Ne možete se sjetiti naziva igre? izdvojena tema

poruka: 2.303
|
čitano: 708.286
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?
E ovako: tražim igricu koja je vjerovatno stara kao Grčka, al' baš mi je sada nešto pala na pamet.
Igricu igraju dva igrača. Svaki ima svoje male vilenjake (ili možda male Deda Mrazove!?), jedni imaju plave, a jedni crvene gaće. Onda igrači njih naizmjenično šalju po nekoj pisti, a to je kao neki brod. :) Igrica je vjerovatno za Pentium II ili tako nešto. Ako neko zna, molim ga da napiše, razbijam glavu već nekoliko dana, a ne mogu da se sjetim. Hvala!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?
Trazim igru koja je bila nekad davno na jednom od BUGovih CD-a, negdje oko 2000. godine. Radilo se o real time strategiji, WW II, ali pogled je bio odozgo, potpuno 2D, a covjeculjki kad bi pucali iz puske bi im zute crte kao isle, tak da se zna kud pucaju.
Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Trazim igru jako slicnu ovoj, ali se ne mogu sjetiti naziva...

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

Spore?

 

Winter is coming...
13 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Osmos možda, slično izgleda.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Jedna stara igra o, ja mislim, 2. svj. ratu sa avionima. 1 avion je imao oznaku na repu i krilima kao i OVI. A drugi je imao ovakvu oznaku na krilima. Znam da kad se pucalo iz aviona onda bi letile male žute crtice. Letilo se po poljima i livadama. Inače, nije Wings of Honour. Na početnoj temi je bio avion koji je okrenut prema gore nosom. Mislim da su slova bila žuta kad bi stavio miš na njih. Ali davno sam to igrao, ono 2004., ako ne i ranije.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

trazim igru u kojoj si vozio one male autice po kuci, stolu, knjigama... Slicna Revoltu ali nije to ta koju trazim. Hvala unaprijed

euw: flekica
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Gam3r kaže...

trazim igru u kojoj si vozio one male autice po kuci, stolu, knjigama... Slicna Revoltu ali nije to ta koju trazim. Hvala unaprijed

Micro Machines V4?

13 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

ne nije ni iz micro machines serijala.

euw: flekica
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nije ni Spore ni Osmos. 

Na pocetku partije imate neku svoju planetu sa odredjenim brojem 'vojnika' koje saljete na druge planete kako bi ih zauzeli. 2D je igra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Gam3r kaže...

trazim igru u kojoj si vozio one male autice po kuci, stolu, knjigama... Slicna Revoltu ali nije to ta koju trazim. Hvala unaprijed

Toy Story Racer?

Steam: Peacean Origin: Peacean_BiH
13 godina
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

nije ni ta. Ali izgleda fora ovaj Toy Story Racer. Hvala

euw: flekica
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Pozz, igra je gusarska ali izgleda je kao crtić. Ti upravljaš gusarskim brodom iz ptičje perspektive, i boriš se s drugim brodovima.

Napravljena je negdje između 1996 i 1999. Pc.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
baranjac987 kaže...

Pozz, igra je gusarska ali izgleda je kao crtić. Ti upravljaš gusarskim brodom iz ptičje perspektive, i boriš se s drugim brodovima.

Napravljena je negdje između 1996 i 1999. Pc.

Sid Meier's Pirates možda, ne pada mi ništa drugo na pamet.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?

@Coder256 Jel mozda ovo ? Overlord
 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2013 0:47 (zagi55).
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
zagi55 kaže...

@Coder256 Jel mozda ovo ? Overlord
 

Ne znam pošto nema nigdi na ytu video te igre, ali po tome šta si ti stavia mislim da nije to ta. Nije ni bitno, pomiria sam se da je više neću nać.

 

 

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2013 11:18 (Coder256).
12 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Treba mi pomoć oko jedne igre, vjerujem da je bio demo na jednom od starih Bugova. Igra je iz 2000. godine ili tu negdje. Uglavnom počinješ u tenku na ko nekoj obali,i koliko se sjećam tenk je nekako izgledao futuristički, pa je možda igra smještena u budućnost. Sjećam se da bi neprijatelji vrištali kad ih ubiješ{#} Stvarno se više ne mogu sjetiti. Možda ima ko neka obala na početku ili slično. Pa dalje nekakvi tornjevi. Ne znam više ni ja, možda sad samo lupam. 

Bio bih zahvalan kad bi neko pomogao i prepoznao igru.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

U kojem Army Men za ps1 je misija u kojoj braniš bombardera (u njegovim turretima) od neprijateljskih aviona. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
iAvenger kaže...

U kojem Army Men za ps1 je misija u kojoj braniš bombardera (u njegovim turretima) od neprijateljskih aviona. 

Čini mi se da je Army Men: World War - Land, Sea, Air 

Steam: Peacean Origin: Peacean_BiH
14 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Gam3r kaže...

trazim igru u kojoj si vozio one male autice po kuci, stolu, knjigama... Slicna Revoltu ali nije to ta koju trazim. Hvala unaprijed

Ovo bi mogla biti Big Scale Racing.

You better run, you better take cover!
14 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nedavno sam na YouTubeu vidio igru u kojoj se odvija borba između svemirskih letjelica, ali se odvija u koordinantnom sustavu. Igrač može odrediti kurs letjelice i hoće li pucati po neprijateljima ili ne, isto vrijedi i za protivnika. I bitno je s koje strane rakete/metci pogode letjelicu, jer s prednje strane valjda ima pojačani hull ili nešto.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2013 13:46 (Looka).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Ovako igrica je izmedju 1995 i 2000, ne sjecam se tocno, uglavnom u igrici imate kao nekoliko ljudi na pocetku i morate se boriti protiv izvanzemaljaca koji su oteli vaseg jednog vojnika i zele ga pretvoriti u svog, ulazite u razlicite prostorije i tucete se sa tim stvorenjima, skupljate razlicito oruzje, heal je u nekim zelenim komorama i da vrata za svaku prostoriju se otvaraju iz centra prema van u krug. Nemogu se nikako sjetiti niceg vise sto bi vam pomoglo, radi se o nekoj vrsti strategije.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Captain_America kaže...

Treba mi pomoć oko jedne igre, vjerujem da je bio demo na jednom od starih Bugova. Igra je iz 2000. godine ili tu negdje. Uglavnom počinješ u tenku na ko nekoj obali,i koliko se sjećam tenk je nekako izgledao futuristički, pa je možda igra smještena u budućnost. Sjećam se da bi neprijatelji vrištali kad ih ubiješ{#} Stvarno se više ne mogu sjetiti. Možda ima ko neka obala na početku ili slično. Pa dalje nekakvi tornjevi. Ne znam više ni ja, možda sad samo lupam. 

Bio bih zahvalan kad bi neko pomogao i prepoznao igru.

Neznam jel bio demo na Bug cd-u ali me tvoj opis neodoljivo podsjeća na RECOIL !! {#}

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
baranjac987 kaže...

Pozz, igra je gusarska ali izgleda je kao crtić. Ti upravljaš gusarskim brodom iz ptičje perspektive, i boriš se s drugim brodovima.

Napravljena je negdje između 1996 i 1999. Pc.

da nije

(Port Royale 3)

...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
Looka kaže...

Nedavno sam na YouTubeu vidio igru u kojoj se odvija borba između svemirskih letjelica, ali se odvija u koordinantnom sustavu. Igrač može odrediti kurs letjelice i hoće li pucati po neprijateljima ili ne, isto vrijedi i za protivnika. I bitno je s koje strane rakete/metci pogode letjelicu, jer s prednje strane valjda ima pojačani hull ili nešto.

možda ali možda je Sanctum 2

...
12 godina
neaktivan
offline
Ne možete se sjetiti naziva igre?

Nemogu se nikako sjetiti ni naci sliku jedne strategije dosta stare na kojoj upravljas tenkicima i raznim autima (medic i benzin) a dolje u kutu tj.likovi su nekakvi jazavci i prasad :D

[url=http://www.gametracker.com/server_info/88.191.242.168:10165/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/88.191.242.168:10165/b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
BloOm3R! kaže...

Nemogu se nikako sjetiti ni naci sliku jedne strategije dosta stare na kojoj upravljas tenkicima i raznim autima (medic i benzin) a dolje u kutu tj.likovi su nekakvi jazavci i prasad :D

Red Alert? Civilization neki? 

...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
adicar05 kaže...
BloOm3R! kaže...

Nemogu se nikako sjetiti ni naci sliku jedne strategije dosta stare na kojoj upravljas tenkicima i raznim autima (medic i benzin) a dolje u kutu tj.likovi su nekakvi jazavci i prasad :D

Red Alert? Civilization neki? 

Ne.

[url=http://www.gametracker.com/server_info/88.191.242.168:10165/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/88.191.242.168:10165/b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png[/img][/url]
15 godina
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
BloOm3R! kaže...
adicar05 kaže...
BloOm3R! kaže...

Nemogu se nikako sjetiti ni naci sliku jedne strategije dosta stare na kojoj upravljas tenkicima i raznim autima (medic i benzin) a dolje u kutu tj.likovi su nekakvi jazavci i prasad :D

Red Alert? Civilization neki?

Ne.

  Da nije S.W.I.N.E.?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ne možete se sjetiti naziva igre?
mind_challenge kaže...
BloOm3R! kaže...
adicar05 kaže...
BloOm3R! kaže...

Nemogu se nikako sjetiti ni naci sliku jedne strategije dosta stare na kojoj upravljas tenkicima i raznim autima (medic i benzin) a dolje u kutu tj.likovi su nekakvi jazavci i prasad :D

Red Alert? Civilization neki?

Ne.

  Da nije S.W.I.N.E.?

E to Hvala.

[url=http://www.gametracker.com/server_info/88.191.242.168:10165/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/88.191.242.168:10165/b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png[/img][/url]
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice