Gran Turismo 7 izdvojena tema

poruka: 705
|
čitano: 269.132
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Gran Turismo 7

Gdje pratit DR i SR kao što se moglo za GT Sport? Ne na konzoli.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Opet na racing

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 7

I nakon nekih vjerovatno 500 pokušaja, napokon gold na Circuit Expirience - Mount Panorama (Australija)... 

 

Tek sam prešao oko pola Caffe misija, a imam još hrpe i hrpe contenta prije nego uopće pomišljam da nastavim to.. ne znam kako su neki davno već "prešli" single player coontent...

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Gran Turismo 7
AFARON kaže...

I nakon nekih vjerovatno 500 pokušaja, napokon gold na Circuit Expirience - Mount Panorama (Australija)... 

 

Tek sam prešao oko pola Caffe misija, a imam još hrpe i hrpe contenta prije nego uopće pomišljam da nastavim to.. ne znam kako su neki davno već "prešli" single player coontent...

 Ja sam riješio Cafe, imam sve Gold na prva tri seta misija (od 6), imam sve gold na do IB licenci, ostatak imam bar bronce.

 

Neke staze sam i ja valjda 666 puta ponavljao 

11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Ja sam prosao cijeli cafe, licence i misije, nesto malo circuit experienca.

Sve sam ostavio kako sam prosao u prvom pokusaju, gold jos nisam ganjao, to cu u neka buduca vremena.

Trenutno sredjujem sve aute iz garaze, tu i tamo kupim neki novi i naravno vozim utrke (custom ili predefinirane). Poceo sam malo igrati i sport, prikopcam se na lobby ako vidim da je netko od frendova u lobbyu.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Krenuo jucer igrat Ps5 verziju....

 

Odmah da maknem lose...

1.GT serijal ima moguce najlosije muzike od ijedne racing igre,velika vecina je nekakav iritantni rock ili sta to vec je.

2.Dual Sennse se na Tokyo stazi ponasa cudno...kao da cijelo vrijeme naljecem na lezece policajce pa lupa...iritantno.

3.Dobio sam par onih rulet bonova za nagrade i bas svaki put najmanja moguca nagrada od 5k kredita...lol.

 

Dobro....

1.Loading je gamechanger...doslovno kao da igram sa SNES/N64 kartridza...konzole su napravile krug i vratile se na instant load.

2.Dual Sennse osim navedenoga pod minus iznad je takodjer gamechanger...kocenje,osjecaj podloge,kisa,stanje guma,trava....jednostavno nedozivljeno do sad i pokazatelj sto DS donosi voznjama ako se iskoristi.

3.Vizuali...posto igra ima promjenjivo doba dana i atmosferske efekte sve ovisi o uvjetima i osvijetljenju tako da igra moze izgledat od tek bolje od GT Sports pa sve do apsolutno nextgen i fotorealizma.

4.Igrivost i upravljivost tojest osjecaj da upravljam pravim autom je cak i bolja nego u GT Sports...perfekcija.

 

Ukratko GT7 ima sve sto ima i GT Sports te ima sve sto nije imao GT Sports....kampanja,obujam svega.

 

Pisat cu dodatne dojmove dobre i lose kako cu ulagat vise sati u igru.

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Dosao nekakav update i sad ne radi online dio igre a to je u biti sve...mogu izabrat samo jedan mode oflline,nisu normalni.

 

Edit

Proradilo ali ovo je bas suludo da je vecina kampanje i SP sadrzaja always online....

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2022 11:47 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Gran Turismo 7



Prvi free content update

3 automobila i novi layout za spa

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Ponasanje FR automobila je promijenjena na bolje, ovo malo sto sam probao izgleda da nema vise naglog gubitka gripa na zadnjim kotacima.

Smijesno je ovo za Spa nazvati novim layoutom, ali ajde barem su dobre naznake da cemo imati redovne mjesecne update, kao na GTS.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
MEGATAMA kaže...

2.Dual Sennse se na Tokyo stazi ponasa cudno...kao da cijelo vrijeme naljecem na lezece policajce pa lupa...iritantno.

tokyo expressway je montazna autocesta radjena od blokova betona/asfalta.

svaki blok ima odredjen razmak od drugog, isto ko kad prelazis autom preko mosta.

e sad, jel feedback na gamepadu pogodjen kak spada, to ne znam

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
nixass kaže...
MEGATAMA kaže...

2.Dual Sennse se na Tokyo stazi ponasa cudno...kao da cijelo vrijeme naljecem na lezece policajce pa lupa...iritantno.

tokyo expressway je montazna autocesta radjena od blokova betona/asfalta.

svaki blok ima odredjen razmak od drugog, isto ko kad prelazis autom preko mosta.

e sad, jel feedback na gamepadu pogodjen kak spada, to ne znam

Da skuzio sam naknadno,rekao bih da je realno jer je slicno kao u stvarnosti kad prelazis preko ceste radjene od blokova samo sto u stvarnosti nisam isao 300h preko toga 😁

11 godina
offline
Gran Turismo 7

Idemo dalje....

 

Apsolutno mi  je nevjerovatno da na onom ticket ruletu u 99% slucajeva dobijem najlosije tojes 5k kredita....svaki put kad se to desi mi se zgadi igra.

Igrao sam Forza Horizon 5 taman prije GT7 pa sam zamjerao nedostatak rewind opcije ali GT7 me je natjerao da opet vozim pazljivije pa ne znam dali je to nedostatak ili plus.

 

O igri osim ovoga navedenoga i onoga od prije u vezi muzike itd imam samo pohvale...

 

Ne da je u pitanju najljepsa voznja ikad nego i jedna od najljepsih igara opcenito i to ide do te razine da cesto niti ja ne mogu razlikovat stvarnost od ove igre.

Vozni model je kilometrima bolji od svega ostaloga sto sam probao a u kombinaciji sa dual sennsom osjecaj voznje je najblizi pravoj stvari do danas.

Kampanja je izuzetno dobro sklopljena i niti u jednom trenutku mi nije dosadna...to mi je ubilo Project Cars i Forza serijale gdje bih eventualno krepao od dosade.

Izgled auta uz raytrace i HDR boje je najblizi stvarnim modelima do sad.

 

Toliko dojmova za sad,idem dalje igrat 🥂

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
I kod mene ista situacija na ruletu...ne sjecam se kad sam dobio bilo sta osim najlosije nagrade u potu, a to je najcesce 5k ili 10k kredita.
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Gran Turismo 7

Napokon prešao (i goldirao) čitav single player content.

 

Definitivno najteže (ali i naj-satisfying) za goldirati su bili circuit experience-i. Pogotovo nordschleife, samo za nju sam farmao track knowledge najmanje 6-7 sati, a bilo je još par pravo teških (bar za mene, neko talentiraniji bi brže sve to završio). Takođe ove zadnje misije (human comedy) su dosta zeznute.

 

Play time: 126h

Total time driven: 66h

Distance driven: 15000km

 

A nisam još ni taknuo multiplayer..

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Svaka cast, ja sam sve te SP misije odvezao samo jednom, da ih prodjem, tako da na mnogima imam bronze i silver.

U zadnje vrijeme sam samo na MPu, lagano isfrustriran zbog penala za koje nisam kriv, a koji kvalitetno uniste utrku. Ali ok, skupilo se nesto podija i pobjeda.

Najgore mi je kad krenem s polea, pa me debili izguraju na prvom zavoju. Automatski unistena utrka. Cak mi je veci gust uopce ne postaviti kvalifikacijsko vrijeme, pa se probijati kroz poredak, iako je tako prakticki nemoguce do podija.
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Vidim da je tema mrtva, pa cu malo spamati fotkama. Scapes mi je omiljeni feature jos od GTSa, inace se hobisticki bavim fotografijom.
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Gran Turismo 7

Ja sam zapeo na gt7 autodrome lago maggiore kei pp400.......sta god da napravim ne mogu ispod 6 mjesta zavrsit 😤

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
A ja pak na GR1. Nisam ih bas znao voziti ni u GTSu, a ni ovdje mi ne leze. Svejstan sam da imaju ludjacki puno gripa i da mogu nositi puno brzine kroz zavoj, ali se ne mogu natjerati voziti tako. Zato ne igram F1 igre, stil voznje je totalno suprotan mojim instinktima.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

nađi Praianos tune za Cappuccino. ja sam uspio sa tim podešenjima pobijediti (Lago Maggiore)

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2022 13:42 (crni83).
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
crni83 kaže...

nađi Praianos tune za Cappuccino. ja sam uspio sa tim podešenjima pobijediti (Lago Maggiore)

 Potrazit cu i probat,svaka pomoc je dobrodosla,hvala.

11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Jos malo scapesa:

 
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
crni83 kaže...

nađi Praianos tune za Cappuccino. ja sam uspio sa tim podešenjima pobijediti (Lago Maggiore)

Skuzio sam da sam vec probao te postavke ali updateovi igre su to poremetili pa kod mene nije kao kod tog lika na istim postavkama.

14 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
MEGATAMA kaže...
crni83 kaže...

nađi Praianos tune za Cappuccino. ja sam uspio sa tim podešenjima pobijediti (Lago Maggiore)

Skuzio sam da sam vec probao te postavke ali updateovi igre su to poremetili pa kod mene nije kao kod tog lika na istim postavkama.

 

Mislim da ima negdje u komentarima od tog videa koji auto/postavke su dobri za taj event nakon update-a..

6 godina
offline
Gran Turismo 7

Ne znam za vas ekipa, ali mene je najava nove Forze Motorsport opasno zagrijala. Izgleda da su developeri vidjeli što sve ne valja kod GT7 i to ispravljeno stavili u novu Forzu. Naravno, čekat ću izlazak Forze i recenzije, ali vrlo lako da ću se prebaciti. Meni osobno je GT7 najgori GT u serijalu. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
Vandit kaže...

Ne znam za vas ekipa, ali mene je najava nove Forze Motorsport opasno zagrijala. Izgleda da su developeri vidjeli što sve ne valja kod GT7 i to ispravljeno stavili u novu Forzu. Naravno, čekat ću izlazak Forze i recenzije, ali vrlo lako da ću se prebaciti. Meni osobno je GT7 najgori GT u serijalu. 

Meni osobno je GT7 najbolji radi najboljeg osjecaja voznje/fizike.

Forza mora jedino poboljsat osjecaj voznje a to je ujedno i najbitnije dali cu je igrat dugo kao GT ili zaboravit kao Forzu 7.

Igrivost.

15 godina
offline
Gran Turismo 7

Jel ovaj GT baš HC simulacija ili bi moglo proći i kod nas koji pretežito peglamo arkade? Udarao sam FH 5 do nedavno, ali s obzirom da sam rasprodao komp i isti mi sada služi samo za internet i filmove, vuče me igrati neke autiće na Ps 5, pa da se ne bi zeznio kao arkadni igrač ako uzmem ovo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
lobotomac90 kaže...

Jel ovaj GT baš HC simulacija ili bi moglo proći i kod nas koji pretežito peglamo arkade? Udarao sam FH 5 do nedavno, ali s obzirom da sam rasprodao komp i isti mi sada služi samo za internet i filmove, vuče me igrati neke autiće na Ps 5, pa da se ne bi zeznio kao arkadni igrač ako uzmem ovo 

Najpreciznije bi bilo rec...simulator voznje pristupacan skoro svima,ako zelis ic u namjestanje svega mozes ako ne zelis ne moras.

Ali nije arkada tipa NFS ili Forza Horizon.

GT i Forza serijal(ne horizon) su najslicniji na trzistu.

15 godina
offline
Re: Gran Turismo 7

Mislim da ću joj dati priliku...i tako do kraja godine jedino GOW Ragnarok izlazi što imam u planu kupiti, a vidim da je to trenutno najbolja igra s autima na PS 5 i izgleda mi odlično po slikama i videima. 

Samo si kontam da će trebati vrijeme prilagodbe da savladam vožnju, s obzirom da mi je do sada najbliže nekoj simulaciji bila Fora Horizon, nadam se samo da ne odustanem u startu 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2022 13:28 (lobotomac90).
11 godina
offline
Re: Gran Turismo 7
lobotomac90 kaže...

Mislim da ću joj dati priliku...i tako do kraja godine jedino GOW Ragnarok izlazi što imam u planu kupiti, a vidim da je to trenutno najbolja igra s autima na PS 5 i izgleda mi odlično po slikama i videima. 

Samo si kontam da će trebati vrijeme prilagodbe da savladam vožnju, s obzirom da mi je do sada najbliže nekoj simulaciji bila Fora Horizon, nadam se samo da ne odustanem u startu 

Pa gle ako si se naviknuo na Forzu onda ces i na GT jer su kako sam rekao ta dva serijala najslicnija na trzistu auto utrka.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice