Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.258
|
čitano: 1.365.758
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Xbox Series X

Jutros sam čuo da ventilator radi a konzola je bila ugašena, upalio sam Tv i nije bilo slike i nije sijala lampica na konzoli, to sam prvi put primijetio odkad imam konzolu a stoji mi u sobi... Pretpostavljam da je konzola radila update pošto ju držim u stand by načinu rada?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Genoxxx kaže...

Jutros sam čuo da ventilator radi a konzola je bila ugašena, upalio sam Tv i nije bilo slike i nije sijala lampica na konzoli, to sam prvi put primijetio odkad imam konzolu a stoji mi u sobi... Pretpostavljam da je konzola radila update pošto ju držim u stand by načinu rada?

Da,sigurno je skidala nesto ali moram rec da se na mome ventilator ne cuje niti kada igram a konzola je stara preko 2 godine tojest od izlaska.

13 godina
online
Re: Xbox Series X
sosta kaže...

Meni je stiglo danas, ukućani preuzeli tako da ne znam što je stiglo, provjerim kada dođem doma.

Na računu i narudžbi piše Diablo 4, tako da se nadam da je stiglo.

 

 Omot je Diablo 4.

 

Matthew26 kaže...
lordblex kaže...
sosta kaže...

Stavio sam u temu popusta, ali evo i ovdje, ako nekome treba, series X za 491,98€ s dostavom i jedna igra u bundleu, meni se to čini ok koliko pratim cijene, u DE je standardna cijena 500€, a kod nas bih rekao da ga nikad nije bilo po toj cijeni.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/popusti-akcije-dobre-ponudehardver/66513.aspx?page=226&jumpto=6633406&sort=asc&view=flat

 Izgleda da je gotova akcija. Trenutno je 551,19 €.

Ili ima neki kod za popust?

 Pa kolko je trajala akcija? Jedan dan??? ne znam, čudno mi to malo

 13.06. popodne oko 15h sam dobio obavijest od Nabave, navečer sam naručio.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Genoxxx kaže...

Jutros sam čuo da ventilator radi a konzola je bila ugašena, upalio sam Tv i nije bilo slike i nije sijala lampica na konzoli, to sam prvi put primijetio odkad imam konzolu a stoji mi u sobi... Pretpostavljam da je konzola radila update pošto ju držim u stand by načinu rada?

Da,sigurno je skidala nesto ali moram rec da se na mome ventilator ne cuje niti kada igram a konzola je stara preko 2 godine tojest od izlaska.

Nebi ga ni ja čuo da mi nije nešto palo na pod pa sam se spustio i taman mi je bila pored uha, nije se ni ugrijala i vent se ugasio nakon cca 2 min 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ako je netko zainteresiran za XsX, kupljen 13.4. u Instaru, full bundle + neiskoristen FH5 premium kod vezan za konzolu. Cijena - ponudite keš, bez zamjena...

Prodajem jer nemam vremena zbig posla i klinca... mjesec dana evo kupi prašinu pod tv-om
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Apachy kaže...
Ako je netko zainteresiran za XsX, kupljen 13.4. u Instaru, full bundle + neiskoristen FH5 premium kod vezan za konzolu. Cijena - ponudite keš, bez zamjena...

Prodajem jer nemam vremena zbig posla i klinca... mjesec dana evo kupi prašinu pod tv-om

 Pošto prodaješ?

11 godina
offline
Xbox Series X

Njihovom degenerizmu nema granica.....

Znaci Series S su smatrali nextgen nasljednikom prijasnje generacije...konzola ima 4 teraflopsa i vrti igre u 1080p dok Xone X iz prijasnje generacije ima 6 teraflopsa i vrti igre u 4k.

 

https://wccftech.com/xbox-series-x-mid-gen-refresh/

 

Takodjer ovaj njihov stav oko VRa....ne zele podrzat format jer jos uvjek nema dovoljno trzista da ubiru profit 🥂

Bas su ljigavi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

 

Takodjer ovaj njihov stav oko VRa....ne zele podrzat format jer jos uvjek nema dovoljno trzista da ubiru profit 🥂

Bas su ljigavi.

 meni je ovo skroz jasno

ne zele ulagat gdje znaju da se trenutno ne isplati + ne zele okaljat xbox VR, jer jednom kad pocnu price da je meh, do se zaljepi za brand 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

 

Takodjer ovaj njihov stav oko VRa....ne zele podrzat format jer jos uvjek nema dovoljno trzista da ubiru profit 🥂

Bas su ljigavi.

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Xbox Series X

Kad ljudi pišu o stvarima koje ne razumiju.

Xbox: RENZOR GT 01. PSN: RENZOR_GT_01
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Tvpronlem kaže...
MEGATAMA kaže...

 

Takodjer ovaj njihov stav oko VRa....ne zele podrzat format jer jos uvjek nema dovoljno trzista da ubiru profit 🥂

Bas su ljigavi.

 meni je ovo skroz jasno

ne zele ulagat gdje znaju da se trenutno ne isplati + ne zele okaljat xbox VR, jer jednom kad pocnu price da je meh, do se zaljepi za brand 

Pa ulozili su valjda milijarde u Hololenses pa je realno komercijalna propast.

I zasto bi njihov VR bio meh,lako moguce da bi oni napravili nesto bolje nego Sony.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
MEGATAMA kaže...

 

Takodjer ovaj njihov stav oko VRa....ne zele podrzat format jer jos uvjek nema dovoljno trzista da ubiru profit 🥂

Bas su ljigavi.

 

Hexfire u cemu je problem?

Kad bi svi imali stav....cekat cemo kad trziste naraste ,trzista nikad ne bi ni bilo,za niti jedan proizvod.

 

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Tvpronlem kaže...
MEGATAMA kaže...

 

Takodjer ovaj njihov stav oko VRa....ne zele podrzat format jer jos uvjek nema dovoljno trzista da ubiru profit 🥂

Bas su ljigavi.

 meni je ovo skroz jasno

ne zele ulagat gdje znaju da se trenutno ne isplati + ne zele okaljat xbox VR, jer jednom kad pocnu price da je meh, do se zaljepi za brand 

Pa ulozili su valjda milijarde u Hololenses pa je realno komercijalna propast.

I zasto bi njihov VR bio meh,lako moguce da bi oni napravili nesto bolje nego Sony.

 pa to bas i nije istina.....MS je okrenija ogromnu lovu na HoloLensu

Target useri su bili industrije i vojska, tako da je HoloLens zapravo jako uspjesan proizvod.

Microsoft wins contract to make modified HoloLens for U.S. Army (cnbc.com)

 

MEGATAMA kaže...
Hexfire kaže...
MEGATAMA kaže...

 

Takodjer ovaj njihov stav oko VRa....ne zele podrzat format jer jos uvjek nema dovoljno trzista da ubiru profit 🥂

Bas su ljigavi.

 

Hexfire u cemu je problem?

Kad bi svi imali stav....cekat cemo kad trziste naraste ,trzista nikad ne bi ni bilo,za niti jedan proizvod.

 

 

 trzisni lideri, u ovom slucaju ms i sony, nemaju potrebu otkrivati nova trzista

lakse im se kad to sve zaživi samo prikljuciti na taj vagon...

a i losa reputracija psVR1 u vecini glava prati psVR2

8 godina
offline
Xbox Series X

Ljudima se to jednostavno neda nosit na glavi 

Mislim da je to najveci problem VR-a

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Game Pass poskupljuje od kolovoza

In the report published by The Verge, it was highlighted that Xbox Game Pass Ultimate and Game Pass subscriptions will see their prices increase as of July 6th, 2023. Following the update, Xbox Game Pass Ultimate will cost:

16.99 USD (from 14.99)
12.99 GBP (from 10.99)
14.99 EUR (from 12.99)

Series X ce poskupiti s 450£ na 480£
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
Game Pass poskupljuje od kolovoza

In the report published by The Verge, it was highlighted that Xbox Game Pass Ultimate and Game Pass subscriptions will see their prices increase as of July 6th, 2023. Following the update, Xbox Game Pass Ultimate will cost:

16.99 USD (from 14.99)
12.99 GBP (from 10.99)
14.99 EUR (from 12.99)

Series X ce poskupiti s 450£ na 480£

Pisao sam o tome prije,da vjerujem kako ce MS dic cijenu passa i konzole i eto ga.

11 godina
offline
Xbox Series X

Treba bit brz i upecat XsX sad ko ga zeli kupit jer sam danas vidio u Media Marktu za cini mi se 560eu XsX sa 2 gamepada i Rezi 4 a po tim novim cijenama sama konzola ce uskoro kostat 550eu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 mjeseci
neaktivan
offline
Xbox Series X

Perfect Dark će vjerojatno izaći nakon 2025.

 

https://www.ign.com/articles/xboxs-perfect-dark-reboot-is-still-years-away

 
0 0 hvala 0
12 mjeseci
neaktivan
offline
Xbox Series X

Microsoft je 2020. razmatrao da kupi Sega-u i Bungie, a razlog zašto je Microsoft razmišljao kupiti Sega-u je Game Pass

 

“We believe that Sega has built a well-balanced portfolio of games across segments with global geographic appeal, and will help us accelerate Xbox Game Pass both on and off-console,” said Spencer in the November 2020 email.

 

https://www.theverge.com/2023/6/26/23774482/microsoft-sega-bungie-acquisition-targets-internal-email-xbox

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2023 23:51 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 0
12 mjeseci
neaktivan
offline
Xbox Series X

Matt Booty je napisao email 2019. šefu finacija Timu Stuartu da planira eliminirati PlayStation sa tržišta. Sony želi eliminirati Microsoft i Nintendo, a Microsoft Sony.

 

https://forum.ffa.hr/d/28230-jedan-od-sefova-xboxa-2019-u-jedinstvenoj-smo-poziciji-da-potrosnjom-izguramo-sony-iz-posla

 

https://www.gamesindustry.biz/sonys-third-party-plan-to-make-playstation-the-best-place-to-play

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2023 12:27 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Znači glasine su bile točne..

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Xbox Series X

svi su jednako losi.

 

svi rade i misle samo za profit

 

kupis ono sta je zanima, ili sta zelis igrat, ili ti je jeftinije.

 

ne biti fanboy bilo koje firme

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Gemmy kaže...

svi su jednako losi.

 

svi rade i misle samo za profit

 

kupis ono sta je zanima, ili sta zelis igrat, ili ti je jeftinije.

 

ne biti fanboy bilo koje firme

 Konzolaški ratovi trebaju postati prošlost, a ne ih poticati

11 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gemmy kaže...

svi su jednako losi.

 

svi rade i misle samo za profit

 

kupis ono sta je zanima, ili sta zelis igrat, ili ti je jeftinije.

 

ne biti fanboy bilo koje firme

Osim sto nisu svi jednako losi,na Sonyu konstantno stize nesto sto zelim igrat,na Nintendu sam zadnje uzeo Xenoblade 3,Mario Rabbids 2 i naravno novu Zeldu i igre su spektakularne ekskluzive...mislim da n

je i zadnji Kirbey genijalan,njega jos nisam startao...ne stignem,na XsX nisam nista igrao od Plague 2....nema nista,gamepass je kompletna propast....zasto ne stave Rezi 4,Deadspace Remake,Diablo 4....bilo sta od velikih naslova...oni krcaju indijance ko ludi.

Gamepass nikada nije bio ovako los.

Kupili su Bethesdu i opet nista.....Starfield mora bit remek djelo inace ce past i ispod tih 30% trzista.

12 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

 Sony bi isto napravio istu stvar kao Microsoft da kupi nekog izdavača i zbog toga bi regulatori trebali zaustaviti i Microsoft i Sony da prestanu kupovati developere i izdavače.

12 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Gemmy kaže...

svi su jednako losi.

 

svi rade i misle samo za profit

 

kupis ono sta je zanima, ili sta zelis igrat, ili ti je jeftinije.

 

ne biti fanboy bilo koje firme

Osim sto nisu svi jednako losi,na Sonyu konstantno stize nesto sto zelim igrat,na Nintendu sam zadnje uzeo Xenoblade 3,Mario Rabbids 2 i naravno novu Zeldu i igre su spektakularne ekskluzive...mislim da n

je i zadnji Kirbey genijalan,njega jos nisam startao...ne stignem,na XsX nisam nista igrao od Plague 2....nema nista,gamepass je kompletna propast....zasto ne stave Rezi 4,Deadspace Remake,Diablo 4....bilo sta od velikih naslova...oni krcaju indijance ko ludi.

Gamepass nikada nije bio ovako los.

Kupili su Bethesdu i opet nista.....Starfield mora bit remek djelo inace ce past i ispod tih 30% trzista.

 Indie developeri su daleko kreativniji od Sonyja, Microsofta, Nintenda, Ubisofta, Square Enixa....

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2023 13:28 (Spellcaster).
10 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice