Whatsapp pomoć

poruka: 1
|
čitano: 183
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Whatsapp pomoć

Pozdrav,

doista ne znam je li pravo mjesto za temu i ispričavam se moderatorima ako nije.

Koristim Whatsapp danas normalno bez ikakvog problema, u jednom trenutku uđem i pojavi mi se poruka "Ažuriraj Whatsapp, verzija je istekla, otiđite u App Store da ažurirate", nešto u tim linijama (imam i screenshot). Na dnu je bio zeleni gumb na kojem piše Ažuriraj Whatsapp. Inače kad kliknem na to prebaci me odmah u App store, ovaj put ništa. Odem sama u trgovinu, među aplikacijama za ažuriranje nigdje nema njega. Izgasim mob, upalim ga nazad, na Wappu opet isto, u trgovini isto. Kako mi je hitno trebao, deinstaliram ga i reinstaliram misleći da ću time riješiti problem. I jesam, ali nažalost nisam imala uključen backup zbog manjka prostora. I naravno, svi živi razgovori su nestali, samo me vratilo natrag u grupe u kojima sam bila. Jednako tako me odjavilo i sa Whatsapp weba i Whatsapp aplikacije na laptopu. U tom trenutku nisam imala laptop kod sebe i morala sam ovako. Ljudi pomozite, postoji li ijedan način da vratim razgovore bez backupa. Guglala sam i našla neke programe za povratak kao, ali sve šta mi prikazuju je tih par poruka koje sad imam nakon reinstalacije. Postoji li ikakva šansa ili je sve izgubljeno. Inače imam iphone 11 ako išta znači.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice