Base-Host - pitanja i odgovori

poruka: 1.035
|
čitano: 178.016
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Kazu da ce na base-hostu Fifa 2013 biti oko 160 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori

zna li netko što je s njima?

naručio sam cd key u petak, odugovlače od onda,domena,plaćanje preko pay-pala itd itd

jesmo spušili novce?

 

i nije fifa 160kn kao što su najavili,popust je mizernih 15 kn

14 godina
neaktivan
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori

Evo zasto kasne isporuke kljuceva.

 

 

Kopirano sa base host facebook stranice.

Molimo sve kupce za malo pozornosti i razumijevanja! Postojat će odgoda u isporuci iz razloga jer nas PayPal traži da priložimo sve papire od obrta kako bi smo dokazali da smo zaista obrt radi naplate PDV-a itd. Svi kupci kojima će kasniti isporuka će dobiti mali poklon uz naručeni CD Key. Isprike

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2012 9:40 (Y2K2).
14 godina
neaktivan
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

zašto puštaju u rad stranicu i prodaju ako nemaju rješene sve papire?

totalno neprofesionalno

mogao sam uzet za 15 kn skuplje cd key na drugom mjestu, sada čekam ko budala zbog početničkih pogrešaka

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Dobro da je proradilo.

Sad cu ih opet zaspamat da mi vrate razliku za BF3 LE, a isporucili obicni {#}

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Lažu siguran sam da je razlog puno gluplji i jednostavniji, ali se izvlače na paypal. To su sumnjivi izgovori jer su taj posao radili prije, tako da su znali što sve treba imati što se tiče dokumentacije.

Crosimracing-James Hunt
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

I ja isto mislim. Kakve veze Paypal ima s pdv-om ? lol

ELS BLAUGRANES <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori

Da se odmah izjasnim. Ovakvi sajtovi nisu registrirani obrt barem u slučaju base-host-a. Lik koji ima 18 god otvorio je sajt, kupuje azijske jeftine ključeve te ovdje ostvaruje dobit od 10-15kn. Ako je istina da ih paypal hebe, onda ih on neče lako pustiti te će izgubiti acc i neče više moći trgovati putem paypala. Kao što vidite domenu su im suspendirali. Bolje vam je kupiti od g2play stranice i znati da će vam key biti isporučen unutar nekoliko minuta nego koristiti neke sumnjive sajtove poput ovoga.

13 godina
neaktivan
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

jel tko dobio novce od batefild 3 ja još nisam ni poruku ama baš ništa a narućio sam je od Maria prije godinu dana i znam da više nikad neću od njega uzimat i razmislio bi dvapu prije nego kupite mačka u vreći

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori
Ajze kaže...

Da se odmah izjasnim. Ovakvi sajtovi nisu registrirani obrt barem u slučaju base-host-a. Lik koji ima 18 god otvorio je sajt, kupuje azijske jeftine ključeve te ovdje ostvaruje dobit od 10-15kn. Ako je istina da ih paypal hebe, onda ih on neče lako pustiti te će izgubiti acc i neče više moći trgovati putem paypala. Kao što vidite domenu su im suspendirali. Bolje vam je kupiti od g2play stranice i znati da će vam key biti isporučen unutar nekoliko minuta nego koristiti neke sumnjive sajtove poput ovoga.

Izgleda da ipak je.

 

http://or.mingorp.hr/unosKontrolnogBroja.htm;jsessionid=8A05936F361D97DF20B00A7FF887F1B2?id=422401&redirectUrl=izvadak.pdf

 

(Upisite prepisite nacrtan broj s lieve strane)

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori

17.9 registracija, pa to je registrirao tek prije 2 tjedna...

Dobra vijest je što ga sada možete zakonski tužiti, mislim na one koji su naručili keyove pa ih je zahebao debelo!

12 godina
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori
Ajze kaže...

17.9 registracija, pa to je registrirao tek prije 2 tjedna...

Dobra vijest je što ga sada možete zakonski tužiti, mislim na one koji su naručili keyove pa ih je zahebao debelo!

Ne, mogu ga tuziti samo ako ih je prevario poslije 17.09. :)

Battlefield 3: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori

Ako nemože tako, onda lako može bilotko uzeti screenshot sa aparata (kao što sam ja uzeo za svaki slučaj :p) otići i prijaviti ga. Kako? Pa regao je tvrtku prije 2 tjedna, a na stranici O Nama priznaje da se Base-host bavi prodajom ključeva od 2009 godine, te da su prodali igre preko 2000 ljudi. Nemojte kontati 2000 ljudi = 2000 igara  tko zna po koliko je ključeva kupio 1 čovjek! Znaći ilegalno trgovanje,utaja poreza za preko 3 ipo godine itd itd 

14 godina
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori
Ajze kaže...

Ako nemože tako, onda lako može bilotko uzeti screenshot sa aparata (kao što sam ja uzeo za svaki slučaj :p) otići i prijaviti ga. Kako? Pa regao je tvrtku prije 2 tjedna, a na stranici O Nama priznaje da se Base-host bavi prodajom ključeva od 2009 godine, te da su prodali igre preko 2000 ljudi. Nemojte kontati 2000 ljudi = 2000 igara  tko zna po koliko je ključeva kupio 1 čovjek! Znaći ilegalno trgovanje,utaja poreza za preko 3 ipo godine itd itd 

Sta nije on vec bio pobro neke kazne sta vec i zato zatvorio site?

Op Op Op Gangnam Style!!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori

Neznam ja što je njemu bilo, ali da je pobro kazne nebi on više ništa otvarao. Neznam gine li mu zatvor zbog više od 3 kaznena djela, ali....

12 godina
neaktivan
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori
Ajze kaže...

Da se odmah izjasnim. Ovakvi sajtovi nisu registrirani obrt barem u slučaju base-host-a. Lik koji ima 18 god otvorio je sajt, kupuje azijske jeftine ključeve te ovdje ostvaruje dobit od 10-15kn. Ako je istina da ih paypal hebe, onda ih on neče lako pustiti te će izgubiti acc i neče više moći trgovati putem paypala. Kao što vidite domenu su im suspendirali. Bolje vam je kupiti od g2play stranice i znati da će vam key biti isporučen unutar nekoliko minuta nego koristiti neke sumnjive sajtove poput ovoga.

Koji si ti trovač ... kolika je tvoja provizija u tome? Ko stoji iza g2play?

Hasta La Victoria Siempre
11 godina
neaktivan
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori

Iggy tebe sam ignorirao, ali vidim da ne prestaješ. Ja sam u g2playu kupio 4 igre bez problema tako da govorim svoje iskustvo s njima, a ti i tvoj sajt kojeg nesmiješ reklamirati na forumu nego šalješ privatne poruke drugim korisnicima (drugim riječima spamaš) zadrži za sebe.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori
Ajze kaže...

Iggy tebe sam ignorirao, ali vidim da ne prestaješ. Ja sam u g2playu kupio 4 igre bez problema tako da govorim svoje iskustvo s njima, a ti i tvoj sajt kojeg nesmiješ reklamirati na forumu nego šalješ privatne poruke drugim korisnicima (drugim riječima spamaš) zadrži za sebe.

Ovdi si 10-ak dana i pljuješ po svima koji rade s ključevima ... allo, koji si ti faktor da pljuješ po bilo kome?

Budi čovik pa to reci u lice ...

Hasta La Victoria Siempre
11 godina
neaktivan
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori

Po kome pljuvam? Več sam ti rekao da sam rekao svoje iskustvo sa g2playom i da ih preporučujem jer nikada me nisu zafrkavali oko ičega i sada ti mene optužuješ da nekoga pljuvam ovdje? Vidim da ljude osuđuješ koliko su vremena registrirani ovdje pa to sve govori o tebi.

16 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Ne znam je li ovaj tip lud ili što, ali prodavati keyeve za Origin koji su skuplji nego na samom Originu... Valjda ja ne kužim foru.

 

Base-host

 

Origin

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

sta je sa base hostom? imao sam account tamo a sada ga vise nema? kaze da na tom mailu nema accounta!!??

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Base-Host - pitanja i odgovori
Kill Frenzy kaže...

sta je sa base hostom? imao sam account tamo a sada ga vise nema? kaze da na tom mailu nema accounta!!??

preuređivali su stranicu pa stari accounti više ne vrijede, moraš novi napraviti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

heh...evo odma...koji debili

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

logo je tak gadan da bole oči...

Maurer
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

sto je sa tom stranicom vrijedi kupiti keyeve ?

Neznam kojim će se oružjem voditi treći svjetski rat, ali znam da će se četvrti voditi kolcima i kamenjem. Albert Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Jel netko kupovao od njih? jesu pouzdani? jer stranica im lici kao da ju je radio neki lopov {#}

Peace!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

ja kupio simcity le i kupio ga, ništa posebo. dobi key i to je to (sjb. što uzeo to sranje od igre al eto).

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Naričio sam i uplatio Cd Key za Pes 2013 još u subotu, ali mi kod narudžbe cijelo vrijeme stoji da čekaju na uplatu???

Šaljem email Base Hostu, ali nitko ne odgovara.

 

EDIT: javio se Base Host i danas dobivam CD Key :))

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2013 17:50 (Praetorian1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

od njih sam uzeo shift 2 unleashed i key dosao nakon uplate (uplata u sub a key u pon).

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Base-Host - pitanja i odgovori

Uplatio za  Battlefield 3 key u srijedu ujutro, dosao nakon cca 3 sata na mail.

 

Brzo i pouzdano

Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice