VPN preporuka

poruka: 354
|
čitano: 249.305
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: VPN preporuka
Gemmy kaže...

znaci mogu staviti accout na pc, laptop i Tv, zasvisno na cemu zelim gledat, ako nije u isto vrijeme. jedno mi na poslu, drugo dvoje doma?

Za ovo ja nisam siguran. Možda netko drugi zna.

 

EDIT: Poslao sam im mail i pitao ih za ovo.

Koso kaže...
Treba vidjeti cijenu za standardni plan u okolnim zemljama, https://nordvpn.com/pricing/deal-nordvpn-site/ , vidim cijena je porasla u odnosu na jučer. Javite detalje i uplatim i ja svoj dio.

Ja sam dogurao do košarice, 86 eura za standardnu verziju, plan na dvije godine.

No Fear. No Excuses. No Limits. :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2022 15:23 (Valentin17).
2 godine
offline
VPN preporuka

registrirao sam se na Nord VPN...

ovo je cijena za standard 2 godine 6 uređaja...

 

samo,.... da li mi s različitih Ip-ova možemo koristiti isti pass za NordVpN ?

ili je to za 6 lokalnih uređaja..?!

 

da ne bi bilo, jedan ukuca šifru, a drugi ne mogu... 

 

de malo pronjuškajte to, pa ću vam poslati broj Visa kartice na koju ćete uplatiti. (ako je to točno)

 

svatko bi trebao platiti 14,45 € odn. 108,51 HRK 

 

prvo malo provjerite za tih 6 devices, pa vam šaljem broj kartice.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2022 16:38 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
VPN preporuka

koliko citam po reditu mozes imat instaliran app na vise razlicitih uredaja, ali broji se samo 6 aktivnih, znaci mozes imat na mobu, laptopu, tabletu i pcu, ali se broji samo jedan koji radi. sumnjam da ce bilo tko od nas koristiti vise od jednom u isto vrijeme.

 

tako da mislim da nije nikakav problem

 

posalji podatke na pm, da ti uplatim

Moj PC  
1 0 hvala 1
2 godine
offline
VPN preporuka

kako sam i mislio, ne možemo nas šest koristiti isti pass https://www.comparitech.com/blog/vpn-privacy/best-vpns-for-connecting-multiple-devices-at-the-same-time/

 

Evo kako postaviti VPN na više uređaja:

  1. Najprije se prijavite za odgovarajući VPN (preporučujemo NordVPN ).
  2. Zatim preuzmite i instalirajte aplikaciju, pazeći da dobijete ispravnu verziju za svoj uređaj.
  3. Ponovite ovaj korak sa svim svojim uređajima (ili podijelite svoje podatke s članovima svog kućanstva). Broj uređaja ovisit će o odabranom VPN pružatelju usluga.
  4. Odlučite na koji se poslužitelj želite spojiti. Za streaming zaključanog sadržaja možda ćete htjeti odabrati određenu državu (na primjer, da biste otključali američki Hulu, trebat će vam američki poslužitelj). Međutim, iz sigurnosnih razloga, možete odabrati bilo koji.
  5. Sada biste trebali imati siguran pristup internetu na svim svojim uređajima.

 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2022 17:01 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
VPN preporuka

moramo se informirati kod nekoga tko je malo bolje upućen u tu tehnologiju dijeljenja istog password-a kod VPN-a

 

ne bih želio pokrenuti VPN kad dobijem lozinku, a vama vraćati novce, jer se vi ne možete priključiti..

 

meni samom je 90€ previše...

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: VPN preporuka
Nisan neki poseban korisnik i Purevpn me doša 23 dolara godina.Pa vidite ako van odgovara.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2022 18:21 (oliol).
 
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: VPN preporuka
Ako nekome treba VPN, Njemačka, nek se javi. Dajem for free*

* free, al ne da mi pojede cijelu brzinu (200/200).
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
VPN preporuka

Neće moći, dečki... kak sam i sumnjao.. (nije mi ni bilo logično da oni daju za 6 različitih usera, a neki daju i na sedam/deset. Pa tko blesav to već ne bi koristio)

Izvadio sam dio testa iz jedne recenzije;

 

No matter which NordVPN subscription plan you buy, you’ll get the same features together with the possibility to use the VPN on 6 devices simultaneously (just keep in mind that the VPN’s Terms of Service prohibit sharing your account with other people – even family members).

 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2022 9:40 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: VPN preporuka
oliol kaže...
Nisan neki poseban korisnik i Purevpn me doša 23 dolara godina.Pa vidite ako van odgovara.

 malo je skuplji za jednu godinu, ali je solidna cijena za dvijegodine https://www.purevpn.com/order

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
3 godine
offline
Re: VPN preporuka
Svakako kad se dogovorimo da vidimi kome cemo uplatit, tj nek mi se javi na inbox, meni ce vpn najvise sluzit za netflix
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: VPN preporuka
Gravyri kaže...
Svakako kad se dogovorimo da vidimi kome cemo uplatit, tj nek mi se javi na inbox, meni ce vpn najvise sluzit za netflix

Pročitaj iznad što piše.

NE može nord koristiti 6 različitih korisnika, čak iz istog kućanstva..

Samo jedna osoba sa 6 različitih uređaja.

 

Pojeo vuk magare !

Nisu ni oni blesavi, kako smo mi mislili.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2022 9:56 (Zaporožac).
3 godine
offline
VPN preporuka

imas pravo, nisam procitao gore jer sam danas u zurbi pa sam na brzinu scrollao samo. a nis, sta je tu je...

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
VPN preporuka

ma sigurno se moze koristiti na vise osoba, pa kako to oni provjeravaju onda? cilj toga vpna je da se moze korisiti na vise lokacija.i kao nord nema logova pa nesmije to provjeravat

 

bratic uredno dijeli vpn s bratom i curom koji zive u drugom gradu vec godinama

 

ista stvar kao amazon prime, nf, i svi slicni, nesmije se ali se dopusta

 

mozemo uzet 1 mjeces i probat share, u najgore slucaju izgubis desetak kn

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2022 10:41 (Gemmy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: VPN preporuka
To što ti pišeš je vjerojatno točno, no nije isto 3 ili 6 i nije isto povremeno i konstantno. Hoču reći kad se nas 6 nakalemi na 1 acc, to može trajati par dana ili koji mjesec, ali onda slijedi gašenje jer kršiš pravila. Na taj način vjerojatno i rade oni ukradeni acc po dolar ili 2.To kupe ljudi koji to trebaju tu i tamo i tako možda prolazi, a ako očeš nešto stalno i ozbiljno onda kupiš original pretplatu. Mogu napisati kakvu sam si frku napravio sa nba passom i plaćanjem putem indije.
9 godina
offline
VPN preporuka

Šta sad, ide se u kupnju ili ne ? Meni ionako treba povremeno acc. Sumljam da će itko ikoga ići provjeravati...

dk
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
VPN preporuka

sutra u jutro pišem na NordVPN support i pitat ću ih ... "možemo li nas šestorica koristiti u isto vrijeme na 6 računala iz različitih gradova istu lozinku"

 

*meni je glupo, (pošto često koristim sadašnji CyberGhost) da hoću ući na VPN, a ne mogu, jer ga koriste npr. Koso ili Valentin u to vrijeme..

 

nema teorije da ga svi možemo koristiti upravo sad.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.7.2022 23:21 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: VPN preporuka
Koji je odgovor ?
dk
9 godina
offline
VPN preporuka
Jesmo li šta dogovorili ?
dk
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
VPN preporuka

Netko koristi RADMIN VPN? Vidim da je free iskustva?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: VPN preporuka
vax kaže...

Netko koristi RADMIN VPN? Vidim da je free iskustva?

 Ovo ne radi uopce, jel neko kupio ovaj od kasperskog, on je najjeftiniji za moje potrebe, ne radimi opce iptv

6 godina
offline
Re: VPN preporuka
Zaporožac kaže...
oliol kaže...
Nisan neki poseban korisnik i Purevpn me doša 23 dolara godina.Pa vidite ako van odgovara.

 malo je skuplji za jednu godinu, ali je solidna cijena za dvijegodine https://www.purevpn.com/order

 ovo je super cijena

11 godina
offline
VPN preporuka

Naime, imam problem sa IPTV u hotelskoj sobi gdje obitavam, isključivo ako koristim bez VPN, non stop se događa buffering, a tome sam doskočio sa surfshark VPN, kad je prek VPN radi ko singerica.

Uzeo sam na mjesec dana taj surfshark, cca 10e, ali...

Glupo mi da dajem 10e za IPTV i 10e za VPN kad na surfshark je dozvoljen neograničen broj slotova, konekcija, kako god.

Ako neko ima tamo godisnju pretplatu bio bih zahvalan da ke ubaci kod sebe uz neku simboličnu naknadu.

Moze i neki drugi VPN provajder, meni svejedno, ja sam isprobao gore navedeni pa ga spominjem.

Lp

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
VPN preporuka

Bump

Još ništa 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: VPN preporuka
Za black friday ima akcija, javi mi se u pm imam ja ali mi istice u 3mjesecu 2023
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2022 12:21 (Bencho2211).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
VPN preporuka

Ima li nekih zajednickih kupovina (dijeljenja naloga) za vpn ovdje na temi?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
VPN preporuka

Jel u HR uopće ikome potreban VPN osim za mijenjanje regija na Netflixu...

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: VPN preporuka

Da. Meni je potreban za posao... da se mogu remote prištekati na ključić za software.

Sad baš gledam kombinacije... a ako netko ima neku free varijantu za povremeno korištenje (par sati tjedno/mjesečno... kad me drpi inspiracija), bio bih zahvalan.

20 mjeseci
offline
Re: VPN preporuka
Windscribe, 10GB
8 godina
offline
Re: VPN preporuka
Da li ima tko zaineresiran za podjelu usluge Surfshark VPN, kolega s foruma i ja tražimo ako je tko voljan, 2 godine bi uzeli, trenutno je 60eura (preko revoluta bi podjelili troškove)
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.2.2023 12:29 (Bencho2211).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice