Naočale s plavim filtrom su - beskorisne

poruka: 98
|
čitano: 27.820
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Naočale s plavim filtrom su - beskorisne".
15 godina
offline
Re: Naočale s plavim filtrom su - beskorisne
ajimerej kaže...
@Bitanga napiše: "Gle, kako ti kažeš, citiram te opet: ulovio sam te u laži. Rekao si "na što sam ja odgovorio da mi je prijatelj imao alergiju na pelud."

Molim te da mi pokažeš gdje si to u originalnom postu rekao. Ništa se tu ne pretpostavlja.

I ja bih mogao trčati kroz polja ambrozije ako sam npr. alergičan na jagode. Na forumu treba precizno pisati ako želiš da te ljudi shvate što si htio napisati."

Ajme 😂 ne pretpostavlja se da je alergičan na pelud ako spominjem pelud i ambroziju.

Eto onda uhvaćen sam u laži, prijatelj ima alergiju na kikiriki i izliječio je alergiju sportom trčeći kroz ambroziju. Također tvrdim da se sve alergije mogu izliječiti boravkom u prirodi 😁
Jesi zadovoljan?

Također nisi se referirao na cijelu rečenicu gdje pišem "ako se dobro sjećam...". Ali očito se nisam dobro sjetio, s toga zaključak je da lažem.

 
Ajme 😂, da, točno to. Vidiš kako je glupo na taj način diskutirati - proglašavati druge lažovima, trolovima, da se brukaju i sl. nakon što nisi razumio njihov post. I onda još ni svoj post ne znaš ispravno citirati, pa ispadne da stvarno lažeš da si nešto rekao, a nisi. I kako sad da vjerujemo bilo čemu do sada?

 

Sad još pogledaj kako se ispravno citira na ovom forumu, jer u nijednoj poruci do sada to nisi dobro napravio, pa onda idemo dalje.

 
Ja ništa ne pretpostavljam, ako se nije specificirala točna alergija na što, nije se specificirala. Gle, ja sam programer, svaki dan imam takve spike od klijenata, ne pretpostavlja se ništa, moraš reći točno, jasno i glasno. Pretpostavka je majka svih zajeba.

 

A i to ionako nema veze na što je on alergičan to pokušavamo i reći. Ja sam već od fakulteta alergičan na kućnu prašinu. A bio sam puno u prirodi kao mali. Kolega s posla je alergičan na pelud nečega, nogometaš. I ne prolazi mu. Od prirode je alergičan, a ni sport ni priroda ga nisu izliječili. Možda da se bavi sportom u zatvorenom, pa će onda biti spreman na prirodu, al možda dobije alergiju na prašinu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.9.2023 10:19 (Bitanga).
6 godina
offline
Re: Naočale s plavim filtrom su - beskorisne
Ajme 😂 ja nisam citirao tad svoj post, nego... a tko hoće, vidi se gore kako sam točno napisao tu rečenicu. I nisam citirao nego se nisam sjećao točno od riječi do riječi što sam napisao. Također to sam ti već i napisao u komentaru ali eto.
I sad opet mogu tvrditi da si ti i ovaj puta to slagao zato što nije bilo citirano.

Naime samo si izvukao iz konteksta zadnji dio te rečenice koji ti je odgovarao za valjda osvetu.

Shvaćam što si mi htio reći za optuživanje za laganje OK, ali nije isto kao tvoj slučaj, u mene je banalne prirode.

Moguće da si izvrsna osoba, karakter, ljudina, kao što sam možda i ja što ti ne znaš. Griješimo svi itd... Ali ovaj format forumskog pisanja mi ne djeluje odviše zdravo. Novi sam ovdje i već vidim da se ljudi teško shvaćaju preko tipkovnice, non stop neke prepirke i totalno različita razmišljanja, ali toliko radikalna i različita da ja ne mogu vjerovati još uvijek.

Nadam se da se slažeš da završimo trolanje teme ako si za. Jer ovo nema kraja.
15 godina
offline
Re: Naočale s plavim filtrom su - beskorisne
ajimerej kaže...
Ajme 😂 ja nisam citirao tad svoj post, nego... a tko hoće, vidi se gore kako sam točno napisao tu rečenicu. I nisam citirao nego se nisam sjećao točno od riječi do riječi što sam napisao. Također to sam ti već i napisao u komentaru ali eto.
I sad opet mogu tvrditi da si ti i ovaj puta to slagao zato što nije bilo citirano.

Naime samo si izvukao iz konteksta zadnji dio te rečenice koji ti je odgovarao za valjda osvetu.

Shvaćam što si mi htio reći za optuživanje za laganje OK, ali nije isto kao tvoj slučaj, u mene je banalne prirode.

Moguće da si izvrsna osoba, karakter, ljudina, kao što sam možda i ja što ti ne znaš. Griješimo svi itd... Ali ovaj format forumskog pisanja mi ne djeluje odviše zdravo. Novi sam ovdje i već vidim da se ljudi teško shvaćaju preko tipkovnice, non stop neke prepirke i totalno različita razmišljanja, ali toliko radikalna i različita da ja ne mogu vjerovati još uvijek.

Nadam se da se slažeš da završimo trolanje teme ako si za. Jer ovo nema kraja.

 

Svakako, takav način diskusije nije zdrav.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.9.2023 11:47 (Bitanga).
8 godina
offline
Re: Naočale s plavim filtrom su - beskorisne
notloB kaže...

 

Prirodnost i izlazak u prirodu je postala mantra tupih i priglupih, kad čujem onog pernara dođe mi se ispovraćati, on bi rak rješavao vitaminom c i izlascima u prirodu, s kakvom samo lakoćom baca biserje ali on je još dobar amerikanci su imali tulavog predsjednika sa još debilnijim izjavama.

 A šta bi smo mi sada trebali? Odustati od izlazaka u prirodu jer je neki, kako si rekao Pernar (what the fack is pernar?), rekao nešto glupo o tome. Mislim, zašto ga se uopće spominje u bilo kojem kontekstu? 

Ja rekoh
2 godine
offline
Re: Naočale s plavim filtrom su - beskorisne
Feudalac kaže...
notloB kaže...

 

Prirodnost i izlazak u prirodu je postala mantra tupih i priglupih, kad čujem onog pernara dođe mi se ispovraćati, on bi rak rješavao vitaminom c i izlascima u prirodu, s kakvom samo lakoćom baca biserje ali on je još dobar amerikanci su imali tulavog predsjednika sa još debilnijim izjavama.

 A šta bi smo mi sada trebali? Odustati od izlazaka u prirodu jer je neki, kako si rekao Pernar (what the fack is pernar?), rekao nešto glupo o tome. Mislim, zašto ga se uopće spominje u bilo kojem kontekstu? 

 Na koju foru si ti shvatio da bih ja tebi ili bilo kome uskratio izlaske u prirodu? Odi brate gdje hoćeš, s kim hoćeš i kada hoćeš... ali isto tako mi dozvoli da budem iznerviran i da to napišem, nitko te ni na što ne prisiljava pa čak niti da čitaš ovo što sam napisao, ukoliko ne želiš čitati niti to, napiši pa ti se više neću obraćati, već sam napisao da me forumaš ajimerej podsjeća na pernarizme, ne znam zašto i gdje si se ti našao u tome.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2023 9:22 (notloB).
8 godina
offline
Re: Naočale s plavim filtrom su - beskorisne
notloB kaže...

 A šta bi smo mi sada trebali? Odustati od izlazaka u prirodu jer je neki, kako si rekao Pernar (what the fack is pernar?), rekao nešto glupo o tome. Mislim, zašto ga se uopće spominje u bilo kojem kontekstu? 

 Na koju foru si ti shvatio da bih ja tebi ili bilo kome uskratio izlaske u prirodu? Odi brate gdje hoćeš, s kim hoćeš i kada hoćeš... ali isto tako mi dozvoli da budem iznerviran i da to napišem, nitko te ni na što ne prisiljava pa čak niti da čitaš ovo što sam napisao, ukoliko ne želiš čitati niti to, napiši pa ti se više neću obraćati, već sam napisao da me forumaš ajimerej podsjeća na pernarizme, ne znam zašto i gdje si se ti našao u tome.

 A gdje ja tvrdim da mi ti braniš? Samo komentiram tvoju poruku s kojom se izruguješ onima koji vole biti u prirodi, a bogme i sve većem broju studija koje dokazuju zdravstvene koristi istog. Kako si od toga došao na neku budaletinu i zašto te ta specifična budala nervira, uopće mi nije jasno...

Ja rekoh
2 godine
offline
Re: Naočale s plavim filtrom su - beskorisne
Feudalac kaže...
notloB kaže...

 A šta bi smo mi sada trebali? Odustati od izlazaka u prirodu jer je neki, kako si rekao Pernar (what the fack is pernar?), rekao nešto glupo o tome. Mislim, zašto ga se uopće spominje u bilo kojem kontekstu? 

 Na koju foru si ti shvatio da bih ja tebi ili bilo kome uskratio izlaske u prirodu? Odi brate gdje hoćeš, s kim hoćeš i kada hoćeš... ali isto tako mi dozvoli da budem iznerviran i da to napišem, nitko te ni na što ne prisiljava pa čak niti da čitaš ovo što sam napisao, ukoliko ne želiš čitati niti to, napiši pa ti se više neću obraćati, već sam napisao da me forumaš ajimerej podsjeća na pernarizme, ne znam zašto i gdje si se ti našao u tome.

 A gdje ja tvrdim da mi ti braniš? Samo komentiram tvoju poruku s kojom se izruguješ onima koji vole biti u prirodi, a bogme i sve većem broju studija koje dokazuju zdravstvene koristi istog. Kako si od toga došao na neku budaletinu i zašto te ta specifična budala nervira, uopće mi nije jasno...

 Eto ne branim ti nego tumačiš da ti govorim da odustaneš jer pernar... I uopće se ne izrugujem nego pernar propisuje boravak u prirodi i vitamin c kao panaceu za sve bolesti uključujući rak istodobno negirajući sva znanstvena dostignuća u zdravstvu.

Nervira me općenarodni kretenluk koji se valja internetom, svi sve znaju bolje od najboljih znanstvenika, debilizam je bio na vrhuncu pojavom Trumpa kao američkog predjednika sa svojim preporukama odnosno izjavama protiv covida da bi se nastavilo qanonom i sličnim blatom, danas možeš naći gomilu gluposti i pljuvačina ispod članaka renomiranih znanstvenika ili novinara koji donose znanstvene vijesti...

 

Uopće se ne obraćam tebi nego drugom forumašu koji mi nalikuje na Pernara, ostavi me više u vražju mater.

6 godina
offline
Re: Naočale s plavim filtrom su - beskorisne
@notloB zar nismo završili raspravu i složili smo se da se ne slažemo o ovoj temi 😁

Ali sad me već dva komentara uspoređuješ sa Pernarom. To je teška uvreda, de prestani vrijeđati i idemo dalje.
Znaš i sam da je vremena sve manje jer kozmički ioni rade svoj posao.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice