Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.738
|
čitano: 4.907.472
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
PS Plus Extra and Premium - January 2023

 Nije ni čudo da je siječanj najdepresivniji mjesec u godini.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dostupan je 6.5 Update koji donosi podršku za Dualsense edge.

Slijedeći 7.0 update donosi Discord i Cloud Streaming.

The update, currently scheduled for March 8, 2023 will include the full Discord integration that was revealed in 2021.

In addition to the Discord integration, sources have revealed that PlayStation 5 games will also be streamable on the PlayStation 5 via cloud streaming. It was said that this feature will be included in the PlayStation Plus Premium Tier.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Playstation 1 i 2 kombinirano imaju tisuce igara a mi dobijemo sacicu u par mjeseci....

Mislim da cu sa ovog najskupljeg ic na najeftiniji tier kad mi istekne pretplata 🥂

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cak su i maknuli Sayonara wild hearts s popisa pa racunaj jednu manje.
Premium se apsolutno ne isplati, vidjeti ćemo kako radi cloud servis.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Cak su i maknuli Sayonara wild hearts s popisa pa racunaj jednu manje.
Premium se apsolutno ne isplati, vidjeti ćemo kako radi cloud servis.

Mislis stream?Ja sam probao par Ps3 igara unutar moje pretplate i meni je to neigrivo,apsolutno ovisi o internet konekciji a u mojoj obitelji svi koristimo nasu internet vezu.

Zato uopce ne racunam da te ps3 igre postoje u pretplati.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Stream a i cloud gaming koji dolazi na premium (pročitaj gore).

Stream je po meni užas, tko zeli igrati ghost of Tsushima u 720p? Em uzasno izgleda em trza a internet vise nego dovoljno brz.
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Cijeli dan se ne mogu spojiti na PS network, tj igrati online.

Pod statusom su im svi servisi u "zelenom"

dobijem error CE-33992-6

Probao sam resetirati router, spojiti se preko lan kabela, preko wifi. Nista nije pomoglo.

Preko laptopa se isto ne mogu ulogirati u svoj account:
A connection to the server could not be established.
(18.18841402.1673552804.43ffef1)

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Gužva im na serverima

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Plus, pušten i novi system update.

Navodno u sljedećem većem updateu dolazi prvi dio integracije s Discordom.
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jedini streaming servis koji je nekoć jako dobro radio, a sad ne radi više dobro, jer je gužva prevelika a nVidia očito ne ulaže u broj dostupnih servera je GeForce Now, koji sam nekoć koristio 6 mjeseci u komadu. Nakon korone sve je otišlo nepovratno kvragu zbog previše ljudi na serverima. Radio je jako dobro na 150/15 konekciji, kad sam upgradeao na 500/150 radio je gotovo jednako dobro kao i konzola.

 

Probao sam i neke druge, kao i PS Now i mogu reći da ne bi najgorem neprijatelju poželio da se tako mora igrati. PS Now je živa katastrofa, kako po kvaliteti slike, tako i po input lag-u. Postoji tek toliko da Sony može reći da imaju cloud gaming dok s njim u realnosti možeš obrisati dupe.

 

Nekoć sam mislio da će cloud gaming doći kroz 10-ak godina, sad, realno, vjerujem da ćemo vidjeti još barem 2-3 generacije konzola prije nego cloud bude primarni način igranja (možda i tada se to ne dogodi).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bok svima, moze preporuka gdje najbolje uzeti novi ps5 po nekoj normalnoj cijeni. Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ivan7 kaže...

Bok svima, moze preporuka gdje najbolje uzeti novi ps5 po nekoj normalnoj cijeni. Hvala

Keš?

 

Njuškalo/FB od ljudi koji su kupili dolje navedeni paket.

 

ili produženje ugovora ili novi ugovor A1 paket, PS5 Br verzija, 5 igrica, 3 mjeseca PS plus, 500 kn Konzum Muller bon, ako trebaš i to.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ivan7 kaže...

Bok svima, moze preporuka gdje najbolje uzeti novi ps5 po nekoj normalnoj cijeni. Hvala

 

Sa dostavom ~4700 KN:

 

https://www.amazon.de/-/en/dp/B0BK9MC6QM/ref=sr_1_1?crid=PPXOSM4TDGG0&keywords=ps5&qid=1673623687&sprefix=ps%2Caps%2C119&sr=8-1

 

Prodaje direktno Amazon.

 

EDIT: za one koji pišu da je poštarina €100, to nije točno. Normalna poštarina je €16 (stavio u košaricu). 100 je ekspresni shipping. Ali da, kad se uračuna naš PDV, sve skupa ispadne 5000 KN. U dućanima je 6000 kn, na njuški manje pa i nije neki poseban deal. Moja greška.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2023 0:51 (greysaint0).
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni pise sa dostavom puno vise.

Delivery to Croatia 101eur

 
2 1 hvala 1
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mozda direktno od Sonya?
https://direct.playstation.com/de-de/hardware/ps5
Buraz je kupio tu, ali on je u DE
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
ivan7 kaže...

Bok svima, moze preporuka gdje najbolje uzeti novi ps5 po nekoj normalnoj cijeni. Hvala

 

Sa dostavom ~4700 KN:

 

https://www.amazon.de/-/en/dp/B0BK9MC6QM/ref=sr_1_1?crid=PPXOSM4TDGG0&keywords=ps5&qid=1673623687&sprefix=ps%2Caps%2C119&sr=8-1

 

Prodaje direktno Amazon. Zaboravi na kupnju kod nas, cijene po dućanima su lešinarske.

 Nije istina.

 

Em moraš čekati i do mjesec dana a akada uračunaš šiping , ispadne više.

Ekipa možda na njuškalu traži za golu konzolu 5400++ ali se prodaju i za 5000 sa recimo Spiderman om uz to.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hogwarts Legacy graficki modovi
Fidelity 30fps (4k?)
Performanse 60fps (Dynamic)

Igra podrzava VRR
Moj PC  
7 0 hvala 4
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
@Crotiger, shipping je €16 kad stavis u kosaricu. Ovo nize je ekspresni koji je uvijek skup. Ali da, zaboravio sam da Amazon dodaje PDV na kraju pa ispadne 5000 kn sve skupa.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2023 0:03 (greysaint0).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Crotiger kaže...
ivan7 kaže...

Bok svima, moze preporuka gdje najbolje uzeti novi ps5 po nekoj normalnoj cijeni. Hvala

Keš?

 

Njuškalo/FB od ljudi koji su kupili dolje navedeni paket.

 

ili produženje ugovora ili novi ugovor A1 paket, PS5 Br verzija, 5 igrica, 3 mjeseca PS plus, 500 kn Konzum Muller bon, ako trebaš i to.

 Nema vise a1 konzoli na stanju, zvao jucer.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cofinho kaže...
Crotiger kaže...
ivan7 kaže...

Bok svima, moze preporuka gdje najbolje uzeti novi ps5 po nekoj normalnoj cijeni. Hvala

Keš?

 

Njuškalo/FB od ljudi koji su kupili dolje navedeni paket.

 

ili produženje ugovora ili novi ugovor A1 paket, PS5 Br verzija, 5 igrica, 3 mjeseca PS plus, 500 kn Konzum Muller bon, ako trebaš i to.

 Nema vise a1 konzoli na stanju, zvao jucer.

 Da... bilo je do isteka zaliha...

Ima T com ,ali bundle nije takav, ne znam.

Možda malo pratiti , gužve su u telekom centrima, ekipa masovno mijenja operatere, možda bude koja akcija za dan dva, jer su ponovno počeli masovno zvati , njihova telefonska prodaja, za promjenu operatera.


Sretno

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Crotiger kaže...
Cofinho kaže...
Crotiger kaže...
ivan7 kaže...

Bok svima, moze preporuka gdje najbolje uzeti novi ps5 po nekoj normalnoj cijeni. Hvala

Keš?

 

Njuškalo/FB od ljudi koji su kupili dolje navedeni paket.

 

ili produženje ugovora ili novi ugovor A1 paket, PS5 Br verzija, 5 igrica, 3 mjeseca PS plus, 500 kn Konzum Muller bon, ako trebaš i to.

 Nema vise a1 konzoli na stanju, zvao jucer.

 Da... bilo je do isteka zaliha...

Ima T com ,ali bundle nije takav, ne znam.

Možda malo pratiti , gužve su u telekom centrima, ekipa masovno mijenja operatere, možda bude koja akcija za dan dva, jer su ponovno počeli masovno zvati , njihova telefonska prodaja, za promjenu operatera.


Sretno

 Ne znam gdje ste to vidjeli u ponudi Tcom-a, ali mislim da ih nemaju. Pozdrav

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Filip720 kaže...
Crotiger kaže...
Cofinho kaže...
Crotiger kaže...
ivan7 kaže...

Bok svima, moze preporuka gdje najbolje uzeti novi ps5 po nekoj normalnoj cijeni. Hvala

Keš?

 

Njuškalo/FB od ljudi koji su kupili dolje navedeni paket.

 

ili produženje ugovora ili novi ugovor A1 paket, PS5 Br verzija, 5 igrica, 3 mjeseca PS plus, 500 kn Konzum Muller bon, ako trebaš i to.

 Nema vise a1 konzoli na stanju, zvao jucer.

 Da... bilo je do isteka zaliha...

Ima T com ,ali bundle nije takav, ne znam.

Možda malo pratiti , gužve su u telekom centrima, ekipa masovno mijenja operatere, možda bude koja akcija za dan dva, jer su ponovno počeli masovno zvati , njihova telefonska prodaja, za promjenu operatera.


Sretno

 Ne znam gdje ste to vidjeli u ponudi Tcom-a, ali mislim da ih nemaju. Pozdrav

 Sony PlayStation®5 uz 2 igre i GoW dodatni kontroler (hrvatskitelekom.hr)

Nemoguće je naći ako ne tražite.

Ići na mobilne tarife, mobiteli, pa izabrat Sony i ispadne PS5.

 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Crotiger kaže...

 Sony PlayStation®5 uz 2 igre i GoW dodatni kontroler (hrvatskitelekom.hr)

Nemoguće je naći ako ne tražite.

Ići na mobilne tarife, mobiteli, pa izabrat Sony i ispadne PS5.

 

 

I isto tako piše da nema na zalihi ("Obavijestite me").

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2023 17:21 (Bitanga).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A cuj, niti jedan od telekoma nema to u stalnoj ponudi, vec stihijski, pred vazne datume (bozic,uskrs,dan republike,kraj skole) nabave neku kolicinu...

Kome nije frka, za mjesec, mjesec i pol, pocet ce se pricati o uskrsu, i opet ce telekomi nuditi sakom i kapom....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Crotiger kaže...
Filip720 kaže...
Crotiger kaže...
Cofinho kaže...
Crotiger kaže...
ivan7 kaže...

Bok svima, moze preporuka gdje najbolje uzeti novi ps5 po nekoj normalnoj cijeni. Hvala

Keš?

 

Njuškalo/FB od ljudi koji su kupili dolje navedeni paket.

 

ili produženje ugovora ili novi ugovor A1 paket, PS5 Br verzija, 5 igrica, 3 mjeseca PS plus, 500 kn Konzum Muller bon, ako trebaš i to.

 Nema vise a1 konzoli na stanju, zvao jucer.

 Da... bilo je do isteka zaliha...

Ima T com ,ali bundle nije takav, ne znam.

Možda malo pratiti , gužve su u telekom centrima, ekipa masovno mijenja operatere, možda bude koja akcija za dan dva, jer su ponovno počeli masovno zvati , njihova telefonska prodaja, za promjenu operatera.


Sretno

 Ne znam gdje ste to vidjeli u ponudi Tcom-a, ali mislim da ih nemaju. Pozdrav

 Sony PlayStation®5 uz 2 igre i GoW dodatni kontroler (hrvatskitelekom.hr)

Nemoguće je naći ako ne tražite.

Ići na mobilne tarife, mobiteli, pa izabrat Sony i ispadne PS5.

 

Tražim već dugo, pa zato me i iznenadilo da T-com ima  inače imaju puno takvih uređaja na "obavijestite me" To im je samo fora da ne ispadne da najveći teleoperater nema u ponudi skupe stvari, pozdrav i živjeli

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
A cuj, niti jedan od telekoma nema to u stalnoj ponudi, vec stihijski, pred vazne datume (bozic,uskrs,dan republike,kraj skole) nabave neku kolicinu...

Kome nije frka, za mjesec, mjesec i pol, pocet ce se pricati o uskrsu, i opet ce telekomi nuditi sakom i kapom....

Vidjet ćemo je li slučaj i sa PS5, ali slažem se mora jednom doći do zasićenja samo ćemo vidjet kad . Pozdrav

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ima tko još problema sa plaćanjem u PS trgovini (PS5) ? Kartica koja mi je istekla ne mogu je ažurirati i piše uvijek poruka "Check your credit card details and try again". Druga kreditna koju imam dodanu prikazuje grešku kod pokušaja kupovine.

 

Jel stvarno još uvijek rade "prilagodbe" sustava radi eura? Ja reko, prošlo je dva tjedna pa valjda su osposobili plaćanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imperijas kaže...

Ima tko još problema sa plaćanjem u PS trgovini (PS5) ? Kartica koja mi je istekla ne mogu je ažurirati i piše uvijek poruka "Check your credit card details and try again". Druga kreditna koju imam dodanu prikazuje grešku kod pokušaja kupovine.

 

Jel stvarno još uvijek rade "prilagodbe" sustava radi eura? Ja reko, prošlo je dva tjedna pa valjda su osposobili plaćanje.

 

Još smišljaju koje cijene da stave, a da ih ne skužimo kako nas deru.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Znači sustav su re-programirali još u studenom, al valjda do zadnjeg gledaju kak da iscijede još veću maržu na ionak napuhanim HRK cijenama. Vidio sam sad u prethodnim porukama da se može preko Aircasha tako da sam mogao taman uzeti 2 najjeftinija bona za Returnal.

16 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Crotiger kaže...

 Sony PlayStation®5 uz 2 igre i GoW dodatni kontroler (hrvatskitelekom.hr)

Nemoguće je naći ako ne tražite.

Ići na mobilne tarife, mobiteli, pa izabrat Sony i ispadne PS5.

 

 Dobri su u t-comu, za gotovinu konzola 5900 kn, na rate ispadne još više. Sasvim isplativo.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice