Youtube premium

poruka: 624
|
čitano: 244.050
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Youtube premium

Bok ekipa!

Budući da je situacija kakva je i ima se vremena napretek, zanima me jel netko možda yt premium preko indijskog VPN-a, načuo sam da košta nekih 18kn?

Ako bi netko mogao ukratko objasniti kako to ide..

Hvala,lp:D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Youtube premium

Preuzmeš TunnelBear, odaberes državu Indiju, odes na stranicu Youtube Premium, upišeš fake indijsku adresu (ima po netu fake generatora) i platiš karticom (mislim da prolaze VISAe, ja sam koristio Revolut VISAu). Nakon toga isključiš VPN i to je to. Prvi mjesec bi trebao bit besplatan, ostalo ide po 12 kn.

Moj PC  
7 0 hvala 6
14 godina
offline
Youtube premium

točno kako je opisano u postu iznad mene. Cijena je oko 12kn za običan account, a malo manje od 18 za family account (čini mi se za 5 korisnika).

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Youtube premium
jozef kaže...

točno kako je opisano u postu iznad mene. Cijena je oko 12kn za običan account, a malo manje od 18 za family account (čini mi se za 5 korisnika).

 Upravo tako, ali 6 korisnika (ti + 5 članova obitelji)

 

Dodatni korisnici ne moraju ni koristiti VPN, samo prihvate pozivnicu koju dobe na mail i aktiviran je Premium (+YT Music)

6 godina
online
Re: Youtube premium

Ja ga isto imam več pola godine na Indijsku fitnu, i u paketu dobiješ tri stvari (aplikacije)

Youtube premium (nema reklama, možeš slušat u pozadini, možeš donwloadat...)

Youtube music (govori se da će jednom zamjenit Google play music)

Google play music  - meni osobno draži nego Deezer, Spotify i Apple music - ali to je stvar osobne preferencije jer bazu muzike imaju svi skoro totalno istu

16 godina
offline
Youtube premium

Uzeo sam si danas obiteljski paket preko Indije i uredno je prošlo sve. Još sam bio na VPNu i poslao sestri pozivnicu i izbacilo joj da nismo ista država. Aktiviram VPN i na svom i na njenom računalu i prođe bez problema, doda mi ju u obitelj. Odspojim se sa VPNa, pošaljem drugoj sestri pozivnicu, ona preko mobitela proba aktivirati i isto joj napiše da nismo ista država. Ulogiram se na njen račun na računalu, aktiviram VPN, aktiviram VPN sebi, pošaljem pozivnicu i prođe bez problema.

Pokušam frenda ubaciti i neće apsolutno nikako. Sa VPNon, bez njega, preko mobitela, preko računala, ništa neće. Čak je došao kod mene i na 2 moja računala se logirao u svoj Youtube i GMail račun, pa smo probali i sa i bez VPNa na oba računala i nikako neće. Probali smo i sa i bez VPNova na mobitelima i isto neće. Ima tko ideju kako riješiti?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Youtube premium

Probaj mu napraviti novi? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Youtube premium

Novi gmail račun? To je opcija koju nismo probali, a i teško da će htjeti, jer koristi jedan glavni mail za komunikaciju i sve i sad da samo zbog YT mora imati drugi.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
14 godina
offline
Youtube premium

Da podijelim s vama iskustvo:

 

Prije nego kupujete premium pretplatu u Indiji, kreirajte obitelj putem Google računa, pozovite ljude i nek prihvate članstvo. Tek nakon toga kupujte premium preko vpn-a u Indiji. Tada se šalje pozivnica svim članovima bez da je oni moraju prihvaćati, automatski im dolazi obavijest da je upravitelj grupe/obitelji aktivirao premium i možete ga koristiti.

 

Ono što mi zasad malo smeta je forsiranje indijskih izvođača 😂, ali... Za manje od 18 kn, nemam se što žaliti, a vjerujem da će algoritam kroz neko dogledno vrijeme sukladno korištenju maknuti njihove izvođače i nuditi ono što uistinu i koristimo.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Youtube premium
erseticmatej kaže...

Bok ekipa!

Budući da je situacija kakva je i ima se vremena napretek, zanima me jel netko možda yt premium preko indijskog VPN-a, načuo sam da košta nekih 18kn?

Ako bi netko mogao ukratko objasniti kako to ide..

Hvala,lp:D

 Imao i onda sam otkrio youtube vanced

14 godina
offline
Re: Youtube premium
YouTube vanced je ok ako YouTube koristiš izričito na smartphone-u, ali ako gledaš YouTube i na smart TV-u, računalu i sl. i smetaju te reklame, ne gine ti pretplata...
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 11:04 (djdino0402).
15 godina
offline
Re: Youtube premium
nikonja kaže...

Ja ga isto imam več pola godine na Indijsku fitnu, i u paketu dobiješ tri stvari (aplikacije)

Youtube premium (nema reklama, možeš slušat u pozadini, možeš donwloadat...)

Youtube music (govori se da će jednom zamjenit Google play music)

Google play music  - meni osobno draži nego Deezer, Spotify i Apple music - ali to je stvar osobne preferencije jer bazu muzike imaju svi skoro totalno istu

 sorry kakve aplikacije dobijes? Ja sam mislio da je u Premiumu music i nema reklama na youtubeu. Sad si me zainteresitao sa ovim da se dobiju neke aplikacije.

 

I btw kako funkcionira to sa obitelji? Mogu li micat ljede iz obitelji (pitam za stavir i maknut prijatelja kao clana obirelji). Hvala

6 godina
online
Re: Youtube premium

Aplikacije su dostupne za sve jedino kod pretplate:

Youtube - dobiješ premium verziju, znači bez reklama i imaš dostup do njihove produkcije (filmovi, serije....)

Youtube music sada službeno mjenja Google play music koji se gasi u 11 mjesecu. tako da to ti dođe kao Spotify ali uz plus da možeš slušat svu muziku koja je i na youtubu (što je neograničena kolekcija svega mogučega)

 

Ako uzmeš family account onda imaš pravo da 5 accounta istovremeno koristi sve to.  Nemoraju bit iz iste obitelji, jer Google nema način kako to uopće kontrolirat, tako da možeš slobodno ta 4 računa podjelit kome želiš (mislim da je jedini uvjet da su svi u istoj državi)

 

Pogledaj malo po forumu, jer postoji caka da se registiraš kao da si iz indije i onda family accoutn plačaš cca 2 eura (kao ja več sada pola godine) :)

15 godina
online
Youtube premium

ja sam prije 5-6 mjeseci uzeo premium preko indije, sve to funkcionira samo mi je sad cijeli google racun ostao u indijskoj valuti, prikazuje mi ko da sam u indiji i na google play storeu mi je indijska regija, tako da neke aplikacije ne mogu skinut koje nisu dostupne u toj regiji. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Youtube premium

hmm ja nisam to primjetio, meni je sve u eurima jedino što na GPMusic pod rubrikom hitovi mi izbacuje samo Indijske hitove :)

14 godina
moderator
offline
Re: Youtube premium

Meni se to nije desilo, sve mi je ok.

 

Jedino play music nudi indijske hitove.

 

Pogledaj ovdje malo...

https://support.google.com/googleplay/answer/7431675?hl=en

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
15 godina
online
Youtube premium

kad odem u opcije google playa baca mi indiju ko regiju, mogu promjenit al ne znam oce onda to utjecat ista na taj premium pa nisam pokusavo. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Youtube premium

Meni je regija HR, a indijska adresa mi je samo kod plaćanja.

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
7 godina
offline
Re: Youtube premium
stavio sam Tursku, dobio do 28.2. free, pa uzeo obiteljsku verziju, od 01.03. cu placat 25.99 turskih lira tj oko 20kn, nije me trazilo nikakvu adresu ni ista, spojen vpn na Tursku prek mob, kad sam isao kupit pisalo drzava Turska i iznos i 4mj free i unesao broj kartice i to je to... sad cemo vidjet u 3mj kolko ce mi naplatit iako sad pise 25.99 trl mjesecno... bumo videli
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Youtube premium
ja sam baš sinoć skinuo apps za VPN TunnelBear ( android ), stavio Indiju . Adresu sam stavio neki hotel u Indiji ( našao na google ) , platio 139 INR karticom ( 12,50kn ) za mjesec dana koristenja , nisam htio obiteljsko trenutno ! Regao se i evo ..lijepo radi 😀


 
1 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Youtube premium

glej meni radi več više od pola godine na fintu Indije tako da uživajte dok traje :)

 

Jel netko zna dali postoji slična finta sa Spotify?  -edit: da radi i sa Spotify na istu fintu izađe 13 eura ua cjelu godinu !!!

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2020 16:32 (nikonja).
16 godina
offline
Re: Youtube premium
To za spotify je isprobano i radi 100%?
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
6 godina
online
Re: Youtube premium

nisam još jer sam kupio account preko ebaya, ali kako vidim po komentarima na drugim forumima drugima radi....

11 godina
offline
Re: Youtube premium
Jel se može youtube premium obiteljski paket koristiti tj. dijeliti kao netflix?

To bi bilo 110kn÷5=22kn/useru
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube premium
Može se.
Glavni account dodaje usere(mailove) s kojima dijeli svoju pretplatu, maksimalno 5 u grupi.
Super je stvar što premium pretplata nije vezana po deviceu nego po useru(mailu), tako da možeš na više deviceova imati, svatko se na svoje deviceove logira sa svojim vlastitim userom(mailom).
Znači nije 1 master account kojeg svi koriste, već svatko ima svoj vlastiti(privatni) account kojeg koristi.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.4.2022 17:01 (THomson).
16 godina
offline
Re: Youtube premium
Entropija kaže...
Jel se može youtube premium obiteljski paket koristiti tj. dijeliti kao netflix?

To bi bilo 110kn÷5=22kn/useru

 Napraviš grupu na Googleu, maksimalno vas 6 može biti, uključujući tebe.

 

Instaliraj Tunnel Bear VPN, spoji se na Argentinu i aktiviraj si YT premium - košta cca 1,5€/mj ukupno - i automatski svi u tvojoj grupi imaju premium, a tebi se naplaćuje. Na Indiju košta cca 2,3€/mj.

 

Kao što je kolega već rekao, svatko ga koristi sa svojim GMail računom, možeš biti s jednim računom spojen na koliko god uređaja i na svima imaš premium, jednako kao i svi ostali korisnici u obitelji.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
10 godina
offline
Re: Youtube premium

jel nekom došlo nešto slično, kupljeno daaavno preko indije? 

 

 

danas dobio neki mail da mi se ne može naplatit...kao da ažuriram podatke...i nisam vjerovao

reko idem provjerit ja na official youtube..kad ono fakat gore obavijest da ažuriram ili ću za 3 dana izgubit premium :/

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2022 20:55 (MasterG).
13 godina
offline
Re: Youtube premium
Nope. Krajem mjeseca mi se produžuje, prošli je bilo sve ok. Nekih godinu i pol koristim Indiju.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Youtube premium

takodjer nista,vec godinu dana argentina ;)

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Youtube premium
Provjeravaju gdje je izdana kartica sad.

Ako je indijska, argentinska ili bilo koja druga adresa onda i kartica mora biti iz te drzave tako da to vise ne radi.

Prije par dana sam pokusavao sve zivo i nije proslo a isto to pisu i na redditu. Morao sam kupiti novi account na aliexpressu.
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice