Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.402
|
čitano: 1.485.957
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ostalo mi je cca godinu dana ultimate preplate, mogu li ja nadoplatit da ponovno produzim ultimate prije poskupljenja.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox Series X

očekivano. Kao i sve moguće pretplate, nakon kaj su privukli korisnike, sad slijedi segmentacija usluge i naravno poskupljenje.

Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
4 mjeseca
offline
Xbox Series X

Microsoft je najavio Xbox Game Pass Standard koji neće imati Microsoftove igre day one

 

https://www.purexbox.com/news/2024/07/microsoft-provides-more-detail-on-its-new-xbox-game-pass-standard-tier

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2024 18:16 (Witcher1).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xbox Series X

e sad je pitanje vrijedi li jos uvijek konverzija u Game Pass Ultimate ?

Ako vrijedi onda je ovo zadnji vlak za uhvatiti dvije godine game pass ultimatea za 100 eura.

 
0 0 hvala 0
4 mjeseca
offline
Re: Xbox Series X
MadDogMattis kaže...

e sad je pitanje vrijedi li jos uvijek konverzija u Game Pass Ultimate ?

Ako vrijedi onda je ovo zadnji vlak za uhvatiti dvije godine game pass ultimatea za 100 eura.

 Da

 

As of September 18th, you will also be able to stack fewer months of Xbox Game Pass Ultimate. Previously,you could add 36 months' worth to your account. This is being reduced to a maximum of 12 months, though this change won't affect your existing balance. For the very best value, consider picking up 36 months (that's 12 three-month vouchers) before this comes into effect.

 

https://www.techradar.com/gaming/an-xbox-game-pass-price-hike-is-coming-heres-how-to-stock-up-at-the-current-rate-and-stack-your-subscriptions

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2024 19:36 (Witcher1).
4 mjeseca
offline
Xbox Series X

Microsoft bi trebao prestati proizvoditi Xbox konzole, a omogućiti da svaki TV,  a ne samo Samsung ima Game Pass aplikaciju za igranje igara bez posjedovanja konzole

 

https://wccftech.com/microsoft-considering-ceasing-marketing-of-xbox-consoles-in-emea-shifting-focus-to-game-pass/

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Witcher1 kaže...

Microsoft bi trebao prestati proizvoditi Xbox konzole, a omogućiti da svaki TV,  a ne samo Samsung ima Game Pass aplikaciju za igranje igara bez posjedovanja konzole

 

https://wccftech.com/microsoft-considering-ceasing-marketing-of-xbox-consoles-in-emea-shifting-focus-to-game-pass/

 Realno, Microsoft se priprema na budućnost u kojoj su njihove konzole niša ili nepostojeće a Xbox je samo servis ili ga čak kompletno ugase. Vjerujem da će dati dediciranom HW još jednu šansu a onda ciao đaci.

 

Ja osobno nakon ove generacije ne mislim kupiti Xbox ikada više. Čemu ulagati u digitalni library kad Microsoft kroz 10 godina može postati 3rd party SW publisher i sve vezano za Xbox ugasiti. Gamepass je odličan (barem je bio prije ove pizdarije što su izveli), XSX je najbolje dizajnirana konzola ikada ali Microsofov anemičan stav je apsolutno ubio brend.

16 godina
offline
Xbox Series X

Meni je XBS bas sjeo, inace sam pobornik PC-a, i vec duze vrijeme znam uzeti GP ultimate i igrati na windwosu, ali nedavno sam se odlucio uzeti i XBS jer sam ga dobio za cca 200€ sa dodatnim controllerom i 1 tb karticom. Od tada sam sve cesce za xboxom nego za racunalom, igram neke opustajuce ili akradne igre. Za moje potrebe dovoljno, cak sam igrao diablo iv i starfield, nista ne stopa sve radi.

A da ne spominjem "besplatne" igre koje se mogu kupiti preko argentine ili turske, da se moze igrati i bez gamepass-a.

 

Minus u odnosu na PS mi je taj sto PS ima ekskluzive koje mi fale i na racunalu, ali sta je tu je.

 

Da danas opet uzimam, ne bih se mislio, opet bih uzeo xbox

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja cu ga koristiti dok ima jeftiniji gp na 2g. Ako to patchaju baj baj
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
Dok god se sa vpn-om igre mogu kupiti za smijesni cijenu
12 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
sporttest kaže...
Dok god se sa vpn-om igre mogu kupiti za smijesni cijenu

Tako je , game pass je dobar ali daleko najbolja stvar na Xbox-u su jeftine igrice pa čak i nove koje znaju biti 10-50 posto niže nego u official microsoft storu. 

4 mjeseca
offline
Re: Xbox Series X
sporttest kaže...
Dok god se sa vpn-om igre mogu kupiti za smijesni cijenu

 Kod Xboxa je super šta može uzeti igru za neku drugu regiju i aktivirati na svom postojećem računu, a dok na PlayStation treba napraviti novi račun ako želim uzeti neku igru za drugu regiju

16 godina
offline
Xbox Series X

Imam Xbox X i PS5, a tako sam imao i Xbox One kao i PS4 pa ću istim tempom nastaviti i sa sljedećim generacijama.

Drage su mi obe platforme iako trenutno više naginjem Xbox-u.

PC mi glede igranja služi samo za neke MMORPG naslove.

Nintendo Switch mi skuplja prašinu. Povremeno sinovi zaigraju Mario igre, ali neka ga, nikad se ne zna kada će me uhvatiti žuta minuta :)

 

PSN: Muskarcina77 / Xbox: Muskarcina
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.7.2024 17:33 (Virty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 mjeseca
offline
Xbox Series X

30. 8. – 4. 9. – early access testiranje za pre-order igrače i pretplatnike Game Passa

6. 9. – 9. 9.– otvorena beta za sve igrače (PC, PS4, PS5, XBO, XS)

 

https://www.hcl.hr/vijest/call-of-duty-black-ops-6-najavio-beta-testiranje-prvi-ce-igrati-pretplatnici-game-passa-218269/

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2024 7:02 (Witcher1).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
https://www.gamershop.hr/xboxseries/venom-vs2879-xbox-series-s-x-red-twin-docking-station-2-batteries

Ja imam ovako nešto ako trebaš i punjač. Imaš i za samo jedan kontroler. Imaš i samo bateriju.

Originalna je kod njih cca 3 puta skuplja, što je ipak svaka čast svemu, previše.

 Nabavio sam ovaj Venom, da li se može regularno igrati sa USB kablom ukoliko je baterija unutra?

 

 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Trebalo bi. Kad mi gamepad treba na PC-u povežem ga kablom i normalno radi.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 mjeseca
offline
Xbox Series X

Call of Duty: Modern Warfare III iz 2023. je dostupan na Game Pass

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Witcher1 kaže...

Call of Duty: Modern Warfare III iz 2023. je dostupan na Game Pass

 Se isplati to skinuti radi kampanje? Ima li uopće kampanju?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 mjeseca
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Witcher1 kaže...

Call of Duty: Modern Warfare III iz 2023. je dostupan na Game Pass

 Se isplati to skinuti radi kampanje? Ima li uopće kampanju?

 Ne isplati se skinuti ako je cilj preći samo kampanju jer je dosta kratka i loša

16 godina
offline
Xbox Series X

Kupio Series S prije koji dan, rabljeni, kupljen u Mikronisu prije godinu dana.

 

Jučer sam primjetio stick drift na desnoj gljivi pa sam im šibnuo mail sa fotkom računa, zanimaju me iskustva vas koji ste imali sa stick driftom i reklamacijama

odosno eventualnim zamjenama kontrolera budući da sumnjam da to popravljaju?

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Xbox360 Modder kaže...

Kupio Series S prije koji dan, rabljeni, kupljen u Mikronisu prije godinu dana.

 

Jučer sam primjetio stick drift na desnoj gljivi pa sam im šibnuo mail sa fotkom računa, zanimaju me iskustva vas koji ste imali sa stick driftom i reklamacijama

odosno eventualnim zamjenama kontrolera budući da sumnjam da to popravljaju?

Dosad na nijednom Xbox kontoleru nisam imao drift, ali jesam na 4x PS5 kontrolera 

Ako je kontroler pod jamtsvom, trebali bi napraviti zamjenu....barem je takva situacija kod PS5 kontrolera.

PSN: Muskarcina77 / Xbox: Muskarcina
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Xbox360 Modder kaže...

Kupio Series S prije koji dan, rabljeni, kupljen u Mikronisu prije godinu dana.

 

Jučer sam primjetio stick drift na desnoj gljivi pa sam im šibnuo mail sa fotkom računa, zanimaju me iskustva vas koji ste imali sa stick driftom i reklamacijama

odosno eventualnim zamjenama kontrolera budući da sumnjam da to popravljaju?

Microsoft je dosta loš što se tiče toga, čekaš kontroler bar 2 tjedna, ne šalju novi već popravljani/refurbished, poslao sam im savršeno očuvani kontroler u njegovoj original kutiji a dobio nazad samo kontroler koji je bio sav izgreban i očito korišten 

16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Genoxxx kaže...

Microsoft je dosta loš što se tiče toga, čekaš kontroler bar 2 tjedna, ne šalju novi već popravljani/refurbished, poslao sam im savršeno očuvani kontroler u njegovoj original kutiji a dobio nazad samo kontroler koji je bio sav izgreban i očito korišten 

 Obavit će prikup kontrolera pa ću baš vidjeti da, ali to sam i mislio da se dosta dugo čeka.

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
4 mjeseca
offline
Xbox Series X

GuliKit je najavio da će izbaciti hall-effect stickove za Xbox, PS kontrolere. Kada bude dostupan moći ćete zamijeniti trenutačne stickove na kontrolerima sa hall-effect stickovima. Ne razumijem zašto Sony i Microsoft ne naprave kontolere sa hall-effect sensorima kao šta je Sega ugradila u svojim kontrolerima 90-tih godina.

 

GuliKit’s anti-drift TMR sticks are coming for your PS5, PS4, Xbox, and Switch Pro gamepads

 
0 0 hvala 0
4 mjeseca
offline
Xbox Series X

I dalje izgleda odlično

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2024 8:29 (Witcher1).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Witcher1 kaže...

GuliKit je najavio da će izbaciti hall-effect stickove za Xbox, PS kontrolere. Kada bude dostupan moći ćete zamijeniti trenutačne stickove na kontrolerima sa hall-effect stickovima. Ne razumijem zašto Sony i Microsoft ne naprave kontolere sa hall-effect sensorima kao šta je Sega ugradila u svojim kontrolerima 90-tih godina.

 

GuliKit’s anti-drift TMR sticks are coming for your PS5, PS4, Xbox, and Switch Pro gamepads

Šteta što nema za elite kontroler, jedina stvar zbog koje odbijam dati 150€ za elite je što nema hall effect a kontroler koji toliko košta bi trebao imati... Možda nova generacija bude imala

4 mjeseca
offline
Xbox Series X
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.8.2024 8:47 (Witcher1).
 
1 0 hvala 0
4 mjeseca
offline
Xbox Series X

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy će biti dostupan na Game Pass 6.8., Creatures of Ava 7.8. i Mafia: Definitive Edition 13.8.

 

Bandicoot N. Sane Trilogy, Creatures of Ava, and Mafia: Definitive Edition dolaze na Game Pass ovaj mjesec

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2024 19:29 (Witcher1).
 
0 0 hvala 0
4 mjeseca
offline
Xbox Series X

Zombie mode u Call of Duty: Black Ops 6

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice