Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

poruka: 28
|
čitano: 50.329
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

Vjerujem da svi znate kako napraviti backup svoje igre na PC putem alcohola ili drugih softwera slicne prirode stoga vam necu to objasnjavati dodatno! Pozabavit cemo se kako prebaciti igru na interni disk ili eksterni disk da se igra moze igrati putem backup managera! i kako updatati igre sa ps3updaterom na kompu!

 

PS3 updater tutorial

 

   1.skinite alat za updatanje ovdje

 

   2.Morate naci folder u njemu gdje ste stavi svoje igre i stisnet fetch games list

 

   3. samo tipku check updates for selected games

 

I skinite update to je otprilike to sad idemo pogledati kako ih prebaciti da ih mozete igrati preko backup managera!

 

Prebacivanje igre putem FTP-a

 

 1. skinte blackbox i instalirate ga na ps3 nakon njega filezilla instalirate na PC

 

 2.spojite ps3 na ruter ili na switch(najbrze je gigabitnim lanom povezati za sto vam treba gigabitni switch i cat6 ili cat 5e kabel a moze i sa obicnim kabelom)

 

 3. pokrenite ps3 i na njemu blackbox u kojemu ce pisati ip adresa!

 

 4.na filezilli upiste ip adressu i username FTPD12345 pass svejedno koji i port 21

 

 5. sad ste se spojili na ps3 igru prebacite u folder koji je namjesten u backup manageru moze biti recimo dev_hdd0/GAMES 

 

Stavljanje igre na ekterni hard disk 

 

 1. Pogledajte koji folder za eksterne uredaje koristi vas backup manager i napravite na disku takav folder(GAMEZ recimo)! disk mora biti formatiran u FAT32 

 

 2. Skinite split 4g 

 

 3.otvorite ga nadete folder od igre koji izgleda "bles305761"(slican oblik nemora tocno to pisati)

 

 4. odaberite onda destination game folder

 

 5.Stisnite start i cekajte da proces zavrsi kad zavrsi prebacite igru na eksterni disk!

 

 6. Sad mozete putem backupmanagera kopirati igru na interni disk i on ce ju sam spojiti ili igrati sa harda

Nemogu sve igre raditi sa eksternog harda stoga pripazite!

 

Prebacivanje direktno PC na PS3 samo sa kabelom bez rutera

 

 1. spojite ps3 sa PC-om

 

 2. na pc-u odite na netword i sharing center i kliknete desno na local area connection

 

 3. kliknite properties nadite Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4) i na to desni klik i properties

 

 4. stisnite use folowing ip address i postavite rucno svoju ip adresu na 192.168.1.1 o subnet mask na 255.255.255.0. alternate dns ostavite prazno!

 

 5. na ps3 odite na settings-network settings-Internet Connection Settings-Custom.Wired Connection-IP Adress Setting

 

 6.namjestite ip adresu 192.168.1.2 i subnet na 255.255.255.0.

 

 7.spremite postavke

 

 8.pokrenite filezillu upisite ip adressu od ps3 ussername FTPD12345 pass svejedno i port 21

 

 9.daljnje upute imate gore...

 

To je to nadam se da je pomoglo ako nesto nestima recite ispravit cu dosat sam se zurio ovo napravit pa sam mozda negdje pogrijesio koju stavku ili broj :-)

Vodic napravljen uz pomoc psx-scene.com, i psgroove.com...

 

 

My Life Is A Very Serious Game...
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2013 15:23 (CroVandal).
Moj PC  
0 0 hvala 6
15 godina
protjeran
offline
Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)
pitanje..
ovaj 4g
ide samo do 4 gb? postoji li neki do 10-etak gb ?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)
Nerazumijem pitanje!? Taj program ti rastavi fajlove vece od 4gb na 4gb tako da ih mozes kopirati na fat32
My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

mene zanimalo ovo Stavljanje igre na eksterni hard disk i testirao,te mogu potvrditi da radi

preporucam,fala na infu crovandal{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

kad ide preko ftpa i lana je se igra mora splitat da bude manje od 4 gb ili samo copy/paste?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)
bugonja kaže...

kad ide preko ftpa i lana je se igra mora splitat da bude manje od 4 gb ili samo copy/paste?

Mislim da ne mora.

totus mundus agit histrionem
13 godina
neaktivan
offline
RE: Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)
bugonja kaže...

kad ide preko ftpa i lana je se igra mora splitat da bude manje od 4 gb ili samo copy/paste?

Samo copy/ paste.

13 godina
neaktivan
offline
Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

a jel me banaju na psn ako igram backup igre sa hdd...

Sve me zene oko kuce jure kaze majka to je zbog frizure
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

Nemozes ici na psn sa CFW-om

Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

Pozdrav svima...

 

Ovak imam modani PS3 (3.55),igre pokrecem preko multimana.na hardu imam kojih 20-25 igra,i sve mogu normalno pokrenuti...skinuo sam i prebacio f.e.a.r 2 na HDD,igra se prikaze i kad ju pocnem startat,pojavi se samo crni ekran.Nema errora ni nista drugo....mogu jedino fizicki ugasiti konzolu!Da li netko zna u cemu je problem????

14 godina
offline
Re: Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)
Jesi probao updatat igru? Probaj googlat mozda netko ima isti problem sa istom igrom
Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

Nisam,kako da ju updejtam??

14 godina
offline
Re: Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

Imas ovdje

Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

Skinuo sam program,napravio update...kamo trebam kopirati update??dal ga treba instalirati??

12 godina
neaktivan
offline
Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

Pozdrav. Mene zanima kako sprziti igru na za PS3 na DVD te je sa tih DVDa prebaciti na hdd od PS3?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

to se ne radi, ili posaljes preko ftp programa ili za prijenosni hard, kako ces poprziti dvd koji imaju 4,7gb a igra npr ima 20gb?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

Jel konzola za taj postupak mora imati custom firmware?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)
tintin kaže...

Jel konzola za taj postupak mora imati custom firmware?

da mora,jer backupove nemožeš pokrenuti na official firmware-u

11 godina
neaktivan
offline
Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

zanima me koji kabal trebam imat da bi spojio ps3 i comp??

 

juvg
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

dal mi može neko objasniti kako se koristi sa tim ftp programom da bi prebacivao back up igre sa ps3 na comp. hvala

juvg
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

HITNO!!!  kupujem lcd tv,dali mi može neko objasniti koji je najbolji kontrast tv-a za igre na ps3? (vidim ima od 5000,10000,20000 pa sve brojevima do mega kontrasta.)

juvg
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

Otišao sam na ovu zadnju metodu prebacivanja samo kabelom bez rutera. Nakon što na ps3 napravim korak 6, nikako ne mogu te postavke spremiti. Molim pomoć....

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)
futzi kaže...

Otišao sam na ovu zadnju metodu prebacivanja samo kabelom bez rutera. Nakon što na ps3 napravim korak 6, nikako ne mogu te postavke spremiti. Molim pomoć....

Zaboravite na prethodno pitanje. Otkrio sam u kući eksterni HDD od 500 GB.

 

Hvala

13 godina
neaktivan
offline
Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

Prvi put radimo ovo, pa mi nije baš sve najjasnije. Zanima me kad skinem igru da li moram extractati sve rar datoteke prije nego upotrijebim split 4g i onda prebacim na eksterni hdd...

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

Pa nemrem vjerovat, formatiram disk u FAT 32, skinem igru prebacim na disk u folder games i ps3 me ne prepoznaje eksterni hdd. Imam western digital 500gb. Ima netko neku ideju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)
futzi kaže...

Pa nemrem vjerovat, formatiram disk u FAT 32, skinem igru prebacim na disk u folder games i ps3 me ne prepoznaje eksterni hdd. Imam western digital 500gb. Ima netko neku ideju?

Uspio sam i to rješiti. Hdd ima USB 3.0 pa sam ga polako umetnuo u USB na PS-u i prepoznao ga je.

13 godina
offline
Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

kako snimiti postavke na 6 koraku u zadnjoj metodi ? nešto fali još tu jer tek kada upišeš i treći red ponudi ti snimanje postavki

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tutorial- kako prebaciti backup igre(ps3)

Ljudi, ja vise ne znam sta da uradim kako bi mi poceo download bilo kojeg od fajlova iz tutorijala. Iz prvog posta u ovoj temi. Nanovo i nanovo mi skida samo Ilivid download manager. Nikako da skine sam fajl koji je meni potreban. Takodje se desava ista stvar i kada sam napokon instalirao njihov glupi manager. :( Pomozite.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice