PayPal - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.425
|
čitano: 756.584
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Ok, tnx. Što ako je ispod 100 eura?

I treba proći nekoliko dana prije nego ti se novac prenese na račun sa Paypala, točno? Koliko? 2 tjedna, prvoga u mjesecu?

I vidim na kalkulatoru da su neke provizije drugačije ovisno iz koje zemlje se šalje. Lik uplačuje iz UK.

 

Makar bilo tko iz Eu bi trebao moći uplatiti direktno na tekući bez problema jelda?

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2016 11:04 (tigerija).
15 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Da li papal uzima proviziju. Sad ako kupim nešto online što je npr 2500$ Pod uvjetom da mi banka radi konverziju.

 
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Ne ak banka radi konverziju
16 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Tigerija svaka zemlja ima razlicit fee i ovisi koju valutu ti uplacuje. Googlaj paypal withdraw fee. Uvijek mi neki error kaze dok kopiram preko m.bug.hr
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
da li netko zna zbog čega mi paypal traži da dodam račun od banke kad hoću da prebacio sredstva sa paypal-a na visu?
kartica je aktivna i već više od godinu dana je sve išlo bez problema

izbaci mi ovu poruku:
You'll need to add a bank account
It's free to add a bank account to PayPal.

www.sujica.net
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Rekao bih da ti je istekla visa, neznam koja si banka? pbz recimo imas deviznu koja traje 1 god ako se ne varam pa dobis novu i samo napravis update do kad vrijedi.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
nije istekla, istječe 4/18
sad sam se čuo sa prijateljem i on kaže da se i njemu to desilo prije par dana, on je mislio da je nešto do kartice pa je planirao otići do banke...
www.sujica.net
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Probaj izbrisati karticu i onda opet stavi. Mozda je do njih nesto. Ako ne mozes stavi prvo drugu karticu onda obrisi prvu pa opet stavi tu prvu karticu. Nisam vec dugo povlacio novce sa paypala tak da neznam ako ima novosti. Meni je jednom bilo da je istekla pa sam isao po novu u banku.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

NE mozes se primati novac na svakoj kartici iako mozes placati sa nje tj ako mozes placati i primati refund ne znaci da mozes primati uplate za prodatu robu ili poslani novac....

16 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Neznam koja je kartica kod njega u pitanju, ja sam na pbz visa elektron devizni u $ bez problema povlacio. Mozda je problem sta nije devizna kartica linkana.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

I ja mogu na visu classic samo kazem da provjeri i to. 99% da je to u pitanju...

14 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
probao sam sve, brisati karticu, dodati drugu... ne ide
inače sam uvijek mogao prebacivati bez problema
kartica je visa od unicredit banke, bih
www.sujica.net
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Ajd konkretno. Sta ne mozes sad napraviti? Kako si legle pare na paypal? Uplata ili refund?

14 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
uplate, paypal imam već duže vrijeme, i imam redovite uplate i isplate,
i danas sam probao prebaciti dio novaca pa mi traži da dodam bankovni račun, ne mogu nikako odabrati da prebacim na karticu...

nisu mi slali nikakve obavijesti da je došlo do promjena ...
www.sujica.net
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Evo našao sam rješenje problema: Ma nesto su zeznuli s ovim novim interfejsom. Novac se moze povuci zasad preko linka http://www.paypal.com/wdfunds tj preko starog interfejsa. Dosta ljudi se zali na ovo..
www.sujica.net
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Torent kaže...

Znam ja razliku ;). Ne mozes povuci novac od prodaje na bilo koju karticu sa kojom mozes plaćati... Refund moze na bilo koju karticu sa koje mozes i placati ali novac od prodaje ili nekakve druge naplate koja nije refund ne možeš povući na bilo koju.

koliko treba otprilike cekat da refund bude vidljiv na racunu, te dali mozda paypal uzima kakvu proviziju na to ili ce refund u potpunosti sjesti meni na racun?
nije mi jasna ova stavka ''Note: Partial''

8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Sjest ce ti kompletan iznos  koji ti je refundiran. Treba nekih 2 do 3 dana ali to je do karticarske kuce a ne do paypala....

12 godina
suspendiran
offline
PayPal - pitanja i odgovori

izvadio hypo karticu da mogu stavljat lovu na paypal i spustat lovu na karticu, od danas to vise nemogu, sta da radim, sta sta,  :))

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Prebaci se na stari izgled paypala pa onda probaj.( dolje lijevo). Nesto su usrali sa paypalom
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
suspendiran
offline
PayPal - pitanja i odgovori

A. How do I withdraw money from my PayPal account?

Due to local regulations and guidelines from the issuing bank, it is not currently possible for customers to withdraw money to a MasterCard or American Express. Currently it is only possible to withdraw to a Visa card.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

Kad prebacim novac sa Paypala na bankovni račun. Može li PayPal povući novce sa mog bankovnog računa ? Npr. ako nekom moram refund a nema sredstva na PayPal računu ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

Ne.

8 godina
protjeran
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
toshiba12345 kaže...

Kad prebacim novac sa Paypala na bankovni račun. Može li PayPal povući novce sa mog bankovnog računa ? Npr. ako nekom moram refund a nema sredstva na PayPal računu ?

 

ako si taj bankovni racun upisao u paypal onda moze izvuci ako nemas dovoljno novaca na paypal. 

8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

to pretpostavlajs ili znas sigurno? Ne vidim nacina kako to moze izvesti jer recimo ja moram rucno otkjucati kartice da bi nesto platio znaci ni paypal ne moze pristupiti parama dok mu ja licno ne odobrim...

8 godina
protjeran
offline
PayPal - pitanja i odgovori

bavim se preko 12 godina sa paypalom..sve sta kupim i nemam dovoljno na paypal oni skidaj od banke ako ne ide banka idu na mastercard..

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori

I ja godinama kupujem ali nisam nikad imao potrebu da vracam novac pa ne znam. Kako mislis nemas dovoljno na paypal? Ja nikad nista nema na paypal vec skida se sa kartice. A kad palcas ti kazes paypalu da skien sa kartice ili racuna. Pitanje je bilo da li paypal smije i moze sam skinuti sa kartice ili racuna bez tvog odobrenja.

8 godina
protjeran
offline
PayPal - pitanja i odgovori

ako na paypal nemas dovoljno novaca a bankovni racun ti je sredstvo placanja ako nemas dovoljno novaca na kartici ili banki onda oni mogu uzeti novac iz tvoje banke ili kartice..zato je najbolje imati prepaid creditcard prekljuciti je na paypal kad napunis mastercard onda oni mogu uzeti ako nemas novac onda nista^^

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PayPal - pitanja i odgovori

trebam pomoc, blokirana mi kartica na paypal raunu jer sam vise puta ukucavala vertifikacijski kod i kako je ponovo aktivirati??

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PayPal - pitanja i odgovori

ovako momci ,hitno mi je.. slucajno sam kupio item koji nisam htio i pise da sam kupio item no ne zelim ga.

Jel ja to mogu kako ponisiti? nije proslo ntii 5 minuta

Preko ebaya.. radi se o itemu u vrijednosti 30-al dolara

 

otisao sam kod narudzbe na ebayu contact seller i odabrao sam cancel order i dolje je ss.

Kolike su sanse da ce narudzba biit otkazana i kakva su iskustva?

hvala

Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.[121119962015]
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2016 17:13 (res03pem).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: PayPal - pitanja i odgovori
Pošalji mu još poruku da oces poništiti narudžbu, ak je pametan bude refundal
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice