Gran Turismo 7

poruka: 564
|
čitano: 72.657
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
Re: Gran Turismo 7
Lovac kaže...

Što se goldova tiče, padaju puno lakše nego prije, osim u nekim misijama i S-licenci, tu se treba pomućiti i više nego sam morao na Elden Ring bossevima (tople preporuke za Elden Ring btw, gameplay je vrh).

S licence upravo završio, lakše su nego mnoge prethodne licence (osim S-10, nju sam nekoliko sati radio)

9 godina
Ja sam s10 prosao iz mozda treceg, cetvrtog pokusaja...doduse samo bronze. Gold ostavljam za vrijeme kad budem mazohisticki raspolozen.

1 0 hvala 0
14 godina
Malo scapesa:

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
Gran Turismo 7

Nedavno sam vas (članove ove grupe) zamolio da me dodate na psn u svrhu popunjavanja friends liste sa ljudima koji igraju gt7 (čisto da imam neka vremena za usporedbu i izazov, a nije zgorega niti ponekad organizirati lobby). Ali bio je radni dan, vjerovatno je većina zaboravila (hvala dvojici koji nisu) pa evo opet da zamolim, mozete mi poslati svoj id, ili postati ovdje javno da vas i drugi dodaju, ili me dodajte preko mog id-a: najdan314

Naravno samo ako želite..

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
Ako kupim ovu delux verziju za ps5 i ps4 da li sony podržava da igram onlin na obje konzole u isto vrijeme sa jednim accountom?
Sve što znam o životu naučio me Đelo Hadžiselimović
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.3.2022 13:45 (koji-lik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Gran Turismo 7

Sviđa mi se Interlagos. Osim debila koji ne znaju voziti pa ulaze u krivine van trkaće linije pa se zabiju u tebe i sjebu ti utrku.. Inače super zabava na stazi. Došao sam do toga da me controller ograničava u daljnjem napredovanju. A nigdje za kupiti Fanatec DD Pro.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
Palo je zlato u S-10!
1:25.201 uz neke greške, kaj se vidi iz videa...
Kokpit kamera (uvek, jedino kad me VGT izbaci "van").

Evo tog kruga:

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina

i kod mene je jučer stiglo zlato u S-10.... malo me namučilo prošli tjedan ali jučer prvi uspješan krug i zlato (nakon 10ak startova🙂)

12 godina
Gran Turismo 7

Gdje pratit DR i SR kao što se moglo za GT Sport? Ne na konzoli.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
Opet na racing

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
Gran Turismo 7

I nakon nekih vjerovatno 500 pokušaja, napokon gold na Circuit Expirience - Mount Panorama (Australija)... 

Tek sam prešao oko pola Caffe misija, a imam još hrpe i hrpe contenta prije nego uopće pomišljam da nastavim to.. ne znam kako su neki davno već "prešli" single player coontent...

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
AFARON kaže...

I nakon nekih vjerovatno 500 pokušaja, napokon gold na Circuit Expirience - Mount Panorama (Australija)... 

Tek sam prešao oko pola Caffe misija, a imam još hrpe i hrpe contenta prije nego uopće pomišljam da nastavim to.. ne znam kako su neki davno već "prešli" single player coontent...

Ja sam riješio Cafe, imam sve Gold na prva tri seta misija (od 6), imam sve gold na do IB licenci, ostatak imam bar bronce.

Neke staze sam i ja valjda 666 puta ponavljao 

9 godina
Ja sam prosao cijeli cafe, licence i misije, nesto malo circuit experienca.

Sve sam ostavio kako sam prosao u prvom pokusaju, gold jos nisam ganjao, to cu u neka buduca vremena.

Trenutno sredjujem sve aute iz garaze, tu i tamo kupim neki novi i naravno vozim utrke (custom ili predefinirane). Poceo sam malo igrati i sport, prikopcam se na lobby ako vidim da je netko od frendova u lobbyu.

0 0 hvala 0
12 godina
.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
Gran Turismo 7

Krenuo jucer igrat Ps5 verziju....

Odmah da maknem lose...

1.GT serijal ima moguce najlosije muzike od ijedne racing igre,velika vecina je nekakav iritantni rock ili sta to vec je.

2.Dual Sennse se na Tokyo stazi ponasa cudno...kao da cijelo vrijeme naljecem na lezece policajce pa lupa...iritantno.

3.Dobio sam par onih rulet bonova za nagrade i bas svaki put najmanja moguca nagrada od 5k kredita...lol.

Dobro....

1.Loading je gamechanger...doslovno kao da igram sa SNES/N64 kartridza...konzole su napravile krug i vratile se na instant load.

2.Dual Sennse osim navedenoga pod minus iznad je takodjer gamechanger...kocenje,osjecaj podloge,kisa,stanje guma,trava....jednostavno nedozivljeno do sad i pokazatelj sto DS donosi voznjama ako se iskoristi.

3.Vizuali...posto igra ima promjenjivo doba dana i atmosferske efekte sve ovisi o uvjetima i osvijetljenju tako da igra moze izgledat od tek bolje od GT Sports pa sve do apsolutno nextgen i fotorealizma.

4.Igrivost i upravljivost tojest osjecaj da upravljam pravim autom je cak i bolja nego u GT Sports...perfekcija.

Ukratko GT7 ima sve sto ima i GT Sports te ima sve sto nije imao GT Sports....kampanja,obujam svega.

Pisat cu dodatne dojmove dobre i lose kako cu ulagat vise sati u igru.

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
Gran Turismo 7

Dosao nekakav update i sad ne radi online dio igre a to je u biti sve...mogu izabrat samo jedan mode oflline,nisu normalni.

Edit

Proradilo ali ovo je bas suludo da je vecina kampanje i SP sadrzaja always online....

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2022 11:47 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
Gran Turismo 7

Prvi free content update

3 automobila i novi layout za spa

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
Ponasanje FR automobila je promijenjena na bolje, ovo malo sto sam probao izgleda da nema vise naglog gubitka gripa na zadnjim kotacima.

Smijesno je ovo za Spa nazvati novim layoutom, ali ajde barem su dobre naznake da cemo imati redovne mjesecne update, kao na GTS.

0 0 hvala 0
14 godina
MEGATAMA kaže...

2.Dual Sennse se na Tokyo stazi ponasa cudno...kao da cijelo vrijeme naljecem na lezece policajce pa lupa...iritantno.

tokyo expressway je montazna autocesta radjena od blokova betona/asfalta.

svaki blok ima odredjen razmak od drugog, isto ko kad prelazis autom preko mosta.

e sad, jel feedback na gamepadu pogodjen kak spada, to ne znam

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
9 godina
nixass kaže...
MEGATAMA kaže...

tokyo expressway je montazna autocesta radjena od blokova betona/asfalta.

svaki blok ima odredjen razmak od drugog, isto ko kad prelazis autom preko mosta.

e sad, jel feedback na gamepadu pogodjen kak spada, to ne znam

Da skuzio sam naknadno,rekao bih da je realno jer je slicno kao u stvarnosti kad prelazis preko ceste radjene od blokova samo sto u stvarnosti nisam isao 300h preko toga 😁

9 godina
Gran Turismo 7

Idemo dalje....

Apsolutno mi  je nevjerovatno da na onom ticket ruletu u 99% slucajeva dobijem najlosije tojes 5k kredita....svaki put kad se to desi mi se zgadi igra.

Igrao sam Forza Horizon 5 taman prije GT7 pa sam zamjerao nedostatak rewind opcije ali GT7 me je natjerao da opet vozim pazljivije pa ne znam dali je to nedostatak ili plus.

O igri osim ovoga navedenoga i onoga od prije u vezi muzike itd imam samo pohvale...

Ne da je u pitanju najljepsa voznja ikad nego i jedna od najljepsih igara opcenito i to ide do te razine da cesto niti ja ne mogu razlikovat stvarnost od ove igre.

Vozni model je kilometrima bolji od svega ostaloga sto sam probao a u kombinaciji sa dual sennsom osjecaj voznje je najblizi pravoj stvari do danas.

Kampanja je izuzetno dobro sklopljena i niti u jednom trenutku mi nije dosadna...to mi je ubilo Project Cars i Forza serijale gdje bih eventualno krepao od dosade.

Izgled auta uz raytrace i HDR boje je najblizi stvarnim modelima do sad.

Toliko dojmova za sad,idem dalje igrat 🥂

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
I kod mene ista situacija na ruletu...ne sjecam se kad sam dobio bilo sta osim najlosije nagrade u potu, a to je najcesce 5k ili 10k kredita.

3 0 hvala 0
12 godina
Gran Turismo 7

Napokon prešao (i goldirao) čitav single player content.

Definitivno najteže (ali i naj-satisfying) za goldirati su bili circuit experience-i. Pogotovo nordschleife, samo za nju sam farmao track knowledge najmanje 6-7 sati, a bilo je još par pravo teških (bar za mene, neko talentiraniji bi brže sve to završio). Takođe ove zadnje misije (human comedy) su dosta zeznute.

Play time: 126h

Total time driven: 66h

Distance driven: 15000km

A nisam još ni taknuo multiplayer..

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
Svaka cast, ja sam sve te SP misije odvezao samo jednom, da ih prodjem, tako da na mnogima imam bronze i silver.

U zadnje vrijeme sam samo na MPu, lagano isfrustriran zbog penala za koje nisam kriv, a koji kvalitetno uniste utrku. Ali ok, skupilo se nesto podija i pobjeda.

Najgore mi je kad krenem s polea, pa me debili izguraju na prvom zavoju. Automatski unistena utrka. Cak mi je veci gust uopce ne postaviti kvalifikacijsko vrijeme, pa se probijati kroz poredak, iako je tako prakticki nemoguce do podija.

1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice