Usluga - Kupovina

poruka: 7
|
čitano: 2.393
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Usluga - Kupovina

Pozz! znaci ovako, trebao bi uslugu neke dobre duse koja bi mi uzela preko ove stranice CD key SC2 koji košta 18,90eura (144 kune) znaci ja bi uplatio unaprijed 144 kuna + za cevape i pivu! bio bi vrlo zahvalan kada bi mi netko pomogao zato sto nemam karticu a tu mi je najisplatljivije za uzeti.

 

Znaci ja vama uplatim na tekuci ( pare sjednu odmah ) vi meni uzmete key i to je to + znaci jos uplatim i provizije.

I bilo bi super kada bi bio netko sa 15+ mjeseci i ima neke reputacije na forumu jer ipak necu bilo kome uplacivat pa da me shebe iako nisu neke velike pare, ajd plz ako ima koja dobra dusa {#} 

Peace!
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2013 16:09 (XVII Mini).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Usluga - Kupovina

Hvala asta sta mi je pomogao u kupovini{#}

Peace!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Usluga - Kupovina

Ajde nek ovo bude tema za ovakve stvari. Da nije sve tamo u Popusti, cijena...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Usluga - Kupovina
Ajd evo ja cu oglasit svoju uslugu kupovine svugdje di se prima pay pal. Poznat sam kao pouzdan clan gamplay,reboot i hcl foruma. Tak da nema problema radi sigurnosti. Javite se na pm ako kome sta treba narucit kupit ili bilo sta. Lp
14 godina
offline
Usluga - Kupovina

Akcija prosla....hebiga.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 20:31 (win32).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Usluga - Kupovina

pozz ljudi,moze netko za mene kupiti Risen 2, Sacred 2 Gold, Saints Row 2, and Saints Row: The Third Steam Key preko humble bundle-a pa mi posaljena pp? uplatim mu tih 5kn na racun, kubio bih si sam ali nemam paypal niti takve kartice za to:P

I always tell the truth, even when I lie.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2013 19:19 (mato007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Usluga - Kupovina

Evo ako nekome treba nešto a da je iz BiH nek se javi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice