The last of us 2

poruka: 841
|
čitano: 224.240
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: The last of us 2
ja cu raditi walkthrough/lets play vec u petak ali bit ce ih i ranije, mislim da se embargo dize dan prije izlaska kod nas. Rad brad i ostali su sigurno vec uploadali cijelu igru samo cekaju embargo.
12 godina
offline
Re: The last of us 2

Gogy, imaš neki portal,  ili? Nisam stigao to upratiti pa me zanima kako si to dobio za recenziju. Lp

13 godina
offline
Re: The last of us 2
Pa nije dobio ako čeka službeni izlazak da može igrati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Yt kanal za ps4, zatrazio sam od Naughty Doga igru ali preoprezni su zbog leakova i nisam ju dobio pa ju narucio. Ali dobivao sam igre od developera i znam kako to izgleda i koje smjernice moraš poštovati.
Imas embargo na review i embargo na lets play, uglavnom ti dopuste review prije, a za lets play moras cekati embargo dan prije izlaska. Rad brad i ostali odmah uploadaju prvih par epizoda letsplaya i kad se digne embargo samo stisnu publish video.

Trenuto igram Summer in Mara koji izlazi 16.6 za Switch i steam a krajem 7og mj za ps4. Imam vec par videa samo cekam embargo. 😄
11 godina
offline
Re: The last of us 2
Mozda bude sljedeci God of War bio Kratos gay.Bas me zanima kako bi ljudi reagirali 😀😀😋
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
The last of us 2

.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Zastrasio ga ND 🤭😝

Salu na stranu, kljucno je da je zasada jedina osoba kojom se igra nije svidjela. Vidjet cemo i mnoge druge iduci tjedan :)
PeTak
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 4:13 (IvanDado).
14 godina
offline
The last of us 2

Evo jedan domaći review. Valjda su i naši domaći potplaćeni 

http://www.goodgame.hr/the-last-of-us-part-ii/

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 15:06 (antimadridista).
Moj PC  
3 1 hvala 2
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Naravno da jesu :p
PeTak
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Nijedna strana se ne moze ne sloziti sa ovim videom. Objektivno i realno.

PeTak
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Ah pogledao sam pola videa, previše lupeta i razvlači. Reviewi su subjektivni, to sto on kaze da on spominje muziku, grafiku i ostalo ne znači ništa. Na prste jedne ruke mogu nabrojati dobru glazbu u igrama i to je opet subjektivno. Recimo Doom je poznat po nabrijanoj muzici, no nekome ne pase taj žanr.
Review je nešto sto prezirem. Jer to vise nije izrazavanje mišljenja nego nadmetanje u ocjenama. Meni igra moze biti totalna glupost ali cu je voljeti zbog neke sitnice. Od svih igara prosle godine koje sam igrao najvise u pamćenju mi je ostala indie igra Arise a Simple Story. A nitko nezna za nju.
Svi ti Revieweri se boje ponekad reci lose o igri zbog straha da ne izgube svoju publiku. Ljudi po prirodi vise vole lijepe vijesti. Nitko ne zeli cuti kako Last of Us 2 nevalja prije nego sami vide.
Nitko od tih reviewera neće reci da su plaćeni. A jesu. Developer ti ponudi cijenu u omjeru po pogledima. Recimo 0.1$ za 100 pogleda plus affiliate link. Nisu direktno placeni vec preko sponzorstva. Svatko od vecih tko dobije AAA igru vjerujte da je placen u nekom obliku. I mozes reci da ti se ne sviđa i ako argumentiras ostat ces u odnosu s developerom/publisherom.
9 godina
offline
Re: The last of us 2

ne znam što bi rekao na to. Činjenica je da nitko ne želi dati 60 eura ili 500 kn za igru za koju nije siguran da će mu se svidjeti. Je li dovoljno da samo gledaš gameplay? Ne znam ni to, ali što ga više gledaš to si više uništavaš doživljaj igre. 

 

Mislim da ima i više nego dovoljno korektnih reviewera. Čak nije baš pametno gledati samo ocjenu, treba poslušati što ljudi govore o igri. Ne može nitko baš doći i reći Batman Arkham Knight je super smooth igra, a igra se raspada na sve strane. Tj. raspadala se kad je izašla. Nije mi problem da netko da ocijenu više jer je pod utjecajem developera, problem je ako je igra za 5/10, a on da 9/10. Ali volim zato Angry Joea, možeš se s njim slagati i ne slagati, ali on će bez ustručavanja napasti i Ubisoft i EA i Bioware i sve redom. Čim su neki plaćeni DLCovi i lootboxovi pljuje po svima redom, tak da ja osobno njemu vjerujem. To ne znači da ću ja trčati kupiti igru ako on kaže da je dobra, ili da neću kupiti igru ako se njemu ne sviđa, nego jednostavno ću uzeti njegovo mišljenje u obzir.

9 godina
offline
Re: The last of us 2
Zato je najbolje sam odluciti, ja znam da svi sute o Abby trenutno, ja znam da svi sute o priči koja nakon uvoda ide nizvodno. Dosta se ne smije jos govoriti o igri.
Ja sam pljuvao po igri zbog Abby itd, uzeo sam igru bas da vidim sto su napravili od nje, mozda mi se i svidi njena priča. Mislim da se radi o brutalnoj igri i priči i da se nekima nece svidjeti. Meni se svida ako cu igrati s Abby, bas bi htjeo jednu brutalnu priču u kojoj nema pozitivaca i negativaca vec sivilo karaktera a mislim da ciljaju na to.
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Kako ćeš sam odlučiti bez da kupiš igru?

Na kraju dana, očito to što možda ide priča nizvodno nije utjecalo na mišljenje recenzenata.

Nadam se da moja kopija stiže već sutra pa da vidimo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
The last of us 2

Koliko sam pročitao na netu, revieweri se nisu smjeli referirati na posljednjih 12 sati igre tj. druga polovica igre nije uključena u review.

Bit će zanimljivo vidjeti kako će kupci reagirati na igru.

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Ali ako i nisu smjeli konkretno spominjati potencijalne probleme ne znači da se to nije reflektiralo na ocjeni. Nigdje nije pisalo da je to Half of Last of Us 2 review.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: The last of us 2

Ne možemo baš znati što je bilo kojem revieweru u glavi kad je davao ocjenu za određeni dio igre.

Ali, svakako je ovo dosta specifična situacija koju nisam do sada vidio.

 

PSN - DeniZg80
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Meni je Private Division poslao Disintergration na review/gameplay, ako koga zanima kako to izgleda, poslat cu mu kako izgledaju smjernice za Influencere.
Morate slijediti upute ili vas provider trazi da skinete video.
8 godina
offline
Re: The last of us 2
DeniZg kaže...

Ne možemo baš znati što je bilo kojem revieweru u glavi kad je davao ocjenu za određeni dio igre.

Ali, svakako je ovo dosta specifična situacija koju nisam do sada vidio.

 

 

 

prvi par sekundi videa pogedaj

 

Uglavnom ista stvar je bila i za prvu igru, a i za vise njih.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2020 14:19 (Santana).
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Gogy7 kaže...
Meni je Private Division poslao Disintergration na review/gameplay, ako koga zanima kako to izgleda, poslat cu mu kako izgledaju smjernice za Influencere.
Morate slijediti upute ili vas provider trazi da skinete video.

 

kakve su to svinjarije? Dobro da znam, treba znači gledati one koji su sami kupili igru. Hvala na info

8 godina
offline
Re: The last of us 2
Cansee kaže...
Gogy7 kaže...
Meni je Private Division poslao Disintergration na review/gameplay, ako koga zanima kako to izgleda, poslat cu mu kako izgledaju smjernice za Influencere.
Morate slijediti upute ili vas provider trazi da skinete video.

 

kakve su to svinjarije? Dobro da znam, treba znači gledati one koji su sami kupili igru. Hvala na info

 Ne. To vrijedi samo dok NDA traje. Smjernice se kao ove u TLU za izbjegavanje spoilera.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Tako je. Zato postujem Skill Upa jer on uglavnom spomene koje je smjernice dobio i koliko zapravo smije pokazati.
Problem nastaje kad spoiler content utječe na kvalitetu priče i igre a ti ne smijes pokazati ni pricati o tom.
8 godina
offline
Re: The last of us 2
Gogy7 kaže...
Tako je. Zato postujem Skill Upa jer on uglavnom spomene koje je smjernice dobio i koliko zapravo smije pokazati.
Problem nastaje kad spoiler content utječe na kvalitetu priče i igre a ti ne smijes pokazati ni pricati o tom.

 Al smijes na temelju toga spustit ocjenu i rec da drugi dio igre ne valja.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: The last of us 2
Ali ne mozes argumentirati činjenicama
8 godina
offline
Re: The last of us 2
Gogy7 kaže...
Ali ne mozes argumentirati činjenicama

Da.
No da zbilja ima nekih velikih problema vjerujem da bi neki recimo skillup cekali da prođe NDA pa sve fino objasnili.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: The last of us 2
DeniZg kaže...

Ne možemo baš znati što je bilo kojem revieweru u glavi kad je davao ocjenu za određeni dio igre.

Ali, svakako je ovo dosta specifična situacija koju nisam do sada vidio.

 

 Ocjene su se davale za cijelu igru. Samo se nije smjelo pričati o nekim dijelovima priče. Jučer sam slušao Kinda Funny Games podcast i rekli su da je posve razumljivo zašto je Sony to napravio. I da čak i da su im dopustili da se priča o tim dijelovima, da to nebi napravili jer su to dijelovi sa previše spoilera. Pogotovo nakon što je dio priče već leakan prije skoro 2 mjeseca. A bome nije ni jedina igra za koju u revieweri imaju određena pravila kojih se moraju držati. Dosta lineranih igara baziranih na priči ima ta ista pravila ako reviewovi izlaze tjedan dana prije igre.

 

U tome je razlika. Ako reviewovi dolaze na dan izlaska igre onda je stvar drugačija. Ali tjedan dana prije izlaska igre je normalno da se ne smije pričati o najvažnijim dijelovima priče.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2020 15:36 (antimadridista).
11 godina
offline
Re: The last of us 2

Ja ne znam ni jednog ozbiljnog reviewera da je stavljao spojlere u review, tako da mi ta priča ne drži vodu.

Pa nije ovo prva igra koju bi priča trebala "nositi", pa da se ne može pričati o njoj.

PSN - DeniZg80
8 godina
offline
Re: The last of us 2
DeniZg kaže...

Ja ne znam ni jednog ozbiljnog reviewera da je stavljao spojlere u review, tako da mi ta priča ne drži vodu.

Pa nije ovo prva igra koju bi priča trebala "nositi", pa da se ne može pričati o njoj.

 Pa nije nit prva koja ima takav NDA, daleko od toga.

Moras uzet u obzir da vecina izdavaca ne daje igre da se recenziraju tjedan dana prije il vec kolko. Dan, dva prije izlaska igre neki cak i isti dan.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2020 20:24 (Santana).
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Moguce da ce ekipa poput Skill Upa napraviti ponovno detaljniju recenziju ili neku vrste diskusije o prici. Osobno, stvarno cekam petak i vikend kad bude bila igra dostupna svima i napokon vidimo i cujemo apsolutno sve.
PeTak
14 godina
offline
Re: The last of us 2
IvanDado kaže...
Moguce da ce ekipa poput Skill Upa napraviti ponovno detaljniju recenziju ili neku vrste diskusije o prici. Osobno, stvarno cekam petak i vikend kad bude bila igra dostupna svima i napokon vidimo i cujemo apsolutno sve.

 Dosta njih je najavilo da će napraviti još jedan video kao nastavak na review, samo sa spoilerima kad izađe igra.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice