Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.205.865
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
The Unforgiven kaže...
Srce Isusovo kaže...

Jedino sam razočaran to što svi spominju masu bugova... Mislim, jebote, ako je tako... Spominje se i još jedan patch ali je pitanje koliko taj popravlja - nisam baš sretan. 

 Zamisli kak bi izgledalo da ju nisu još jednom odgodili...

Pa spominjalo se. Iako nisam čitao, mislim da sam naletio na jedan članak naslova: "Cyberpunk 2077 'unplayable' without day one patch".

 

Čini se da će 'crunch' do daljnjeg biti kod CPDR-a.

13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Moram priznati da sam vodeći se preporučenim speckama očekivao bolje rezultate sa GTX1060. 30FPS na 1080p medium detalji. Vidjet ću hoće li driveri/patchevi što popraviti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Jedino sam razočaran to što svi spominju masu bugova... Mislim, jebote, ako je tako... Spominje se i još jedan patch ali je pitanje koliko taj popravlja - nisam baš sretan. 

 Malo je... Ono, ili izdaš, ili odgoda dok nije to-to. Oni su više puta odgađali, a čini se da nije to-to. A brine me i što Zoran na HCL-u spominje da je cijeli UI podređen konzolama. Tako da, trebaš nešto? Pauziraj gameplay i kroz menije.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
8 godina
offline
Cyberpunk 2077

gamespot i slicne nikad nisam uzimao u obzir.

Cim dođem doma odma idem pogleda Yongyea video

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jel se moze zatrazit refund na gogu.preload nije napravljen

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Wack kaže...

Osobe koje su pisale recenzije za PC Gamer i Gamespot su definitivno 2 osobe sa kojima se ne slazem u ocjenama za igre u 95% slucajeva(jedan je Fortnite fuckboi,a ova zenska je ona zbog koje je nastao meme "too much water" i pretezno igra Pokemon igre) sto god da su do sada recenzirale,tako da me to ne brine ali losa optimizacija i navedena kolicina bugova me definitivno brine.

 

da to je istina, to je kao da pitam dosta mlađeg brata koji igra samo cs go i raibow six siege za mišljenje o RPG gdje se mora puno razgovarat i pratiti priču, ne mogu dobiti od njega realno mišljenje.

 

ma mnoge recenzije su potpuno izgubile svoju svrhu, hrpa njih je tu da sebe promovira, baš je gamespot naveo i kako je igra uvredljiva prema manjinama, odma se vidi kako rade poteze kojima im je cilj stvoriti prepucavanja i rasprave, ko ih jebe, ne pratim ih već godinama, neću ni sada početi

 

jedini pravi problem su bugovi, uvjeren sam da će CDPR navaliti na to i srediti što je brže moguće, ali jebiga nadao sam se da ćemo to izbjeći

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Hexfire kaže...

Moram priznati da sam vodeći se preporučenim speckama očekivao bolje rezultate sa GTX1060. 30FPS na 1080p medium detalji. Vidjet ću hoće li driveri/patchevi što popraviti.

Pa ako će izaći na GeForce Now faktički igraš na 1440p sa RTX-om u full postavkama i to 3 mjeseca Free. Još ju ne moraš niti instalirati na svoj računar.
Barem sam ja tako preko 108 sati napumpavao vanzemaljce u Destiny 2. I ja nisam niti u lagu niti u bilo čemu primjetio razliku na mojoj Quadrovci sa 24 GB VRAM-a i preko GeForce Now.

Još samo ako dođe na GeForce Now.. za sada.. ne mogu biti pametan. Stadiu nisam probao ali koliko sam čuo i to će da budeš još jedan Googlov grob, nadam se da griješim.

Lovac kaže...
Srce Isusovo kaže...

* * *

Šta je vražiji Hotbar? (nemojte se smijati)  

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
zrimo kaže...
* * *

 

Bit će na GeForce now, potvrđeno je.

Imaju CD Project igre.

Je, dobro je:
Izvor: The GOG.COM version of Cyberpunk 2077 will be playable via GeForce NOW on December 10th - GOG.com

16 godina
online
Cyberpunk 2077

Sredina dolje, da si fino bindaš iteme i samo stisneš što ti treba, a ne, očeš bezveze čokoladicu koja ti daje +3HP-a, a taman si uživljen; pauziraj, otvori inventory, nađi, use. Katastrofa...

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

 

Objektivniji pogled, na njemacki je.

 

Cekam jos PCGH. Sto se GameStara tice, ne opterecuju se toliko bugovima,

nego hvale tu slobodu, pricu, svaku sitnicu i trud ulozen u IP CP.

 

Kazu da mogu u roku 25 sata doci do finalne misije, ali isto tako side questovi

nisu samo side questovi, nego i bitni questovi koji mijenjaju svjet, te naravno

sve moguce ishode, te konacni kraj, kojih je jako puno (za sada je poznato da ih ima bar 8+).

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Lovac kaže...

Sredina dolje, da si fino bindaš iteme i samo stisneš što ti treba, a ne, očeš bezveze čokoladicu koja ti daje +3HP-a, a taman si uživljen; pauziraj, otvori inventory, nađi, use. Katastrofa...

A toooo.. pa to ima i UT od prije 20 godina. Još podešavaš veličinu i sve što treba.. ali ajde.. valjda će to srediti.

"U Cyberpunku 2077 priča je sličnija originalnom Witcheru – zna biti jaaaako spora, razvučena i ponekad previše detaljno pojašnjena. Povremeno se tako zna dogoditi da 5-10 minuta samo sjedite i pričate s likovima. I to je s jedne strane realistično – nitko ne planira velike pljačke u dvije minute. Ali, ako ne volite puno razgovora u igrama, budite upozoreni – u Cyberpunku 2077 ga ima dosta. Nekad tako može proći pola sata bez da ispalite ijedan metak."

Prvi tuš hladnom vodom - za mene. Ubijao sam se jedan jedini RPG koji sam igrao a to je Dragon Age: Origins. Ali neće me odvratiti od igranja.

"Ne znam kakva je situacija s izvedbom na konzolama, ali je itekako vidljivo da je ovo igra dizajnirana za konzole. Sve je fino prilagođeno kontroleru i premda mi inače ne bi palo na pamet da igru iz prvog lica igram na kontroleru, ovdje mi s kontrolerom praktički ništa nije falilo. Štoviše, na trenutke je bilo ugodnije igrati “konzolaški”.

Eh ovo ne samo da je tuš nego meni i nepoznato područje. Jedino što sam ikada igrao na PS4 nekom Playstationu (koliko se ja sjećam) jeste PES 4.0.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 21:12 (Envy).
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

pcgamer i gamespot su propali još prije 10ak godina.to su smjesni portali.

 

ign jos donekle 

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

evo recenzija od Madqueen, ta cura je luda za cyberpunkom, igrala je CP2020 dok nitko o danas nije ni čuo za takve stvari 

 

i evo leb te jebo ona kaže da je igra tehnički odlična i da nije naletila na puno bugova i fps vrlo stabilni

 

ona je oduševljena igrom ali je nezadovoljna što nema golih muškaraca. kaže da je hrpa žena golo ali nijedan muški, tako da smatra da igra nije korektna prema onima koji vole muške. naravno boli me tuki za to, ali ostalo vrijedi čuti jer ponavljam ženska je luda za tim svijetom i napravila je hrpu lore videa dosad

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

https://www.tomshardware.com/news/cyberpunk-2077-performance-preview

Performanse sa novim grafama, ne djeluje obećavajuće, sad mi je drago da nisam uzimao bolji monitor haha

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

 

Objektivniji pogled, na njemacki je.

 

Cekam jos PCGH. Sto se GameStara tice, ne opterecuju se toliko bugovima,

nego hvale tu slobodu, pricu, svaku sitnicu i trud ulozen u IP CP.

 

Kazu da mogu u roku 25 sata doci do finalne misije, ali isto tako side questovi

nisu samo side questovi, nego i bitni questovi koji mijenjaju svjet, te naravno

sve moguce ishode, te konacni kraj, kojih je jako puno (za sada je poznato da ih ima bar 8+).

 GameStar je vec solidan,njih vrijedi poslusat

3 godine
offline
Cyberpunk 2077

Jel imate koji dobar europski review za procitat, nakon gamespota igna i polygona mi je mozak odumro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Najbolji review "napise" svako sam za sebe. Niti ne citam ove sto ih pisu, a jos manje radim preordere. Pogledati cu na sto lici na twitchu i nabaviti, ako mi se bude svidjela.

Nisam zapao u taj cyberhype, cisto zbog puno razocarenja po tome pitanju do sada. A za grafu me zaboli. Ako je igra dobra, onda je dobra i na low. Ako je ****o, onda je to isto i na max detaljima.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Slušam YongYea i nabrojao je tolko bugova...Svakakvih, audio, vizalnih, grafičkih, inventory, stats, quest bugova. A na to još i full on crash na desktop.

 

Veli da je tehnički igra katastrofa, i preporuča da se pričeka kad se sve to sredi. Van toga samo pohvale.

 

Navodno ima i Denuvo za review kopije, tko zna kolko to utječe na performanse. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nemojte samo ići ad hominem prema recezentima zato što vam se ne sviđa što pišu. Ja sam preletio nekoliko recenzija i svima je zajedničko da je igra super, ali bugovita. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Kak da uzmes ozbiljno recenziju od lika koji je Andromedi dao 80 a ovome 78...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
E, što se tiče performansi. One će biti bolje jer: 1) driveri od nevidije, 2) još jedan patch i 3) ovi recenzenti imaju valjda nekakav primjerak igre sa nekim DRMom pa vjerojatno i zbog toga malo perf. pate. Bar se nadam 😀
Sve Vas Volim
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
The Unforgiven kaže...

https://www.tomshardware.com/news/cyberpunk-2077-performance-preview

Performanse sa novim grafama, ne djeluje obećavajuće, sad mi je drago da nisam uzimao bolji monitor haha

 Neću dobiti ni 60FPS na ultra settings 1080p??

Trebao sam bolju grafu uzet

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

ppl bit ce to sve ok...pa ista situacija je bila i sa witcer 3...sve se ovo da ispeglat

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Rekla kazala.
Cut the crap,cekajte release pa onda komentirajte perfomanse i buggove.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 22:00 (dani20).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nema game breaking bugova što je bitno i igra se ne kreša na desktop koliko čitam, ima dosta ovih minor bugova i tako to, no to me previše ne brine e sad pitanje je koliko ću dobiti sa svojom 1080Ti na 1440p vjv ne neki high/60fps stabilno da bude, treba još doći taj patch + driveri. Stvarno sam mislio kupiti 3080 i imao spremnu lovu i sve, ali nedam za jedan gainward ili palit 8000kn nedam. Sramota je šta se dogodilo sa tim grafičkim karticama unazad 3 mjeseca ono dolaze nam nove zahtjevnije igre a ne može se normalna grafička uzeti, niti će se moći do tko zna kada po nekim normalnim cijenama. Valjda ću uz detaljno sređene postavke dobiti tih 60fpsa kao što sam radio i sa RDR2, Stevo napravi dobre video o tome, optimizacija bez previše gubitka vizualnosti. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Jel rijesio tko svoje Online Goodiese sa GOG-a?

 

 

 

Dakle ovo su linkovi:

https://cyberpunk.net/comicbook/
https://cyberpunk.net/artbook/en/

 

Al ne mogu se u to logirati sa svojim GoG accountom. Vjerovatno je neka Ingame fora, ili jos nisu "pustili" i povezali sa profilima.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Promster kaže...

Slušam YongYea i nabrojao je tolko bugova...Svakakvih, audio, vizalnih, grafičkih, inventory, stats, quest bugova. A na to još i full on crash na desktop.

 

Veli da je tehnički igra katastrofa, i preporuča da se pričeka kad se sve to sredi. Van toga samo pohvale.

 

Navodno ima i Denuvo za review kopije, tko zna kolko to utječe na performanse. 

Radi tih pohvala ću i uzeti igru pa se valjda i naviknem na te razgovore, ali ako je tako kompleksna i kao što mnogi tvrde da ima mnogo načina da se završim vjerojatno ću ja biti lik koji će što manje da priča :-D

Ali što se tiče bugova - to je neoprostivo. Igrao sam Destiny 2 kao što sam rekao preko 108 sati.. samo jednom i to jedan jedini put sam upao u neki kamen i nisam mogao da izađem. Buklvano niti jedan jedini glitch.. a nekako sam prestao da igram jer je posao krenuo na proljeće. A isto kao i ova igra je sada dostupna na svim platformama.

Tako da, nisam ponesen hypom, čekat ću neki popust novogodišnji i kupiti ju na GOG-u radi GeForce Now. I onda u mrtvilu sječanj/veljače u miru igrati onako kako su je tvorci zamislili.

Ali opet moram biti skeptičan jer za razliku od Destiny 2 gdje su platforme naknadno dodavane ovo je sve nekako all in one... ali vidjet ćemo. Za sada imam i previše informacija.

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

svojom 1080Ti na 1440p

 

Valjda ću uz detaljno sređene postavke dobiti tih 60fpsa kao što sam radio i sa RDR2, Stevo napravi dobre video o tome, optimizacija bez previše gubitka vizualnosti. 

U istoj sam koži, tako da živi bili pa vidjeli. Ali će budući game patch ili dva pa i nv driver to poboljšati samo je pitanje vremena.

A i ovo drugo, Stevo je to dobro napravio i te postavke držim u RDR2, dobiješ hrpu fps uz smanjivanje nepotrebnih postavki koje ih žderu a vizualno se ne vidi previše razlika.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...
Lovac kaže...

Sredina dolje, da si fino bindaš iteme i samo stisneš što ti treba, a ne, očeš bezveze čokoladicu koja ti daje +3HP-a, a taman si uživljen; pauziraj, otvori inventory, nađi, use. Katastrofa...

A toooo.. pa to ima i UT od prije 20 godina. Još podešavaš veličinu i sve što treba.. ali ajde.. valjda će to srediti.

"U Cyberpunku 2077 priča je sličnija originalnom Witcheru – zna biti jaaaako spora, razvučena i ponekad previše detaljno pojašnjena. Povremeno se tako zna dogoditi da 5-10 minuta samo sjedite i pričate s likovima. I to je s jedne strane realistično – nitko ne planira velike pljačke u dvije minute. Ali, ako ne volite puno razgovora u igrama, budite upozoreni – u Cyberpunku 2077 ga ima dosta. Nekad tako može proći pola sata bez da ispalite ijedan metak."

Prvi tuš hladnom vodom - za mene. Ubijao sam se jedan jedini RPG koji sam igrao a to je Dragon Age: Origins. Ali neće me odvratiti od igranja.

"Ne znam kakva je situacija s izvedbom na konzolama, ali je itekako vidljivo da je ovo igra dizajnirana za konzole. Sve je fino prilagođeno kontroleru i premda mi inače ne bi palo na pamet da igru iz prvog lica igram na kontroleru, ovdje mi s kontrolerom praktički ništa nije falilo. Štoviše, na trenutke je bilo ugodnije igrati “konzolaški”.

Eh ovo ne samo da je tuš nego meni i nepoznato područje. Jedino što sam ikada igrao na PS4 nekom Playstationu (koliko se ja sjećam) jeste PES 4.0.

 
Vjeruj mi ako se uzivis u taj svijet i ako su likovi i questovi odlicni "taj razgovor" je divota,napravis kavicu/caj zasjednes istrazujes grad,pricas i upoznajes zanimljive likove,donosi odluke koje ces tek u nekim slucajevima za 5-10 sati ili cak na kraju igre znati trajne posljedice,dobar RPG i kvalitetno napravljen world building i characters nema nista ljepse ni bolje immerzije,samo nemoj na to gledati kao nesto sto moras nego bas se fokusiraj i slusaj sta pricaju i o cemu se radi.


Po mome misljenju kada su zanrovi igara u pitanju nema nista teze nego napraviti dobar RPG to je umjestnost izvesti sve kako treba ili bar vecinu toga kako treba.

 

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Zbog čega nema reviewova sa konzola? Ogroman broj ljudi će igru igrati na konzoli i misli ju kupiti a neće se znati kako igra radi sve do izlaska. Kriju stvari ko zmija noge. Ajde jasno mi je kad kompanije ne žele da se stavljaju spoileri u reviewove i slično, ali da se baš ništa ne zna o verziji igara za konzole. Ako je prošao embargo za reviewove, onda mi daj pokaži sve o igri. A ne da revieweri ne smiju recenzirati igru sa konzola niti pokazivati svoj footage uopće. To mi je sumnjivo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 22:37 (antimadridista).
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice