SportsDirect.com

poruka: 94
|
čitano: 82.819
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: SportsDirect.com
Siky1234 kaže...

Da 100% budem siguran, ako npr. kupujem robu oko 500kn (+ poštarina oko 100kn) znači on meni skida točno 600kn i kasnije bez ikakvih dodatnih carinskih troskova ili pdva? Bez obzira i da je 2000kn isto? Sve dođe u jednom paketu? I da nadam se da to poštar ne ostavlja pred vratima, jer sve sa ebaya samo ostavi na stepenicama, već su nam ukrali nešto....

Nemaš dodatnih troškova. A to što ti poštar ostavlja na vratima je problem poštara...reci mu ili se tuži u pošti da ti to ne radi više.

Zdravi i veseli bili :)
11 godina
offline
SportsDirect.com

ako kupujete majice uzmite dva br manje...to pisu i ljudi u komentarima, ja uzeo br manje al opet bila velika...

 

Kod nas kupim XL bude taman, preko njih uzeo L bila velika, i to vise majica i kosulja. pa da pripazite na te stvari.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
SportsDirect.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: SportsDirect.com
Darmarko kaže...

to je samo privremeno, tko misli nešto naručivat nek naruči ovih dana

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
16 godina
offline
SportsDirect.com

Kako znaš?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: SportsDirect.com
Darmarko kaže...

Kako znaš?

sports direct je vlasnik usc-a i tamo su snižene cijene poštarine i piše da je samo na određeno vrijeme takve cijene, pa prema tome zaključujem da će se isto desiti i na sportsdirectu samo je pitanje vremena

 

btw 20% popusta sa ovim kodom na checkoutu, dokad traje neznam

 

PERKS20

Safet je kao himna, ustaneš kad ga spomeneš...
9 godina
neaktivan
offline
SportsDirect.com

Koliko sam ja skužio dostava je besplatna???

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
SportsDirect.com

Danas sam naručio - dostava besplatna.

 

Prije 2 dana je bila 3 eura.

 

Sad ne znam da li je razlika što mi je košarica u međuvremenu prešla 100 eura ili je svima beplatno.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: SportsDirect.com

nije svima besplatno :) besplatno ti je zato jer ti je narudžba preko 100€...meni za trenirku od 40gbp poštarina bila 6gbp

XBL - skols1555
12 godina
neaktivan
offline
SportsDirect.com

Danas došlo ... 15 komada razne robe i 3 para tenisica = 123 Eura

 

dakle cca 5 dana

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 15:04 (West).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: SportsDirect.com

znači dostava je besplatna iznad 100 eura?

12 godina
neaktivan
offline
SportsDirect.com

10% OFF na 50+GBP narudžbe: 7Y4MFJ6

XBL - skols1555
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
SportsDirect.com

Planiram kupiti traperice preko ove stranice pa zna li netko objasniti što znači ova veličina 40W R. (Znam da je W struk u inčima ali što je ovaj R)

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
SportsDirect.com

R= Regular ..to je valjda građa osobe...ako imaš duge noge onda uzimaš L verziju

Prodajem poptuno novu zapakiranu bateriju za iOcean X7. Cijena 50kn + 10kn poštarina.
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
SportsDirect.com

Roba kroz Austriju i Sloveniju prođe za 7 sati, stigla u ZG-jutros, nisu sposobni isporučiti robu cijeli dan, sramota i dokaz kako u Hrvatskoj ništa ne štima pa tako i obična kurirska služba. Nema veze, to sam i očekivao u ovoj banana državi, ne bi me čudilo da pošiljka stigne za 2 tjedna :D :D 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
SportsDirect.com

Nije da branim ove naše superbrze službenike, al nije ista stvar kad je nešto samo u tranzitu i kad paket dođe u odredišnu zemlju gdje treba obradit paket i isporučit ga u neku selendru.

 

Zdravi i veseli bili :)
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: SportsDirect.com
Nisam napisao ali isporuka je trebala biti u Zg-u. Na order trackingu je pisalo je da je posiljka spremna za isporuku ali to se nije dogodilo :(
12 godina
neaktivan
offline
SportsDirect.com

Meni uvijek roba dođe u Zg ujutro, i uvijek je kod mene u Varaždinu do podneva najkasnije....sve zavisi kolko si udaljen od Zagreba. Naravno da je prijevoz robe brži nego sama dostava robe :)

XBL - skols1555
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: SportsDirect.com

Skoro pa u centru ZG-a sam. Nažalost pošiljka još nije stigla, poslao mail DHL-u i rekli su da se očekuje danas do 17h, kraja njihovog radnog vremena, nekako sam skeptičan prema tome :) 

12 godina
neaktivan
offline
SportsDirect.com

Meni je uredno stiglo... jave se na mobitel ranije i pitaju kako želiš isporuku, do 17, poslije 17 ili doći po to kod njih ... sve uredno bilo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
SportsDirect.com

Neznam vidjet ćemo hoće li stići do 17h, u trackingu piše "whit delivery courier" zaprimljeno u 11.14h.

 

Čudno je da se toliko čeka, a udaljen sam od DHL-ove centrale svega 2km zračne udaljenosti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
SportsDirect.com

Poz,  imam jedno pitanje. Prošli ponedjeljak(06.10.2014) sam narucio jedne patike i hlace sa sports directa. Vidim da su 10.10. stigle u ZG, tamo stoje i dalje.

jucer i prekjucer me nepozanti broj zvao u 08:30 ujutro ali se nisam bio u mogućnosti javit a zaboravio sam nazvati nazad(mozda je DHL, a mozda nije).

 

Na DHL-ovoj str kad idem vidjet gdje se paket nalazi mi piše: "Čeka primatelja za preuzimanje kako je dogovoreno"?

Da li to znaci da ja trebam otici podici paket ili? Poslao sam im mail, ako ne odgovore il nazovu probat cu ja njih nazvati.

 

Hvala i LP

eng eng
hr hr
Battlelog: D-Ki11aML
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2014 17:15 (Legendic1911).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: SportsDirect.com

Njih nazoves i vidis sta je s posiljkom...

13 godina
neaktivan
offline
Re: SportsDirect.com
juno kaže...

Njih nazoves i vidis sta je s posiljkom...

Jutros sam se cuo s njima, i paket mi je stigao popodne doma.

Battlelog: D-Ki11aML
10 godina
offline
SportsDirect.com

pozdrav!

 

im ali tko kakav code za popust.hitno!!!!hvala

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
SportsDirect.com

Pošto je meni Postojna blizu, ja sam otišao u dućan sprts directa opipati robu.

imaju stvarno svašta. i originala i kopija. 

na originalima svaka etiketa mora vrištati da je original, ali kod npr. firetap-a ili kako se već zove to nije slučaj. meni se etiketa na par majica činila fejk jer nema oznaku marke.

nije ništa strašno kad uzimamo majice od 20-30 kn ali me zanima kako je kod drugih stvari.

amd64 3000+, asus a8v deluxe, 2X512 ram
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
SportsDirect.com

Pozdrav,

evo imam jedno čudno iskustvo u vezi sportsdirecta.

Prije tjedan dana sam naručio stvari za oko 1100 kn i platio paypalom. Pogledao sam na računu da mi je skinut taj iznos i ok uredu sve. Gledam ja svoj račun drugi dan kad na njemu dodano tih 1100 kn i piše storno rezervacije pos plaćanje payapal sportsdirect.

I šalju oni meni mail da je roba isporučena i dobijem ja robu za 5 dana. Došao poštar, potpisao i dobio račun i sve u redu. Međutim novci na mom  žiro računu su još uvijek tamo.  Još mi na paypalu piše payment completed. Da li ja smijem podići te novce bez bojazni? Da li je netko imao slično iskustvo?

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
SportsDirect.com

Ipak su uzeli novce s žiro računa dva dana poslije.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
SportsDirect.com

Ima tko kakav voucher kod za iskoristit ? :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
SportsDirect.com

Kako je moguće da na .com stranici recimo gornji dio trenerke košta £10 (105 kn), a na .si 12€ (91 kn)?

Brijem da se onda više isplati naručivati sa slovenske stranice, vjerujem da je i brža dostava i niža cijena?

MSC, the greatest ever
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice