Kako zeknuti rapidshare ?

poruka: 39
|
čitano: 14.506
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako zeknuti rapidshare ?

kako zafrknuti ga da mi ne odbrojava one minute ii kako je moguce da se pokrene vise skidanja odjednom ???hvalaaa

 

 

 

znam da ima onaj neki prog koji mjenja ip pa mozes odmah skidati ali neznam kako se zove i jel ima koji drugi put za to ?????hvalaaaaaaa

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako zeknuti rapidshare ?
Comfort kaže...

kako zafrknuti ga da mi ne odbrojava one minute ii kako je moguce da se pokrene vise skidanja odjednom ???hvalaaa

 neznam nebavim se time, postoje torrenti
Comfort kaže...

...mjenja ip...

 IP Changer ?
Kublach
16 godina
offline
Kako zeknuti rapidshare ?

Pa probaj u google upisat rapishare trick ili tako nešto i vidi što ćeš naći. Zasigurno ima nekih tutorijala za to.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako zeknuti rapidshare ?
Kublach kaže...
Comfort kaže...

kako zafrknuti ga da mi ne odbrojava one minute ii kako je moguce da se pokrene vise skidanja odjednom ???hvalaaa

 neznam nebavim se time, postoje torrenti
Comfort kaže...

...mjenja ip...

 IP Changer ?
 Niti to ne pomaze, nikad nisam cuo da je netko u tome uspio
Audi R8 - born of powerful ideas
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako zeknuti rapidshare ?
Kublach kaže...
Comfort kaže...

kako zafrknuti ga da mi ne odbrojava one minute ii kako je moguce da se pokrene vise skidanja odjednom ???hvalaaa

 neznam nebavim se time, postoje torrenti
Comfort kaže...

...mjenja ip...

 IP Changer ?
 
pa koristim i ja torrente ali ovo mi je puno brze tj download a bitnije mi je kako pokrenuti vise downloada od jednom ....

a mjenjanje IP to sto si dao je prog jel tako??
nema gaaa...
15 godina
offline
RE: Kako zeknuti rapidshare ?
Comfort kaže...

kako zafrknuti ga da mi ne odbrojava one minute ii kako je moguce da se pokrene vise skidanja odjednom ???hvalaaa

 

 

 

znam da ima onaj neki prog koji mjenja ip pa mozes odmah skidati ali neznam kako se zove i jel ima koji drugi put za to ?????hvalaaaaaaa

 
Hello World!
15 godina
offline
Kako zeknuti rapidshare ?

Ja znam način da Plaitš pa skidašš..:D

 

Btw : regaj se na warez forum, pa ces znat..

Cpu : Amd Athlon 4000+ Ram : 2 gb DDR2 ( 800mhz ) Kingmax HDD Seagate-Maxtor 160 gb Gainward Bliss 8800 gt 1 gb.. Mouse - Mx 518 Keyboard - G-15
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako zeknuti rapidshare ?
jurluk kaže...
Comfort kaže...

kako zafrknuti ga da mi ne odbrojava one minute ii kako je moguce da se pokrene vise skidanja odjednom ???hvalaaa

 

 

 

znam da ima onaj neki prog koji mjenja ip pa mozes odmah skidati ali neznam kako se zove i jel ima koji drugi put za to ?????hvalaaaaaaa

 
 Neznam kako tebi,ali meni bogami ne radi
Audi R8 - born of powerful ideas
15 godina
protjeran
offline
Kako zeknuti rapidshare ?

a jbt

imaš torrenta koilko te volja...

kaj sve bacaju gore , za koji mjesec ćeš i smrdljive čarape bill gatesa moć odande skinut

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako zeknuti rapidshare ?

Imas vise opcija.

 

1. IP changer znaci da koristis proxy-je za pristup downloadu. Uspostavljas vezu izmedu sebe i Rapidshare-a na nacin da

Rapidshare vidi IP adrese proxy-ja a ne tvoju (slika ispod). Za to ti trebaju posrednici - Proxy-ji.

 

TI---proxy[1]---rapidshare

||----proxy[2]---rapidshare

||----proxy[3]---rapidshare

||----proxy[4]---rapidshare

              ...           ...                     ...

Prema slici, ti obavljas Download sa Rapidshare-a preko više proxy-ja (svaki proxy ima svoj IP). Rapidshare se ne buni jer uredno vidi vise izvora i daje ti da skidas podatke.

 

+ Mozes pokrenuti vise downloada od jednom

+ Nije rijeseno odbrojavanje minuta, ali svakako je razvodnjeno.

-  Administracija, trazenje liste proxy-ja, pracenje koji je proxy gdje sta skida, update proxy liste, konstanta provjera...

-  Sporost

-  Nema tog plusa koji bi pridobio rapidshare downloadera da koristi ovu metodu

Zeznuto, nemoj pokusavati.

 

2. Uvijek mozes kupiti rapidshare premium acc od nekoga i skidas....

+ Mozes pokrenuti vise downloada od jednom

+ Brojanja minuta je eliminirano.

- Kosta, najeftinije oko 35kuna u kvartu.

 

3. Skines program poput jdownloader kojem das hrpu linkova i on sasvim legalno sa cekanjem automatski skida s rapidshare-a (ostavis ga par noci i on skine dosta toga...)

- Ne mozes pokrenuti vise downloada odjednom

- Brojanje minuta je uvijek prisutno

+ Program radi sav posao.

+ Savršen nacin za osobu koja zeli skidati do par gigabajta na dan.

 


Mislim da je to to za tvoje pitanje...

 

Asus M6VA | Intel M 1.86Ghz 2Mb | ATI x700 256Mb | DDR2 2Gb 533Mhz | HDD 140Gb(80+60) 5400rpm
15 godina
neaktivan
offline
Kako zeknuti rapidshare ?

Skini Cryptload, router recconect.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kako zeknuti rapidshare ?

Najlakše ti je da se diskonektaš i opet spojiš...

 

 

Kad je već tema o rapidu, imam jedan veliki problem:

Naime, počnem skidati neki fajl i događa se sljedeće; brzina je max ali svaka sekunda traje možda 10 sekundi.

Recimo, skida mi 210kbs i situacija se razvija ovako; za primjer uzmimo da je skinut 1mb. Znači u sljedećoj sekundi trebalo bi biti 1.2 pa 1.4 itd...

Ali ne, s 1 na 1.2 dođe tek nakon nekih 10s s tim da u tih 10s uopće ne skida, ko da zablokira!!!

Zna neko kaj bi to moglo biti i kak to popraviti?

Probal sam i FF3 i IE8 tak da tu nije problem.

Također i razne fajlove sa raznih mjesta, znači i tu nije problem...

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako zeknuti rapidshare ?
Armor kaže...

Najlakše ti je da se diskonektaš i opet spojiš...

 

 

Kad je već tema o rapidu, imam jedan veliki problem:

Naime, počnem skidati neki fajl i događa se sljedeće; brzina je max ali svaka sekunda traje možda 10 sekundi.

Recimo, skida mi 210kbs i situacija se razvija ovako; za primjer uzmimo da je skinut 1mb. Znači u sljedećoj sekundi trebalo bi biti 1.2 pa 1.4 itd...

Ali ne, s 1 na 1.2 dođe tek nakon nekih 10s s tim da u tih 10s uopće ne skida, ko da zablokira!!!

Zna neko kaj bi to moglo biti i kak to popraviti?

Probal sam i FF3 i IE8 tak da tu nije problem.

Također i razne fajlove sa raznih mjesta, znači i tu nije problem...

 I mene bi to zanimalo pošto imam sličan problem ?
AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
16 godina
offline
RE: Kako zeknuti rapidshare ?
zmikic kaže...
3. Skines program poput jdownloader kojem das hrpu linkova i on sasvim legalno sa cekanjem automatski skida s rapidshare-a (ostavis ga par noci i on skine dosta toga...)

- Ne mozes pokrenuti vise downloada odjednom

- Brojanje minuta je uvijek prisutno

+ Program radi sav posao.

+ Savršen nacin za osobu koja zeli skidati do par gigabajta na dan.



skineš jDownloader, NE MORAŠ čekati 15 minuta, jer ja ih nikad ne čekam, ali ne skidam s rapida jer su mi private trackeri uglavnom brži od njega, tj. max download ti je oko 215kb/s što kod nas nije toliko bitno jer to je max brzina večine ljudi i naravno skidaš po jedan file, a to po meni i nije tako bitno

uglavnom imate na warezhr.org linkove za video turiotorial na hrvatskom, i radi 100%, uključno u turitorial je i kako zaraditi premium account bez plačanja

pa tko voli nek izvoli



@Armor
mislim da ti se to događa jednostavno zato jer nekad rapidshare uspori vezu prema ljudima bez premium accounta, meni se znalo vući na 40-50kb/s
I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.1.2009 11:09 (ZC_Someone).
15 godina
neaktivan
offline
Kako zeknuti rapidshare ?

Zna li netko napraviti bat file koji bi radio disconnect na 192.168.1.1????

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako zeknuti rapidshare ?
Armor kaže...

Najlakše ti je da se diskonektaš i opet spojiš...

 

 

Kad je već tema o rapidu, imam jedan veliki problem:

Naime, počnem skidati neki fajl i događa se sljedeće; brzina je max ali svaka sekunda traje možda 10 sekundi.

Recimo, skida mi 210kbs i situacija se razvija ovako; za primjer uzmimo da je skinut 1mb. Znači u sljedećoj sekundi trebalo bi biti 1.2 pa 1.4 itd...

Ali ne, s 1 na 1.2 dođe tek nakon nekih 10s s tim da u tih 10s uopće ne skida, ko da zablokira!!!

Zna neko kaj bi to moglo biti i kak to popraviti?

Probal sam i FF3 i IE8 tak da tu nije problem.

Također i razne fajlove sa raznih mjesta, znači i tu nije problem...

 To ti sam Rapid onemogućava normalan download odnosno na sve moguće načine te prisiljava da kupiš premium acc.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax MARS ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako zeknuti rapidshare ?
ZC_Someone kaže...


skineš jDownloader, NE MORAŠ čekati 15 minuta, jer ja ih nikad ne čekam, ali ne skidam s rapida jer su mi private trackeri uglavnom brži od njega, tj. max download ti je oko 215kb/s što kod nas nije toliko bitno jer to je max brzina večine ljudi i naravno skidaš po jedan file, a to po meni i nije tako bitno

Nemojmo miješati... ako su ti svi linkovi sa rapidshare-a i nemas premium acc jdownloader ce cekati 15 minuta i tocka...

Asus M6VA | Intel M 1.86Ghz 2Mb | ATI x700 256Mb | DDR2 2Gb 533Mhz | HDD 140Gb(80+60) 5400rpm
16 godina
offline
RE: Kako zeknuti rapidshare ?
zmikic kaže...
ZC_Someone kaže...


skineš jDownloader, NE MORAŠ čekati 15 minuta, jer ja ih nikad ne čekam, ali ne skidam s rapida jer su mi private trackeri uglavnom brži od njega, tj. max download ti je oko 215kb/s što kod nas nije toliko bitno jer to je max brzina večine ljudi i naravno skidaš po jedan file, a to po meni i nije tako bitno

Nemojmo miješati... ako su ti svi linkovi sa rapidshare-a i nemas premium acc jdownloader ce cekati 15 minuta i tocka...

lol dude, imam ga instaliranog na kompu i prije 30 minuta sam skinuo određenu aplikaciju ( Osmijeh )veličine 1,2GB s rapidsharea (podjeljenu u 6 fajlova po 200MB + 1 od 40MB) uz čekanje između downloada oko minutu i pol (ticket od 60 sekundi + cca 30 sekundi za magični trik reconnecta koji radi sam jDownloader ako mu u postavke upišeš 4 naredbe)
svi linkovi su bili s rapidsharea i nemam premium account
I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
15 godina
neaktivan
offline
Kako zeknuti rapidshare ?

Sad će ti biti 90 sec čekanja, a kad skineš preko 25gb onda će ti čekanje biti 15 min! Ni jdownloader ti neće pomoći već samo reconect (192.168.1.1 bla bla).

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako zeknuti rapidshare ?

A da, reset internet veze. Prema tome jdownloader je bog i batina.

Asus M6VA | Intel M 1.86Ghz 2Mb | ATI x700 256Mb | DDR2 2Gb 533Mhz | HDD 140Gb(80+60) 5400rpm
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.1.2009 14:13 (zmikic).
15 godina
neaktivan
offline
Kako zeknuti rapidshare ?

Jdownloader isto kao i cryptload radi samo reconnect routera, osim ak mu neodrediš da poslije svakog downloada pokrene neki programčić za reconnect. uostalom vidjet ćeš kad prođeš limit više ti ni jdownloader neće biti zakon!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako zeknuti rapidshare ?

isključi uključi ruter

AMD Phenom 9600 @3.0 ,4 gb 800mhz , GF GTX280, vx550
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako zeknuti rapidshare ?

Ako netkome treba premium rapidshare.com  neka se javi meni na pm ;)

Nitko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku. Denis Waltley
16 godina
protjeran
offline
RE: Kako zeknuti rapidshare ?
Armor kaže...

Najlakše ti je da se diskonektaš i opet spojiš...

 

 

Kad je već tema o rapidu, imam jedan veliki problem:

Naime, počnem skidati neki fajl i događa se sljedeće; brzina je max ali svaka sekunda traje možda 10 sekundi.

Recimo, skida mi 210kbs i situacija se razvija ovako; za primjer uzmimo da je skinut 1mb. Znači u sljedećoj sekundi trebalo bi biti 1.2 pa 1.4 itd...

Ali ne, s 1 na 1.2 dođe tek nakon nekih 10s s tim da u tih 10s uopće ne skida, ko da zablokira!!!

Zna neko kaj bi to moglo biti i kak to popraviti?

Probal sam i FF3 i IE8 tak da tu nije problem.

Također i razne fajlove sa raznih mjesta, znači i tu nije problem...

 To oni ovisno o količini ljudi koji skidaju limitiraju brzinu ljudima koji nemaju acc, ujutro ide dobro, ali poslijepodne tak sere
16 godina
neaktivan
offline
Kako zeknuti rapidshare ?

Koristim Jdownloader,i znam da ima neki program kojim se Jdownloader može koristiti i u route modu,zna li ga netko?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako zeknuti rapidshare ?

Rapidshare plus............ja s njim skidam............mozes skidati filove za redom samo moras cekati 40 sekindi izmedu svakog skidanja a brzina ti je koda skidas s free..........

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako zeknuti rapidshare ?
Armor kaže...

Najlakše ti je da se diskonektaš i opet spojiš...

 

 

Kad je već tema o rapidu, imam jedan veliki problem:

Naime, počnem skidati neki fajl i događa se sljedeće; brzina je max ali svaka sekunda traje možda 10 sekundi.

Recimo, skida mi 210kbs i situacija se razvija ovako; za primjer uzmimo da je skinut 1mb. Znači u sljedećoj sekundi trebalo bi biti 1.2 pa 1.4 itd...

Ali ne, s 1 na 1.2 dođe tek nakon nekih 10s s tim da u tih 10s uopće ne skida, ko da zablokira!!!

Zna neko kaj bi to moglo biti i kak to popraviti?

Probal sam i FF3 i IE8 tak da tu nije problem.

Također i razne fajlove sa raznih mjesta, znači i tu nije problem...

 Ako imaš bežičnu vezu sa routerom, provjeri dali je sve u redu sa njom. Usb kartica, postavke, smetnje.......
What Would Biran Boitano Do?
15 godina
protjeran
offline
Kako zeknuti rapidshare ?

to sam ja jednom davno uspio ali ne znam kako, mogao sam skidati kao da sam pro user a ne free

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako zeknuti rapidshare ?

Automatski reconnect (nema vise cekanja 15 minuta)

 

Ovo je za speedtouch Thomson 780wl(i) router

 

Evo ovako:

 

Skini JDownolader i u njemu napravi slijedece:

 

U opcijama klikni na reconnect

 

pod Method postaviš LiveHeader/Curl
klikneš na Select Router

na vrhu u Serach upišeš 780 i izabereš onaj srednji Speedtouch (SpeedTouch 780WL) i OK ---- (Tu potrazis svoj router)


dolje pod HTTP Script bi se trebalo prikazati slijedeće:                 (Naravno za svaki router je drugacije)
[[[HSRC]]]
[[[STEP]]]
[[[DEFINE routername="Speedtouch*780WL"/]]]
[[[/STEP]]]
[[[STEP]]]
[[[REQUEST]]]
POST HTTP/1.1
Host: %%%routerip%%%

0=13&1=Internet&5=1
[[[/REQUEST]]]
[[[/STEP]]]
[[[STEP]]]
[[[REQUEST]]]
POST HTTP/1.1
Host: %%%routerip%%%

0=12&1=Internet&5=1
[[[/REQUEST]]]
[[[/STEP]]]
[[[/HSRC]]]
za login i password upisuješ podatke kojima pristupaš routeru putem browsera dakle ne user i pass od accounta za internet
Router IP: 192.168.1.1 (ako govorimo o tcom-u)
First IP check timeout (sec) staviš recimo na 5
Max. retires staviš recimo 0
Wait for new IP (sec) staviš recimo na 10
klikneš na Save & Restart

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Kako zeknuti rapidshare ?

najlakse vam je da skinete program koji se zove Cryptload koji automatski mijenja ip i skida s rapidshare ( misli se na free korisnika ), ajde ljudi na netu ima na tone premium accounti za rapidshare i megaupload tako da....

Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice