2 mad clan

poruka: 26
|
čitano: 6.962
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
2 mad clan

evo da i ja predstavim i nas klan,2 mad klan,ima nas na xfire-u a imamo i svoj server sa cod 4,server je u zagrebu pa je low ping zajamcen,server ip 213.149.60.43:28976 pa ko zeli neka slobodno dodje i naravno igra i uziva,server podrzava i teamspeak 3 sa svojim ip 213.149.60.42,port 10008 a pasword je 247022,netreba biti orginal igrica svi mogu igrati ali bez varanja naravno jer imamo par admina koji ce to rijesiti,ima nas 14 u klanu i tu smo se skupili radi gusta a ne natjecanja,ako ko ima pitanja moze tu ili na pm,hvala i vidimo se na serveru.

darkness is my friend
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: 2 mad clan

eto 2 mad clan vec ima oko 24 clanova i server je dobro posjecen,morat cemo povecat broj slotova.

darkness is my friend
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2010 21:46 (ljubo2mad).
14 godina
neaktivan
offline
2 mad clan

2mad clan strikes again!!

Fila2mad
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2010 21:45 (Fila2mad).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: 2 mad clan

evo server smo podigli na 18 slotova za igrace a ko zeli ima i teamspeak za samo 6 igraca,eto i clanova je sve vise sad nas oko 38,pozdrav svima.

darkness is my friend
15 godina
offline
2 mad clan

kako se vas server zove preko xfire-a? nemogu vas naci preko ip-a

I i7 960D0 I HD5970 I 12Gb Kingmax I EX-58 UD-5 I Xilence1200W I 2Tb Hitachi I Antec 1200 I
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: 2 mad clan
zaki kaže...

kako se vas server zove preko xfire-a? nemogu vas naci preko ip-a

2 mad clan server,je preko xf.

darkness is my friend
16 godina
neaktivan
offline
RE: 2 mad clan

eto vec je 33 ponosna clana,jos uvjek 18 slotova,posjecenost servera je i vise od ocekivanja tako da uzivamo i igramo.Naravno i svi su dobrodosli ko zeli pošteno igrat a ostale cemo rijesit.Pozdrav iz 2mad clana.

darkness is my friend
14 godina
neaktivan
offline
2 mad clan

Server je jos aktivan i od sljedeceg ce mjeseca mozda imati 22 slota!!

Pozz svima koji povremeno navrate na server.

Big Bad Boys Drive Big Bad Toys
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: 2 mad clan

Eto pozdrav još jednom iz 2mad klana,novost je da imamo novi logo a i web site je poceo sa radom ali jos treba rada na njemu ali sve je ok zasad,od 11 mj ce bit 22 slota za igrace  i 6 na teamspeaku,hvala i cujemo se !

 

 

www.2mad.tk

darkness is my friend
14 godina
offline
RE: 2 mad clan

Ali glavno da ekipa bana playere onako =) Bez razloga i icega ... 

ptspclan.com | visit us ^^
16 godina
neaktivan
offline
RE: 2 mad clan
sardax kaže...

Ali glavno da ekipa bana playere onako =) Bez razloga i icega ... 

ako te neko banal to sigurno nije bez razloga,jer svi imaju moje upute i dobro ih znaju,pitanje je sta si ti napravio?

darkness is my friend
14 godina
offline
RE: 2 mad clan

Pitanje je samo kompetencije ljudi koji su me kikali. 

Niti sam koga uvrijedio, niti psovao, niti krsio pravila (koja su po meni nepotrebna i pocetnicka, ali ok, pravila su i postujem ih), vec je netko zakljucio da haxam jer ima killeva vise nego svi na mapi zajedno?!

ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
neaktivan
offline
RE: 2 mad clan

Evo ti odgovora Sardax.

 

Uvrijedio si mene , psovao si svima , nepotrebna i pocetnicka pravila na nasem serveru si krsio , ali naravno s postovanjem .Za haxanje nemam dokaz u vidu pb screena ili slicno pa o tome ni necu govoriti.

Scor preko 100 sam imao vise od nekoliko puta pa znam da je moguc i bez haxa.Tvoj nastup na serveru je bio i vise nego bezobrazan i bahat pa sam postupio kako jesam ,a to bi ponovio opet 100%.

Kao sto vidis bio sam dovoljno kompetentan da te izbacim sa servera ,a ti i na ovom javnom forumu nastavljas pokazivati izostanak svog  kucnog odgoja.Sto se mene tice, "Case closed"

 

Salute!!

"Why flying?Cose for tennis or football you need only one ball."
15 godina
offline
2 mad clan

Jel imate CoD2 server ili se samo roka četvorka? Ih nisam instalirao četvorku skoro godinu dana.

Aktuelni politički moto: "Sve što imam sam ukrao, samo sam školu i vozačku kupio."
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: 2 mad clan
Lestat, u zivotu nisam na serveru psovao, a kamoli koga vrijedjao. Kad me krcko2mad nazvao smecem haxorskim, rekao sam mu i citiram: "A ti si toliko iskusan, pa si skuzio da ja haxam?? Aj suti pls i igraj.". Necu ja propast za ne igranje na Vasem serveru, ali bi Vi mogli poradit na ponasanju Vasih membera. Isto tako i luka2mad me je spectatea cijeli mp_convoy i na kraju reka da ako prestane me spetateati, da ne palim hax??? Svakako, cinjenica je da Vam admini na serveru i nisu bas iskusni da bi bili admini, to je moje misljenje kao nekoga tko je drzao servere jos od doba cod1, sto Vi niste dozivili niti igrali, a da ne govorim o jos starijim igrama. Nazalost, spadate u ovu masu nove djece online koji samo whineaju na sve zivo. Ja znam da krcku2mad ja parim da haxam, jer on je tek poceo igrat, ali sve jedno, malo ga naucite ponasanju, jer kod kuce to ocito nije naucio.
ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
offline
RE: 2 mad clan
E, da, Lestat, tvoje kompetencije su ocito dvojbene, jer ja niti jedno pravilo prekrsio nisam. To sta Vas sujeta muci i sto se ponasate kao djeca, bez obzira na godine, je iskljucivo Vas problem. Pa Vama u pravilima pise "no camp", a to ipak sve govori xD
ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
neaktivan
offline
RE: 2 mad clan

E ovako Sardax.

Bas sam provjerio ban listu u svom rconu i vidim da sam te pogresno optuzio u proslom postu,zato se iskreno ispricavam .U incidentu zbog kojeg je pao temp.ban  glavni lik je bio tvoj timski kolega ptsp Crtek.Prvo je dobio kick jer je stvarno ekstremno kempal, a kad se vratio na server prva poruka u chatu mu je bila "opa neko je mutav!!".Pretpostavljam da ti to netko napise u chatu nebi reagirao nista drugacije nego sam ja.Dobio je temp.ban .Mozda bi od tebe dobio i perma ban.Koliko se sjecam poslije si me ti nagovorio da ga odbanam ,a sto sam i ucinio mada mozda nisam niti trebao.Primijetio sam da igrate dobro i BEZ haxa i moje opravdanje i cini mi se tocne rijeci su bile da "takvi uvijek dobro dodju na serveru".Osobno mi je veci gust igrati protiv dobrog igraca nego protiv nekog klinca , ili ako hoces "nooba", mada ne volim taj izraz.Sve se to desavalo 26.10. pa mozes razumjeti da sam vas zamjenio kad sam procitao tvoj prvi post.U nasem klanu su samo 3 admina.Ljubo2mad, Levi2mad i ja tako da su komentari koji su ti lose sjeli nisu dosli od admina nego od nasih vjerojatno prilicno mladih i shodno tome zelenih clanova.Tu i zavrsava isprika  : )

Sto se tice sujete tu si mi malo smijesan.Ja osobno igram da se opustim u ta 2 ili 3 sata slobodnog vremena dnevno koliko mi preostane nakon posla i svih obveza .Znaci prvo mi je da se zabavim i opustim a neka kompeticija mi nije na vrhu popisa.Znaci nemozes trpati u isti kos tridesetak ljudi koje ne poznajes ,a velika vecina njih se ne poznaje ni medusobno ,barem ne osobno.

A pravilo "no camp" je vjerojatno na brzinu i bez razmisljanja napisao u rconu kolega iz klana.LOL, pitam se kada bi pisalo samo "camp" da li bi ti bio taj koji bi primijetio da imamo tipfeler u nazivu stadiona?XD

Nadam se da smo sve razjasnili i da neces nastaviti s flamanjem jer ces primjetiti da nize nemas kud scrolati .

"Why flying?Cose for tennis or football you need only one ball."
14 godina
offline
RE: 2 mad clan
Isprika prihvacena. Istina za ptsp.crtu, tako je tada bilo, a ja sam se odmah ispricao za ono sta je reka, iako on nije kempa, jer ako nista, barem ne kempamo jer tako neznamo igrat i redovito imam i najvise deathova, kao i crta. Nakon toga si ga unbana i super. Isprika prihvacena. Dakle, zasto sam ja onda banan? Mene se psovalo i vrijedjalo. Svaki kill da sam haxor, smece, glupan. Pitaj krcka. Klan se gleda kroz igrace i njihovo ponasanje. Crta je bio kikan jer je "kempao", a bio je prvi po scoreu i bez upozorenja i kad se vratio je napisao "netko je mutav?", sto je ipak pitanje i ni blizu velikoj uvredi, ali nije trebao i napisao je da mu je zao. Dakle, zasto sam ja banan ako se moze znat i jesam li unbaban?? Jer ja nisam banan ni kikan dok sam igrao, vec nakon mog zadnjeg puta kad su bili krcko, levi i luka i kad sam otisao nakon mape, dan nakon se nisam mogao spojiti. I NIKAD nisam ni jedno pravilo prekrsio, a kamoli koga vrijedjao ...
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
neaktivan
offline
2 mad clan

pliss xf od clana i jel regate također iman server (war) i ts3 al need wars i demo za frag

mito
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: 2 mad clan

evo malo imamo i forum novi.

http://www.2mad.smfnew.com/index.php

darkness is my friend
14 godina
neaktivan
offline
2 mad clan

forum osvjezen

primaju se prijave za clan

!!!!  Prije prijave, molim procitati pravila na forumu  !!!!

Big Bad Boys Drive Big Bad Toys
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2011 11:18 (Fila2mad).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
2 mad clan

Ja sam Master...volim igrati na vasem serveru {#}...Samo ima debilnih ljudi koji za wh optuzuju...I po mom misljenju trebali bi admini i clanovi klana malo vise po serveru igrat,i mod da se ukloni..Ostalo je sve super {#} Vidimo se na serveru,da vas malo pwnam {#}

™▓▒░<Denaylo>░▒▓™
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: 2 mad clan
sardax kaže...

Pitanje je samo kompetencije ljudi koji su me kikali. 

Niti sam koga uvrijedio, niti psovao, niti krsio pravila (koja su po meni nepotrebna i pocetnicka, ali ok, pravila su i postujem ih), vec je netko zakljucio da haxam jer ima killeva vise nego svi na mapi zajedno?!

Sorry na duplom postu,to se isto i meni desilo 

™▓▒░<Denaylo>░▒▓™
14 godina
neaktivan
offline
2 mad clan

decki nekada sam cjelo vrijeme visio na vasem serveru... jedno vrijeme nisam igrao i sada vidim servera NEMA???

nije valjda da je klan propao??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: 2 mad clan
Kako bih se mogao opet vratit u ove "vode" neka se javi na PM neki klan ako ovdje ima ekipe i ako primaju nove clanove (malo stariju gardu sa dosta toga iza sebe :) )....ajde da opet i ja malo zaigram (ako ima naravno kvalitetne ekipe za igranje).
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
16 godina
neaktivan
offline
Re: 2 mad clan
uber_low kaže...

decki nekada sam cjelo vrijeme visio na vasem serveru... jedno vrijeme nisam igrao i sada vidim servera NEMA???

nije valjda da je klan propao??

nije klan propao jer uvjek ce biti nas par koji smo tu godinama,problem je u financijama bio,treba placat server i naravno treba visit na njemu i kontrolirat i bacat chitere van itd,a malo ima kvalitetnih ljudi za to,i ja i lestat2mad imamo posao pa nas nema previse gore a neda nam se placat nesto u cemu ne sudjelujemo a naravno svega par clanova je povremeno ponudilo da pomogne u financiranju servera za cod 4 i teamspeak,tako da smo sada malo na ledu kako bi se to reklo,naravno drago mi je da ste svi igrali gore i nadam se da ste uzivali dok je trajalo,eto i nekih slika koje nisu dobrodosle i te smo banali,cujemo se.

Heroes get remembered, but legends never dies.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice