BUG cod4 server

poruka: 1.867
|
čitano: 178.448
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Lista nickova za BUG CoD4 server
13 godina
offline
BUG cod4 server

Pa bas i ne , poceli su dolaziti ljudi iz njemacke,engleske i rusije dosta sam ih vido po serverima , cesto ih ima po 3-4 , s vremenom mozda cak i ponemo skupljat ljude :) ... Ugl,oce tko danas ako nema zadaca niti nista za jedno 5 min na server? :D

Nevjeruj nikome i nitko te neće iznevjeriti ! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
BUG cod4 server

Pozdrav, :D
Eto i mene za koji sat na server da malo zaigramo ;D

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
BUG cod4 server

cekam vas na srvru.. upadajte :)

http://www.youtube.com/user/matijamc?feature=mhee Here I'm! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BUG cod4 server

ajmo netko na server nema sad učenja :D

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BUG cod4 server

Evo jedna vijest koja se dugo cekala.. nakon dosta obavljenog posla pokrenut je i drugi server! 

 

*[o__o]*° promod+

 

Server je poseban po mnogo cemu, a takvoga sigurno jos nitko nema jer je u pitanju vlastita modifikacija kojom smo dosli do Promoda CTF (!!). Imamo i spawn protection, anti camping, unreal tournament zvukove, nove skinove itd. Uglavnom na vama je da otkrijete novosti i da nam javite kako vam se svidjaju :) Server ce neko vrijeme biti u testnoj fazi jer su moguci bugovi koje nismo ocekivali pa ako sta primjetite javite!.. IP:80.95.150.85 Port:28960

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2011 15:25 (surf3r).
 
0 0 hvala 5
13 godina
online
Re: BUG cod4 server
surf3r kaže...

Evo jedna vijest koja se dugo cekala.. nakon dosta obavljenog posla pokrenut je i drugi server! 

 

*[o__o]*° promod+

 

Server je poseban po mnogo cemu, a takvoga sigurno jos nitko nema jer je u pitanju vlastita modifikacija kojom smo dosli do Promoda CTF (!!). Imamo i spawn protection, anti camping, unreal tournament zvukove, nove skinove itd. Uglavnom na vama je da otkrijete novosti i da nam javite kako vam se svidjaju :) Server ce neko vrijeme biti u testnoj fazi jer su moguci bugovi koje nismo ocekivali pa ako sta primjetite javite!.. IP: 128.65.222.135:28960

oho {#}

 

daj modovi i to editajte u prvi post 

Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----ORIGIN: GPUlan---------
12 godina
neaktivan
offline
BUG cod4 server

ocmo na promod+? ctf?!

Ja sam ja! Ti si ti a Vi ste Vi :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
BUG cod4 server

ajde na srvr.. ima par igraca :D

Ja sam ja! Ti si ti a Vi ste Vi :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
BUG cod4 server

vise nikad na taj lowski server.. ni kriv ni duzan optuzen za hax.. :/ admin tog server bolje da slikas i vidis pbss.. -.-

-.- low -.- low
Ja sam ja! Ti si ti a Vi ste Vi :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BUG cod4 server
Ma joj, sta se opterecujes. Tamo igraju dica koja igraju cod par miseci i jos misle da je prefire WH.
ptspclan.com | visit us ^^
12 godina
neaktivan
offline
Re: BUG cod4 server
sardax kaže...
Ma joj, sta se opterecujes. Tamo igraju dica koja igraju cod par miseci i jos misle da je prefire WH.

al ne fakat bezveze.. dodem na server cujem ih na kilomtere.. znam di su i prefire radim.. kikaju me... dodem za 5 min... isto kikaju me.. pa opet za 5 min i kikaju me odma...  -.-" i ja sam djete al nisam tolko smotan da nekog optuzujem da haxa a da nisam siguran... :(

Ja sam ja! Ti si ti a Vi ste Vi :D
14 godina
neaktivan
offline
Re: BUG cod4 server

sorrry taj admin je bio usijane glave pa te bezveze kikao. njega smo se rijesili

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.10.2011 16:23 (surf3r).
12 godina
neaktivan
offline
Re: BUG cod4 server
surf3r kaže...

sorrry taj admin je bio usijane glave pa te bezveze kikao. njega smo se rijesili

pametno... poruci mu da drugi put jos vise sounda kad igram -.-

Ja sam ja! Ti si ti a Vi ste Vi :D
14 godina
neaktivan
offline
BUG cod4 server

Imamo 3 nove mape na serveru!

 

Rooftops Rooftops
Terminal Terminal
Toybox Toybox
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.11.2011 13:08 (surf3r).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
BUG cod4 server

Lako za mape, jel imate igrača ?

O tempora, o mores !
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
BUG cod4 server

moze pomoc???..kad uđem nakon nekih 2min me izbaci...kako popraviti??

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2011 20:59 (hogar315).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
BUG cod4 server

krekani ?

Say Hello To My Little Friend
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: BUG cod4 server

da

12 godina
neaktivan
offline
BUG cod4 server

pa stara ti je verzija pb. Tako na svakom serveru ?

Say Hello To My Little Friend
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BUG cod4 server

Ta poruka znači da je na serveru ostala stara verzija punkbustera jer automatski update nije uspio pa će se to morat obavit ručno. Bude tokom dana!

12 godina
neaktivan
offline
BUG cod4 server

evo slozio sam.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2011 16:26 (hogar315).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
BUG cod4 server

Poceo sam igrat cod4. Vec dugo imam xfire ali nisam bas igrao..! Zanima me kako to funkcionira mislim na servere..

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BUG cod4 server

Ako imaš Xfire prvo staviš ip adresu servera u favorites, a onda dvaput kliknes na ime servera i eto te u igri! Ne može jednostavnije

13 godina
offline
BUG cod4 server

ajde da ozivim temu malo..
Jel konačno ima dosta bugovaca da se dogovorimo i napravimo vise taj BUG server..kolko vidim na BUG clanu u zadnjih 7 dana cod se igro 172h ,a ukupno 1,209,909 h (Bug Online Forum Multigaming Clan) tako da ekipe ima ali ocito nema volje..
Pa ako ima jos koji se slazu da konacno vise napravimo taj server{#} 

Nevjeruj nikome i nitko te neće iznevjeriti ! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: BUG cod4 server

Pa imao je BUG prije server,cak nas se uspjelo skupiti za odigrat jednu nazovimo to ligicu al propalo polagano sve :(

hrvatska alternativa lockerza ref link http://pecalica.hr/users/add/81dace4627790513b38372aa9027e1eb
13 godina
offline
Re: BUG cod4 server
Legendic1911 kaže...

Pa imao je BUG prije server,cak nas se uspjelo skupiti za odigrat jednu nazovimo to ligicu al propalo polagano sve :(

 

pa zasto nebi opet pokusali {#} 
samo se treba skupit dost igraca koji bi bili na serveru a ovdje ih ima i previse , par iskusnih za admine a dalje je sve lako {#}

Nevjeruj nikome i nitko te neće iznevjeriti ! :D
13 godina
neaktivan
offline
BUG cod4 server

Iskreno ja sam odustao jos odavno od cod-a,presao sam na bf3 al sam razmisljao ponovno instalirati cod4 :D

hrvatska alternativa lockerza ref link http://pecalica.hr/users/add/81dace4627790513b38372aa9027e1eb
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
BUG cod4 server

evo ja sam zainteresiran.Nek napišu svi koju si zainteresirani pa da se vidi koliko bi to bilo ljudi najprije.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: BUG cod4 server

Može ip od bug servera?

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Re: BUG cod4 server
77ari kaže...

Može ip od bug servera?

 

Prvi post.

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Lista nickova za BUG CoD4 server
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice