Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.344
|
čitano: 5.223.484
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Q-Tip kaže...

 

Tri dana bilo zgražanje nad cijenom i "nema šanse, nisu normalni", da bi na kraju svi preorder napravili prvog dana. Što ti je FOMO... 

 

Ja ostajem pri stavu da mi ne treba, pogotovo ne po ovoj cijeni. I ovaj obični PS5 skuplja prašinu, a otkazat ću i PS Plus kad istekne.

 

 

Da, a onda se budemo čudili kad budu nam prodavali PS6 za 1200+ eura jer smo eto pokazali da smo suckeri.

 

Ja ne planiram kupovati, em ne igram na playki ništ. Konzola mi doslovno nema ni 300h rada u 4 godine skupa sa klincima. A i da igram, uvijek igram u performanceu na što više FPSa jer mi je grafika najmanje bitna od svih ostalih parametara.

 

U zadnje vrijeme sam se potpuno prebacio na factory builder tipove igara, od kojih uglavnom nijedne nema na playki, a i ne bih ih igrao s kontrolerom.

 

Ma ja sam isto 90 posto na PC-ju, lakše mi je nego boriti se s kontrolerom. Kad spominješ buildere svrbi me zadnjih dana Satisfactory, vjerojatno ću uzeti. Iako, krenuo sam s Crusader Kings III, jer zašto si ne bih zagorčao život nečim tako kompliciranim. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...

 

Ma ja sam isto 90 posto na PC-ju, lakše mi je nego boriti se s kontrolerom. Kad spominješ buildere svrbi me zadnjih dana Satisfactory, vjerojatno ću uzeti. Iako, krenuo sam s Crusader Kings III, jer zašto si ne bih zagorčao život nečim tako kompliciranim. 

 

Uzmi, kupio sam to u Early Accessu i super mi je bilo. Baš to sad opet i igram ispočetka kako je izašao release.

Malo je teže u 3D nego Dyson Sphere Program ili Factorio, ali je zabavno. Poslije postane dosta teže, al pomalo ide.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put danas u 13:23 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Armor kaže...
lobotomac90 kaže...

@Armor

Ja peglam Tekken 8,doduše nisam ga upalio mjesec dana otkada sam priču završio...igra je odlična stvarno, uzeo pauzu malo, ali igrati ću još sigurno , ako voliš Tekken nećeš fulati, meni baš probudio nostalgiju jer ga nisam od trojke pošteno zaigrao.

 

 

Kupil sinoć, sad sam upravo isprobal.

 

Išel sam prvo na Arcade, uz tutoriale koje je već davalo.

Mali anime likovi su fora, no nije mi dalo napraviti muškog...valjda do njega tek treba doći.

I stiže prva borba - uzel Lawa i bil iznenađen kak je ostaril, to valjda ide skupa sa serijalom, i nama.

Grafika je pravi wow, zbilja vrh.

Borba je klasični Tekken, ne moraš biti u tome tisućama sati ko u Street Fighteru.

U tih par mečeva primjetil sam da nema ponavljanja poteza, odma te zblokira i baci protunapad prvom prilikom...

 

Zasad zadovoljan, a ne znam zakaj bi se to promjenilo.

 

BTW, vidim iz igrinog Storea da Ultimate upgrade daje za 19.99 eura, dok je UT izdanje igre 84.

To se onda više isplati kad bazna igra košta 45e.

Ak se ultimate uopće isplati.

 

Ušao sam baš da vidim i koliko sam uspio skontat da ni nemaš ponuđeno hoćeš muškog ili ženskog lika nego samo ga napraviš po volji, infiltrirali se trasngenderi i u Tekken 

Što se tiče borbe, da, old school šema sa komboima koji su top kada skontaš malo...moja preporuka da od starta što manje koristiš onaj special style koji ti pokušava olakšati, jer neke zahtjevnije komboe ne možeš izvesti u tom modu, a i ako kreneš igrtati online dobivat ćeš po lampi ako se navikneš na te jednostavnije komande.

AI je dosta dobar pogotovo na težim postavkama i ne moš im šiljit non stop isti potez, a za online trebaš imati dosta skilla, a kako sam malo tanjih živaca nakon 40 mečeva i 25 izgubljenih odustao sam od toga za sada 

Ultimate upgrade ti je samo za avatare i kozmetičke stvari, a ako hoćeš dodatne likove onda moraš deluxe uzeti koji je skuplji, ali možeš i za 8 eura uzet pojedinačno lika, mislim za sada Eddyja i Lidiu imaš u ponudi.

Meni baš sjela igra, odigrao sam sve offline komponente od storya, charcter stoyja, arcade završio pa me bacilo ispočetka, malo probao online i sada pauziram dok se lega ne vrati sa sezone pa ću s njim peglati u local co-opu.

Skonto sam da mi puno više leži Tekken od Mortal Kombata recimo koji mi je bio najbolja tabačina dok nisam Tekken 8 kupio, baš mi došla igra ko kec na desetku. 

Poruka je uređivana zadnji put danas u 13:51 (lobotomac90).
13 godina
online
Sony PlayStation 5

Evo najnovije liste PS5 Pro enchanced igara (ažurirano jučer):

 

  • Alan Wake 2

  • Assassin’s Creed Shadows

  • The Callisto Protocol

  • The Crew Motorfest

  • Demon’s Souls

  • Dragon Age: The Veilguard

  • Dragon’s Dogma 2

  • Dynasty Warriors: Origins

  • EA Sports College Football 25

  • EA Sports FC 25

  • Empire of the Ants

  • Enlisted

  • F1 24

  • Final Fantasy VII Rebirth

  • The First Descendant

  • Fortnite

  • Gran Turismo 7

  • Hogwarts Legacy

  • Horizon Zero Dawn Remastered

  • Horizon Forbidden West

  • The Last of Us Part I

  • The Last of Us Part II Remastered

  • Lies of P

  • Like a Dragon: Pirate Yakuza in Hawaii

  • Madden NFL 25

  • Marvel Rivals

  • Metal Gear Solid Delta: Snake Eater

  • Mortal Kombat 1

  • My Little Universe

  • Naraka: Bladepoint

  • No Man’s Sky

  • Pro Baseball Spirits 2024-2025

  • Ratchet & Clank: Rift Apart

  • Redacted

  • Resident Evil 4

  • Resident Evil Village

  • Retrieval

  • Rise of the Ronin

  • Rogue Flight

  • Spider-Man Remastered

  • Spider-Man Miles Morales

  • Spider-Man 2

  • Spine: This is Gun Fu

  • Star Wars Jedi Survivor

  • Star Wars Outlaws

  • Stellar Blade

  • Test Drive Unlimited: Solar Crown

  • Towers of Aghasba

  • Until Dawn

  • Warframe

  • War Thunder

  • Wolverine

  • World of Warships: Legends

 

Tu je još i PS5 Pro Boost koji diže automatski performanse svake igre koja koristi dinamičnu rezoluciju i ima otključan framerate. Igra koja mi odmah pada napamet je Elden Ring, kao i Armored Core 6. Elden Ring sam igrao isključivo PS4 verziju na PS5 jer se ta vrtila u stabilnih 60 FPS-a. PS5 nativna verzija se vrtila u 45-60 FPS-a i većinu vremena je provodila u 50-ak FPS-a.

 

Već vidim da ću igrati Dragon's Dogma 2 koji nisam htio taknuti upravo zbog lošeg framerate-a u gradovima.

 
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice