Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.219
|
čitano: 5.206.033
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Što radi Sonyjev marketing, čudo. 

Meni nejde u glavu što je tu tako primamljivo da bi netko dao i 500 eura više za istu konzolu, promjenili boju, stavili stari PS logo i sad to bude totalna pomama, meni suludo, iako priznajem da fora izgleda. 

Bitno mi je kako radi sama konzola, a ne jel bijela ili siva, a da ne pričam da si svatko može modat i stranice konzole po svom uz neko minimalno ulaganje. 

 A otkud tebi da je 500 eura više? Nigdje ne piše cijena. Ne kažem da je nemoguće da će biti dosta skuplje od obične konzole al trenutno to baziraš na ničemu i lijepiš etikete ljudima.

 

Npr. limited edition 20th anniversary PS4 konzola je bila nešto sitno skuplja od obične konzole. U tome i jest stvar kod ovakvih izdanja, za sličnu cijenu možeš dobiti konzolu koja lijepo izgleda i koju nema puno ljudi na svijetu, ali je teško ugrabiti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2024 13:57 (antimadridista).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
S24_ultra kaže...
lobotomac90 kaže...

Što radi Sonyjev marketing, čudo. 

Meni nejde u glavu što je tu tako primamljivo da bi netko dao i 500 eura više za istu konzolu, promjenili boju, stavili stari PS 5 logo i sad to bude totalna pomama, meni suludo, iako priznajem da fora izgleda. 

Bitno mi je kako radi sama konzola, a ne jel bijela i siva, a da ne pričam da si svatko može modat i stranice konzole po svom uz neko minimalno ulaganje. 

Ide u glavu onima koji su puni vune.  Mada gro ljudi ima para ali nedaju, a uvijek će bit ljudi koji će uzet navedeno.

 Pa gdje  si kolega s druge teme , tajni agenti ti niisu ravni :) 

 

Pa s obzirom da u bundle ide i edge kontroler koji je  daleko skuplji, cover za disk, dodatni old style kabel,  stand,  charger za kontrolere, za očekivati je minimalno 500€ veću cijenu od običnog proa

 

E da za 800€ ide limited edition, to bi bio dobar deal

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pixel kaže...
S24_ultra kaže...
lobotomac90 kaže...

Što radi Sonyjev marketing, čudo. 

Meni nejde u glavu što je tu tako primamljivo da bi netko dao i 500 eura više za istu konzolu, promjenili boju, stavili stari PS 5 logo i sad to bude totalna pomama, meni suludo, iako priznajem da fora izgleda. 

Bitno mi je kako radi sama konzola, a ne jel bijela i siva, a da ne pričam da si svatko može modat i stranice konzole po svom uz neko minimalno ulaganje. 

Ide u glavu onima koji su puni vune.  Mada gro ljudi ima para ali nedaju, a uvijek će bit ljudi koji će uzet navedeno.

 Pa gdje  si kolega s druge teme , tajni agenti ti niisu ravni :) 

 

Pa s obzirom da u bundle ide i edge kontroler koji je  daleko skuplji, cover za disk, dodatni old style kabel,  stand,  charger za kontrolere, za očekivati je minimalno 500€ veću cijenu od običnog proa

 

E da za 800€ ide limited edition, to bi bio dobar deal

 Pa još najbolje da će ti dati Edge kontroler i ostale stvari mukte. Poanta je da cijena bundlea bude ista ili slična vrijednosti svih stvari pojedinačno koje dolaze u bundleu. Ako bude tako ne vidim razloga za sprdnju ako netko to želi kupiti. Kad bi kupovao Pro, normalno da bi želio ovaj a ne obiĉni ako cijenom nije ogromna razlika.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ma slažem se, ako vijena bude sumi komponenti unutra ili mrvicu viša, onda je ok.  Ako planiraš uzeti te komponete i ovako, onda nema dvojbe. 
Jedino što konzola ide iskključivo u bundleu, pa onda ili kupuješ sve ili ništa

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
kratos091 kaže...

Kako su vam se brzo iskupili, sa paintjobom.

 Bolje nego blow.......

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
lobotomac90 kaže...

Što radi Sonyjev marketing, čudo. 

Meni nejde u glavu što je tu tako primamljivo da bi netko dao i 500 eura više za istu konzolu, promjenili boju, stavili stari PS logo i sad to bude totalna pomama, meni suludo, iako priznajem da fora izgleda. 

Bitno mi je kako radi sama konzola, a ne jel bijela ili siva, a da ne pričam da si svatko može modat i stranice konzole po svom uz neko minimalno ulaganje. 

 A otkud tebi da je 500 eura više? Nigdje ne piše cijena. Ne kažem da je nemoguće da će biti dosta skuplje od obične konzole al trenutno to baziraš na ničemu i lijepiš etikete ljudima.

 

Npr. limited edition 20th anniversary PS4 konzola je bila nešto sitno skuplja od obične konzole. U tome i jest stvar kod ovakvih izdanja, za sličnu cijenu možeš dobiti konzolu koja lijepo izgleda i koju nema puno ljudi na svijetu, ali je teško ugrabiti.

 

Skuplje će biti sigurno, ne garantiram koliko skuplje, ali biti će.

Davali su ljudi i za ps 4 anniversary scalperima u svoje vrijeme svakojake cifre, a čisto sumnjam da će i ovaj puta situacija biti drukčija, pa ne vidim svrhu tvog komentara, osim ako si se osjetio prozvanim.

Meni je i dalje bzveze dati i 20 eura više za nešto što Sony proturi svojim marketingom kao nešto super i unique, a razlika je samo u izgledu i ničem drugom, ali kao što je kolega rekao u komentarima iznad,100 ljudi,100 ćudi, a isto tako onda mogu iznijeti ja svoje mišljenje kako mi je to bedasto.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2024 16:02 (lobotomac90).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CroVandal kaže...

Ide stari PS5 Fat disc ide i za 600€ ako je nov. i da ovaj citac disca ce ici na 200€ sigurno u 12.om mjesecu akon

 ne i vise

Pratim oglase kod nas i cijene su slične, no jedno je istaknuta cijena u oglasniku a nešto posve drugo po kojoj se cijeni na kraju proda. Teško se proda nova konzola s diskom za 450 eura. Takvi oglasi stoje po mjesec dana pa onda ide novi pokušaj prodaje ponovno i tako u krug.  Gle, ja sam po ne zna koji put popizdio pa prodao konzolu negdje početkom 3 mjeseca ove godine. Bila je stara oko 7 mjeseci. Na kraju sam je prodao za 370 eura. Krenuo sam sa 420 eura. Stoga, mogu oni u oglasima tražiti koliko žele, njihova roba. No pitanje je ako stvarno žele prodati za koliko su je na kraju prodali.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Moj screenshot je sa Ebaya od konzola koje su se prodale po toj cijeni. Ali osobno PS5 Pro je meni isto nezanimljiv bolje cu uzeti Switch 2 nego pro. Samo sam htio reci da ce se konzola prodavati isto kao i iphone svake godine.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozdrav ljudi. Pitanjce.Dali se danas isplati uzeti Ps5 i koju verziju najbolje uzeti?
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Isplati se ako živiš od toga...
Salu na stranu, pricekaj PS5 Pro, bit ce vise ljudi koji prodaju PS5
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Endymon kaže...
Pozdrav ljudi. Pitanjce.Dali se danas isplati uzeti Ps5 i koju verziju najbolje uzeti?

 Ma naravno da se isplati nemoj ništa čekati kupi i uživaj, a ako ti dojadi prodaj ga.

 

P.S. jučer skinem jogurt verziju Days Gone za PC i ponovo počnem igrati. 

Na PS-u sam je prošao 3 puta igra mi je stvarno super. Dobro drugi dio igre je malo zamoran, ali mi se sviđa. 

Nisam još Elden Ring ekspanziju ni taknuo, a kupio sam je.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2024 14:42 (hummer0).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni je isto super igra, baš ju planiram ponovno odigrati. Šteta da su odustali od nastavka.
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jesu ovi legit? https://infomark.hr/

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jesu, kod njih kupujem igre za Switch
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nemojte kupovati u Infomarku. Na Redditu brdo komentara ljudi koji su naručili sve i svašta pa čekaju po dva tjedna i nitko im se ne javlja i ne odgovara na pitanja.
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

 

 

P.S. jučer skinem jogurt verziju Days Gone za PC i ponovo počnem igrati. 

Na PS-u sam je prošao 3 puta igra mi je stvarno super. Dobro drugi dio igre je malo zamoran, ali mi se sviđa. 

Nisam još Elden Ring ekspanziju ni taknuo, a kupio sam je.

Super, ide remaster za PS5, bar se tako priča pa stigneš odigrati i četvrti put. 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
hummer0 kaže...

 

 

P.S. jučer skinem jogurt verziju Days Gone za PC i ponovo počnem igrati. 

Na PS-u sam je prošao 3 puta igra mi je stvarno super. Dobro drugi dio igre je malo zamoran, ali mi se sviđa. 

Nisam još Elden Ring ekspanziju ni taknuo, a kupio sam je.

Super, ide remaster za PS5, bar se tako priča pa stigneš odigrati i četvrti put. 

 movie

To sam i pročitao pa sam skinuo za PC da vidim kako izgleda na PC-u.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2024 22:11 (hummer0).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Znači još jedna igra koju uništavaju rezanjem rezolucije i korištenjem AI upscalea koji onda izgleda zblurano i ni blizu dobro kao native 4K. Sve da bi imali raytrace efekte koji ni ne izgledaju ništa posebno.

Gran Turismo 7 na original PS5 hardveru - native 4k60 fps
GT7 na PS5 Pro - 1200p uz PSSR upscale do 4k i fldodatak raytracea na stazi koji prosječan igrač ni ne primjeti.

Katastrofa kako uništavaju igre sa ovim glupostima.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put jučer u 16:59 (antimadridista).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Znači još jedna igra koju uništavaju rezanjem rezolucije i korištenjem AI upscalea koji onda izgleda zblurano i ni blizu dobro kao native 4K. Sve da bi imali raytrace efekte koji ni ne izgledaju ništa posebno.

Gran Turismo 7 na original PS5 hardveru - native 4k60 fps
GT7 na PS5 Pro - 1200p uz PSSR upscale do 4k i fldodatak raytracea na stazi koji prosječan igrač ni ne primjeti.

Katastrofa kako uništavaju igre sa ovim glupostima.

 
Stvarno bih volio vidjeti čovjeka koji toliko silno želi ray tracing da bi rađe igrao na duplo manjoj rezoluciji uz upscaling. Da ga pitam zašto.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...
Znači još jedna igra koju uništavaju rezanjem rezolucije i korištenjem AI upscalea koji onda izgleda zblurano i ni blizu dobro kao native 4K. Sve da bi imali raytrace efekte koji ni ne izgledaju ništa posebno.

Gran Turismo 7 na original PS5 hardveru - native 4k60 fps
GT7 na PS5 Pro - 1200p uz PSSR upscale do 4k i fldodatak raytracea na stazi koji prosječan igrač ni ne primjeti.

Katastrofa kako uništavaju igre sa ovim glupostima.

 
Stvarno bih volio vidjeti čovjeka koji toliko silno želi ray tracing da bi rađe igrao na duplo manjoj rezoluciji uz upscaling. Da ga pitam zašto.

 Bezveze to forisraju na playstation i amd tehnologiju a Nvidia je isto trebala ostavit legendarni GTX naziv barem za 2060,3060,4060 seriju a ne uopce forsirat RTX na tim karticama tako i tako kada upalis raytrace fps ode u ponor.

10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav.

Počela mi je gljivica L3 driftat.

Pa me zanima jel se još uvijek može zamijeniti u Sancta Domenici kontroler?

Ili imaju sad neke nove sheme

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 
Stvarno bih volio vidjeti čovjeka koji toliko silno želi ray tracing da bi rađe igrao na duplo manjoj rezoluciji uz upscaling. Da ga pitam zašto.

 Nisam se još našao u situaciji da sam zastao u nekoj igri i rekao "wow, ovaj RT je predobra stvar". Nekako mislim da ni neću. 

 

Odakle oni izvlače te informacije da takve stvari želi prosječan gamer - nije mi jasno. 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
eurupa kaže...

Pozdrav.

Počela mi je gljivica L3 driftat.

Pa me zanima jel se još uvijek može zamijeniti u Sancta Domenici kontroler?

Ili imaju sad neke nove sheme

 

Hvala

Ako imaš račun i jamstvo, nema problema, dobit ćeš novi kontroler.

Ovisno o djelatniku i/ili poslovnici, nekad dobiješ odmah novi, nekad ga šalju na servis gdje potvrde da je drift u pitanju i dobiješ novi kontroler.

Ja sam imao oba slučaja u različitim SD poslovnicama.

Dva puta sam odmah dobio novi, a dva puta sam čekao do 10 dana da me kontaktiraju.

 

PSN: Muskarcina77 / Xbox: Muskarcina
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
eurupa kaže...

Pozdrav.

Počela mi je gljivica L3 driftat.

Pa me zanima jel se još uvijek može zamijeniti u Sancta Domenici kontroler?

Ili imaju sad neke nove sheme

 

Hvala

 

jamstvo na kontroler ti je 2 godine, pa pazi na to. 

 

Meni su prije mjesec-dva u Sancti u Osijeku odmah zamijenili, bez puno provjera. 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

 Nisam se još našao u situaciji da sam zastao u nekoj igri i rekao "wow, ovaj RT je predobra stvar". Nekako mislim da ni neću. 

 

Odakle oni izvlače te informacije da takve stvari želi prosječan gamer - nije mi jasno. 

 

U Spidermanu stvarno izgleda odlično... ali to je toliko dinamična igra da ne gledaš baš u zgrade okolo da bi se divio kvaliteti refleksija na prozorima, a nauštrb svega ostalog.

A u GT7 stvarno ne znam čemu to, voziš utrku i onda sliniš na refleksije auta ispred... ne bih rekao. Pa valjda su rezolucija i FPS bitniji od refleksija.

 

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Prošli tjedan išao na zamjenu , isto drift i baterija traje 15 minuta. kaže lik da ide na servis i da ostavim podatke, priupitam kako to do sad su mijenjali na licu mjesta. Kaže da nemaju ni jedan kontroler u prodavaonici i stvarno ni jedan nije bio. Tako da ako su došli novi vjerojatno ti zamijene na odmah a ako ne na servis pa čekanje. Još čekam poziv

2 tjedna
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
eurupa kaže...

Pozdrav.

Počela mi je gljivica L3 driftat.

Pa me zanima jel se još uvijek može zamijeniti u Sancta Domenici kontroler?

Ili imaju sad neke nove sheme

 

Hvala

 

jamstvo na kontroler ti je 2 godine, pa pazi na to. 

 

Meni su prije mjesec-dva u Sancti u Osijeku odmah zamijenili, bez puno provjera. 

 Vrijedi i staro za novo van jamstvenog roka.

https://linktr.ee/biciklisti.hrvatska
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bio sam otvorio japanski account kad je kolega stavio na forum onu odličnu ponudu za spiderman 2. Sad me zanima, mogu li preko toga accounta kupiti godišnji ps plus extra, jer ispadne 6 eura mjesečno. Prolazi li paypal, ili naše kartice? Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mmafan kaže...

Bio sam otvorio japanski account kad je kolega stavio na forum onu odličnu ponudu za spiderman 2. Sad me zanima, mogu li preko toga accounta kupiti godišnji ps plus extra, jer ispadne 6 eura mjesečno. Prolazi li paypal, ili naše kartice? Hvala

Mislim da ne, ali možeš kupiti PSN bonove na japanskom Amazonu.

 

Lol, kak je cijena ista ko i u Indiji?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice