The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

poruka: 129
|
čitano: 37.504
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Meni Zelda nikako nije sjela, previse djetinjasta nazalost.Igra je ogromna, mehanika odlicna..

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 mjeseci
neaktivan
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Ako netko želi duplicirati predmete evo uputa kako se može duplicirati predmeti

 

 

Here are the exact steps, as outlined by Tears of the Kingdom subreddit user 'USBdongle6727':

 

1. Have the item you want to dupe in the last slot of your materials tab (can be accomplished by dropping it and picking up again)
2.
Jump off a small ledge and paraglide
3.
Enter menu and hold an item that has a quantity of 1 followed by the item that you want to dupe in the last slot of your inventory.
4.
Exit menu and reenter menu. The quantity 1 item will be dropped but the duped item will stay in your inventory. So hold another quantity 1 item followed by desired duped item again.
5.
Repeat.

"Disclaimer: Doing more than 4 cycles of this in a single glide may lead to some items on the floor disappearing due to the asset limit of ~21 items. Also, make sure the desired dupe item is in the last slot in your inventory otherwise the glitch will take away items from the item slot to the right of your duped item."

 

 

https://www.nintendolife.com/news/2023/05/zelda-tears-of-the-kingdom-new-item-duplication-glitch-discovered

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2023 8:40 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Ova recenzija dobrim djelom opisuje i moj dojam o igri,lik ima desetljeca iskustva u gaming industriji i volim pogledat njegive dojmove.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
MEGATAMA kaže...

Ovo je bolesno sta su napravili....tolika interaktivnost i mogucnosti i sve pokriveno apsolutno fenomenalnom fizikom.

Jednostavno nevidjeno u gaming svijetu....

Sve se moze spojit na sve i dobiju se novi efekti na oruzijma pa je samim time ogroman broj razlicitih oruzja.

I to je sve u samom pocetku....jos se nisam maknuo iz pocetne zone koliko je to ogromno.

Uopce me ne cudi toliko stotki u recenzijama....Breath of the Wild mi je jedna od najboljih igara koje sam igrao i ako je ovo jos bolje...sta uopce rec.

 

 

 

 Ti to ozbiljno?!

11 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Bevanda kaže...
MEGATAMA kaže...

Ovo je bolesno sta su napravili....tolika interaktivnost i mogucnosti i sve pokriveno apsolutno fenomenalnom fizikom.

Jednostavno nevidjeno u gaming svijetu....

Sve se moze spojit na sve i dobiju se novi efekti na oruzijma pa je samim time ogroman broj razlicitih oruzja.

I to je sve u samom pocetku....jos se nisam maknuo iz pocetne zone koliko je to ogromno.

Uopce me ne cudi toliko stotki u recenzijama....Breath of the Wild mi je jedna od najboljih igara koje sam igrao i ako je ovo jos bolje...sta uopce rec.

 

 

 

 Ti to ozbiljno?!

Ozbiljno sta?

Kad mi vec postavljas pitanje postavi ga smisleno.

11 mjeseci
neaktivan
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Sve stvari koji se dobiju ako imate Amiibo

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2023 11:02 (Spellcaster).
 
1 0 hvala 0
11 mjeseci
neaktivan
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Izašao je novi update

 

Ver. 1.1.2 (Released May 25, 2023)

 

Audio Bug Fixes

  • Fixed an issue where the sound would play at an extremely high volume in certain conditions.

 

Additional Fixes

  • Fixed an issue in the main quest, “Camera Work in the Depths”, where players could not progress beyond a certain point. Downloading the update will allow players to proceed past that point.
  • Several issues have been addressed to improve the gameplay experience.

 

https://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/61936#v112

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2023 11:05 (Spellcaster).
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

da li je itko uspio preko emulatora pokrenit igru i ako da kojeg?

p.s. imam intel i5-1145g7 11th gen, 8gb rama i intel uhd graphics

 
0 0 hvala 0
11 mjeseci
neaktivan
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Tvpronlem kaže...

da li je itko uspio preko emulatora pokrenit igru i ako da kojeg?

p.s. imam intel i5-1145g7 11th gen, 8gb rama i intel uhd graphics

 Putem Ryujinxa radi odlično

9 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Dojmovi nakon 30h: ovo je valjda open world igra s najgušćim sadržajem po metru kubnom. Kamo god se okrenem ima nečega.

Završio sam samo jedan dungeon. Boss je bio veliki napredak u odnosu na botw. 

Iznenadilo me je koliko side questova ima u ovoj igri. Botw je imao malo ili nisam obračao dovoljno pažnje na to. 

Ova igra mora dobiti neku nagradu za zvučni dizajn. 

Nisam još naišao na neki veći bug. It just works.

 

Mogao bih do sutra pisati što je sve odlično u igri.

Ovakvim igrama se nadam na PS6/XS2. Vidim da je ova današnja generacija samo za ps4 igre s više eye candy. 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
pqweasdyxc kaže...

Dojmovi nakon 30h: ovo je valjda open world igra s najgušćim sadržajem po metru kubnom. Kamo god se okrenem ima nečega.

Završio sam samo jedan dungeon. Boss je bio veliki napredak u odnosu na botw. 

Iznenadilo me je koliko side questova ima u ovoj igri. Botw je imao malo ili nisam obračao dovoljno pažnje na to. 

Ova igra mora dobiti neku nagradu za zvučni dizajn. 

Nisam još naišao na neki veći bug. It just works.

 

Mogao bih do sutra pisati što je sve odlično u igri.

Ovakvim igrama se nadam na PS6/XS2. Vidim da je ova današnja generacija samo za ps4 igre s više eye candy. 

 

 Ne radi se tu o Ps5,XsX,PCu itd....ova Zelda je jedinstvena i u Nintendovoj ponudi kao i u gamingu opcenito.

 

Ima drugih igara koje su velicinom podrucja mozda blizu Zelde ali nemaju 1% interakcije u tim svijetovima koju smo dobili u Zeldi.

 

Niti sam Nintendo nece imat ovakvu klasu igre do nove Zelde,znaci iducih 6-7 godina.

 

Mozemo bit sretni sto imamo priliku igrat takvu igru i uzivat u njoj 🥂

11 mjeseci
neaktivan
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
pqweasdyxc kaže...

Dojmovi nakon 30h: ovo je valjda open world igra s najgušćim sadržajem po metru kubnom. Kamo god se okrenem ima nečega.

Završio sam samo jedan dungeon. Boss je bio veliki napredak u odnosu na botw. 

Iznenadilo me je koliko side questova ima u ovoj igri. Botw je imao malo ili nisam obračao dovoljno pažnje na to. 

Ova igra mora dobiti neku nagradu za zvučni dizajn. 

Nisam još naišao na neki veći bug. It just works.

 

Mogao bih do sutra pisati što je sve odlično u igri.

Ovakvim igrama se nadam na PS6/XS2. Vidim da je ova današnja generacija samo za ps4 igre s više eye candy. 

 

 Nintendo je oduvijek bio bolji developer od Microsofta i Sonyja jer Microsoft i Sony moraju još dosta pojesti žganaca da dostignu kvalitetu videoigara kakvu ima Nintendo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2023 17:46 (Spellcaster).
11 mjeseci
neaktivan
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
MEGATAMA kaže...
pqweasdyxc kaže...

Dojmovi nakon 30h: ovo je valjda open world igra s najgušćim sadržajem po metru kubnom. Kamo god se okrenem ima nečega.

Završio sam samo jedan dungeon. Boss je bio veliki napredak u odnosu na botw. 

Iznenadilo me je koliko side questova ima u ovoj igri. Botw je imao malo ili nisam obračao dovoljno pažnje na to. 

Ova igra mora dobiti neku nagradu za zvučni dizajn. 

Nisam još naišao na neki veći bug. It just works.

 

Mogao bih do sutra pisati što je sve odlično u igri.

Ovakvim igrama se nadam na PS6/XS2. Vidim da je ova današnja generacija samo za ps4 igre s više eye candy. 

 

 Ne radi se tu o Ps5,XsX,PCu itd....ova Zelda je jedinstvena i u Nintendovoj ponudi kao i u gamingu opcenito.

 

Ima drugih igara koje su velicinom podrucja mozda blizu Zelde ali nemaju 1% interakcije u tim svijetovima koju smo dobili u Zeldi.

 

Niti sam Nintendo nece imat ovakvu klasu igre do nove Zelde,znaci iducih 6-7 godina.

 

Mozemo bit sretni sto imamo priliku igrat takvu igru i uzivat u njoj 🥂

Zelda je oduvijek bila bolja od svih Microsoftovih i Sonyjevih igara

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2023 17:51 (Spellcaster).
11 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Spellcaster kaže...
pqweasdyxc kaže...

Dojmovi nakon 30h: ovo je valjda open world igra s najgušćim sadržajem po metru kubnom. Kamo god se okrenem ima nečega.

Završio sam samo jedan dungeon. Boss je bio veliki napredak u odnosu na botw. 

Iznenadilo me je koliko side questova ima u ovoj igri. Botw je imao malo ili nisam obračao dovoljno pažnje na to. 

Ova igra mora dobiti neku nagradu za zvučni dizajn. 

Nisam još naišao na neki veći bug. It just works.

 

Mogao bih do sutra pisati što je sve odlično u igri.

Ovakvim igrama se nadam na PS6/XS2. Vidim da je ova današnja generacija samo za ps4 igre s više eye candy. 

 

 Nintendo je oduvijek bio bolji developer od Microsofta i Sonyja jer Microsoft i Sony moraju još dosta pojesti žganaca da dostignu kvalitetu videoigara kakvu ima Nintendo.

Sta od igara imas za Switch?

13 godina
online
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Jesam li jedini koga izluđuje raznošenje koroka do frenda? Imam osjećaj da je svaki novi sve dalji i dalji. Jednostavno sam počeo ostavljat markove za kasnije. Previše vremena oduzmu. 

Doduše, nemam još sve zonai divajsove pa nemrem kompletirat vozila. Za sad se buffam rješavanjem shrineova da skupim health i pokojom misijom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
dax-lax kaže...

Jesam li jedini koga izluđuje raznošenje koroka do frenda? Imam osjećaj da je svaki novi sve dalji i dalji. Jednostavno sam počeo ostavljat markove za kasnije. Previše vremena oduzmu. 

Doduše, nemam još sve zonai divajsove pa nemrem kompletirat vozila. Za sad se buffam rješavanjem shrineova da skupim health i pokojom misijom.

Ja ih stavljam na avione isl pa je extra brzo.

13 godina
online
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Tek sam danas ujutro prvi put susreo kormilo. Mogao sam složit letjelicu ali upravljanje je bilo prebacivanjem balasta, odnosno mene, po letjelici
11 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
dax-lax kaže...
Tek sam danas ujutro prvi put susreo kormilo. Mogao sam složit letjelicu ali upravljanje je bilo prebacivanjem balasta, odnosno mene, po letjelici

Ja sve vise koristim autobild moc pa samim time i vise koristim razna vozila itd.

Recimo u podzemlju mi je izuzetno koristan balon,odletim visoko pa skocim i letim prema cilju.

13 godina
online
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Za autobuild nisam do sad ni znao. Riješio tek camera work in the depths

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
dax-lax kaže...

Za autobuild nisam do sad ni znao. Riješio tek camera work in the depths

I autobild se dobije u Depths.

Sad imam sve sposobnosti 🥂

11 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Rijesio ova 4 velika dungeona pa da vidimo sta ce bit dalje sa pricom.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
MEGATAMA kaže...

Rijesio ova 4 velika dungeona pa da vidimo sta ce bit dalje sa pricom.....

 Na kolko si shrineova?

11 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
dax-lax kaže...
MEGATAMA kaže...

Rijesio ova 4 velika dungeona pa da vidimo sta ce bit dalje sa pricom.....

 Na kolko si shrineova?

Rijesio sam tek 68 hramova i skupio 88 sjemenki.

 

Za sad sam na 75+ sati a nisam rijesio niti pola sadrzaja ako je sudit po svemu sto mi je vidljivo do sad na mapi.....

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2023 0:00 (MEGATAMA).
13 godina
online
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Ideš ti na posao kad?
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

BTW, ekipa koja igra na emulatoru, kakve postavke koristite?

Ak uključim vsync vrti mi na 30 FPS (jel zato kaj je freesync monitor?).

Ak isključim ode na 200+ FPS-a ali nema zvuka.

I probao sam sve žive modove, i ni jedan ne funkcionira, a kopirao sam ih po uputama.

Očito nekaj radim krivo...

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
fer-de-lance kaže...

BTW, ekipa koja igra na emulatoru, kakve postavke koristite?

Ak uključim vsync vrti mi na 30 FPS (jel zato kaj je freesync monitor?).

Ak isključim ode na 200+ FPS-a ali nema zvuka.

I probao sam sve žive modove, i ni jedan ne funkcionira, a kopirao sam ih po uputama.

Očito nekaj radim krivo...

 

Nazalost kod emulatora nikad ne mozes bit siguran,problem ti moze uzrokovat tvoj pojedinacni komad hardvera za koji verzija emulatora nije prilagodjena kako treba.Meni bi recimo danas Dolphin letio i sve bi radilo savrseno a za tjedan dana bi se natezao sa postavkama i tako u krug,najvise problema su uzrokovale nove verzije CEMU emulatora kad bi dodali kompatibilnost sa nekim specificnim efektima u igrama.

Ali doduse imaju godine kako sam ja odustao od emulatora novijih konzola pa je danas moguce sve puno bolje.

13 godina
online
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Ja sam skinuo neki mod pack od 400MB a koristim dynamic 60fps mod. Mislim da je dio fps++-a s uključenim vsyncom. Doduše, za vsync nisam ziher ali pošto nema drapanja, ziher je uključen. Nisam doma ali mogu provjerit kasnije.

Btw, cemu je sve grafičke modove imao u sebi a ne kao yuzu, preko modova
13 godina
online
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Oj, da li imate osjećaj da su temple protivnici u ovoj igri dosta lakše nego oni u devine beasts kod botw-a? 

 

Btw, fer-de-lance , zaboravio sam na tebe. Ovdje sam uzeo kolekciju modova. Samo izaberi onu u skladu s verzijom igre. 

Sad tek vidim da su i modove updateali pa treba probati. Naravno, očekuje se što bolji cpu, što nemam, ali mi uredno varira između 30-60fps u fps++ dynamic modu.

Nekad padne niže dok prikuplja shader cache ali mogu reći da generalno radi dobro. 

 

E, da, imam još jedan problem, ali mislim da je vezan za yuzu. U jednom dijelu dana, kasnije posljepodne, oblačnije vrijeme, ne na svim dijelovima mape, mi se pokazuju grafički glichevi u vidu tamnijih dijelova mape. 

Ono, zna bit cijeli kvadrant/poligon tamniji s jasnim linijama gdje kreće i završava. Probat ću ažurirat yuzu + poigrat se još modovima.

Slično se s početka dešavalo u botw-u na cemu. Ne muči me to ali primjećujem da se dešava povremeno

Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
dax-lax kaže...

Oj, da li imate osjećaj da su temple protivnici u ovoj igri dosta lakše nego oni u devine beasts kod botw-a? 

 

Btw, fer-de-lance , zaboravio sam na tebe. Ovdje sam uzeo kolekciju modova. Samo izaberi onu u skladu s verzijom igre. 

Sad tek vidim da su i modove updateali pa treba probati. Naravno, očekuje se što bolji cpu, što nemam, ali mi uredno varira između 30-60fps u fps++ dynamic modu.

Nekad padne niže dok prikuplja shader cache ali mogu reći da generalno radi dobro. 

 

E, da, imam još jedan problem, ali mislim da je vezan za yuzu. U jednom dijelu dana, kasnije posljepodne, oblačnije vrijeme, ne na svim dijelovima mape, mi se pokazuju grafički glichevi u vidu tamnijih dijelova mape. 

Ono, zna bit cijeli kvadrant/poligon tamniji s jasnim linijama gdje kreće i završava. Probat ću ažurirat yuzu + poigrat se još modovima.

Slično se s početka dešavalo u botw-u na cemu. Ne muči me to ali primjećujem da se dešava povremeno

 Koliko ti je bilo zahtjevno postavit emulator i igru

Nemam do sad iskustva sa nicim slicnim, a zelia bi zaigrat ovo

da li funkcionira xbox controller?

13 godina
online
Re: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Tvpronlem kaže...
dax-lax kaže...

Oj, da li imate osjećaj da su temple protivnici u ovoj igri dosta lakše nego oni u devine beasts kod botw-a? 

 

Btw, fer-de-lance , zaboravio sam na tebe. Ovdje sam uzeo kolekciju modova. Samo izaberi onu u skladu s verzijom igre. 

Sad tek vidim da su i modove updateali pa treba probati. Naravno, očekuje se što bolji cpu, što nemam, ali mi uredno varira između 30-60fps u fps++ dynamic modu.

Nekad padne niže dok prikuplja shader cache ali mogu reći da generalno radi dobro. 

 

E, da, imam još jedan problem, ali mislim da je vezan za yuzu. U jednom dijelu dana, kasnije posljepodne, oblačnije vrijeme, ne na svim dijelovima mape, mi se pokazuju grafički glichevi u vidu tamnijih dijelova mape. 

Ono, zna bit cijeli kvadrant/poligon tamniji s jasnim linijama gdje kreće i završava. Probat ću ažurirat yuzu + poigrat se još modovima.

Slično se s početka dešavalo u botw-u na cemu. Ne muči me to ali primjećujem da se dešava povremeno

 Koliko ti je bilo zahtjevno postavit emulator i igru

Nemam do sad iskustva sa nicim slicnim, a zelia bi zaigrat ovo

da li funkcionira xbox controller?

 Ispočetka djeluje problematično jer traži jedan dump s postojećeg switcha i niš ti ne bude jasno, ali ustvari sve to imaš za skinut i već pripremljeno. Možeš na YUZU krenut a za fileove ćeš se "snaći".

Podržava xbox kontroler. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice