Bug Online League of Legends Team

poruka: 17
|
čitano: 3.141
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Bug Online Leauge of Legends Team

Buduci da ste na glasovanju izjavili da zelite League of Legends team za nadolazeca natjecanja, otvaram novu temu za prijave, rasprave i informacije vezane uz tim.

 

1. RASPORED

 

Od danas do utorka u 9 ujutro otvorene su prijave. Prijaviti se mozete svi, bez obzira na ranked ligu/diviziju, bez obzira na poziciju koju igrate. Vazno je da niste mladji od 14 godina, da ste lvl 30 i da ste ozbiljni sto se tice sudjelovanja u natjecanjima.

 

Dalje, u utorak poslijepodne krecu matchevi u kojima dokazujete svoj skill. Ziri ce objektivno procijeniti vasu igru, farmanje, sto radite u teamfightovima, kakav ste igrac individualno. Ukoliko se prijavi samo jedan igrac za pojedinu poziciju velike su sanse da cete biti u timu, ali svejedno morate pokazati sto znate. Osim glavnih igraca, odrediti ce se zamjene za odredene pozicije, tj. one igrace koji nisu sigurni hoce li moci sudjelovati na natjecanju.

 

Kad se odrede igraci koji ce biti u timu, kao i zamjene, slijedi međusobno upoznavanje igraca preko Skype-a/TeamSpeaka, razmjena iskustva, upoznavanje stilova igre drugih igraca...

Nakon toga slijedi najvazniji dio - treniranje po dogovoru svakoga dana do kvalifikacija, ovisno o kvalifikacijskom krugu u kojem ce sudjelovati.

 

2. PRIJAVNICA

 

Godine:

Pozicija:

Server:

Prosjecan farm za svoj lane (izracunate prosjek samo od championa koje igrate u svojem lane-u, znaci za adc necete racunati dariusa i obrnuto)

KDA za svoj lane (princip racunanja je isti, izracunate prosjek samo championa koje igrate u svojem lane-u)

Stil igre:

Vrline:

Mane:


Osim navedenoga mozete dodati i neki komentar koji vam moze pomoci, ali isto tako i odmoci.

 

Moja prijavnica slijedi kroz pola sata kao primjer kako treba izgledati.

 

Hvala na citanju ultra dugih postova i sretno :)

 

Moj PC  
6 2 hvala 0
13 godina
offline
Bug Online Leauge of Legends Team

da probijem led

Godine: 19

Pozicija: ADC

Server: EUNE

Prosjecan farm: oko 190, s vayne imam 203(govirm za nju jer ju najvise igram)

KDA: 9-8-6

Stil igre: u pocetku passivan a kasnije naginjem ka kamikazi 

Vrline: dobra suradnja s timom, i kad gubim vjerujem da cemo pobijediti, rijetko kad zahebem nesto to bi bilo to ne znam sta bi vise stavio

Mane: mainam 2 adc a ostale malo igram i nemam dosta gejmova s njima

 

nadam se da je dobro :)

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Bug Online Leauge of Legends Team

Godine: 15

 

Pozicija: Mid Lane

 

Server: EUNE

 

Prosjecan farm za mid lane: 153.2

 

KDA za mid lane: 8.7/5.8/8.4 = 2.9 KDA

 

Stil igre: prvih 10 minuta lagani poke, usredotoceno na farm ---- poke/farm - 20/80 | poslije 10. minute vrlo agresivno, konstantni poke ---- poke/farm - 50/50

 

Vrline: Nije mi problem zanemariti svoj KDA ili bilo sto za pobjedu tima. Mogu igrati sve team compove - poke, assassin, tanky... Lako se prilagođavam igri protivnika, vrlo dobro juke-am i dodge-am. Imam ogroman champion pool i znam igrati vise od 10 razlicitih championa na midu (100+ gameova sa svakim).

 

Mane: Ponekad sam previse greedy, nekad znam posizit zbog malih i nebitnih stvari. U nekim situacijama sam nepromisljen.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.6.2013 18:41 (GamerX9).
Moj PC  
0 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Bug Online League of Legends Team

Godine: 15

Pozicija: Jungler

Server: EUNE

Prosjecan farm: 147.2

KDA:  9.5/8.7/18.3

Stil igre: Vrlo precizan tajming gankova koji imam i zapisan na papiru.

Vrline: Volim surađivat i NIKAD ne uzmiam kill u ganku vec ga prepustam, eventualno ga uzmem ako moj kolega nije u range-u. :) Ne prestajem davati sve od sebe ni kad debelo gubimo.

Mane: Nekad pozivcanim kad me netko vrijeđa ili kad me krivi za svoj death. Mainam Lee, iako mogu odlicno igrati i Nasusa i Nunua. Ostale vise manje nisam nesto super.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bug Online League of Legends Team

Godine: 18

Pozicija: Mid

Server: EUW

Prosjecan farm za svoj lane: 190

KDA za svoj lane: 9.7/5.7/7.9

Stil igre:Passivan do lvl 6, onda krece igra 

Vrline: Suradanja sa timom.

Mane: Igram samo: Kha, Anivia, Ahri, Fizz, Diana, i Oriannu

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Online Leauge of Legends Team

godine :15

pozicija: top

server: euw

prosječan farm: 107

KDA:1,12

stil igre: ako je protivnik slabiji onda agresivan a ako je jači čuvam lane i čekam pomoć

Vrline: znam čuvati lane

mane: renekton,zac (znam još par igrat ali sada večinom ovu dvojicu)

 

ovu su podatci od mojih zadnjih 7 gameova malo us slabi zato što sam dobivao loš tim u nekim gamovima i igram lol već 2 godine prije godinu dana sam uzeo pauzu od mjesec dana i od tada aktivno igram 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2013 21:35 (intel97).
14 godina
neaktivan
offline
Bug Online League of Legends Team

Godine: 26

Pozicija: Support

Server: EUNE

Prosječan farm: +-20

KDA: 3.4:1

Stil igre: Agresivan

Vrline: Spreman poslušat savjet ili sugestiju, igram manje više sve supportove osim Lulu i Alistaira(njih još treniram), Leona je moja ljubav(čak me i mama zove krepo {#})

Mane: S obzirom da mainam Leonu teško mi je igrat pasivan lane ali snalazim se, pregled mape mi još uvijek nije na najboljoj mogućoj razini, možda sam malo preagresivan

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Bug Online League of Legends Team
Samo da napomenem, EXPerience se igra na EUNE serveru, tako da je pozeljno da igrate na EUNE. Ne znam je li ikako moguce da EUW igraci sudjeluju. Probat cu se raspitati ima li sanse da sudjelujete, ali ako ne, zalim. :/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Bug Online League of Legends Team

samo oni koji imaju acc na eune

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Bug Online League of Legends Team

Godine:15 
Pozicija:adc
Server:eune
Prosjecan farm za svoj lane : vayne 210 , trist 180 , ezreal 170 , cait 220 , ashe , 200
KDA za svoj lane : vayne 16 / 8 /10 , trist 10 /4/ 8 , ezreal 9/3/7 - to troje mislim igrat ako ne jest ozbiljno ak ne onda igram i ashe koje je underrestimated iako je na losem glasu za solo q ;) ili cait
Stil igre:agressive as fuk
Vrline:  znam zadacu u teamfightu , pozicioniranje na vrhuncu :P , sa 16 champa sam doso do gold 5 u mjesec dana iz bronze , itd
Mane:flejmanje kad mi suparnik saksa (ovisi o raspolozenju) , 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.6.2013 10:01 (finzeh).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Bug Online League of Legends Team

Godine: 20
Pozicija: TOP
Server: EUNE
Prosjecan farm za svoj lane: 190
KDA za svoj lane: 6-3-12
Stil igre: early game CS i samo CS, zonanje protivnika i pokusaj snowballanja, splitpush na veliko
Vrline: razumijem igru, razumijem kad gdje kako i zasto napraviti, razumijem greske tude i svoje ako ih ima
Mane: ako se nazivciram gubim koncentraciju (sto je zapravo dosta rijetko), zna mi se desit da se izgubim u temfightu ako smo lose pozicionirani

onaj koji jesam
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.6.2013 16:07 (shimeface).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bug Online League of Legends Team

Godine: 23

Pozicija: ADC

Server: EUNE

Prosjecan farm za svoj lane : ~ 150 - 180

KDA za svoj lane : 6/2/9

Stil igre: uvik pokusavan counterat protivnicki bot lane, obicno se prilagodim supportu s kojim igram

Vrline: pozicioniranje, dobra komunikacija sa suigracima i prilagodljivost

Mane: ponekad slab cs (ako nisam skroz usao u game), moram jos popravit tajmanje protivnickih cd-ova

Dodatak: Stari igrac lola (skoro 3 godine), sudjelovao na dosta ESL turnira (top place -> 4. misto na Cro4Lolu)  i jedno vrijeme bio ESL Admin za League of Legends, al sam zbog privatnih obaveza morao odustati

Don Quichotte is Not Dead
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bug Online League of Legends Team

ovo san i ja odavno tija organizirat al je često bia slab odaziv {#}

 

 

 

Godine: 20

Pozicija: Top

Server: EUNE/EUW

Prosjecan farm za svoj lane: neznan napamet jer u zadnje vrime samo lvlan smurfa na EUNE ali uglavnon prosjek je oko 200+ po gejmu

KDA za svoj lane: vidi isto šta i za farm, al uglavnon je to u plusu par killova

Stil igre: #YOLO

Vrline: godine iskustva, mirnoća, lep, mlad, simpatičan, previše romantičan

Mane: early game lošiji od mid i late gamea

 

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Bug Online League of Legends Team
Godine: 18

Pozicija: Mid

Server: EUNE

Prosjećan farm: 200 +/-

KDA: 10/4/7

Stil igre: s obzirom da mi je main Ryze onda moj stil igre ovisi o protivniku...ako me netko countera onda naravno full focus na farm i avoid dmg dok ne dođe moj jungler...ako imam laganog protivnika onda ga pokušavam stalno harasati tako da on nemože ni do killova ni do cs-a, ali satsrane ulti trošim većinom također na full farm ili heal ako me uspije poke-at...s obzirom da je cassiopeia moj veliki counter u zadnje vrijeme protiv takvih squishy countera prije nego oni dobe lvl 6 pokušavam biti što agresivniji da im ne dozvolim da kontroliraju mojim line-om, te naravno kupujem većinom onda neki defense (mr) umjesto dmga, a dmg onda za TF u late game

Vrline: uvijek pokušavam pomoći svima u svom timu, ako vidim da nešto rade krivo tada im objasnim da će možda samo nafeedat i rečem im šta trebaju uraditi...uvijek dok imam free spot u bag-u kupujem wardove...ako i gubimo uvijek bodrim tim da idemo svi zajedno i da ćemo pobijedit...na rage-am na ljude nego im na lijepi način pokušavam objasnit da ne idu solo i molim ih da ne trollaju nego se focusaju i GG

Mane: ponekad kad vidim nekoga na low hp postanem greedy i odvedem se u smrt 1v5 :D ...u zadnje vrijeme radim na tome da se to ne događa i upozoravam druge na takve greške
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Bug Online League of Legends Team

PRIJAVE SU ZATVORENE!

 

Danas izmedju 3 i 5 poslijepodne su testiranja, tako da obavezno budite online. Dodajte me na nick: TheColdSlaYer

Tko se ne odazove na testiranja, automatski ne upada u tim.

Ako se netko ispriča zbog nekih važnijih stvari (ne znam sto je vaznije od ovog {#}) ima drugu priliku navecer poslije 8 sati.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Bug Online League of Legends Team

i sta sad s ovim?

onaj koji jesam
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bug Online League of Legends Team

a fuck zakasnio, a nista, ako treba support javim se

Come to the dark side.... we have cookies :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2013 0:58 (alias_noname).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice