Tko je aXXo?

poruka: 246
|
čitano: 136.951
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
yure32 kaže...
Fowix kaže...
VirtUoso kaže...

aXXo je lopov.Belji se

aXXo je kralj, i mi smo njegovi podanici i obozavatelji Smijeh

Tako je, Virtuzo.

 

Neki debil amater pod imenom klaxxon takodjer stavlja piratske filmove na internet.

kl"axxo"n- tko god u search upise axxo, pojavi se i par njegovih filmova.

U zadnje vrijeme ga ne vidjam; valjda ga je koknuo neko pametan :))

Klaxxon je legenda, a axxo je debil. Klaxxon barem ripa sam a ne radi reripove i preimenuje filmove drugih rippera. Klaxxon ima svoj forum gdje čak organizira glasovanje koji film će ripati i ima posebnu temu za želje koje ispunjava ako je u mogućnosti nabaviti taj film.

 

Uostalom kako ti znaš da je on preuzeo ime namjerno od axxa a nije imao taj nadimak puno dulje?

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2009 16:40 (Paolo2612).
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Ja nikad sa klaxxona nisam cuo. A axxo je legenda na warez forumima

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Arxi kaže...

Ja nikad sa klaxxona nisam cuo. A axxo je legenda na warez forumima

Nekome legenda, drugome lopov. Mišljenja jesu subjektivna i naravno da svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali samo ću reći da na sceni i većini privatnih trackera koji su na dobrom glasu on definitivno nije legenda već potpuno suprotno - čovjek kojega se prezire.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
offline
RE: Tko je aXXo?
Paolo2612 kaže...
Arxi kaže...

Ja nikad sa klaxxona nisam cuo. A axxo je legenda na warez forumima

Nekome legenda, drugome lopov. Mišljenja jesu subjektivna i naravno da svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali samo ću reći da na sceni i većini privatnih trackera koji su na dobrom glasu on definitivno nije legenda već potpuno suprotno - čovjek kojega se prezire.

Tu se nebi složi s tobom.

Naime, tajanstveni aXXo, tj. njegovi famuzni ripovi prestali su izlaziti prije izvjesnog vremena što je izazvalo čuđenje fanova.

Sad, prije nekih mjesec-dva, opet su vani pod njegovim imenom, no većina ljudi zna da to nije on i zbog toga se događa ovo kak ti veliš: "čovjek kojeg se prezire" .

Ljudi vide da to nije ta kvaliteta pravog aXXo-a i zato pljuju po "njemu".

 

 

Jedno je sigurno, aXXo nije Isus kak su ga neki fanovi nazvali LOL

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Armor kaže...
Paolo2612 kaže...

a

Nekome legenda, drugome lopov. Mišljenja jesu subjektivna i naravno da svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali samo ću reći da na sceni i većini privatnih trackera koji su na dobrom glasu on definitivno nije legenda već potpuno suprotno - čovjek kojega se prezire.

Tu se nebi složi s tobom.

Naime, tajanstveni aXXo, tj. njegovi famuzni ripovi prestali su izlaziti prije izvjesnog vremena što je izazvalo čuđenje fanova.

Sad, prije nekih mjesec-dva, opet su vani pod njegovim imenom, no većina ljudi zna da to nije on i zbog toga se događa ovo kak ti veliš: "čovjek kojeg se prezire" .

Ljudi vide da to nije ta kvaliteta pravog aXXo-a i zato pljuju po "njemu".

 

 

Jedno je sigurno, aXXo nije Isus kak su ga neki fanovi nazvali LOL

Ja govorim za pravog axxa, a ne za neke copycatove. I da - scena ga prezire.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
offline
RE: Tko je aXXo?
Paolo2612 kaže...
Arxi kaže...

Ja nikad sa klaxxona nisam cuo. A axxo je legenda na warez forumima

Nekome legenda, drugome lopov. Mišljenja jesu subjektivna i naravno da svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali samo ću reći da na sceni i većini privatnih trackera koji su na dobrom glasu on definitivno nije legenda već potpuno suprotno - čovjek kojega se prezire.

 

Lopov ili ne, svi bi mi željeli da se na netu pojavljuje više novih filmova koje je on/oni sripao/li.

 

U posljednje vrijeme nisam dugo vidio neki novi film by aXXo, a to tko ga je sripao, aXXo ili netko drugi, mene je najmanja briga. Bitno je da je rip kvalitetan.  Namigiva

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2009 18:13 (cro_blue).
16 godina
online
RE: Tko je aXXo?
cro_blue kaže...

 

Lopov ili ne, svi bi mi željeli da se na netu pojavljuje više novih filmova koje je on/oni sripao/li.

 

U posljednje vrijeme nisam dugo vidio neki novi film by aXXo, a to tko ga je sripao, aXXo ili netko drugi, mene je najmanja briga. Bitno je da je rip kvalitetan.  Namigiva

Da baš, to ali do sad se najviše aXXo iskazao u tome, jer svi njegovi filmovi su odlicni, dok vrlo rjetko nadjem neki film a da nije aXXo s dobrom kvalitetom.

I gle ljudi neizigravajte neog sudca ili pravednika i govorite da je on lopov, to i je istina na jedan nacin, ali gle da nije njega kladim se da pola filmova nebi bilo za skinit, i neznam ni koji kreten more reć nešto negativno od njemu ili bilo kome koji tako nabavljaju filmove, jer pa kad ti se nesviđa to umukni i naruči film a ne pametuj!

I don't care...
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Axxo je kralj !!!!!!!      http://darksiderg.com/forums/         tu je...   

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?

Ljudi ne mogu više živjeti od pritiska, ja sam Axel ili kako već...

Recite sestrama, rodicama i susjedama

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Meni nije previše bitno tko je izripao film. U zadnje vrijeme samo gledam tko ce prvi izdati rip za film koji me zanima i skidaj. Jer DVDrip sam po sebi znaci da je to dobra kvaliteta, jeste da se razlikuje od ripera do ripera ali sve je to zadovoljavajuce. A kad pogledam film u DVDripu, ako mi se svidi, onda skidam HD, i to je to.

www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Ja sam se oduvijek pitao (i još se sad pitam) otkud ti likovi nabavljaju filmove???

 

Još mi je razumljivo za screenere i starije filmove, ali ovo novo... Pa na torrente ponekad dođu filmovi prije nego u kina... Znam za scene release, ali kako se oni dočepaju toga?!

http://www.youtube.com/watch?v=ZWmf7r_37eA
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
i_rambo_plache kaže...

Ja sam se oduvijek pitao (i još se sad pitam) otkud ti likovi nabavljaju filmove???

 

Još mi je razumljivo za screenere i starije filmove, ali ovo novo... Pa na torrente ponekad dođu filmovi prije nego u kina... Znam za scene release, ali kako se oni dočepaju toga?!

Evo par načina:

 

Skrivena prikazivanja - filmovi s velikim budžetom od kojih se puno očekuje se često prikazuju čim se završe pred testnom publikom koja onda opširno navodi što im se svidjelo, što nije itd. Ako su dojmovi loši film ide na dodatnu doradu i snimanje (alternativni kraj, nove scene koje dodatno razjašnjavaju dio priče...)

 

Kopiranje ili krađa - film se šalje na finalnu doradu negdje (npr. u studio za specijalne efekte) , umnažanje za distribuciju po kinima, završno rezanje... i netko ga u međuvremenu iskopira i mazne: dostavljač, zaposlenik tvrtke ili jednostavno lopovSmijeh

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
offline
Tko je aXXo?

Samo nek on napravi Star Trek XI HD 720p rip i ja happy!

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Paolo2612 kaže...

Evo par načina:

 

Skrivena prikazivanja - filmovi s velikim budžetom od kojih se puno očekuje se često prikazuju čim se završe pred testnom publikom koja onda opširno navodi što im se svidjelo, što nije itd. Ako su dojmovi loši film ide na dodatnu doradu i snimanje (alternativni kraj, nove scene koje dodatno razjašnjavaju dio priče...)

 

Kopiranje ili krađa - film se šalje na finalnu doradu negdje (npr. u studio za specijalne efekte) , umnažanje za distribuciju po kinima, završno rezanje... i netko ga u međuvremenu iskopira i mazne: dostavljač, zaposlenik tvrtke ili jednostavno lopovSmijeh

Ovaj primjer sam vidio kod filma "wolverin", film je bio gotov ali su se vidjeli propusti u obradi "specijalnih efekata", oni su bili napola napravljeni

Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :), a za daljnje impformacije obratitie se na ivan260291@hotmail.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Hyperion kaže...

Samo nek on napravi Star Trek XI HD 720p rip i ja happy!

Za tebe je film

, obavezno pogledaj, pravi je za tebe.

Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :), a za daljnje impformacije obratitie se na ivan260291@hotmail.com
15 godina
protjeran
offline
Tko je aXXo?

god bless you  axxo!!!Smijeh

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

ja bi mu digla spomenik...tj.njima...

dark side of the moon
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Nisam gledao temu od početka, pa ako je netko vec rekao oprostite.

aXXo objavljuje filmove nakon sto izadu na DVD-u, ne prije, ima svoj nacin imenovanja filmova, a to je recimo na primjeru umri muški: Live.Free.Or.Die.Hard[2007]DvDrip[Eng]-aXXo (vidite točke koje odvajaju riječi, godina u uglatim zagradama, DvDrip, jezik(nema ga uvijek), i - aXXo, tako on uvijek radi, tako da svaki aXXo koji izađe prije nego DVD ili ima drukčiji raspored točki i brojeva je fake

 

EDIT: zbog greske, tj. mog neznanja :(

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2009 12:20 (Mitsuoka).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Mitsuoka kaže...

Nisam gledao temu od početka, pa ako je netko vec rekao oprostite.

aXXo objavljuje filmove nakon sto izadu na DVD-u, ne prije, ima svoj nacin imenovanja filmova, a to je recimo na primjeru umri muški: Live.Free.Or.Die.Hard[2007]DvDrip[Eng]-aXXo (vidite točke koje odvajaju riječi, godina u uglatim zagradama, DvDrip, jezik(nema ga uvijek), i - aXXo, tako on uvijek radi, a ako je od nekoga uzeo rip, recimo od AC3 onda piše: Live.Free.Or.Die.Hard[2007]DvDrip.AC3[Eng]-aXXo, tako da svaki aXXo koji izađe prije nego DVD ili ima drukčiji raspored točki i brojeva je fake

LOL  xD

 

AC3 je način kodiranja zvuka, a ne uploader...

God made man But he used the monkey to do it Apes in the plan We're all here to prove it I can walk like an ape talk like an ape Do what a monkey can do God made man But a monkey supplied the glue
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

aXXo je pravi čovjek.

Njegovi filmovi (kvaliteta) nema boljih .

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
i_rambo_plache kaže...
Mitsuoka kaže...

Nisam gledao temu od početka, pa ako je netko vec rekao oprostite.

aXXo objavljuje filmove nakon sto izadu na DVD-u, ne prije, ima svoj nacin imenovanja filmova, a to je recimo na primjeru umri muški: Live.Free.Or.Die.Hard[2007]DvDrip[Eng]-aXXo (vidite točke koje odvajaju riječi, godina u uglatim zagradama, DvDrip, jezik(nema ga uvijek), i - aXXo, tako on uvijek radi, a ako je od nekoga uzeo rip, recimo od AC3 onda piše: Live.Free.Or.Die.Hard[2007]DvDrip.AC3[Eng]-aXXo, tako da svaki aXXo koji izađe prije nego DVD ili ima drukčiji raspored točki i brojeva je fake

LOL  xD

 

AC3 je način kodiranja zvuka, a ne uploader...

 skuzaj ja to nisan zna, nego san procita to negdi na netu i prevea na hrv, ali ono gore je vjerojatno istina???

16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

axxo je lopov

 

www.nfohump.com pa vidite scene izdanja i onda to skidajte

 

ok, axxo nije lopov, on rekodira već ripane filmove, kao što je to ovdje rečeno već 20 puta, jedna grupa izda dvdrip i nakon nekog vremena izlazi axxo rip na 700mb, film koji je već ripan sad je enkodiran da stane na cd... dobro za skinut film, pogledat i obrisat. čemu uopće svrha kvalitetnog ripa? skineš axxo film i pogledaš, ak film valja, skineš dvdr i spržiš ak već nisi u mogućnosti kupit original, ostalo brišeš... osim onih situacija tko nema flat pa ne može skidat dvdr... jedino bd ripove valja skidat pošto budu u 720p ili čak 1080p veličine 4,3gb u mkv formatu, slika bolja nego na dvdu, a ne zauzima puno prostora. nadam se da će u bliskoj budućnosti mkv u potpunosti zamjenit avi filmove...

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2009 12:39 (Val).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

evo aXXo-va web stranica, tu su sva njegova izdanja, i on nije lopov nego oni koji stavljaju filmove pod njegovim imenom http://axxomovies.org/

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2009 12:42 (Mitsuoka).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tko je aXXo?
Mitsuoka kaže...

evo aXXo-va web stranica, tu su sva njegova izdanja, i on nije lopov nego oni koji stavljaju filmove pod njegovim imenom

super, ali nema stranice :)

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Aki kaže...
Mitsuoka kaže...

evo aXXo-va web stranica, tu su sva njegova izdanja, i on nije lopov nego oni koji stavljaju filmove pod njegovim imenom

super, ali nema stranice :)

 ups, nekuzin zasto mi je nije pejstalo, evo sad je OK

16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

Haha a lol ak je to njegova stranica ja sam hm... nećmo bit nepristojni. ček ti stvarno misliš da je to njegova stranica?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Val kaže...

Haha a lol ak je to njegova stranica ja sam hm... nećmo bit nepristojni. ček ti stvarno misliš da je to njegova stranica?

 tamo odakle sam skinio kako razlikovat axxo od drugih pise da je to sad neznam, a zbog cega nebi bila njegova ???

16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

pa pogledaj samo na prvoj stranici, kad gledaš filmove, već u samim imenima piše ime release grupe

npr:

Messengers 2 The Scarecrow 2009 DVDRiP XviD-GFW

Miss March 2009 ( DVDRip XviD-AMIABLE )

Adventureland DVDSCR XViD-CRUX

Van Wilder Freshman Year DvdRIP DiVERSE

Lonely Street 2009 DVDRip XVID TFE

Duplicity[2009]DvDrip[Eng]-FXG

Doubt [2008]DvDrip[Eng]-FXG

Watchmen[2009]DvDrip[Eng]-FXG

Fifty Dead Men Walking 2008 DVDRIP.XviD-ZEKTORM

Streets Of Blood 2009 DvDRip-FxM

The Haunting in Connecticut[2009][Unrated Edition]DvDrip[Eng]-FXG

Mexican Gangster[2008]DvDrip[English][Action]-FxW

War Wolves[2009]DvDrip[English][Sci-Fi]-FxW

The Uninvited [2009]DvDrip[Eng]-FXG

 

i najbolje od svega PRISON BREAK XD

Prison Break S04E17

 

treba još primjera? daj ak tak volite skidat, registrirajte se na neki privatni torrent tracker, po mogućnosti hrvatski da vam bude lakše održavat ratio i skidajte provjerene stvari sa uključenim titlovima, screenovima i potrebnim informacijama i stvar riješena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Tko je aXXo?
Mitsuoka kaže...
Val kaže...

Haha a lol ak je to njegova stranica ja sam hm... nećmo bit nepristojni. ček ti stvarno misliš da je to njegova stranica?

 tamo odakle sam skinio kako razlikovat axxo od drugih pise da je to sad neznam, a zbog cega nebi bila njegova ???

Možeš dati link od te stranice gdje piše kako razlikovati aXXa od kopija? Samo me interesira...

 

I nije njegova stranica pošto ima i drugih releasova. Uostalom, valjda nije toliko glup da otvara svoju stranicu? Odmah bi ga pronašli i sigurno ne bi bili blagonakloni prema njemu.

 

To je još samo jedna stranica kao rlslog ili sl.

God made man But he used the monkey to do it Apes in the plan We're all here to prove it I can walk like an ape talk like an ape Do what a monkey can do God made man But a monkey supplied the glue
16 godina
neaktivan
offline
Tko je aXXo?

ne znam kak da razlikujete njegove reripove od drugih ripova, sam kažem da to nije njegovo, kao sto je gore navedeno, ima i drugih releasova. već je navedena adresa gdje se mogu naći njegova "izdanja", nisam siguran da se smije javno navodit pa neću napisat ovdje

 

pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice