Xbox one ili PS4

poruka: 135
|
čitano: 54.074
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

Pozdrav. Evo zanima me što je po vama bolje kupiti PS4 ili Xbox One, što je bolje uzeti???

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4
Mislim da Sony ima vise licenciranih naslova od microsofta, Ali opet vidi sta tebi odgovara.
Obje konzole su dobre.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
Neznam ni ja sam što je bolje, opet sam vidio da PS4 je puno brži i grafika je bolja naprama Xbox One.
13 godina
offline
Xbox one ili PS4

ma PS4 je bolje kupit, bolja grafika od xbox one, vecinom su to 1080p @30fps naslovi dok kod xboxa su ponekad 900p i tu i tamo ima cak i 720p... 

za nikakve pare imas vulgaris PS4 prek njuške (od 1000kn pa na više...) a Pro se da nac nekad i za 2500kn...

igara ima hrpa, HR Store, u zadnje vrijeme svako malo odlicne akcije i tak 

 

Na xboxu bi igrao valjda dvije igre koje me zanimaju s tim da jedna od te dve tek treba izac (State of decay 2), ostalo 0 bodova... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4
Ako te ne privlace playstation eksluzive onda xbox. Realno na xboxu puno bolje igre dobivas besplatno svaki mjesec ako mislis uzimat pretplatu, te imas mogucnost igranja xbox 360 igara. Sve drugo je na strani playstationa...
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
Znaci sve u svemu je PS4 odlican izbor.
13 godina
offline
Xbox one ili PS4

Najbolji odabir trenutno je PS4 PRO. Ako baš nikako ne možeš dati toliko onda uzmi noob model, ali bit će ti žao kasnije. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
A ako uzmem Xbox One S???
13 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4
david25 kaže...
A ako uzmem Xbox One S???

 pa onda ces imat Xbox One S

 

 

9 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4
david25 kaže...
A ako uzmem Xbox One S???

 XONE S je hardverski isti kao običan XONE, samo je manji i tiši.

Po meni je PS4 najbolji izbor imaš ih na njuškalu po 1500kn, a ako patiš na ulimate edišn grafiku idi na PRO koji je na njuškalu 2500+kn.

Ja imam običan i odličan je.

PS4 ima i veću igraču zajednicu tako da ti je lakše mijenjati, prodavati i kupovati igre ako ti je to bitno.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
Znaci sve u svemu PS4 je najbolji odabir.
7 godina
neaktivan
offline
Xbox one ili PS4

Ja imam PS4 ali stoji sastrane a uredno i redovno koristim PS3 modani - ZAKON

 

I da,

odigrao sam Tomb Raider-a i na PS3 i na XBox360 tako da nije ni XBox za podcjeniti....

 

PS4 ću vjerojatno igrati kad se pojavi koji bolji naslov...

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2017 8:26 (MajstorX).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
Stoji PS4 sa strane da možeš igrat piratske igre na PS3.Pametnom dosta zašto PS4 stoji sa strane.
16 godina
offline
Re: Xbox one ili PS4
pqweasdyxc kaže...
david25 kaže...
A ako uzmem Xbox One S???

 XONE S je hardverski isti kao običan XONE, samo je manji i tiši.

Po meni je PS4 najbolji izbor imaš ih na njuškalu po 1500kn, a ako patiš na ulimate edišn grafiku idi na PRO koji je na njuškalu 2500+kn.

Ja imam običan i odličan je.

PS4 ima i veću igraču zajednicu tako da ti je lakše mijenjati, prodavati i kupovati igre ako ti je to bitno.

Pretpostavljam da si mislio na performanse kad si napisao da su hardverski isti, ali Xbox One S i Xbox One nisu hardverski isti.

One S ima ugrađeno napajanje, dakle nema onaj kabel s "ciglom", ima HDMI 2.0, podršku za WiFi 802.11 ac, BT 4.0 i IR blaster, ali je ostao bez porta za Kinect (iako se Kinect i dalje može spojiti preko USB adaptera, koji baš i nije jeftin).

Nadalje, GPU na Xbox One S je za 7.1% brži od onog na na Xbox One, u nekim igrama nema nikakve razlike a neke bi se trebale izvoditi brže, ali prava "prednost" bi bila u tome što One S ima mogućnost upsaclinga  na 4K (dakle, ne pravi 4K) i podršku za HDR.

Imam Xbox One S, ali po onome što čitam na netu PS4 je možda bolji izbor, ima lokalnu podršku tj. kod kreiranja korisničkog računa možeš odabrati Hrvatsku dok kod Xbox-a ne možeš, i ono što meni osobno najviše smeta PS4 ima podršku za HDMI CEC, a Xbox nema.

Naravno, PS4 ima više ekskluziva, čini mi se da je kod nas PS4 dosta popularniji pa svakako i to uzmi u obzir.

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox one ili PS4
Pozdrav. Mislio sam si uzeti Xbox One S jel' je kod njega User Interface prekrasan, a opet sve su konzole iste.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice