VPN preporuka

poruka: 354
|
čitano: 249.150
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: VPN preporuka
Posmatrač kaže...

Ako to nisi nasao ne znaci da ne drze nego se to do sada nije otkrilo....

Upravo tako. No imaj na umu da znaju izaći i vijesti kako neka VPN kompanija nije mogla ispuniti zahtjev za predaju podataka jer drže samo one koji nisu relevantni. Tu igra ulogu i transparentnost same kompanije koja jasno na svojim stranicama ističe koliko su puta dobili kakav zahtjev i od koga. Na temelju toga, možeš otprilike vidjeti tko drži logove, a tko ne.

 

Naravno, stopostotne sigurnosti nema i uvijek ćeš morati imati bar malo povjerenja u VPN kompanije ako misliš koristiti njihove usluge.

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 19:28 (Marko :D).
5 godina
offline
Re: VPN preporuka
Marko :D kaže...
Posmatrač kaže...

Ako to nisi nasao ne znaci da ne drze nego se to do sada nije otkrilo....

Upravo tako. No imaj na umu da znaju izaći i vijesti kako neka VPN kompanija nije mogla ispuniti zahtjev za predaju podataka jer drže samo one koji nisu relevantni. Tu igra ulogu i transparentnost same kompanije koja jasno na svojim stranicama ističe koliko su puta dobili kakav zahtjev i od koga. Na temelju toga, možeš otprilike vidjeti tko drži logove, a tko ne.

 

Naravno, stopostotne sigurnosti nema i uvijek ćeš morati imati bar malo povjerenja u VPN kompanije ako misliš koristiti njihove usluge.

 Ali se sve svodi na majke mi.....

Ni na koji nacin ne mozes provjeriti te tvrdnje.... Ako ti je stalo do toga slobodno pretpostavi da svi cuvaju ono sto zakon od njih trazi....

13 godina
offline
Re: VPN preporuka

I svodi, ali moraš imati na umu da nisu sve kompanije iste. Dok je nekima u cilju samo zaraditi i baš ih je briga za korisnike, ima kompanija koje stvarno čuvaju svoje korisnike i drže svoju riječ.

11 godina
offline
Re: VPN preporuka
Bencho2211 kaže...

https://www.purevpn.com/pages/get1ydeal

Dali ima tko iskusta sa Pure von imaju popust 1gd za 12$

 

evo

https://www.trustpilot.com/review/purevpn.com

8 godina
offline
Re: VPN preporuka
Ok, hvala ekipa, uzet cu za tih 12$, itako ce mi sluziti za netflix usa catalog i spotify tu i tamo
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: VPN preporuka
Marko :D kaže...

I svodi, ali moraš imati na umu da nisu sve kompanije iste. Dok je nekima u cilju samo zaraditi i baš ih je briga za korisnike, ima kompanija koje stvarno čuvaju svoje korisnike i drže svoju riječ.

 Ne nema. Svima je profit prioritet.....Sto je i normalno.... Niko ne radi iz altruizma....

13 godina
offline
Re: VPN preporuka

Ima. To što je profit potreban za normalan rad kompanije, ne znači da istu boli briga za korisnika. Kompanije su tu da nama pružaju svoje usluge; bez nas ne bi postojale.

5 godina
offline
Re: VPN preporuka
Marko :D kaže...

Ima. To što je profit potreban za normalan rad kompanije, ne znači da istu boli briga za korisnika. Kompanije su tu da nama pružaju svoje usluge; bez nas ne bi postojale.

 Heheheh da je meni biti tako mlad i naivan ;) Kompanije su tu da zarade. To je prioritet broj  1. Bez zarade  nema kompanije. Na korsnicima na bilo koji nacin....

Brinu oni o korisnicima ali jer na korisnicima zaradjuju a ne zato sto ih brine privatnost ili nesto drugo. To je samo jedan biznis model....

 

 

13 godina
offline
Re: VPN preporuka

Pa dobro jutro! Da li je i tebi u cilju zaraditi ili izgubiti novac? Ono što ti hoću reći, nisu sve kompanije loše...

5 godina
offline
Re: VPN preporuka
Marko :D kaže...

Pa dobro jutro! Da li je i tebi u cilju zaraditi ili izgubiti novac? Ono što ti hoću reći, nisu sve kompanije loše...

 Nisam ni rekao da jesu ;)

Samo treba stvari staviti u perspektivu i sve ok... Raditi za profit nije lose. Dapace. ALi misliti da su korisnici bitniji od profita je malkice naivno ;)

4 godine
neaktivan
offline
VPN preporuka

..............

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2022 10:12 (persona_user).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: VPN preporuka
Bencho2211 kaže...
Ok, hvala ekipa, uzet cu za tih 12$, itako ce mi sluziti za netflix usa catalog i spotify tu i tamo

 Javi kako radi vpn. Koliko gubiš na brzini kada se spojiš i koliko HR servera ima

8 godina
offline
Re: VPN preporuka
Zasad radi, koristio sam ga za spotif..radio bez problema(usa i ger serveri), od netflixa dosad probao usa catalog samo, preko chrome addona (win10 i linux mint) uspjesno se spojio, dok preko win10 programa na netflix postavke (Usa server koj on osam odabere) nije htio tek na Miami US server proradio, sto se brzina tice javim kasnije kad isprobam. Od Hrv servera https://www.purevpn.com/servers
Samo Zg, i mislim da je virtual, poslje napravim test.
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
VPN preporuka

A jebiga puno je dati 120 eura..

A treba mi samo jer treba zaobići regionalnu restrikciju, i to ponekad samo..
Recimo hoću pogledat video na nbc, nedaju za naše vukojebine, jel..

Da bar imaju ovi u Nordvpn dnevnu cijenu ili neki jeftini plan..

 

Probao sam nordvpn preko nekih acounta koji su bili free, našao na netu, i radilo je super..Ali brzo ih ugase, jer ovi vjerojatno paze i brišu takve..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: VPN preporuka
boatenga kaže...

A jebiga puno je dati 120 eura..

A treba mi samo jer treba zaobići regionalnu restrikciju, i to ponekad samo..
Recimo hoću pogledat video na nbc, nedaju za naše vukojebine, jel..

Da bar imaju ovi u Nordvpn dnevnu cijenu ili neki jeftini plan..

 

Probao sam nordvpn preko nekih acounta koji su bili free, našao na netu, i radilo je super..Ali brzo ih ugase, jer ovi vjerojatno paze i brišu takve..

Imaš privatnu poruku... 😉

5 godina
offline
Re: VPN preporuka
boatenga kaže...

A jebiga puno je dati 120 eura..

A treba mi samo jer treba zaobići regionalnu restrikciju, i to ponekad samo..
Recimo hoću pogledat video na nbc, nedaju za naše vukojebine, jel..

Da bar imaju ovi u Nordvpn dnevnu cijenu ili neki jeftini plan..

 

Probao sam nordvpn preko nekih acounta koji su bili free, našao na netu, i radilo je super..Ali brzo ih ugase, jer ovi vjerojatno paze i brišu takve..

 Imas besplatni proton vpn

 

14 godina
offline
Re: VPN preporuka
boatenga kaže...

A jebiga puno je dati 120 eura..

A treba mi samo jer treba zaobići regionalnu restrikciju, i to ponekad samo..
Recimo hoću pogledat video na nbc, nedaju za naše vukojebine, jel..

Da bar imaju ovi u Nordvpn dnevnu cijenu ili neki jeftini plan..

 

Probao sam nordvpn preko nekih acounta koji su bili free, našao na netu, i radilo je super..Ali brzo ih ugase, jer ovi vjerojatno paze i brišu takve..

 Za ponekad može se koristi i Urban VPN.Imaju 81 vpn lokaciju u svijetu.U Hrvatskoj i Srbiji imaju po jedan server i može poslužiti.Besplatan je ima dodatak za mozillu i google chrom .Brzine na Hrvatskom i Srpskom serveru kada sam mjerio su solidne.

 

Možda nije najbolji možda cuvaju neke podatke ali svakako za ponekad može poslužiti.

11 godina
offline
Re: VPN preporuka
TonyM kaže...
boatenga kaže...

A jebiga puno je dati 120 eura..

A treba mi samo jer treba zaobići regionalnu restrikciju, i to ponekad samo..
Recimo hoću pogledat video na nbc, nedaju za naše vukojebine, jel..

Da bar imaju ovi u Nordvpn dnevnu cijenu ili neki jeftini plan..

 

Probao sam nordvpn preko nekih acounta koji su bili free, našao na netu, i radilo je super..Ali brzo ih ugase, jer ovi vjerojatno paze i brišu takve..

 Za ponekad može se koristi i Urban VPN.Imaju 81 vpn lokaciju u svijetu.U Hrvatskoj i Srbiji imaju po jedan server i može poslužiti.Besplatan je ima dodatak za mozillu i google chrom .Brzine na Hrvatskom i Srpskom serveru kada sam mjerio su solidne.

 

Možda nije najbolji možda cuvaju neke podatke ali svakako za ponekad može poslužiti.

 ma besplatan je i Opera preglednik s ugrađenim vpn-om ako ti treba samo za surfanje ali opet koliko si para uložio u sigurnost tako če ti i biti

12 godina
offline
VPN preporuka

Bok, koje je najjednostavnije rješenje za dobivanje IP adrese u Hrvatskoj ukoliko sam spojen preko IP adrese izvan Hrvatske ?

Ima li neko VPN rješenje (po mogućnosti besplatno) gdje bih mogao odabrati Hrvatsku kao lokaciju preko koje sam spojen ?

 

EDIT: NordVPN i ExpressVPN recimo imaju server u HR, ali su mi te usluge preskupe (cca 10$/mjesečno) za ono što ja trebam.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2020 9:30 (Hrvojeee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: VPN preporuka

Windscribe ima opciju napravi svoj plan i poslužitelj u Hrvatskoj. Plaćaš 1$ mjesečno po lokaciji; koliko lokacija uzmeš, toliko plaćaš.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2020 15:55 (Marko :D).
9 godina
offline
VPN preporuka

Kakav je surfshark za dugoročno korištenje , da li je siguran ?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: VPN preporuka
Hrvojeee kaže...

Bok, koje je najjednostavnije rješenje za dobivanje IP adrese u Hrvatskoj ukoliko sam spojen preko IP adrese izvan Hrvatske ?

Ima li neko VPN rješenje (po mogućnosti besplatno) gdje bih mogao odabrati Hrvatsku kao lokaciju preko koje sam spojen ?

 

EDIT: NordVPN i ExpressVPN recimo imaju server u HR, ali su mi te usluge preskupe (cca 10$/mjesečno) za ono što ja trebam.

 Od besplatnih imaš jedino Urban VPN i on ima HR ip i SR ip tj servere u Hrvatskoj i Srbiji.

Nije najsigurniji ali može ti poslužiti probaj pa vidi ili kako kaže kolega Marko windscribe samo HR server i to je 1 dolar mjesecno.

14 godina
offline
Re: VPN preporuka
morbida kaže...

Kakav je surfshark za dugoročno korištenje , da li je siguran ?

 O tome sa jedne recenzije 

 

"Surfshark je moćan i jeftin VPN s nizom naprednih mogućnosti."

 

 

ZA
  • Hrpu značajki
  • deblokira Netflix
  • Vrlo jeftini dvogodišnji plan
  • Brzi live chat podrška
PROTIV
  • Suđenje je za mobilne aplikacije nije najbolje kao kod konkurencije
  • Izjava o privatnosti nedostaju detalji
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2020 19:31 (TonyM).
15 godina
offline
VPN preporuka

što koristiti za povremeno skidanje torrenta....?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: VPN preporuka
BoTiA kaže...

što koristiti za povremeno skidanje torrenta....?

 

Registriraj se na privatne torrente i bez brige si. za povremeno skidanje torrenata ti ne treba vpn.

14 godina
offline
VPN preporuka

Vidim da ExpressVPN podržava 5 različitih uređaja.

 

Mene zanima (probao sam guglati ali ne nalazim) može li se uzeti zajedno s nekim tko živi u nekoj drugoj državi pa da se dijeli account, ili tih 5 uređaja mora biti na istoj lokaciji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: VPN preporuka

Provjeri uvjete korištenja ExpressVPN-a, tamo najčešće piše da li je dozvoljeno dijeliti račun. Ako ne piše, pitaj podršku.

4 godine
neaktivan
offline
VPN preporuka

Što se tiče konzola da li je bolji Express ili Nord

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: VPN preporuka
dmanz kaže...

Vidim da ExpressVPN podržava 5 različitih uređaja.

 

Mene zanima (probao sam guglati ali ne nalazim) može li se uzeti zajedno s nekim tko živi u nekoj drugoj državi pa da se dijeli account, ili tih 5 uređaja mora biti na istoj lokaciji?

 Ne mora biti  na istoj lokaciji.Duže vrijeme sam koristio ExpressVPN kao i NordVpn sa jednim kolegom on je bio u Njemačkoj ja u Hrvatskoj.Samo ne možete mjenjati lozinke od  acaunta nego mora biti isto jer ako se promjeni onda se  ne može se koristiti.Ako nisi siguran  ExpressVPN ima jako dobru podršku pa ih pitaj.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 15:29 (TonyM).
14 godina
offline
Re: VPN preporuka
TonyM kaže...
dmanz kaže...

Vidim da ExpressVPN podržava 5 različitih uređaja.

 

Mene zanima (probao sam guglati ali ne nalazim) može li se uzeti zajedno s nekim tko živi u nekoj drugoj državi pa da se dijeli account, ili tih 5 uređaja mora biti na istoj lokaciji?

 Ne mora biti  na istoj lokaciji.Duže vrijeme sam koristio ExpressVPN kao i NordVpn sa jednim kolegom on je bio u Njemačkoj ja u Hrvatskoj.Samo ne možete mjenjati lozinke od  acaunta nego mora biti isto jer ako se promjeni onda se  ne može se koristiti.Ako nisi siguran  ExpressVPN ima jako dobru podršku pa ih pitaj.

 Da da, pitao sam ih već u međuvremenu neki dan. Potvrdili su da moze vise ljudi koristiti isti account na razlicitim lokacijama, ali max 5 konekcija istovremeno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice