Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.780
|
čitano: 4.967.238
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sveupitni kaže...

Bijeli dualsense 379 kn, crni i crveni 399 u sancta poslovnicama. Upravo kupio

 Meni frend bio u subotu i rekli su mu da je samo u petak bila akcija, jel znas mozda da li ovo vrijedi u svim poslovnicama? On je bio u city west i areni.

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
djdragon95 kaže...
sveupitni kaže...

Bijeli dualsense 379 kn, crni i crveni 399 u sancta poslovnicama. Upravo kupio

 Meni frend bio u subotu i rekli su mu da je samo u petak bila akcija, jel znas mozda da li ovo vrijedi u svim poslovnicama? On je bio u city west i areni.

 Najvjerojatnije u svim poslovnicama, u Splitu je isto bila ta cijena.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Konkretno sam bio u sancti kod Arene, ali trebalo bi svuda vrijedit. 

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Dreams je na snizenju i kosta samo 10$. Probao sam trial verziju i iako je dosta ograniceno sta mozes probati opet je bilo par zabavnih igara. Kontam da sada ima jos vise sadrzaja i za te pare da ne bi bilo lose imate pa nekad upaliti kad se nema sta drugo igrati? Mozda bi dobro bilo i za malog kojeg polahko uvodim u gejming. Ima li neko da je kupio i da moze reci iz prve ruke?

Ne ocekujem nikakve igretine, znam da su to vecinom sitne neke kratke igre ali to mi je OK jer se i s takvim moze zabaviti.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel moguće na jednoj konzoli imati dva accounta?  Jedan je US drugi DE, oba imaju PS Plus.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...

Jel moguće na jednoj konzoli imati dva accounta?  Jedan je US drugi DE, oba imaju PS Plus.

 Moguce je na jednoj konzoli imati istovremeno do 16 racuna.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Dreams je na snizenju i kosta samo 10$. Probao sam trial verziju i iako je dosta ograniceno sta mozes probati opet je bilo par zabavnih igara. Kontam da sada ima jos vise sadrzaja i za te pare da ne bi bilo lose imate pa nekad upaliti kad se nema sta drugo igrati? Mozda bi dobro bilo i za malog kojeg polahko uvodim u gejming. Ima li neko da je kupio i da moze reci iz prve ruke?

Ne ocekujem nikakve igretine, znam da su to vecinom sitne neke kratke igre ali to mi je OK jer se i s takvim moze zabaviti.

 

 

imam ja i bilo mi je fora prvih 2 sata vremena i od onda nisam upalio. s tim da sam ja vr prvenstveno htio probat. nije moj tip zabave

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.12.2021 12:53 (MEDO11).
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sveupitni kaže...

Bijeli dualsense 379 kn, crni i crveni 399 u sancta poslovnicama. Upravo kupio

 Koliko je cijena charging stationa? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.12.2021 21:54 (areal).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Krenuli popusti na ps store
Tn
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2021 11:22 (starblack).
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
starblack kaže...
Krenuli popusti na ps store

 

Otužno kao i sve do sad.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Živi užas... Htio sam kupiti Demon Souls, a ono ni jedan posto popusta.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dodinho kaže...

Živi užas... Htio sam kupiti Demon Souls, a ono ni jedan posto popusta.

 

I Ratchet je na istom popustu koji bi u principu trebao biti full price kao i mjesecima ranije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da li netko zna ako se uzima u Sancti doplata za PSN wallet i igrica koja je preorder i bit će dostupna 28.01.2022. da li šalju odmah nadoplatu za PSN i da li to pošalju na mail ili ide poštom?

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2021 12:16 (Ivanjino96).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ljudi, vecina igara trenutno na popustu je do 7.1. Vec 5.1 ce dodati Demon's Souls, Sackboy, Returnal i jos igara. January Sale traje do 19.1
Moj PC  
0 0 hvala 3
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

https://www.pushsquare.com/news/2021/12/rumour-ps-plus-january-2022-ps5-ps4-games-leaked-early#comments

 

Navodne PS plus igre za januar. Ako je tacno onda napokon opet dobar mjesec :)

 

 

Dirt 5
Deep Rock Galactic
Persona 5 Strikers (PS4)

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

https://www.pushsquare.com/news/2021/12/rumour-ps-plus-january-2022-ps5-ps4-games-leaked-early#comments

 

Navodne PS plus igre za januar. Ako je tacno onda napokon opet dobar mjesec :)

 

 

Dirt 5
Deep Rock Galactic
Persona 5 Strikers (PS4)

 

Kako za koga, za mene mjesec kao da ni ne postoji. Nijednu neću dodati u library. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ni ja, očajna ponuda SP igara zadnjih pola godine.
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Neko je, cini mi se, spominjao da se EA play 1 mjesec moze uzeti za 1$. Ima li te ponude negdje pa da odigram it takes two?

Vidim da je 5$ pa isplati se i to za odigrati :)

 

 

EDIT: Kazu ne moze se preko wallet platit, tako da to propada...

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2021 18:50 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

dakle od popusta niti p...sve cijene ili doslovno dolar niže nego je bilo prije pola godine...koma...sony ne da je zajebo ove godine nego je totalni shit ispao...što zbog konzola, što zbog igara.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Final fantasy VII remake koji sam dobio kao  ps plus igru nedavno izgleda  puno bolje nakon ovog PS5 upgrade-a . Prestao sam ju igrati baš zato što mi je grafika bila previše ps4-tasta. Sad mi je mislim glavna.

Što se tiće January sale-a ništa što je bilo na mojoj wish listi nije na popustu trenutno. 

i am big fan and subscriber of J.Fla
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wox kaže...

Final fantasy VII remake koji sam dobio kao  ps plus igru nedavno izgleda  puno bolje nakon ovog PS5 upgrade-a . Prestao sam ju igrati baš zato što mi je grafika bila previše ps4-tasta. Sad mi je mislim glavna.

Što se tiće January sale-a ništa što je bilo na mojoj wish listi nije na popustu trenutno. 

 Kako si aktivirao upgrade? Meni PS aplikacija ne nudi tu opciju.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Postoji li neki zamjenski kontroler za ps5?...ne daje mi se 500kn za dualshit5 koji će mi riknut za 3 mjeseca ako ga krivo pogledam
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Šta misliš da će neki jeftiniji duže držati ili?

I da odgovorim, mislim da za sada nema iako sam čitao neke najave da bi se mogli uskoro pojaviti.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

pa sta i da rikne, imas garanciju, odes u SD i besplatno dobis novi :) sigurno ti je to bolja opcija nego kupovat neki third party kontroler za kojeg ne znas kakav ce bit, podrzava li haptic itd.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Odigrao ovu PS+ Mortal Shell Ps4 verziju na Ps5. Igra je odlična što se tiče gameplaya i atmosfere, ali zadnji boss fight je pokvario doživljaj totalno. Ali nije problem u dizajnu borbe, težini ili sličnome, problem je što je taj dio, barem meni, bio toliko zbugiran da sam skoro poludio. Odmah na početku svakog pokušaja toliki artefakti, zapinjanja u nevidljivim zidovima, lebdenja po zraku, ispod površine vode, nestajanja bossa i moba. Neki put je pomoglo da izađem van ili pozovem onu ribu, ali u sljedećem pokušaju nakon minute borbe opet isto. Doslovno sam morao trčati po areni i tražiti poziciju gdje bi se gameplay normalizirao, pa da vidim uopće s kim se borim i da zadam koji udarac. Ne znam koja je situacija s Ps5 verzijom, te sam možda ja imao neki specifičan problem, ali ovo mi je oduzelo volju za NG+ i obrisao sam igru iza tog prvog prolaska. Primjetio sam pop-in neprijatelja, pogotovo kad se krećeš brzo, pa se oni samo stvore pred tobom, ali to je još ok, mislim da se oni vatreni vitezi tako i po dizajnu materijaliziraju dok prolaziš pokraj njih, ali ovo je bilo previše. Osim te "sitnice" jako mi se svidjela i nadam se da će biti nastavka s malo više sadržaja.

 
3 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozdrav ekipa, jel neko od vas isto ima problema na plejki 5 sa loadanjem trofeja i friends liste dosta cesto, store takodjer nekad radi nekad ne
PeTak
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
IvanDado kaže...
Pozdrav ekipa, jel neko od vas isto ima problema na plejki 5 sa loadanjem trofeja i friends liste dosta cesto, store takodjer nekad radi nekad ne

 

 Ako je Fifa u pitanju - IMAM.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da, ja znam imati tih problema sa Ps store-om. Ne uvijek, ali u nekih 30% slučajeva da ga ostavim i pola sata nebi se učitao, ali stisnem PS button, Home, pa opet Store i instantno se učita. Ne znam do čega je.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozdrav ekipa, jel ima netko Sony Pulse 3D slušalice, jel se isplati kupiti ili da uzmem nekak drugo?
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice