Internet prevara (problemi s Paypalom)

poruka: 78
|
čitano: 31.487
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Internet prevara (problemi s Paypalom)

Jeli moguće da preko Moneygrama doćeš do podataka osoba kojima si novac poslala? To bi mogao biti tvoj dokaz da si novac poslala a ne zadržala, i to poslala ga u Indiju, i pokusaj traziti pune podatke ljudi koji su ti poslali novac na paypal, mozda se neki podaci poklope.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Internet prevara (problemi s Paypalom)

Ima li kakvih novosti vezano za paypal dug? Ja sam u minusu od 7 mjeseca, priča je drugačija no dug je gotovo identičan. Meni su samo rekli da nemogu niti primati niti slati novce, nemogu ugasiti račun niti ukloniti karticu s njega. 2 slučaja koja imam otvorena s njima su otvoreni vec preko 4 mjeseca. Prvo sam dobio slucaj pa su oba preokrenuli u korist kupca i moja zalba se povlaci kod njih vec tako dugo.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Internet prevara (problemi s Paypalom)
Pozdrav svima dali netko zna kako se brišu skyp accounti koji su mi povezani na Fb.Ne znam lozinku a još postoje.Imam Windows 7.Hvala
 
0 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Internet prevara (problemi s Paypalom)
Pozdrav, nedavno sam prevaren na njuškalu za 200 kuna, čovijek mi je dao račun da uplatim novce ali kad sam uplatio više se nije javljao, hoće li mi odlazak na policiju pomoći i mogu li oni njemu išta?
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Internet prevara (problemi s Paypalom)
Ako ste dogovarali kupnju mailom, porukama i ako si to sačuvao, možda i pomogne.
Ako je sve bilo kroz razgovor, zaboravi.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Internet prevara (problemi s Paypalom)
Pozdrav, nedavno sam prevarena tako da sam se javila na oglas za stan preko maila jer je to bila jedina opcija. Javila se gospoda I rekla da zivi u Poljskoj, te da je njezin sin bio u hrv dok je studirao u tom stanu, a sada ga iznajmljuju. Pitala me gdje radim, koliko imam godina I tako malo kao o meni. I nakon toga rekla mi je da joj se cinim oke I da mi zeli iznajmiti stan. I da se odlucila na.Airbnb agente posto je u inozemstvu I ne moze doci. Nedugo nakon toga mi je dosao mail od Airbnb-a u smislu da sam odabrala njen stan I slike I sve super, nista sumnjivo. I ispod svega su mi dali upute, IBAN I adresu gdje da novce posaljem. I ja sam njoj to poslala , tj kao njima sa deviznog racuna. Rekli su mi nakon par dana da su mi krivi racun poslali za uplatu te da ce mi vratiti novce I da uplatim sto prije na drugi. I tada sam shvatila da je prijevara. Jer je proslo 5 dana I ne javljaju se vise, a ni novci nisu dosli. Nazalost nisam do tada znala za Airbnb prijevare I nasjela sam jer i, je hitno trebao stan.Sad me zanima mogu li ista poduzeti, a da mi se vrate novci? Radi se o 830€
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Internet prevara (problemi s Paypalom)

Uplatiti 830€ na slijepo za stan koji nisi ni vidjela... E pa to ja zovem umjetnost! Svaka čast! 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Internet prevara (problemi s Paypalom)
Igzy20 kaže...

Uplatiti 830€ na slijepo za stan koji nisi ni vidjela... E pa to ja zovem umjetnost! Svaka čast! 

 

Umjetnost gluposti !!! Pridružujem se čestitkama. Usput i savjet, uplatiti po 800e na par takvih oglasa i jedan mora da bude pravi.

12 godina
offline
Internet prevara (problemi s Paypalom)

Dobro ne morate ju sada trollati, bila je naivna i pogriješila je, ni prva ni zadnja. Dajte joj kakav savjet ako imate, ako nemate nemojte ni zajebavati jer 800 eura je većini ljudi ozbiljan novac.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Internet prevara (problemi s Paypalom)

O majko mila... kako se ljudi dovedu u ovakve situacije.

jel ti treba stan u zagrebu i kada? ako da mogu ti pomoći,imam prazan stan sada povoljno.

 

Pozdrav

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Internet prevara (problemi s Paypalom)
darkborg kaže...

Dobro ne morate ju sada trollati, bila je naivna i pogriješila je, ni prva ni zadnja. Dajte joj kakav savjet ako imate, ako nemate nemojte ni zajebavati jer 800 eura je većini ljudi ozbiljan novac.

 

Jednostavno ne mogu shvatit da neko može tako naivan biti, nevezano za ovaj slučaj i nju, ali koliko mutav moraš bit za pušit takve priče.  Žao mi je svakog prevarenog, ali ovo nije prevara, ovo je poklanjanje novca nepoznatoj osobi.

9 godina
offline
Internet prevara (problemi s Paypalom)

Upravo zato što je ozbiljan novac ne uplaćuje se na slijepo. 100 kn ne uplaćuješ nekome na slijepo, a kamoli 800€.  I sam sam podstanar, promjenio sam nekoliko stanova, ali nikad mi nije palo napamet nekome nešto uplaćivati prije nego upoznam vlasnike i vidim stan.

 

Koliko god hitno bilo, neke stvari se ipak ne rade. Ovo joj je bila skupa škola, ali sad se spametila valjda. Drugi put će razmislit par puta prije nego nekome uplati novce.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Internet prevara (problemi s Paypalom)

I kakve ovo veze ima sa paypalom?

 

11 godina
offline
Re: Internet prevara (problemi s Paypalom)
Torent kaže...

I kakve ovo veze ima sa paypalom?

 

 

Vidiš zanimljivo, možda neko samo plasira lošu reklamu.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Internet prevara (problemi s Paypalom)
Boze dragi, svi uvijek najpametniji. A nitko nije odgovorio na pitanje.
Ne znam zasto sam uopce mislila da cu dobiti pomoc.
 
0 2 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Internet prevara (problemi s Paypalom)

Eto ti si pametna a mi smo glupi. Ko je ono popusio pare? Citaj naslov teme i pronadji temu koja odgovara a to ova nije. Nema veze sa paypalom.....

I kakvu pomoc ocekujes na forumu? Obrati se policiji....

14 godina
offline
Re: Internet prevara (problemi s Paypalom)
Mare7777 kaže...
Boze dragi, svi uvijek najpametniji. A nitko nije odgovorio na pitanje.
Ne znam zasto sam uopce mislila da cu dobiti pomoc.

 Na banku, pa na policiju, nema druge pomoći, prijaviti na obje strane i pokušati od banke dobiti što više podataka kuda su novci pošli.

Za zahvalu klikni na Hvala
16 godina
offline
Re: Internet prevara (problemi s Paypalom)
Mare7777 kaže...
Boze dragi, svi uvijek najpametniji. A nitko nije odgovorio na pitanje.
Ne znam zasto sam uopce mislila da cu dobiti pomoc.

 Pa jesi se javila Airbnb-u? Oni bi ti to trebali sve riješiti.

 

edit:

sada vidim da si to preko banke riješila, ne preko Airbnb-a. To je mali zayeb. Onda to s bankom trebaš rješavati, vidi možeš li kako dobiti te novce natrag. I za ubuduće, nemoj nikada direktno tako nekome uplaćivati lovu, samo PayPal.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2017 14:33 (Pero Dinamit).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice