Gran Turismo 7 izdvojena tema

poruka: 705
|
čitano: 268.924
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
4our kaže...

Ekipa razmisljam preorderovat gt7 al mi malo puno dat 500kn za igricu, za kolko se moze prodat rabljena za par mjeseci? 300kn?

 

GT7 nije igra za par mjeseci. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
marushin kaže...

Mislim da su osjećaj brzine trebali dočarati više motion blurom nego camera shakeom 

 

hmm, što više gledam, čini mi se da nije u pitanju camera shake, nego car shake. Kamera je alignana sa cestom/planetom...nešto poput kokošje glave.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 7
550kn sam platio za GT 4 još tamo 2005.god
Igra je bila vrijedna svake lipe.
Tako sada i za ovaj GT 7.To će se igrat godinama.500kn jest puno al malo se uštedi tu i tamo.
Ionako GT igre ne izlaze svake godine.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Gran Turismo 7

Nego? Prodem story mod i ubiti tjt, ne planiram igrat multiplayer imam f1 2021 za to

16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
U srijedu bude State of Play većinom posvećen GT-u, tak da skoro sigurno dolazi novi trailer.

Ko zna, možda najave i PS5 bundle.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
4our kaže...

Nego? Prodem story mod i ubiti tjt, ne planiram igrat multiplayer imam f1 2021 za to

 F1 i multi je najveca prevara ikad. Od communitia koji je katastrofalan pa sve do penalty sistema koji takoreci ne postoji. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Gran Turismo 7

Ja ako ću uzimati GT onda će to biti zbog online igranja. Ne vjerujem da AI nešto pretjerano poboljšan (nadam se da sam u krivu) i samim time mi je offline igranje GT-a živa dosada. U svakom slučaju, Gran Turismo se uzima radi igranja na duge staze, ja ću ga uzeti po punoj cijeni, ali ga ne planiram prodavati. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Preorderao GT7 cim se pojavila mogucnost za to. Htio sam uzet najjacu ediciju ali mi je bilo tesko se oprostiti od skoro 900 krznenih prijatelja. Na PSu nema bolje voznje od GT, bez obzira na generaciju konzole. AI je kriminalno los od GT1 nadalje ali ima nesto posebno voziti GT. Ako mi vrate Midfield Raceway, nema me na suncu barem tjedan dana. Nadam se da ce grafika ipak biti malo bolja jer, iako je vidljivo bolja od GTS, osim refleksija, nije neko ludilo od napretka s obzirom da se vrti na PS5 i da je to vjerojatno flagahip racer na PS opcenito.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Gran Turismo 7

ova 25th verzija... dobija se ps5 disk igra i ps4 digitalna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gran Turismo 7

Sony Gran Turismo 7 25th Special Edition igra (PS4, PS5)  675kn   na mall.hr

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gran Turismo 7

Jedan od najdražih mi serijala ikada i vrlo rado bih neko rijetko izdanje, međutim ubili mi to s pre-order novcem . Kao da igraš s cheatovima, GT career mi mora biti s malo novaca gdje kupiš razvaljeni Lancer iz 90-ih, staviš stage 1 turbo i polako se boriš i skupljaš. 

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Gran Turismo 7

za 12min 



State of play GT7

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Pogledao prezentaciju,fantasticno po valjda svakom zamislivom aspektu.

Kolicina sadrzaja je ono sto nam je falilo u GT Sports a GT7 to donosi.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Gran Turismo 7

Mislim da tu nema govora dalje. Preorder i za mjesec dana se vidimo na stazi :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Gran Turismo 7

Hjoj koja perverzija od najave. Ima sve što pravi nastavak GT4 mora imati. Još da curi nađem neku seriju na Netflixu s jedno 10 sezona...
Fora su mi cijene klasika. Recimo Skyline R32 koji u prijašnjim igrama nije bio toliko skup, sad je >100 000 creditsa.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Najava je ludilo. Bec sam bukirao datume 4-6.2.22. kod cure i sefa na poslu i rekao da me tih dana nema na suncu. Ako nije smrtni slucaj, nema me. Trenutno oboje pokazuju razumjevanje. Cemo da vidimo kolko ce to ici.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2022 9:03 (Bass).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Gran Turismo 7

Najava me još dodatno nabrijala! 

 

Neznam kako vi, ali ja sam očekivao da će reći nešto o car damage. Prema internetu, neće ga uopće ni biti, znači ako se spucaš u zavoju nastavit ćeš voziti sa istim karakteristikama kao i prije. Ovaj photo editor izgleda bolesno, ali šta ja znam, imam dojam da ću tamo možda provesti 10min obraditi jednu sliku i to je to. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
snake44 kaže...

Najava me još dodatno nabrijala! 

 

Neznam kako vi, ali ja sam očekivao da će reći nešto o car damage. Prema internetu, neće ga uopće ni biti, znači ako se spucaš u zavoju nastavit ćeš voziti sa istim karakteristikama kao i prije. Ovaj photo editor izgleda bolesno, ali šta ja znam, imam dojam da ću tamo možda provesti 10min obraditi jednu sliku i to je to. 

Nesto su pokusavali na GT5 sa car damage i nakon toga odustali. Bit ce kao GTsport. Dobit ces penalty u online utrkama .

 

Ak te zanima ozbiljnija racing igra probaj malo Assetto Corsa Competizione

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Njihov stav je ako se dobro sjecam da oni mogu napravit realistican demage model ali da bi u vecini situacija igrac bio u nemogucnosti nastavit utrku nakon udesa pa se islo na balans igrivosti/realizma.

Bio je nekad davno interviju sa njima u vezi toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gran Turismo 7

Evo osvrta GTPlaneta:

 

https://www.gtplanet.net/gt7-state-of-play-everything-new-20220202/

 

 

Na PS Blogu ima isto ali oni kolko vidim spojlaju ("počet ćete sa..." - odma prekid čitanja : ).

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Gran Turismo 7

Psmtr, dolazim u napast da nabavim PS samo zbog ove igre. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Kako me ovo nabrijalo. Više od pola sata čistog gameplaya i najave featurea koji su sve bolji od boljeg. Vidjet ćemo kako će to sve skupa funkcionirati u praksi ali izgleda obećavajuće. Oduševila me i glazba kroz cijeli prikaz igre, vratilo mi instant GT4 sjećanja.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

A baš imaju šta spojlati kod racing igre....

 

Prezentacija je bila jako dobra, drago mi je da se vraća hrpa starih featurea, nadam se da će i broj utrka/prvenstava biti veliki (tko se sjeća GT2 zna o čemu pričam).  Vizualni tuning izgleda jako dobro, kao i poboljšan livery editor.

 

Ono o čemu nije bilo riječi, a iskreno me brine - je AI. U GTSu je kriminalno loš, nadam se barem nekakvom poboljšanju.

 

Od novih featurea mi je super izmjena dana/noći i vremenskih prilika (napokon!!!).

 

Ovaj music rally mi je žešća glupost, ali ajde treba nešto ubaciti i za djecu. Bolje da su te mandaye potrošili na dodatne staze ili aute.

 

...sad ne mogu dočekati 4.3. GTS lagano ide u mirovinu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2022 13:19 (Maddog_HR).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Bass kaže...
Najava je ludilo. Bec sam bukirao datume 4-6.2.22. kod cure i sefa na poslu i rekao da me tih dana nema na suncu. Ako nije smrtni slucaj, nema me. Trenutno oboje pokazuju razumjevanje. Cemo da vidimo kolko ce to ici.

 

si siguran da nisu oboje puni razumjevanja jer ce to vrijeme provest zajedno u nekom hotelcicu? 

 

15 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

hmm.... kad malo bolje razmislim: GT7 sada - saznam za aferu - GT7 da se smirim od nepromisljenih postupaka - nepromisljeni postupci - GT7 

 

not bad

14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Bass kaže...

hmm.... kad malo bolje razmislim: GT7 sada - saznam za aferu - GT7 da se smirim od nepromisljenih postupaka - nepromisljeni postupci - GT7 

 

not bad

 

Ne bih manje razumio ni da si kineskim slovima pisao.

13 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Računa da će i u zatvoru moći igrati GT7
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Kako si uopće netko može dozvoliti da spominje i šali se na račun tuđih cura/žena? Meni je to tako odbojno. Da ne napišem nešto gore.
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
mariclius kaže...
Kako si uopće netko može dozvoliti da spominje i šali se na račun tuđih cura/žena? Meni je to tako odbojno. Da ne napišem nešto gore.

I meni je baš odbojno, skoro kao tvoja žena.

 

(NHF, morao sam  )

12 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Vidiš, kako se idioti sami javljaju:)
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice