BUG cod4 server

poruka: 1.867
|
čitano: 179.258
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Lista nickova za BUG CoD4 server
12 godina
neaktivan
offline
Re: BUG cod4 server

Ne rade mi serveri.

Arian RIčko
13 godina
offline
Re: BUG cod4 server
77ari kaže...

Ne rade mi serveri.

odavno je taj server ugasen , bio je u funkciji mozda mjesec-dva samo , a i igraca je bilo jedva 4 max jern itko nije znao za njega , tako da ovaj put bi stvarno trebali pokusat normalni aktivni server ..sad oce biti promod,hc,tdm,sd sve cemo se dogovorit samo ako ima ljudi i volje

Nevjeruj nikome i nitko te neće iznevjeriti ! :D
12 godina
neaktivan
offline
Re: BUG cod4 server

Znam da je ovo off topic ali da ne otvaram novu temu.

Kako da na server stavim GGC i GV?

Arian RIčko
11 godina
neaktivan
offline
Re: BUG cod4 server
Mamaza kaže...

Pozdrav svima,

 

vjerujem da na forumu ima dosta igraca koji igraju call of duty4 modern warfare i da bi voljeli da ima i najbolji forum server za nas cod4 igrace. Ako vas ima zainteresiranih neka mi se jave ovdje postom ili na pp, takoder ako ima netko od moderatora ili iz bugove redakcije ako su zeljni da nam financiraju server, gledao sam cijene i nije skupo. Eto, ako ima zainteresiranih mozemo napraviti i comunity na xfireu i svoj server i ownat{#}

 

Server 1:

 

Ime Servera: °*[o__o]*° promod

IP Servera: 80.95.150.119 PORT: 28960

 

Server 2:

 

Ime Servera: °*[o__o]*° promod+       

 

IP Servera :  80.95.150.85 PORT: 28960  

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: BUG cod4 server

{ktv}Croatia~Power clan MP bog/crash/shipment/crossfire/ONLY

Server IP 213.149.60.38:28923  ZAIGRAJTE  NA  OVOM   SERVERU   I  UZ  SAMU  IGRU  OSVOJI  PRAVA  ADMINA  SERVER  JE  STARTAN  15.8 2012  ZA  UPIT  X  FIRE  PUNISHER2234

12 godina
protjeran
offline
BUG cod4 server

Može netko preporučiti neki softcore server sa dobrom ekipom bez cheatera ?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: BUG cod4 server
Raging-poopingbaby kaže...

Može netko preporučiti neki softcore server sa dobrom ekipom bez cheatera ?

igraj promod, brze ces napredovati i iskustvo je puno drugacije, kasnije ces pwnati ekipu na softcore/hc serverima.

dodaj na xfire " netsky" grupu, tamo imas 10-tak servera koji su konstantno puni

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Lista nickova za BUG CoD4 server
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice