Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV: zaključana tema

poruka: 1.795
|
čitano: 220.369
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV: ".
8 godina
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

Sve ima smisla: prvo meteor, pa korona, pa potresi.

Znači, sljedeći korak je da koronaši postaju zombiji ili nekaj slično.

 

Kruha i igala...
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

A jadni uhljebi u civilnoj zaštiti, zaposlili se preko veze da ne moraju ništa raditi i vidi ga na sad!

Gledam te!
 
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
rambox kaže...
hummer0 kaže...

Jebote sva sreća da sam se probudio u 6:15 zbog pišanja pa me potres nije probudio.

Sad su svi na cesti i međusobno pričaju ode karantena u kurac.

 Ma kakva karantena i Virusi, kad udari Potres sve ostalo se briše ili guraš na sporednu stranu.Ovo je podsjetnik kolko smo zapravo ranjivi, sav trud ode za nekoliko sekudni i eto te na nuli.

 rambox

Ma nigdje ne brišem kad sam bio klinac živio sam na 9. katu i svaki potres se osjetio tako da sam naučio nema bježanja.

Sjećam se da su nam susjedi kod svakog potresa lupali po vratima da bježimo i nakon toga bi trčali sa 9. kata dole.

Nisu ni stigli dole ,a već bi prestalo.

9 godina
neaktivan
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

Znaš da je situacija je*ena kad Rambox nema zelenu i kričavo žutu u postu 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
14 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
JozoBozo121 kaže...

Znaš da je situacija je*ena kad Rambox nema zelenu i kričavo žutu u postu 

 Ahahahah usro se čovjek prvo korona pa potres sad upotrebljava samo smeđu.

12 godina
online
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

U Osijeku, u zgradama, kažu da su osjetili potres. Prva dva sam prespavao a treći nisam osjetio, živim u kući jednokatnici...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Imam pitanje. Dali je dozvoljeno ici sa biciklom malo po šumama i to?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
fer-de-lance kaže...

Znači, sljedeći korak je da koronaši postaju zombiji...  

ti se zajebavaš, a ameri misle ozbiljno

5 godina
protjeran
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

Smak svijeta se bliži, samo ne znam šta će nas zadnje dokrajčiti kako je krenulo, prvo virusi, pa sad potres, sutra.... zemlja je ljuta na nas.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2020 9:33 (Riot).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Endymon kaže...
Imam pitanje. Dali je dozvoljeno ici sa biciklom malo po šumama i to?

 kaže kolega PzKpfw da i trčanjem ne ugrožavaš druge - jer si brži

bicikl je onda još bolja solucija, bitno da si proaktivan 

13 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Riot kaže...

Smak svijeta se bliži, samo ne znam šta će nas zadnje dokrajčiti kako je krenulo, prvo virusi, pa sad potres, sutra.... zemlja je ljuta na nas.

 Kaže moj bratić neće vam valjda još nekakav vulkan proraditi na Medvednici (Sljemenu)

14 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC

Zagrebcani neka vam je Bog dragi na pomoci. Evo  jedan moj dobar prijatelj je poslao svima poruku koji nisu u Zg nije ni on je iz bosne i svaka mu cast. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2020 10:16 (dreadmoore).
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

Pa si razmisli dal ces kupit taj ultra skupi stan u centru...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Endymon kaže...
Imam pitanje. Dali je dozvoljeno ici sa biciklom malo po šumama i to?

 Koliko znam, nije nedozvoljeno ići biciklom malo po šumama. Međutim, zbog prestanka rada škola, vrtića, fakulteta, "ići malo po šumama i livadama" palo je na pamet i (brojnim) drugim ljudima, pa je došlo do gužvi na popularnim izletničkim mjestima i kršenja korona-razmaka.

 

Svjež zrak i sunčan dan može se iskoristiti i na balkonu ili u granicama vlastitog dvorišta.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/top/koronavirus/ovo-ce-trajati-najmanje-30-dana-sto-je-zabranjeno-pod-kojim-uvjetima-gradani-smiju-boraviti-na-ulicama-i-parkovima-i-hoce-li-policija-kaznjavati/10119085/

 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/video-skandalozni-korona-party-na-zelenoj-magistrali-pogledajte-scene-koje-su-danas-snimljene-na-zapadu-zagreba-stiglo-je-vise-od-150-automobila/10118590/

9 godina
neaktivan
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

Gledao sam ove izvanredne vijesti na n1.

Pa taj se centar Zagreb-a raspada i ugrozava zivote kad i nema potresa. Jedanput Sam svjedocio kad sam prolazio centrom skoro mi na glavu palo. Nije tajna da kad prolazite centrom na da na razlicitim mjestima stoji natpis tipa pazite otpada "nesto". Najmucniji su mi ti natpisi oko klajiceve bolnice jer ipak blizina bolnice.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Riot kaže...

Smak svijeta se bliži, samo ne znam šta će nas zadnje dokrajčiti kako je krenulo, prvo virusi, pa sad potres, sutra.... zemlja je ljuta na nas.

 Priroda je odlučila da nas dokrajči. Pa ipak, Hrvati su najveći zagađivači i teret. Ovo je šala, da ne bi netko stvarno mislio...

 

Očito je došlo vrijeme iskušenja. Držite se i radite, pomažite koliko i kako možete! Disciplina, disciplina i disciplina -  na svim razinama! I poštenje! Prosperitet države, zajednice bi trebao biti svima prioritet. A što drugo - zar ne? Nismo "Kosooki" niti Nijemci, pa da smo tako učinkoviti, ali ovo se tiče svih nas.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2020 10:25 (Izzy).
8 godina
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

Jos malo.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

Mlađi su puno ozbiljnije shvatili ovu situaciju od starijih, baš sam gledao dnevnik na rtl-u gdje su zaustavljali penziće i ispitivali ih zašto se kreću vani, najčešći odgovor je bio da ih boli ****c za sve to. Izgleda da će se čistka puno brže obaviti kad se žrtve same nude, a rezultat čistke će biti oslobođenje mirovinskog sustava, manje gužve u gradskim prijevozima, poštama itd, i manje zajebancije onima koji rade na šalterima i sličnim poslovima gdje su u čestom kontaktu s takvom populacijom.

 
5 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Darky kaže...

ne znam koliko je točno, ali navodno Sumamed nisi mogao jednostavno do jučer kuptiti u americi, jer je FED progasila Sumamed "strateškim" antibiotikom za apokalipsu i čuvali su ga za ovakva stanja

 mogao je se kupiti ili dobiti na recept jer je osnovni sastav lijeka AZITHROMYCIN postao generički lijek (PLIVI je isteklo pravo na monopol) kojega je mogao proizvoditi tko hoće i nazvati ga kako hoće (patenti.op.a)

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
13 godina
odjavljen
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC

Ako ima netko the division 1/2 nek se javi da bacimo obuku za svaki slučaj 😅

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2020 10:52 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:
Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
rambox kaže...

 

Izvuceno iz konteksta i totalno besmisleno...

Ali za lajkove sve moze

Freak Show Inc.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
fer-de-lance kaže...

Sve ima smisla: prvo meteor, pa korona, pa potresi.

Znači, sljedeći korak je da koronaši postaju zombiji ili nekaj slično.

 

 a svi umjesto sačmarica i sjekira pokupovali toalet papire

if only you knew the power of the dark side
15 godina
odjavljen
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Endymon kaže...
Imam pitanje. Dali je dozvoljeno ici sa biciklom malo po šumama i to?

Ako danas nisu donešene nove mjere, rekreacija nije zabranjena ako se pridržavaš pravila o socijalnom distanciranju, ali bi svakako, i radi sebe i radi drugih, trebao izbjegavati aktivnosti koje predstavljaju rizik. Hitne službe imaju pune ruke posla i najmanje što im treba je još i skupljanje skršenog biciklista iz šume, a tebi najmanje što treba je ulazak u medicinske ustanove.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

Haha koji dobar video klik

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Kolacic kaže...

Gledao sam ove izvanredne vijesti na n1.

Pa taj se centar Zagreb-a raspada i ugrozava zivote kad i nema potresa. Jedanput Sam svjedocio kad sam prolazio centrom skoro mi na glavu palo. Nije tajna da kad prolazite centrom na da na razlicitim mjestima stoji natpis tipa pazite otpada "nesto". Najmucniji su mi ti natpisi oko klajiceve bolnice jer ipak blizina bolnice.

Baš sam to gledao kad sam bio u 1. mjesec gore - svako malo žuta tabla. Za ovo bi netko iz komunalnog redarstva trebao dobiti kaznenu prijavu.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Anđeo bez falinge kaže...
Darky kaže...

ne znam koliko je točno, ali navodno Sumamed nisi mogao jednostavno do jučer kuptiti u americi, jer je FED progasila Sumamed "strateškim" antibiotikom za apokalipsu i čuvali su ga za ovakva stanja

 

mogao je se kupiti ili dobiti na recept jer je osnovni sastav lijeka AZITHROMYCIN postao generički lijek (PLIVI je isteklo pravo na monopol) kojega je mogao proizvoditi tko hoće i nazvati ga kako hoće (patenti.op.a)

 ma može on biti besplatan, ali FED daje dozvolu prodaje ili zabranu
isto kao kod nas HZZO, ako stavi lijek na STOP listu, nema prodaje

if only you knew the power of the dark side
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2020 13:26 (Darky).
9 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
MrBlc kaže...
Kolacic kaže...

Gledao sam ove izvanredne vijesti na n1.

Pa taj se centar Zagreb-a raspada i ugrozava zivote kad i nema potresa. Jedanput Sam svjedocio kad sam prolazio centrom skoro mi na glavu palo. Nije tajna da kad prolazite centrom na da na razlicitim mjestima stoji natpis tipa pazite otpada "nesto". Najmucniji su mi ti natpisi oko klajiceve bolnice jer ipak blizina bolnice.

Baš sam to gledao kad sam bio u 1. mjesec gore - svako malo žuta tabla. Za ovo bi netko iz komunalnog redarstva trebao dobiti kaznenu prijavu.

 prije 10ak ili vise godina sam negdje citao ili slusao kako se govori da ce zg udarit potres, pitanje je kada, i da je prvo sto ce se dogoditi to da ce se zgrade u ilici srusiti jer uz to sto su stare veci problem je sto su nosivi zidovi pretvoreni u izloge, i to lose

5 godina
protjeran
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
fer-de-lance kaže...

Sve ima smisla: prvo meteor, pa korona, pa potresi.

Znači, sljedeći korak je da koronaši postaju zombiji ili nekaj slično.

 

 Ja sam tokom noći čuo jezive krikove šetača, sve mi se više čini da je to T-virus .

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2020 13:44 (Riot).
9 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC

Svi "rokovi" za katastrofalni potres na pojasu Ljubljana-Rijeka i Ljubljana-Zagreb su odavno probijeni... već desetljećima. I to je poznata stvar. Samo što je u seizmologiji +-100 godina vrlo malo razdoblje, ali da je pitanje trenutka to stoji. Može biti sutra a može biti za 50god ali će biti... a ovo jutrošnje se ne klasificira kao katastrofalan potres (Očekuje se 7+)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice