DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

poruka: 1.697
|
čitano: 411.107
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Koliko se čeka zapravo da dođe pošiljka sa dx-a? Meni eto 4 tjedna več nešto treba doči...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
peroko kaže...

Koliko se čeka zapravo da dođe pošiljka sa dx-a? Meni eto 4 tjedna več nešto treba doči...

 

tako negdje, oko 30 dana.

Can't find a better Jam!
14 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Koji je vrag s dx-om čekam pošiljku već 41 dan, a i unatrag tjedan dana im uopče ne radi live chat, samo puše da su trenutno nedostupni..

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Samo da vam javim, meni uglavnom kad naručujem od njih pošiljka stigne za 2 tjedna.

Jedina zamjerka je ta da im treba dugo da pošalju, kupim proizvod za koji piše da će se isporučit za 72 sata a na kraju sam trebao čekati nekih tjedan i pol da mi ga pošalju, ali eto rekli su mi da im je nestalo bilo tog proizvoda pa da ću trebati pričekati restock...

Uglavnom od datuma kad se oni nakane poslati pa do dospijeća proizvoda treba 2 tjedna.

Posao oslobađa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ljudi, maloprije dobih ovaj mail od dx.com, je li ovo neka varka i reklama ili prava stvar:

 

 

EDIT 1: nevjerovatno, ali evo ne na spisku fakat:

 

http://club.dx.com/forums/forums.dx/threadid.1323784

http://dx.com/WeekendsSales?utm_source=dx&utm_medium=homerotate&utm_campaign=20130921weekendsale

 

Nisam nista igrao, samo se logovao, nisam ni kupovao u zadnja 2-3 mjeseca nista, sta ja sad mogu s ovim 100$ kuponom?

 

EDIT 2: Samo da javim, kupon iskoristen jutros, bez ikakvih problema, narudzba odradjena :)

 

EDIT 3: Prekjucer stigla 2 paketa puna stvari, tacno 19 dana nakon narudzbe, meni praznici stigli ranije :)

You better run, you better take cover!
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.11.2013 1:31 (Smucek).
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Imam dva popusta od 3$, i jedan od 5$.

Za ovaj od 3$, minimalna naruđba je 15$, a za ovaj od 5$ minmalna je 25$.

 

Pa ako nekome treba, nek se javi :-)

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Jel mi moze dati netko savjet sto da radim.

Naime narucio sam par stvari koje su poslane 24.10

Naravno nista jos nije doslo a evo sta stoji na trackingu

Njihov rok stoji 21 dan te sam ih ja kontaktirao te samo govore pricekajte jos. Da sam platio putem PayPal-a odavno bi bio podignut dispute ali sam isao direkt putem kartice.

Sta da radim sad jer gdje god ih kontaktirao sam kazu da jos cekam a nitko nije rekao odredjeno vrijeme.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Dobio popust od 3$ na kupnju iznad 15$  (u najboljem slucaju 20% popusta, al bolje zvuci kad kazes 3$ {#}).

Moze se iskoristit do 1.12.
Ja nisam mislio nist kupovat pa evo ovdje
FIXH5IOVYJ

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
Guzomat kaže...

Jel mi moze dati netko savjet sto da radim.

Naime narucio sam par stvari koje su poslane 24.10

Naravno nista jos nije doslo a evo sta stoji na trackingu

Njihov rok stoji 21 dan te sam ih ja kontaktirao te samo govore pricekajte jos. Da sam platio putem PayPal-a odavno bi bio podignut dispute ali sam isao direkt putem kartice.

Sta da radim sad jer gdje god ih kontaktirao sam kazu da jos cekam a nitko nije rekao odredjeno vrijeme.

i mene zanima jer imam istu stvar samo je narudzba odradena 7 dana kasnije. Na trackingu mi stalno pise "collection". znaci paket mi stoji na mjestu kolko sam shvatio

10 godina
neaktivan
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
kija88 kaže...
Guzomat kaže...

Jel mi moze dati netko savjet sto da radim.

Naime narucio sam par stvari koje su poslane 24.10

Naravno nista jos nije doslo a evo sta stoji na trackingu

Njihov rok stoji 21 dan te sam ih ja kontaktirao te samo govore pricekajte jos. Da sam platio putem PayPal-a odavno bi bio podignut dispute ali sam isao direkt putem kartice.

Sta da radim sad jer gdje god ih kontaktirao sam kazu da jos cekam a nitko nije rekao odredjeno vrijeme.

i mene zanima jer imam istu stvar samo je narudzba odradena 7 dana kasnije. Na trackingu mi stalno pise "collection". znaci paket mi stoji na mjestu kolko sam shvatio

Kad god ih kontaktiram ko da dobijem genericki odgovor dok na live supportu kazu da se obratim putem maila.Da sam znao da ce ovoliko potrajat nasao bih negdje u UK i tamo uzeo.

10 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ma *ebem im ja mater. Samo nesto odugovlace. Sad su kao otkrili da su zapravo paket dobili nazad pa su ga opet poslali. Ja stvarno vise neznam sto da radim. Jel mogu preko banke nekako trazit pare nazad?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Zašto kad unesem track num ne želi mi ništa izbacit samo me vraća na one sigurnosne znakove za upisat....isto tako neće ni na IPS-u izbacit....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
Guzomat kaže...

Ma *ebem im ja mater. Samo nesto odugovlace. Sad su kao otkrili da su zapravo paket dobili nazad pa su ga opet poslali. Ja stvarno vise neznam sto da radim. Jel mogu preko banke nekako trazit pare nazad?

Nemoš. Zato je tu PayPal i brojanje dana, sve ostalo je da ovisiš o dobroj volji prodavača. {#} Zato sve plaćam putem paypala, a tracking radim preko http://www.trackitonline.ru gdje lijepo upišem broj pošiljke i kad sam platio pa mi oni broje i koliko je dana prošlo od plaćanja da znam koliko imam vremena za žalit se {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2013 9:31 (Gnjavator).
15 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
ATI HD3870 kaže...

Zašto kad unesem track num ne želi mi ništa izbacit samo me vraća na one sigurnosne znakove za upisat....isto tako neće ni na IPS-u izbacit....

 

Najčešće od slanja treba pričekati 3-8 dana da se nešto pojavi na trackingu. Opet preporuka http://www.trackitonline.ru - registriraš se, upišeš brojeve pošiljki i dobijaš na mail kada se desi neka promjena.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2013 9:33 (Gnjavator).
11 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

eto meni isto tako....naruceno/kupljeno/placeno 25.10. i do danas nis...poslao vec 2 maila i vele da se jos par dana strpim i da ce mi u slucaju poslati to ponovo ili vratit novce...

ovo mi je 1.put u valjda 5 godina da se tak nes dogodilo....

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
jady kaže...

eto meni isto tako....naruceno/kupljeno/placeno 25.10. i do danas nis...poslao vec 2 maila i vele da se jos par dana strpim i da ce mi u slucaju poslati to ponovo ili vratit novce...

ovo mi je 1.put u valjda 5 godina da se tak nes dogodilo....

Ma ja ih spamam cijelo vrijeme da bi sad rekli da im je posta vratila paket i da su ga ponovno poslali.Hocu da mi vrate pare i uzet cu radije te stvari na ebayu nego opet posla sa njima imat!{#}

11 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Nemaš drugog izbora nego natezat se sa njima, inače sa njima nikad nisam ima problema, jedino sam za zadnju pošiljku morao čekati ravnih mjesec dana.

Posao oslobađa.
14 godina
neaktivan
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Evo naručio sam i ja sa DX-a 30.10. i do sada nije stiglo. na intmail-u mi piše stalno dispatching. To znači da još nije izašlo iz Kine? Ak može brza pomoć da se stignem žaliti paypalu ak treba XD

12 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ja sam isto davno narucio. Izgleda da imaju nekakvih problema (mozda povecan broj posiljki oko Bozica)

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
kija88 kaže...

Evo naručio sam i ja sa DX-a 30.10. i do sada nije stiglo. na intmail-u mi piše stalno dispatching. To znači da još nije izašlo iz Kine? Ak može brza pomoć da se stignem žaliti paypalu ak treba XD

ako si platio putem paypala dispjutaj odmah i ako mozes odmah escelejtaj u claim,nemoj ni probavati putem supporta nesto rijesit jer ce te samo zavlacit. Meni je paket dosao nakon cca 45 dana sto je puno previse a te stvari sto su mi trebale sam kupio drugim putem. DX nikad vise.

12 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Naručio sam http://dx.com/p/mk8080b-dual-core-android-4-1-google-tv-player-w-bluetooth-1gb-ram-8gb-rom-tf-hdmi-black-175870 

27.11 i sve do danas stoji na istom.....idem preko IPS track i tamo još uvijek pokazuje da stoji na istom....evo slika...... 

 

plaća sam direktno putem kartice......neznam kako ide sistem za povrat novca......da mi je stigla pošta još nisam potvrdio...sad neznam da li oni vide da nisam preuzeo paket...orginalni track na njihovoj stranici ne radi...sve upišem i jednostavno izbacuje da sam krivo upisa znakove a nisam.....što uradit u ovom slučaju :/ 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Naručih 10. prosinca i još ništa, provjerio sam adresu točno je sve, ne znam šta da radim, da disputam na paypalu ili?

I'm not crazy, my mother had me tested!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Vi naručite, ali onda oni to kupe 1-2 dana po lokalnim trgovinama i onda šalju. Evo ja sam naručio 27.11 i poslano idučeg dana i još ništa nije stiglo.

14 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ja sam naručio 15.11 i tek je jučer stiglo.

Onaj tracking je isto bezveze, jer ne radi kako treba, i puno puta se dogodi da uopće ne skeniraj paket da znaš gdje.

Treba bit strpiljiv.

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
marinn95 kaže...

Naručih 10. prosinca i još ništa, provjerio sam adresu točno je sve, ne znam šta da radim, da disputam na paypalu ili?

pričekaj još malo, imaš vremena, nije ni mjesec dana prošlo.

Ja sam naručio 3.11., označili su da je poslano 4.11., paket vrijednosti 15$. Bio sam u žurbi, pa sam uzeo bez tracking numbera, kojeg mi ne bi bilo žao platiti, barem tako sada gledam na to. Paket mi još nije stigao. Na onaj zadnji dan roka za dizanje casea, digao sam case na paypalu, da produžim vrijeme za čekanje, pa rekao, valjda će doći. Jučer je bio zadnji dan za escalate case, pa sam i to napravio, pošto paket još nije stigao. Također sam i njih kontaktirao preko one njihove forme na stranici, i to dan-dva prije dizanja casea, ali dosad ni o od odgovora od njih. Sad ću vidjeti kako će se razvijati situacija.

12 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ja sam naručio 3 paketa na DealExtreme-u i nijedan nije stigao.


Naručio sam 2.11, 8.11 i 17.11. Nažalost otvorio sam dispute na PayPalu samo za jednu naruđbu jer sam zakasnio za ostale.
Tracking number imam samo za dva paketa a kad provjerim na www.17track.net dobijem uvijek istu poruku na kineskom, samo se datum mijenja.
Koliko sam razumio uz pomoć google translatea i odgovora na moj ticket, paket je još u Kini na aerodromu.
Otvorio sam tri ticketa (za svaku naruđbu), odgovor sam dobio na dva koji su posve identični:


"Hi,dear customer,

Thank you for your letter. So sorry for the inconvenience there caused.
Your order was returned by the custom because it did not pass the security check and it has been repacked with tracking number RB662928511CN says

"The 2013-12-18 00:00, export total package seal each dispatching of Shanghai international, Croatia"

It is normally enroute now. Sorry again for the inconvenience.
Please let us know if you have any further question. I will do my best to help you!
We strive to make sure the items reach you smoothly and safely.
Yours sincerely,
Ray""


Za jedan sam paket tražio da ga uzmu natrag od pošte a meni vrate novac no odgovor je isti kao i prije, kao da nisu ni pročitali što piše.
Sad čekam PayPal da donesu odluku, a neznam šta če biti s druge dvije naruđbe.
Ja s DealExtremea neću više ništa kupovati već samo želim ovo što prije riješit i zaboravit.
Mislim da bi trebalo promijenit naslov ove teme i izbaciti riječ pouzdan jer DX to više nije.


tracking brojevi:

RB662841231CN
RB662928511CN

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2014 22:41 (insan).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Meni su rekli da zbog Božića kasni, a naručio sam 5 paketa 26-29.11, kontaktirao sam ih prošli tjedan i lik mi je rekao da zbog božića kasni, ali da su svi paketi na putu i da bi trebali doći za 2 (po njemu radna) tjedna.

15 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ne može se tu sad puno napraviti, jedino kad nekome od nas stigne, neka napiše da znamo okvirno..

I'm not crazy, my mother had me tested!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ja sam 23.11 napravio 8 naruđbi, uglavnom sve jako jeftine naruđbe, i do jučer mi nije došao ni jedan paket.

Evo jučer, došao je edan od njih, i razgovarao sam sa supportom par puta, i danas sam im baš rekao da ako sljedeći tjedan ne dođe,d a želim novac natrag.

Rekli su da nema problema, ali kao svima tako kasni, problem je bio s onim "crnim petkom", kad su davali velike poklon bonove, pa je puno ljudi naručilo jako puno stvari.

Ali nije prvi put da mi se to dogodilo, več par puta sam čekao jako dugo, ali s njima nisam nikad imao problema, uvijek je sve došlo, makar se i jako dugo čekalo...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Također.

 

Nekad sam jako dugo čekao (mjesec, mjesec i pol) ali uvijek je stiglo. Preporučljivo je naručivati stvari koje nekome ne trebaju prekosutra, nego kad stignu, stignu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice