Acquisitum Magnum - ADM

poruka: 2.575
|
čitano: 808.951
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Acquisitum Magnum - ADM

kada narucim komp u adm-a, i recem im da mi ga oni tamo sloze, jeli to ukljucuje instalaciju windowsa

Immortal Technique in the streets back on the hustle cuz three strikes'll get you life for stuffng cracks in a duffel
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
epic kaže...

kada narucim komp u adm-a, i recem im da mi ga oni tamo sloze, jeli to ukljucuje instalaciju windowsa

 

Naravno, kao i u drugim ducanima pod uvjetom da iste kupis ili im dostavis svoju LEGALNU verziju.

Failure is always an option...
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Scorpyo kaže...
epic kaže...

kada narucim komp u adm-a, i recem im da mi ga oni tamo sloze, jeli to ukljucuje instalaciju windowsa

 

Naravno, kao i u drugim ducanima pod uvjetom da iste kupis ili im dostavis svoju LEGALNU verziju.

da...al ako im samo kazes da sloze i ne reces im nista za windowse....doci ce ti doma bez windowsa...moras im napomenut

01010100 01001001 01001111
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

imam najfriskiju vijest sad sam razgovaro s covjekom iz adm-a i veli mi da ce 5850 kostat 1800kn kod njih a 5870 2700kn naravno plus minus 50 kn u oba slucaj...hvala bogu 5850 ce ubrzo bit moja!!!!

"you hit me we hit you"-mafia
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Kada već pričate o slaganjima kompova, da li kad se kupe komponente ako si sam slažeš komp gube jamstva na iste?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
debs kaže...

imam najfriskiju vijest sad sam razgovaro s covjekom iz adm-a i veli mi da ce 5850 kostat 1800kn kod njih a 5870 2700kn naravno plus minus 50 kn u oba slucaj...hvala bogu 5850 ce ubrzo bit moja!!!!

I još da u prvi misec budu manje cijene i odman kupujem HD5850.

16 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Bara kaže...
debs kaže...

imam najfriskiju vijest sad sam razgovaro s covjekom iz adm-a i veli mi da ce 5850 kostat 1800kn kod njih a 5870 2700kn naravno plus minus 50 kn u oba slucaj...hvala bogu 5850 ce ubrzo bit moja!!!!

I još da u prvi misec budu manje cijene i odman kupujem HD5850.

PlačJa ne mogu jer imam preslabo napajanje.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Jel itko ima problema s pristupom stranicama ADM-a???

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Acquisitum Magnum - ADM

meni ne zeli na adm stranicu isto

Immortal Technique in the streets back on the hustle cuz three strikes'll get you life for stuffng cracks in a duffel
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
epic kaže...

meni ne zeli na adm stranicu isto

Eto nie im dosta ni index sad oce i nas dragi ADM Plač

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Seky kaže...

Kada već pričate o slaganjima kompova, da li kad se kupe komponente ako si sam slažeš komp gube jamstva na iste?

Ne.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
tomo464 kaže...

imam 2 pitanj

 

1. može li mi neko detaljno objasnit kako uplatit novac  na adm-ov račun

 

i

 

2. kako ću bit siguran da će mi komponente biti dostavljenje kući ako uplatim račun

postoji placanje pouzecem ali tada ti placas postarinu...

inace nikad nisi siguran a za malo straha pogledaj HARDVEJ PREVARA

 

doctor_crash kaže...

Jel se može kod njih kupiti na firmu preko weba?

Koja je razlika izmedu privatnog i poslovnog racuna osim sta na onom poslovnom pise R1

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

ni ja isto sad nemrem na njihovu stanicu...jel zna itko sta se dogada

"you hit me we hit you"-mafia
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
debs kaže...

ni ja isto sad nemrem na njihovu stanicu...jel zna itko sta se dogada

ja nemogu vec 2 dana

potpis :D
14 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Hacker-ri kaže...
debs kaže...

ni ja isto sad nemrem na njihovu stanicu...jel zna itko sta se dogada

ja nemogu vec 2 dana

Evo ja sam sada otisao na njihovu stranicu, sve normalno sljaka ;D  Mora da je problem kod vas :P

“Let’s put a smile on that face!” xfire - gabrielgraysylar
16 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Sylar kaže...
Hacker-ri kaže...
debs kaže...

ni ja isto sad nemrem na njihovu stanicu...jel zna itko sta se dogada

ja nemogu vec 2 dana

Evo ja sam sada otisao na njihovu stranicu, sve normalno sljaka ;D  Mora da je problem kod vas :P

upravo je proradila :D

ocito nije radila do trena kad si ti otisao :D

potpis :D
15 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Zanima me dali je ADM imao prošle godine nekakvu akciju (popuste na robu) tamo negdje oko Božića, zanima me takoder oce li ove godine biti kakvih popusta za blagdane ;)

12 mjesec je blizu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
legend kaže...

Zanima me dali je ADM imao prošle godine nekakvu akciju (popuste na robu) tamo negdje oko Božića, zanima me takoder oce li ove godine biti kakvih popusta za blagdane ;)

S obzirom na druge cjene u njih je uvjek popust, :D
Ali vrlo mi je glupo imaju samo sve od logitecha, npr nemaju nikoje druge tipkovnice, miseve, i sl., i fali dosta napajanja, tako da sljedecu narudžbu ne narucujem od njih, nego od potisa koji ima glupu registraciju vec 2 dana nisam dobio povratni email :D

A sto se tice HD58xx serije ja cekam iducu, jer HD4890 mi je dovoljna za sve na maximum.

I don't care...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
markoal kaže...
legend kaže...

Zanima me dali je ADM imao prošle godine nekakvu akciju (popuste na robu) tamo negdje oko Božića, zanima me takoder oce li ove godine biti kakvih popusta za blagdane ;)

S obzirom na druge cjene u njih je uvjek popust, :D
Ali vrlo mi je glupo imaju samo sve od logitecha, npr nemaju nikoje druge tipkovnice, miseve, i sl., i fali dosta napajanja, tako da sljedecu narudžbu ne narucujem od njih, nego od potisa koji ima glupu registraciju vec 2 dana nisam dobio povratni email :D

A sto se tice HD58xx serije ja cekam iducu, jer HD4890 mi je dovoljna za sve na maximum.

Cudno, protisov registr mail sam dobio odmah...

A, sta se tice narudbe od njih.

Cekao sam 2 tjedna hard, dok mi je kod adma dosao odmah drugi dan po uplati.

 

I adm ima sve ono sta ti treba

kvalitetno

potpis :D
16 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Nedavno sam u Protisu dobio ponudu s 30% stvari koje sam naručio jer "artikl više ne drže", ali ga uredno imaju na webu... A kod ADM-a sam saznao na telefon kada dobivaju robu i kada da dođem... Tako da što se tiće ADM-a, sve super!

I mi imamo neke principe! Ako vam se ne sviđaju, imamo i druge!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
D4RKL1NG kaže...

Nedavno sam u Protisu dobio ponudu s 30% stvari koje sam naručio jer "artikl više ne drže", ali ga uredno imaju na webu... A kod ADM-a sam saznao na telefon kada dobivaju robu i kada da dođem... Tako da što se tiće ADM-a, sve super!

Vemilova iskustva :D

njih zoves a kazu da imaju, kad dodes da platis NEMAJU :D

potpis :D
16 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Hacker-ri kaže...
D4RKL1NG kaže...

Nedavno sam u Protisu dobio ponudu s 30% stvari koje sam naručio jer "artikl više ne drže", ali ga uredno imaju na webu... A kod ADM-a sam saznao na telefon kada dobivaju robu i kada da dođem... Tako da što se tiće ADM-a, sve super!

Vemilova iskustva :D

njih zoves a kazu da imaju, kad dodes da platis NEMAJU :D

Jesi ih pitao da mozda hoce dat robu badava ? :D

16 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

http://www.adm.hr/

 

stranica opet ne radi

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

meni je sve normalno

12 mjesec je blizu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
legend kaže...

meni je sve normalno

 vise od 12 sati razlike izmedu postova, ali stranica im se rusi vec 3 dana, pa malo radi, i tako u nedogled

potpis :D
15 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

evo i isprike na njihovoj stranici 

01010100 01001001 01001111
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.10.2009 17:39 (Tionio).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Mene zanima da li se može u ADM-u zamijeniti jedan proizvod drugim ako nisam zadovoljan nečime. Znači zamjenim nešto što sam kupio sa ambalažom i garancijom za nešto drugo po potrebi uz nadoplatu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Seky kaže...

Mene zanima da li se može u ADM-u zamijeniti jedan proizvod drugim ako nisam zadovoljan nečime. Znači zamjenim nešto što sam kupio sa ambalažom i garancijom za nešto drugo po potrebi uz nadoplatu.

  Ovisi... Ako si uzel to osobno u ducanu onda sve ovisi o njima hoce li ti zamijenit ili ne, njihova dobra volja. Ako si to kupil preko web narudzbe onda imas pravo i po zakonu vratit proizvod i trazit povrat novaca ili zamjenu za drugi proizvod... No svi se vecinom pozivaju na zakon o zastiti potrosaca u ovom prvom slucaju kaj sam navel a nisu ga ni procitali, pa mozes i ti probat  Namigiva

http://rapidshare.com/users/VBPRUR -||- http://rapidshare.com/users/78HOGM -||- http://rapidshare.com/users/BCOPZL
16 godina
odjavljen
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
ch33ta kaže...
Seky kaže...

Mene zanima da li se može u ADM-u zamijeniti jedan proizvod drugim ako nisam zadovoljan nečime. Znači zamjenim nešto što sam kupio sa ambalažom i garancijom za nešto drugo po potrebi uz nadoplatu.

  Ovisi... Ako si uzel to osobno u ducanu onda sve ovisi o njima hoce li ti zamijenit ili ne, njihova dobra volja. Ako si to kupil preko web narudzbe onda imas pravo i po zakonu vratit proizvod i trazit povrat novaca ili zamjenu za drugi proizvod... No svi se vecinom pozivaju na zakon o zastiti potrosaca u ovom prvom slucaju kaj sam navel a nisu ga ni procitali, pa mozes i ti probat  Namigiva

a jel bi se moglo npr. u vemilu,hgspotu...i sličnim dućanima zamjenit potpuno ispravan proizvod kojem još traje garancija za neki drugi srodni ili ne? npr. grafičku za noviju uz nadoplatu?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
M4X kaže...
ch33ta kaže...
Seky kaže...

Mene zanima............

  Ovisi... Ako si uzel to...........Namigiva

a jel bi se moglo npr. u vemilu,hgspotu...i sličnim dućanima zamjenit potpuno ispravan proizvod kojem još traje garancija za neki drugi srodni ili ne? npr. grafičku za noviju uz nadoplatu?

U Vemilu nece dat 100%, eventualno u roku od tjedan dana nakon kupnje, a i moras dignut frku inace te samo posalju doma... A vjerujem da je isto tak i za HGSpot i ostale ducane.   Iz tvojeg komentara kolko sam skuzil ti vjerojatno mislis na neki proizvod kupljen prije mjesec dana ili vise, to mozes odma zaboravit, nitko ti to nece mijenjat, jedino da im drzis pistolj u glavu...  Namigiva

 

http://rapidshare.com/users/VBPRUR -||- http://rapidshare.com/users/78HOGM -||- http://rapidshare.com/users/BCOPZL
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice