Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.205.739
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

mnogi se žale na hrpu bugova i lošu optimizaciju, glavna misija traje dvadesetak sati. meni djeluje zanimljivo, ali malo sam razočaran jer ispada previđe hjajpana, kao neki mesaja PC gaminga.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...

Znači revieweri ne smiju pokazivati svoj footage nego samo ono što smo vidjeli od CDPR dosad. I nema recenzija sa konzola. Malo mi sve to skupa smrdi.

Footage su vjerojatno zabranili jer su znali da pola sigurno bude prikaz bugova. Igra očito još nije spremna, ali previše je to sad već odgoda. Samo potvrđuje ono 'no preorders'.

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

pitanje je sta ce patch od 43 gb + day 1 patch napravit po pitanju toga s obzirom da ove verzije koju su isle na review to nisu imali... 

It is not who you are, it is who you know.
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

pitanje je sta ce patch od 43 gb + day 1 patch napravit po pitanju toga s obzirom da ove verzije koju su isle na review to nisu imali... 

Kak nisu?

 

"We received a 50GB patch during our review period. CDPR referred to this patch as the Day 0 patch. When asked for clarification whether the patch be what players were receiving at launch, a CDPR representative told us that the Day 0 patch is what people will be experiencing on launch day. It is the Day 1 patch, only different in name. More fixes will be rolled into the Day 0 (Day 1) patch, but we cannot specify exactly what."

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Promster kaže...
Obi Wan kaže...

pitanje je sta ce patch od 43 gb + day 1 patch napravit po pitanju toga s obzirom da ove verzije koju su isle na review to nisu imali... 

Kak nisu?

 

"We received a 50GB patch during our review period. CDPR referred to this patch as the Day 0 patch. When asked for clarification whether the patch be what players were receiving at launch, a CDPR representative told us that the Day 0 patch is what people will be experiencing on launch day. It is the Day 1 patch, only different in name. More fixes will be rolled into the Day 0 (Day 1) patch, but we cannot specify exactly what."

 to je onda nova informacija za koju nisam znao.

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Drago mi je da nisam kupovao odmah baš radi ovoga. Presumnjivo je bilo s tolko odgoda. Nek ispeglaju to malo, pa se uzme taman na nekom saleu.

I ne vidim šta se ljudi čude ako igra neće dobivati 99/100, pa ne mora garantirati taj score zato jer netko dugo radi na njoj. Radili su i na Duke Nukemu 10 godina pa ispao govno.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 19:29 (Jack Sparrow).
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ako je fakat tak bugovit mislim da bude se prije odigral RDR2 i Horizon sa PC grafikom, pa taman kad patchaju se bacim na 2077... Mada tako dugo dok ne zaigram, nemam pojma kakva je igra, jer me osobno non game-breaking bugovi ne smetaju tolko ako je setting i gamplay zadovoljavajuć

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Dok vidim kako ovi 'revieweri' igraju igre, tj. na kakvim mašinama, uopće ne znam zakaj ih slušamo? Pa ne može ti biti posao recenziranje igara i onda igraš na kršu. Ko da bageristu unajmiš da ti iskopa temelj i onda dođe sa žlicom..Da da, grafika nije bitna bla bla...Ali ipak.

 

"I was playing on a gaming laptop..." - Gamespot

 

"No, za konačni stav o igri moram se još malo družiti s Keanuom, makar i u 40 fps-a dok igra ne dođe na GeForce Now." - HCL

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

''no walk button on pc'' 
Omg zar oni misle da svi na pcu budu igrali sa gamepadom.
U jednoj igri koja bi trebala imati najbolji open world svijet.
Run...stop...look...hit it on repeat Johnny 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Prvih 5 sati nijedan bug, glatko i savršeno na 1080p, 50-60 FPS s kantom starom 5 godina ... nije loše. Ići će i bolje dok malo potpimiziraju drivere AMD ...

Odo nazad šetat gradom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

pitanje je sta ce patch od 43 gb + day 1 patch napravit po pitanju toga s obzirom da ove verzije koju su isle na review to nisu imali... 

 znači sama činjeci za zakrpa ima 43 gb je abnormalna, i koja je to glupost da to nisu mogli ubaciti u igru koju su odgađali tri puta, onda još dan kasnije hitna zakrpa. pa to ispada teža debilana.

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Promster kaže...

Dok vidim kako ovi 'revieweri' igraju igre, tj. na kakvim mašinama, uopće ne znam zakaj ih slušamo? Pa ne može ti biti posao recenziranje igara i onda igraš na kršu. Ko da bageristu unajmiš da ti iskopa temelj i onda dođe sa žlicom..Da da, grafika nije bitna bla bla...Ali ipak.

 

"I was playing on a gaming laptop..." - Gamespot

 

"No, za konačni stav o igri moram se još malo družiti s Keanuom, makar i u 40 fps-a dok igra ne dođe na GeForce Now." - HCL

 U IGN recenziji su rekli da su imali high end komponente i da igra svejedno nije najbolje radila.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Zoran sa Hcla. S Core i5 procesorom osme generacije i GTX 1060 karticom navukao sam jedva 40-50 fps-a na najnižim grafičkim postavkama, s dinamičnom rezolucijom koja se spuštala za 20% iznad standardnih 1080p. Danas je stigao rani Game Ready driver koji je situaciju popravio za 2-3 fps-a i vjerujem da će igra s vremenom dobivati raznorazne optimizacije i neslužbene popravke s kojima će se stanje dodatno popraviti. Ipak, po jutru se dan poznaje pa bih vam savjetovao da Cyberpunk 2077 radije ne igrate bez RTX serije ili novijih Radeona.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 19:40 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Promster kaže...

Dok vidim kako ovi 'revieweri' igraju igre, tj. na kakvim mašinama, uopće ne znam zakaj ih slušamo? Pa ne može ti biti posao recenziranje igara i onda igraš na kršu. Ko da bageristu unajmiš da ti iskopa temelj i onda dođe sa žlicom..Da da, grafika nije bitna bla bla...Ali ipak.

 

"I was playing on a gaming laptop..." - Gamespot

 

"No, za konačni stav o igri moram se još malo družiti s Keanuom, makar i u 40 fps-a dok igra ne dođe na GeForce Now." - HCL

 lol fakat, koji k, da HCL (ili bilo ko drugi) nije mogao nabaviti recenzentu faking najičekivanije igre desetljeća neki gaming rig mi je nepojmljivo

 

S Core i5 procesorom osme generacije i GTX 1060 karticom navukao sam jedva 40-50 fps-a na najnižim grafičkim postavkama, s dinamičnom rezolucijom koja se spuštala za 20% iznad standardnih 1080p.

 

-
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Zoran sa Hcla. S Core i5 procesorom osme generacije i GTX 1060 karticom navukao sam jedva 40-50 fps-a na najnižim grafičkim postavkama, s dinamičnom rezolucijom koja se spuštala za 20% iznad standardnih 1080p. Danas je stigao rani Game Ready driver koji je situaciju popravio za 2-3 fps-a i vjerujem da će igra s vremenom dobivati raznorazne optimizacije i neslužbene popravke s kojima će se stanje dodatno popraviti. Ipak, po jutru se dan poznaje pa bih vam savjetovao da Cyberpunk 2077 radije ne igrate bez RTX serije ili novijih Radeona.

 znači službene specifikacije su za 30 fpsa 

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...
BeLLicus kaže...

Zoran sa Hcla. S Core i5 procesorom osme generacije i GTX 1060 karticom navukao sam jedva 40-50 fps-a na najnižim grafičkim postavkama, s dinamičnom rezolucijom koja se spuštala za 20% iznad standardnih 1080p. Danas je stigao rani Game Ready driver koji je situaciju popravio za 2-3 fps-a i vjerujem da će igra s vremenom dobivati raznorazne optimizacije i neslužbene popravke s kojima će se stanje dodatno popraviti. Ipak, po jutru se dan poznaje pa bih vam savjetovao da Cyberpunk 2077 radije ne igrate bez RTX serije ili novijih Radeona.

 znači službene specifikacije su za 30 fpsa 

 The Way It's Meant to be Played... 

-
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Promster kaže...

* * *

 

"No, za konačni stav o igri moram se još malo družiti s Keanuom, makar i u 40 fps-a dok igra ne dođe na GeForce Now." - HCL

A on bi za 5€ da igra na RTX8000, a pa ne može brate.

Ako vidim jedan fail jeste što igra ide na Stadiu a ne na GeForce Now... iz ovog komentara a iz službenih stranica. GeForce Now za sada - nemaaa :-( 

8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
The Unforgiven kaže...
Promster kaže...

Dok vidim kako ovi 'revieweri' igraju igre, tj. na kakvim mašinama, uopće ne znam zakaj ih slušamo? Pa ne može ti biti posao recenziranje igara i onda igraš na kršu. Ko da bageristu unajmiš da ti iskopa temelj i onda dođe sa žlicom..Da da, grafika nije bitna bla bla...Ali ipak.

 

"I was playing on a gaming laptop..." - Gamespot

 

"No, za konačni stav o igri moram se još malo družiti s Keanuom, makar i u 40 fps-a dok igra ne dođe na GeForce Now." - HCL

 lol fakat, koji k, da HCL (ili bilo ko drugi) nije mogao nabaviti recenzentu faking najičekivanije igre desetljeća neki gaming rig mi je nepojmljivo

 

S Core i5 procesorom osme generacije i GTX 1060 karticom navukao sam jedva 40-50 fps-a na najnižim grafičkim postavkama, s dinamičnom rezolucijom koja se spuštala za 20% iznad standardnih 1080p.

 

 u sluzbi recenzije bolje je tak jer ce vecina igrat sa 1060 gpu, a ne sa 3080...

 

Znaci ja bi mogo dobit 10% vise fps-a i to mi je korisna informacija

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

ma čitao sam razne recenzije i igra zvuči super, hrpa stvari zvuči baš odlično, jedini pravi problem su koliko sam vidio dosad bugovi jebiga, al i to će se ispraviti

 

a ovo što je yongyea rekao zvuči predobro, točno to sam i očekivao

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Santana kaže... 

 u sluzbi recenzije bolje je tak jer ce vecina igrat sa 1060 gpu, a ne sa 3080...

 

Znaci ja bi mogo dobit 10% vise fps-a i to mi je korisna informacija

 

 

Istina, ima i u tome nešto, ali to je ko da meni daju da testiram novog AMG-a... 


Da, znam ga vozit vozit, vjerojatno bi frendu koji je profesionalni vozač bolje ležao u zavojima, ali ljudi čitaju recenziju da vide nekog tko može iskoristiti maksimum onoga što se recenzira

-
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.12.2020 20:05 (The Unforgiven).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...
Promster kaže...

* * *

 

"No, za konačni stav o igri moram se još malo družiti s Keanuom, makar i u 40 fps-a dok igra ne dođe na GeForce Now." - HCL

A on bi za 5€ da igra na RTX8000, a pa ne može brate.

Ako vidim jedan fail jeste što igra ide na Stadiu a ne na GeForce Now... iz ovog komentara a iz službenih stranica. GeForce Now za sada - nemaaa :-( 

 

Bit će na GeForce now, potvrđeno je.

Imaju CD Project igre.

5 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

znači za gamespot je igru recenzirala ženska kojoj su glavne igre Animal Crossing i Pokemon. Super. Inače stranica koja daje svakoj Ubisoftovoj generičkoj open world igri 8/10

 

Ovaj zaključak recenzije od australskog kotakua me baš nabrijao

 

"I wish I could show you more of Night City, both its strengths and its weaknesses. It is a technical marvel in many places. It’s the first game I’ve played on PC that seems to genuinely benefit from an NVMe drive. Fast travel is actually fast. If you skip a quick ride with a character, it’s generally a few seconds. Going from one part of town to another — completely different districts with their own art styles, basically — takes a little longer, but never more than 9 or 10 seconds on my system. It’s impressive. (If you don’t have an NVMe drive, or even an SSD, never fear: there’s a “Slow HDD Mode” in the settings.)

The game has a delightful way of doling out more content, and it does so at a really satisfying rate. As your street cred improves, you find yourself getting more calls and text messages. Fixers you’ve worked for reach out: V’s the only reliable solo in town. And other missions go back to your past. Playing as a corpo, someone from my Arasaka HQ days recognised me — the first person I had a proper conversation with upon playing Cyberpunk 2077. Over 30 hours in, they needed help. It was enough time that I’d forgotten about them completely, but not so far into V’s dilemma that I didn’t have enough time to pull on that plot thread.

But you can mainline the story without doing any of these, if you feel so inclined. I chose not to do that, saving the ending for a later date because a world like Night City is pointless if not explored. Games like Cyberpunk 2077 were not designed to be binged on the first run. They’re meant to be savoured, appreciated, and taking that extra time to listen and investigate also reveals more of the city’s true character."

 

Uglavnom svatko treba za sebe odlučiti, ali smo definitivno dobili korisnu info od recenzenata o bugovima, i to treba imati na umu tko se još odlučuje. Ali igra koja je dobila preko 90 ocijene usprkos bugovima mora biti odlična, a to će se sve izglancat 

Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Mislim da ce ovo biti lagana "kupovina" sa TBP-a ...

Moj PC  
1 4 hvala 0
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jedino sam razočaran to što svi spominju masu bugova... Mislim, jebote, ako je tako... Spominje se i još jedan patch ali je pitanje koliko taj popravlja - nisam baš sretan. 

Sve Vas Volim
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Jedino sam razočaran to što svi spominju masu bugova... Mislim, jebote, ako je tako... Spominje se i još jedan patch ali je pitanje koliko taj popravlja - nisam baš sretan. 

 Zamisli kak bi izgledalo da ju nisu još jednom odgodili...

-
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Jedino sam razočaran to što svi spominju masu bugova... Mislim, jebote, ako je tako... Spominje se i još jedan patch ali je pitanje koliko taj popravlja - nisam baš sretan. 

 

pa da, inače igra zvuči super, malo sam čitao te recenzije, dakle ne samo gledao ocijene, nego baš čitao, i stvarno sve zvuči super osim tih bugova. 

 

 

10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Osobe koje su pisale recenzije za PC Gamer i Gamespot su definitivno 2 osobe sa kojima se ne slazem u ocjenama za igre u 95% slucajeva(jedan je Fortnite fuckboi,a ova zenska je ona zbog koje je nastao meme "too much water" i pretezno igra Pokemon igre) sto god da su do sada recenzirale,tako da me to ne brine ali losa optimizacija i navedena kolicina bugova me definitivno brine.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Jedino sam razočaran to što svi spominju masu bugova... Mislim, jebote, ako je tako... Spominje se i još jedan patch ali je pitanje koliko taj popravlja - nisam baš sretan. 

 Pa dobro, ocekivano je da ce bit hrpa bugova, ipak se igra radi zadnjih 8+mjese... ovaj GODINA.

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Wack kaže...

Osobe koje su pisale recenzije za PC Gamer i Gamespot su definitivno 2 osobe sa kojima se ne slazem u ocjenama za igre u 95% slucajeva(jedan je Fortnite fuckboi,a ova zenska je ona zbog koje je nastao meme "too much water" i pretezno igra Pokemon igre) sto god da su do sada recenzirale,tako da me to ne brine ali losa optimizacija i navedena kolicina bugova me definitivno brine.

 Ma da, pročitao sam i jednu i drugu i bezveze se čude kurcima na ženama, slengu itd, totalno nepoznavanje tematike; ne poznam ni ja ali znam da sve prolazi u cyberpuku 2077.

Sve Vas Volim
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice