The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

poruka: 129
|
čitano: 37.506
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
dax-lax kaže...
MEGATAMA kaže...
dax-lax kaže...
MEGATAMA kaže...
dax-lax kaže...
MEGATAMA kaže...
dax-lax kaže...
MEGATAMA kaže...
dax-lax kaže...
MEGATAMA kaže...
dax-lax kaže...
MEGATAMA kaže...

Nakon 100+ sati igre nadjem nesto sto pokrene quest line koji skriva najbolji dio price u igri....ne znam dali je ovo opcionalno ili nije za zavrsetak igre ali ako je opcionalno onda vecina igraca ovo nece vidjet.

Nevjerovatno je doslovno nevjerovatno koliko je ova igra ispunjena sadrzajem.

 Daj hint na koji dio misliš

 5 dungeon...skriveni,jesi to rijesio?

 Baš se tako zove quest? Nisam

 Ne zove se tako quest,ne sjecam se pocetka....dugacak je to quest ali vjerovatno najbolji u igri.

Pocetak quest je na nebi u onom oblaku gdje stalno pada kisa i grmi,nakon toga te vodi na tlo pa u podzemlje....ne zelim ti spojlat ali ono sto dobijes ti mjenja nacin na koji igras u podzemlju,izuzetno izuzetno korisno.

Onaj sa zonai robot factory? Taj kreće s maskom na dragonhead otoku. Taj koji je u nevremenu pa ide u podzemlje?

Da,ipak si to rijesio?

 Ja sam se u veći dio igre od početka kretao po podzemlju pa sam naišao na taj factory ali nisam ga riješio do prije koji dan dok nisam opet čitao kaj koji od likova priča. Teško bi to slučajno baš naišao pošto je to jedini ulaz u podzemlje s "liftom".

Sad se ne mogu sjetit, ali to je dio ili main missiona ili jako bitni adventure quest jer sad imaš jobota. Odličan quest. Iskreno, najteži dio mi bio pogodit lokaciju u oluji. 

Jesi se popeo na Valor Island?

Dosao sam gore i onda jos brzim balonima odletio daleko iznad njega...mislio sam da cu zavrsit u svemiru ali su mi se baterije potrosile 😁

Ova igra mi pruza osjecaj slobode kao niti jedna druga...niti me vodi za ruku niti me ogranicava kuda mogu ic(barem u okvirima normale).

Sad sam toliko visoko da svijet poprima oblik sfere,kao u stvarnosti na takvim visinama.

 Sad sam ispod, penjem se polako.

Btw, je itko uspio pronaći dobar način za sredit troglave zmajeve?

 Moj brat ih je rijesio sve osim njihovog kralja.

Koliko ti je najace oruzje?

 Trenutno cca 70damege + obleka + potioni

 Ja imam najace mislim 89 ili tako nesto.

 

Sad rijesavam onaj quest gdje moram ubacit ona 4 oka kroz rupe u podzemlje i odnjet ih do onog kipa.

 

11 mjeseci
neaktivan
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

MEGATAMA, dax-lax 

 

1. On your Switch Home Menu select the 'News' icon
2. Scroll to the Zelda: Tears of the Kingdom news story "Fun uses for Fungi"
3. Click 'Play Now' within the news article
4. Boot up Zelda, load your game file
5. Receive the Hylian Shroom and Soldier's Broadsword

 

https://www.nintendolife.com/news/2023/07/psa-zelda-tears-of-the-kingdom-news-channel-giving-out-free-in-game-items

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.7.2023 16:46 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
To vrijedi i za emu? 😂
11 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
dax-lax kaže...
To vrijedi i za emu? 😂

Naravno,jer Nintendo obozava emulatore.

Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Spellcaster kaže...

MEGATAMA, dax-lax 

 

1. On your Switch Home Menu select the 'News' icon
2. Scroll to the Zelda: Tears of the Kingdom news story "Fun uses for Fungi"
3. Click 'Play Now' within the news article
4. Boot up Zelda, load your game file
5. Receive the Hylian Shroom and Soldier's Broadsword

 

https://www.nintendolife.com/news/2023/07/psa-zelda-tears-of-the-kingdom-news-channel-giving-out-free-in-game-items

 

Looooooooooool

Smeta ih duplication glitch, pa nude free meh mač (nije ni royal broadsword) i jednu od najčešćih stvari u igri.

Pa daj barem star fragment ili diamond ili neš. A ne ovo.

 

Btw, ja sam i dalje na V1.1.1.

Nema razloga za update, dupe glitch dokle god ne upgrejdam svu odjeću. Nema šanse da ću ručno grindati desetke zmajskih djelova....

The planet broke before the Guard did!
11 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Mene to dupliciranje ne zanima,istrazujem igru i usput skupljam iteme,sastojke itd.

Sad sam na 120+ sati i zabavno mi je kao i kad sam igru prvi put upalio.

Kao sto sam vec napisao,ovo je Zelda o kojoj sam mastao kada sam igrao Zelde na SNES i N64 i uzitak mi je istrazivat taj abnormalno ogroman i ispunjen svijet.

Posto sad imam donekle podatke koliko jos svega ima sto nisam rijesio mislim da je to sve nemoguce rijesit ispod 200+ sati.

Mogli su komotno napravit main game od 50-60h a sve ovo ostalo iscjepkat u niz DLCova ali nisu i zato cu kupit i iducu Zeldu day one a i novu N konzolu da mogu odigrat tu Zeldu 🥂

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 mjeseci
neaktivan
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Možete se boriti protiv 3 Lynela odjednom

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.7.2023 19:00 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Jucer sam odlucio finishirat glavni quest line jer me zanimao zavrsetak,sad cu lagano rijesavat sve ostalo.

 

Sta rec...

Ovo mi je na vrhu uz Link 2 Past i Ocarina of Time,ne mogu sad rec koja mi je broj jedan jer je svaka od ove 3 igre u svoje doba za mene bila magicna i nesto sto pamtim do danasnjeg dana.Tears ima daleko najdublju i najrazradjeniju pricu ali to je i za ocekivat u danasnjem gamingu,interaktivnost i sloboda koje su date igracu su jedinstvene u danasnjem gamingu ali i unutar samog Nintenda.

Za mene je ovo 10/10 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Ja bi završio main story, ali znam da nakon završetka priče više neću palit igru, tak da, lunjam i dalje.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice