DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

poruka: 1.697
|
čitano: 410.835
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

{#} Definitivno TREBA IZBJEGAVATI  DX Extreme !!!

Robu mi nisu isporučili, pa sam barem 5 puta pisao, išao na online chat, slao poruke i ništa.

Na koncu sam im napisao da ću ih prijaviti za prijevaru te da ću na svim forumima napisati da su varalice, pa sam ipak uspio riješiti problem.

Najviše kupujem na "Alibabi" i s njima nikada nisam imao problema, ako nešto ne valja ili ne stigne, uredno vrate novac, čak imaju autmatizirane podsjetnike koji podsjećaju da valja prekontrolirati rokove isporuke.

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Evo moja priča o mk808b kojeg sam naručio a nije došlo 3 mj.........kontaktiram ja njih i normalno navedem im da mi paket nije stiga već 3 mj da želim svoj novac nazad....međutim oni meni nude da mi ponovno pošalju ili  ako želim da mi vrate novac nazad........normalno paket se zagubio i ja sam zatražio povrat novca....novac je sjeo na račun u roku 5 dana.....sve uredno prošlo....i normalno ja im nisam moga premučat već sam naveo da su nesposobni i neažurni i palo je još toga....i hvala bok nikad više........i normalno prođe oko tjedan i pol kad poštar meni isporuči paket....ja se čudim što je ovo sad kad znam da nisam ništa naručio...raspakiram paket koji je izgleda koda ga godzilla pregazila, koda je preša preko 500 ruku....otvorim normalno a unutra mk808b sačuvan ništa polomljeno sve u redu radi ko urica......ja nisam ništa platio......jedino što sam osta začuđen i nije mi bilo jasno.....ali eto nekad je strpljenje pun pogodak {#}

Moj PC  
1 9 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ma meni su odgovorili da ce mi uraditi refund ali moram poslati nazad paket bez expressa, da slikam uplatnicu i neki broj i da ce mi sve refundirat....aj vidit cemo s ponedjeljka sto ce biti.

12 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
ATI HD3870 kaže...

Evo moja priča o mk808b kojeg sam naručio a nije došlo 3 mj.........kontaktiram ja njih i normalno navedem im da mi paket nije stiga već 3 mj da želim svoj novac nazad....međutim oni meni nude da mi ponovno pošalju ili  ako želim da mi vrate novac nazad........normalno paket se zagubio i ja sam zatražio povrat novca....novac je sjeo na račun u roku 5 dana.....sve uredno prošlo....i normalno ja im nisam moga premučat već sam naveo da su nesposobni i neažurni i palo je još toga....i hvala bok nikad više........i normalno prođe oko tjedan i pol kad poštar meni isporuči paket....ja se čudim što je ovo sad kad znam da nisam ništa naručio...raspakiram paket koji je izgleda koda ga godzilla pregazila, koda je preša preko 500 ruku....otvorim normalno a unutra mk808b sačuvan ništa polomljeno sve u redu radi ko urica......ja nisam ništa platio......jedino što sam osta začuđen i nije mi bilo jasno.....ali eto nekad je strpljenje pun pogodak {#}

Nije niti cudno da pola ebaya i ostalo ne zele vise slati robu u RH jer postoje ovakvih ljudi...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
ATI HD3870 kaže...

Evo moja priča o mk808b kojeg sam naručio a nije došlo 3 mj.........kontaktiram ja njih i normalno navedem im da mi paket nije stiga već 3 mj da želim svoj novac nazad....međutim oni meni nude da mi ponovno pošalju ili  ako želim da mi vrate novac nazad........normalno paket se zagubio i ja sam zatražio povrat novca....novac je sjeo na račun u roku 5 dana.....sve uredno prošlo....i normalno ja im nisam moga premučat već sam naveo da su nesposobni i neažurni i palo je još toga....i hvala bok nikad više........i normalno prođe oko tjedan i pol kad poštar meni isporuči paket....ja se čudim što je ovo sad kad znam da nisam ništa naručio...raspakiram paket koji je izgleda koda ga godzilla pregazila, koda je preša preko 500 ruku....otvorim normalno a unutra mk808b sačuvan ništa polomljeno sve u redu radi ko urica......ja nisam ništa platio......jedino što sam osta začuđen i nije mi bilo jasno.....ali eto nekad je strpljenje pun pogodak {#}

Vrati ljudima novac, imaj na umu da je njihova mjesečna plaća oko 500Kn preračunato u naš novac.

Posao oslobađa.
15 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ja na ebayu vratim novce prodavacima al ovima nisam htio iz principa, nisu mi uopce htjeli vratit novce makar je na trackingu nakon 2mjeseca pisalo da je proizvod jos uvijek u kini nego mi je na kraju novce paypal vratio novce. Tak da mi je se zivo hebe da su bili imalo korektni ja bi vratio novce.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
15 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Od 40 paketa možda i više samo mi se jedan vratio i to sa naše pošte sve drugo je stiglo bez problema najkrači period je bio dva tijedna najduži preko tri mjeseca.

Možda imam sreče :)

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ja narucujem vec par godina, ne previse, ali povremeno, i do sad nikad nikakvih problema, sve je stizalo, najduze nakon 40-50 dana.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Daj molim te kakvi to grozni ljudi postoje u RH ??? Evo ti krasni i pošteni Kinezi.

Prošle godine 30.10. narućio sam 3 stvari ni jedna nije došla do danas, nisam htio otvarat case

baš zato što sam bio glup i mislio na fer play reko pošta je kriva stići će ali eto pola godine kasnije ništa.

Jedino što sam uspio dobit od njih nakon mjesec dana prepucavanja je ponuda da kupim ponovo a dat će mi 30% jeftinije {#} da baš.

To je bio kraj komunikacije, za mene više ne postoje.

 
0 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Pošteni su moj spolni organ!

 

Naručija san nešto još u deveton misecu 2013 i ja mislija aj to je na pošti nešto i otvorim ja sad case prije misec dana kad eto njih da ce mi dati nekakvi popust na nešto ili će mi dati pare al da to mogu samo tamo potrošit kao će mi neki kupon dati ja kažen jel možete poslati opet oni kažu može al sačekajte 10 dana nešto čekam ja i pošaljem im opet mail oni opet čekajte deset dana j*** san in sve živo. Ovi me više viditi neće

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Ti mene svrstavaš u grupu ljudi a meni je ovo bila prva narudžba kod njih....znači prvi put se registrira i naručio.....prošla su 3 mjeseca a da me nisu ni obavjestili za paket....nisu oni krivi što se paket zagubio......nisam ima loše namjere....nisam ni prvi ni zadnji kojima je puna kapa njihove trgovine...ako već nešto naručiš i platiš onda je cilj da to što si platio i sigurno dođe do tebe a ne da mi paket lociraju preko satelita jer pluta po oceanu zagubljen i sprešan....a ti čekaj i gledaj da li ćeš ostat bez love a nisu mali novci......

15 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Dal je iko narucivao nesto u zadnje vrijeme? Vidim da se dosta ljudi zale da paketi ne dolaze a ja bas mislim danas naruciti neke stvari za 20-30$ pa me zanima koliko je to pametno.

Windows Phone FTW
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)
DommY kaže...

Dal je iko narucivao nesto u zadnje vrijeme? Vidim da se dosta ljudi zale da paketi ne dolaze a ja bas mislim danas naruciti neke stvari za 20-30$ pa me zanima koliko je to pametno.

Što se više približava Božić to su veče šanse da će paket kasniti jer će biti gužva.

15 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Kasniti, koliko? Nije mi niti bitno samo da ne bude sada 2-3-4 mjeseca. Tj koliko uopce treba dana da dode sa dx-a? Za ebay cekam 15-20 dana sve uredno dolazi.

Windows Phone FTW
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Je da pitanje nije na mjestu, ali budući da baš i nemam gdje pitati, a i skoro smo u istom loncu. Tijekom Black Friday tjedna sam računao da uzmem neki telefon, laptop ili oboje, jer iskreno cijene su apsurdno niske. ne samo sada već i općenito, jedino eto što vjerovatno nije uvoz iz Čajna.

Vjerujem da, ako sam dobro informiran, od 1. mjeseca ove godine više nema carine na elektroničku opremu, a ako je vrijednost veća od 150 eura onda 25% pdv-a na cijenu.


Mene konkretno zanima apsolutno sve što bih trebao znati o kupovini, carinjenju, ubiti sve što bi me moglo iznenaditi, je li gore navedeno istina, na kraju krajeva isplati li se to.

Eto, ako sam nešto zaboravio, slobodno nadopunite, od viška glava ne boli.

I'm not crazy, my mother had me tested!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Mene zanima kako da kontaktiram deal extreme, jer vidim da nemaju mail, vec chat koji ne radi i telefon? Kako do njihove sluzbe za korisnike?

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
DealExtreme- Jeftini pouzdan sajt :)

Podižem temu.

 

Nekada 2011. sam kupovao na dx-u dok aliex nije postao povoljniji.

Kako od 01.07.2021. dolazi do promjene u carinskom postpku malih pošiljki imam namjeru se opet vratiti dx-u i kupovati 7-8 jeftinih stvarčica u istom paketu koje će mi u konanici isplatiti troškove carinskog postupka.

 

Što se tiče cijena ništa se nije promjenilo, skuplji su od alija bar 15%, imaju nekih stvarčica kakvih na aliju nema, isto tako nedostaje im dosta toga.

 

Prednost im je što robu šalju iz vlastitog skladišta što znači da 5 kupljenih proizvoda bi trebalo stići u jednom, a ne u više paketa - bar se nadam.

 
1 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice