SportsDirect.com

poruka: 94
|
čitano: 82.824
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: SportsDirect.com
60nine kaže...

ps:

hoodie je došao s finom rupom na rukavu :) valjda od skidanja onog magneta il nešto... ali ok, koliko je koštalo na akciji - bit će super za peri/deri po doma... nije da mi se da natezat sa slanjem natrag za tih 80ak kn koliko je koštala...

svi ostali artikli uredni... u biti je taj hoodie prva stvar unazad 7-8 godina otkad naručujem sa Sportsdirecta koja je došla s greškom... (ne računam na neke mismatcheve s veličinama jer to smatram svojom greškom - aka, "nisam pazio" )

 

ps2: bilo bi super da admin ovaj thread prebaci tamo u glavnu temu "IT trgovine" pri vrhu foruma...

Meni je puno bolje iskustvo otići u Sloveniju, u njihov dućan. Nema plaćanja shippinga i sve što kupiš ti sigurno pristaje jer možeš isprobat.

60nine kaže...

ps2: bilo bi super da admin ovaj thread prebaci tamo u glavnu temu "IT trgovine" pri vrhu foruma...

IT trgovine su trgovine koje prodaju informatičku opremu. SportsDirect prodaje obuću, odjeću i modne dodatke.

10 godina
offline
Re: SportsDirect.com
Marko :D kaže...

Meni je puno bolje iskustvo otići u Sloveniju, u njihov dućan. Nema plaćanja shippinga i sve što kupiš ti sigurno pristaje jer možeš isprobat.

IT trgovine su trgovine koje prodaju informatičku opremu. SportsDirect prodaje obuću, odjeću i modne dodatke.

 

ne vozim pa mi nije baš najlakše otić u Sloveniju, a i vjerojatno bi mi na bengu otišlo koliko košta shipping, tak da :)

velim, možda mi jedan-dva artikla do sad nisu odgovarali po broju, ali to se lako riješilo i prodalo frendovima po akcijskoj nabavnoj :)

 

ovo kaj se tiče IT trgovina - u pravu si, nisam povezao uopće kad sam pisao post...

5 godina
neaktivan
offline
SportsDirect.com

proso mi je paket bez carine i drugih troskova, samo odjeca, prosli tjedan, stigao nakon tjedan dana

s dostavom (16eur) ukupno 97 eur

po trackingu se cini da je paket prosao carinu

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
SportsDirect.com

Je li možda netko nedavno naručivao od njih, planiram kupit stvari za oko 100 eur.

 

Na njihovoj stranici piše:
CUSTOMS CHARGES AND IMPORT DUTIES

If you order from us from outside the EU, there might be import duties and taxes to pay to get your parcel. These charges are usually levied when the order reaches the delivery address and you will be responsible for the payment of those.

We have no control over these charges and can't predict their amount. For further information please contact your local customs office before placing your order.

 

Sad ne znam jel to ostalo od prije, ili šalju iz nekog eu skladišta.

Ne bih htio da moram još +50% dat na carinu.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice