Base-Host - pitanja i odgovori

poruka: 1.035
|
čitano: 178.022
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Odlicno.

Sad opet mogu pocet s spamanjem, da mi vrate mojih 80kn, kad sam dobio BF3 umjesto BF3 LE {#}

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori
sa Facebooka:

"Bila nam je čast isporučivati Vam neke od najvećih igraćih naslova po najprihvatljivijim cijenama u Hrvatskoj a i šire. Bili smo jedni od rijetkih koji su se u Hrvatskoj bavili ovakvim tipom prodaje igara. No kako to već ide, svemu lijepom dođe kraj. Nažalost, obaviještavamo Vas da Base - Host, obrt za internetske usluge prestaje sa radom 01.05.2013. Ovim putem se želimo zahvaliti našim vjernim kupcima te poslovnim partnerima sa kojima smo razvili jedan poseban odnos. Narudžbe su onemogućene te sve postojeće narudžbe vrijede do 01.05.2013. Nakon tog datuma Vas molimo da NE uplaćujete Vaše narudžbe jer NEĆE biti izvršene, nego ćemo Vam odmah morati vratiti novac. Nadamo se da niste ostali razočarani našim uslugama. Ukoliko je netko zainteresiran za preuzimanje cijele infrastrukture web trgovine (databaze, domena, email računi) slobodno se može javiti na info@base-host.com.hr. Još jednom hvala i pozdrav."
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Sad dok su svima pare pokupili bjeze. Od igre za ~120 kuna nema ni traga.

 

Gamad.

http://forum.gamerage.com/crossfire/forums/
Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Hahahahaaaa....znao sam....meni su panjevi, lopovi, ološ, gamad ostali dužni novac za BF3 iz 2011.

Najmanje su 58 puta obečali vratiti...na face-u sam im pisao...evo ide...evo sad će...i onda mi se račun na face-u zbug-ao i moji se

komentari nisu više vidjeli...pa odustadoh. Zasrali su prvi put...vidim da su sad i drugi put....pa eto kao fol novi vlasnik dolazi...hahahaha.

Čini mi se kao prava hrvatska firma...kad zagusti se kao fol otvara nova firma ili dolazi novi vlasnik. Svaka im čast za isporućene key-ve...ali

je ipak pun kufer ljudi ostalo bez novaca...što ih čini običnim lopovima...hmmmm...a možda idu u politiku?

 
5 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Ja iz provjerenih izvora znam da je novi vlasnik na basehostu...Tako da nema potrebe za ovim..

 
0 7 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2013 14:41 (eplati.com).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Može li netko potvrditi tko je prije kupovao od basehosta da li sada sve štima? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

kupio bi 2x farming simulator 2015 i sada čitam komentare i vidim da neki od vas imaju loša iskustva. Dali je sigurno kupiti igre preko njih? Plaćam preko pay-pala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Uzeo sam kod njih ETS2 kad je izašao i kasnije Going East DLC. Uplatio i začas stigli keyevi na mail, samo ta 2 iskustva imam i samo pohvale imam za njih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

A način plačanja, vidim da imaju paypal, kako to funkcionira?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori
Chaky kaže...

Odlicno.

Sad opet mogu pocet s spamanjem, da mi vrate mojih 80kn, kad sam dobio BF3 umjesto BF3 LE {#}

Evo moje iskustvo.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori

Reklamiraju na sajtu plaćanje putem pay pala, ali im ne radi, barem je tako meni jučer odgovoreno putem mail kad sam u svezi tog poslao upit.

Odustao sam od kupnje od njih jer imaju samo plaćanje putem internet bankarstva ili opće uplatince(pošta, banka.... ).

Prvo uplatiš i onda čekaš da ti stigne mail sa cd-keyem.

 

Ja sam jučer uzeo preko stranog game shopa cd.key, za 184kn. Brzo i efikasno, dobije se cd key-u roku par minuta.(xy vrsta plaćanja) Koga zanima može na pm da mu dam ime stranice da ovdje ne spamam.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.11.2014 9:23 (kostolomac).
15 godina
neaktivan
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

A jel mogu odustati od kupovine? Jer mi nije praktično ići u banku, nemam prijevoz jer ne živim u gradu a planirao sam platiti preko paypala da na kraju moram platiti općom uplatnicom {#}. Dobio sam podatke za plačanje na mail.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori
Chaky kaže...
Chaky kaže...

Odlicno.

Sad opet mogu pocet s spamanjem, da mi vrate mojih 80kn, kad sam dobio BF3 umjesto BF3 LE {#}

Evo moje iskustvo.

+1, takodjer lose iskustvo. Natezanja oko keya i vracanja para.

15 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Nije ni čudo što im plaćanje putem pay pala ''ne radi'' jer bi time kupac mogao dobiti natrag svoje novce u kratkom roku ako ne dobije ono što je kupio.

A to očito ne odgovara base hostu......

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice