ni želju da javno iskaziva koji spol mu je privlačan.

Tako da svaka čast Rusiji na zabrani te političke propagande.

Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
online
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

U širem kontekstu onoga što se trenutno događa u Rusiji, izrazito povećanje interesovanja za LGBT od strane ruskog rukovodstva u ovom trenutku mi pre svega liči na bacanje prašine u oči narodu. Drugo, ako je ruski vrh zainteresovan za interese "tradicionalne porodice", onda mislim da im je vrlo lako da shvate da, u zemlji u kojoj se više od 50% sklopljenih brakova razvede, "tradicionalna porodica" ima mnogo većih problema nego što su to gejevi i mogućnost da nekad negde neki gej bude predstavljen u nenegativnom kontekstu.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
2 1 hvala 0
2 godine
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Mislim, ovaj forum je stvarno otišao u vrit..

 

Danas ću razgovarati s dečkom, i zamoliti ga nakon seksa, da se obojica odjavimo neko vrijeme s foruma.

Ova količina mržnje prem našoj mirnoj zajednici je nevjerojatna.

 

Moj dečko je vrsni informatičar, mlađi je 20 godina od mene, meni je kasno, no on još uvijek može naći posao u nekoj civiliziranoj EU državi.

Dat ću otkaz, i otići s njim živjeti normalan život negdje , gdje nema ovih primitivnih dlakavih kromanjonaca.

 

U čl. 87. st. 21. Kaznenog zakona iz 2011. godine definiran je zločin iz mržnje kao kazneno djelo počinjeno zbog rasne pripadnosti, boje kože, vjeroispovijesti,

nacionalnog ili etničkog podrijetla,

invaliditeta, spola, spolnog opredjeljenja ili rodnog identiteta druge osobe. U ovoj definiciji zločina iz mržnje izrijekom su spomenuti rodni identitet

i spolno opredjeljenje koji mogu biti motiv činjenja kaznenih djela na štetu LGBT osoba.

 

Vi neki ste odvratni strejtovi, koje bih mogao prijaviti MUP-u zbog govora mržnje. 

Ljudi koji su često u pravu, često se i predomisle ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 7:51 (Zaporožac).
 
4 9 hvala 2
14 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
NoDe31 kaže...
forumaš kaže...
silvio3105 kaže...
Koja im se to ljudska prava uzimaju?

 Ovisi od države do države.

Npr. ne mogu posjetiti bolesnog partnera u bolnici jer je dozvoljen dolazak samo obitelji, ne mogu donositi odluku o liječenju ako je partner npr na aparatu Ne mogu naslijediti imovinu od partnera, ne mogu posvojiti dijete, ne mogu se javno žvalit itd. Sigurno ima još toga, nisam nešto istraživao.

 Sve ovo nabrojano nema nikakve veze što si gay, ni ja ne mogu donosit odluku o curinom lječenju, niti bi ju mogao posjetiti ukoliko bi završila u bolnici i lječnici bi odredili da samo obitelj može doč u posjete, niti možemo posvojit ako nismo u braku... Ko ti brani žvaljenje? Zakon sigurno ne, bar ne u ni jednoj zapadnoj državi, a to što ljudi okrenu očima kad vide... Kaj te boli k za to?

 Ti curu možeš oženiti i nakon toga ste obitelj te uživate obiteljske zakone. Ili se primjenjuju jednaki zakoni iz vanbračne zajednice. To za gejeve ne vrijedi niti se imaju pravo ženiti ovosno od zemlje do zemlje. Aj nek se zažvale u Rusiji na glavnom trgu...a bogami pobrat će batine i u mnogim drugim "civiliziranim" državama ( Jutarnji list - Horor u zagrebačkom parku Maksimir: Zapalili ga i teško ozlijedili jer je homoseksualac?) i nitko nebu prstom mrdnuo.Također pravo braka dobili su tek zadnjih godina i to u malom broju država.

Ti ljudi jenako plaćaju poreze kao i svi ostali, tak da bi trebali imati jednaka prava i obaveze, kao i svi ostali.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 9:21 (forumaš).
15 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
mzopg kaže...
Izzy kaže...

Ma, OK, forumaši moji. Neka se ljudi vole. Kako neki to nastoje predstavljati... Samo, to što se radi kroz medije nema veze s ljubavlju, to JE propagiranje bedastoća. Svidjelo se to nekima ili ne - homoseksualnost je devijacija. A plod te ljubavi ne može biti dijete - nikada. To vam je znanstvena činjenica (s obzirom da se rado znate pozivati na znanost). Možda većina nas ima neke devijacije. To je život, raznovrsnost je sveprisutna u svemu. Dobro je dok se nekome ne šteti.

Misliš li da je prirodno i normalno fantazirati kako si postavljen i odabran od nekog imaginarnog svevišnjeg bića kako bi ti se ostatak čovječanstva klanjao. dodvoravao, bojao se i ljubio ruke kako bi ti bio u milosti svevišnjega? Je li to devijacija? Misliš li da tako nešto šteti ili ne šteti drugima? I vidiš to se nameće na svakom koraku, vrti stalno na svim televizijama, svugdje je pristutno, a ja se svaki put kad to vidim osjećam kao da još uvijek nismo izašli iz pećine.

 

Onog trena kad me netko protiv moje volje pokuša natjerati da mijenjam svoje opredjeljenje prvi ću komentirati protiv toga, ali da se bojim kako ću postati gej ili se probuditi kao crnac ili azijat jer gledam današnje serije i filmove nije mi ni na kraj pameti. S druge strane stigmatiziranje mladih i djece jer nisu pripadnici odrešene "sekte" je već nešto što bi trebalo osuditi.

 

Ljudi se mogu dijeliti jedino na "crne", "sive" i "bijele", s tim da je "sivih" najviše, sve ostalo su nebitne budalaštine koje služe kako bi određeni pojedinci liječili svoje frustracije kroz mržnju i bijes.

 Čuj, meni logika nalaže da je homoseksualnost devijacija i poremećaj. Zašto? Zato što je rijetkost i opet kažem, takav odnos ne može rezultirati potomstvom. To mi je najbolji pokazatelj je li nešto u skladu sa prirodnim tokom. Odudara od uobičajenog i većine.

 

To nije razlog da se takve osobe maltretira ili vrijeđa. Neka žive kako osjećaju da bi trebali. Medijima u biti nije stalo do njihovih prava, a niti politici. To je samo trend zadnjih 10-tak godina koji rezultira većim otporom javnosti. To je kao "in".

 

Što se tiče religije, u temi "Što se događa s našim društvom" sam redovito znao braniti Crkvu (i pljuvati medije) jer dosta forumaša su znali biti izrazito negativni. Redom ateisti, ali možda je bilo i vjernika. Crkva ima itekako krvi i licemjerja na sebi. No, čini i dobre stvari. Ništa nije crno i bijelo. I tu također vrijedi ta raznolikost. Općenito su ljudska bića "sivkasta". 

Nekoć bi se svrstavao možda u agnostike. Vjerovao sam ili bolje rečeno nadao se u postojanje Boga. Sve s ciljem i nadom da ne živimo za ništa. Uvijek treba preispitivati i razmišljati.

 

No, ove godine su se dogodila 2 vrlo zanimljiva događaja (28.2., pon. i 23.4., sub.) koja su mi potvrdila postojanje Boga, Isusa - nečeg većeg od nas. Inače nemam baš običaj ići u crkvu. Ali od rujna prošle godine do svibnja ove sam išao. Razlog je bila priprema za Prvu svetu pričest moje sestre (inače, ti događaji se tiču najviše nje, ali i mene). I da ne ide sama na misu, ja bih išao s njom. A i nekoliko puta joj je došlo slabo, valjda od vrućine i zagušljivosti (vrijedi za rujan i možda listopad, a poslije i svibanj), pa sam i iz tog razloga išao s njom.

 

Nakon tih događaja su meni neka druga pitanja koja sam imao i prije dobila dodatno na težini i važnosti. A to je - što je s drugim religijama? Što se sve kroz povijest dogodilo i događalo da ih se toliko razvilo? Naravno, treba puno, puno čitati i to sve i svašta da bih možda dobio nekakav odgovor.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 12:25 (Izzy).
14 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Ivan(4) kaže...

U širem kontekstu onoga što se trenutno događa u Rusiji, izrazito povećanje interesovanja za LGBT od strane ruskog rukovodstva u ovom trenutku mi pre svega liči na bacanje prašine u oči narodu. Drugo, ako je ruski vrh zainteresovan za interese "tradicionalne porodice", onda mislim da im je vrlo lako da shvate da, u zemlji u kojoj se više od 50% sklopljenih brakova razvede, "tradicionalna porodica" ima mnogo većih problema nego što su to gejevi i mogućnost da nekad negde neki gej bude predstavljen u nenegativnom kontekstu.

 To se zove skupljanje bodova kod radikala sa "zapada".  Boli njih kuki za njihov narod, a kamoli za LGBT.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 11:04 (ivanzu).
2 godine
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Pravilni naziv je LGBTIQ, a ne samo LGBT...

Ljudi koji su često u pravu, često se i predomisle ...
 
2 1 hvala 1
16 godina
online
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Zapravo, kako sam nedavno saznao, pravilno je LGBTQIA2S+ i ako mislite da se za*ebavam, nije tako.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr

Ljudi previse umanjuju crkvu na vjerovanje ili ne u bajke iz Biblije. Ne razumiju koliku ti snagu daje religija. Uzmi Dalica za primjer, tko god kaze da religija nema utjecaj laze... I ne kazem zato sto je Bog rekao ajmo Hrvatsku u polufinale vec ta snaga zajednistva, poniznost. Mislim da bi svakome pomoglo.

 

Uglavnom, lijepo je da ti je to bitno kao sto je jer realno, samo si u dobitku s takvim stvarima. Nema nista ruzno u (barem katolickoj i nekim drugima) vjeri za covjeka, pustimo sad pedofiliju i druge probleme, govorim za unutarnji covjekov osjecaj. Izzy 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 12:29 (gnautix).
8 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Religija u smislu unutarnje snage, pomicanje vlastitih granica, prevladavanje strahova ili ogranicenja - svakako.

Religija u smislu da neko vise bice upravlja nogometasima na terenu i osigurava im pobjedu, ili na istu utjece....

Mozda, ako se kladio bas na njih....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
11 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Damir22 kaže...
Religija u smislu unutarnje snage, pomicanje vlastitih granica, prevladavanje strahova ili ogranicenja - svakako.

Religija u smislu da neko vise bice upravlja nogometasima na terenu i osigurava im pobjedu, ili na istu utjece....

Mozda, ako se kladio bas na njih....

 Upravo tako sam i napisao, slazem se. 

14 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Licemjerstvo na najjače. Kladim se da većina ekipe ovdje kojoj se gadi LGBT baci oko s vremena na vrijeme na PH na lesbian category :D

 
4 5 hvala 0
14 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Papa je svoje rekao, red je da ga vjernici i kler slušaju. Ne razumijem gdje je problem. Papa je direktni nasljednik apostola Petra koji je prvi nasljednik Isusa. Isus je voliosve ljude. Pričam ovo kao nevjernik/ateista/agnodstik nisam još na čisto sa soboma a li stvar je općeg znanja.

Da sam vjernik slušao bi papu pa makar se i osobno ne slagao, jer vjerovao bi svom ocu koji je nasljednik Isusa.Kako drugačije pristupiti u raj? Neposluhom?

Moj PC  
6 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Smrtni strah Ruske Federacije:

Ono što se čestitom Hrvatu možda čini čudno - kod nekih naroda Azije onaj koji trpa nije gay, onaj koji prima jest.

https://en.wikipedia.org/wiki/Dedovshchina

https://en.wikipedia.org/wiki/Bacha_bazi

 

Cinizam kod ovakvih zakona je to što bogataši i oligarsi nemaju nikakvih problema sa slanjem svojih potomaka na ista ona sveučilišta na trulom Zapadu koja su od druge polovice 20-og stoljeća do sada smatrana glavnim rasadnicima LGBT ideologije.

Jooooj!
 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
Mlitavi kaže...

Licemjerstvo na najjače. Kladim se da većina ekipe ovdje kojoj se gadi LGBT baci oko s vremena na vrijeme na PH na lesbian category :D

 

Pa pogledaju i Schindlerovu listu, iako su protiv nacizma i holokausta

4 godine
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
forumaš kaže...
NoDe31 kaže...
forumaš kaže...

 Ti curu možeš oženiti i nakon toga ste obitelj te uživate obiteljske zakone. Ili se primjenjuju jednaki zakoni iz vanbračne zajednice. To za gejeve ne vrijedi niti se imaju pravo ženiti ovosno od zemlje do zemlje. Aj nek se zažvale u Rusiji na glavnom trgu...a bogami pobrat će batine i u mnogim drugim "civiliziranim" državama ( Jutarnji list - Horor u zagrebačkom parku Maksimir: Zapalili ga i teško ozlijedili jer je homoseksualac?) i nitko nebu prstom mrdnuo.Također pravo braka dobili su tek zadnjih godina i to u malom broju država.

Ti ljudi jenako plaćaju poreze kao i svi ostali, tak da bi trebali imati jednaka prava i obaveze, kao i svi ostali.

 Opet krivo... U zapadnim zemljama gay parovi također mogu stupiti u "brak" (iako nije tako nazvano zbog forme) kao i "straight" parovi (sa svim službenim pravima, pa i pravo na psovajanje), doduše ne u crkvi, al zakonski ti je omogučeno kod matičara... A ovo za članak...što misliš da je nasilje isključivo vezano za gay zajednicu? U neciviliziranim državama dobiti po piksi je poprilično svakodnevna stvar i nema nikakve diskriminacije, nasilnik će uvijek nači razlog da nekoga prebije... Uporno pokušavaš ugurat narativ koji je zastario u bilo kojoj zapadnoj državi, pa čak i u našoj majčici Hrvatskoj.

'Prvi smo u Hrvatskoj sklopili 'gay brak', bio je dobar osjećaj' | 24sata

Nakon trogodišnje bitke – gay par u Hrvatskoj udomio dvoje djece (slobodnaevropa.org)

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 15:43 (NoDe31).
16 godina
offline
Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigrama

Jedno je sigurno, šef Drago baš zna birati teme u zadnje vrijeme; Twitter, woke ideje, LGBT, feminizam, Rusi, Amerikanci, Kinezi...

 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rusija zabranjuje LGBT propagandu i u videoigr
NoDe31 kaže...
forumaš kaže...
NoDe31 kaže...
forumaš kaže...

 Ti curu možeš oženiti i nakon toga ste obitelj te uživate obiteljske zakone. Ili se primjenjuju jednaki zakoni iz vanbračne zajednice. To za gejeve ne vrijedi niti se imaju pravo ženiti ovosno od zemlje do zemlje. Aj nek se zažvale u Rusiji na glavnom trgu...a bogami pobrat će batine i u mnogim drugim "civiliziranim" državama ( Jutarnji list - Horor u zagrebačkom parku Maksimir: Zapalili ga i teško ozlijedili jer je homoseksualac?) i nitko nebu prstom mrdnuo.Također pravo braka dobili su tek zadnjih godina i to u malom broju država.

Ti ljudi jenako plaćaju poreze kao i svi ostali, tak da bi trebali imati jednaka prava i obaveze, kao i svi ostali.

 Opet krivo... U zapadnim zemljama gay parovi također mogu stupiti u "brak" (iako nije tako nazvano zbog forme) kao i "straight" parovi (sa svim službenim pravima, pa i pravo na psovajanje), doduše ne u crkvi, al zakonski ti je omogučeno kod matičara... A ovo za članak...što misliš da je nasilje isključivo vezano za gay zajednicu? U neciviliziranim državama dobiti po piksi je poprilično svakodnevna stvar i nema nikakve diskriminacije, nasilnik će uvijek nači razlog da nekoga prebije... Uporno pokušavaš ugurat narativ koji je zastario u bilo kojoj zapadnoj državi, pa čak i u našoj majčici Hrvatskoj.

'Prvi smo u Hrvatskoj sklopili 'gay brak', bio je dobar osjećaj' | 24sata

Nakon trogodišnje bitke – gay par u Hrvatskoj udomio dvoje djece (slobodnaevropa.org)

 

 

 

 

 Kaj je krivo? Da li sam rekao ovisno od zemlje do zemlje. Imaš na wikiediji popis zemalja u kojima se može i od kada se može. 

"Do lipnja 2019. godine 28 od ukupno 206 država u svijetu omogućilo je istospolnim parovima sklapanje brakova.[1]"

Istospolni brak – Wikipedija (wikipedia.org)

 

Ti uporno pokušavašmeni staviti riječi u usta. Gdje sam ja to napisao za bilo koju zapadnu državi, molim da me citiraš.

 

Naveo sam da "ovisno od države do države" gej pojedinici imaju uskračena prava i koja im se prava uskračuju. Također prava koja dobivaju novijeg su datuma, tek uz ovkve medijske kampanje ljudi ostavruju svoja prava, tek nakon što se senzibilizira javnost koja im onda to velokodušno dozvoli. Ali ne svuda.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice