Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.782
|
čitano: 4.973.586
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony Play Station 5
crorockycro kaže...
x360gamer kaže...
Ima netko možda ghostrunner za PS5?
Igra mi se čini fora, a svima je nekako prošla ispod radara.

 Odigrao igricu, ali na PCu. Odlična igra samo ne znam kako bih ju prešao bez miša, tj. zanima me kako su riješili kontrole na konzoli

 Javit ću dok danas, sutra ulovim vremena i napravim fake acc i pokupim trial za psnow, pošto nema više na eBayu po 1$ kako sam prije kupovao 😅

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Baš i mene zanima jer koliko god mi izgleda zabavna toliko mi izgleda i kao smrt za igrati na kontroleru.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Baš i mene zanima jer koliko god mi izgleda zabavna toliko mi izgleda i kao smrt za igrati na kontroleru.

 Zašto?

Meni baš takav tip igre djeluje bolje igrati na kontroleru.

Da igram i na PCu, igrao bi na kontroleru.

Možda sam u krivu, javit ću povratno

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Blackcastle kaže...

Kad se očekuje igra s grafikom kao u demo igri Matrix?Meni se čini da čemo još minimum 2 godine čekati igru s takvom grafikom.

 

Mislim da smo puno više od dvije godine od toga. Treba shvatiti da je ovo bio samo demo, dakle strogo kontrolirani uvjeti s ograničenim kretanjem gdje se većina toga događa kao cutscene, a ne gameplay u punom smislu riječi. Pa i danas imaš prerenderirane scene u igrama koje izgledaju neusporedivo bolje od konkretnog gameplaya, jer nije isto renderirati demo/cutscene i free gameplay. Drugim riječima, nije isto kad demo mora prikazati jurnjavu automobilom u kojoj su ti pokreti ograničeni samo na to da odabereš lijevu ili desnu metu, i kad imaš gameplay kao GTA5 u kojem imaš potpunu slobodu kretanja, možeš se okrenuti 360 stupnjeva, izletjeti s ceste, razbiti 10 automobila, uzrokovati zastoj na cesti itd.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pogledajte forspoken…
Demo besprijekoran a Gameplay toliko trzav da je IGN morao maknuti video
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Igre koje donose ili će donositi DualSense značajke

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
Blackcastle kaže...

Kad se očekuje igra s grafikom kao u demo igri Matrix?Meni se čini da čemo još minimum 2 godine čekati igru s takvom grafikom.

 

Mislim da smo puno više od dvije godine od toga. Treba shvatiti da je ovo bio samo demo, dakle strogo kontrolirani uvjeti s ograničenim kretanjem gdje se većina toga događa kao cutscene, a ne gameplay u punom smislu riječi. Pa i danas imaš prerenderirane scene u igrama koje izgledaju neusporedivo bolje od konkretnog gameplaya, jer nije isto renderirati demo/cutscene i free gameplay. Drugim riječima, nije isto kad demo mora prikazati jurnjavu automobilom u kojoj su ti pokreti ograničeni samo na to da odabereš lijevu ili desnu metu, i kad imaš gameplay kao GTA5 u kojem imaš potpunu slobodu kretanja, možeš se okrenuti 360 stupnjeva, izletjeti s ceste, razbiti 10 automobila, uzrokovati zastoj na cesti itd.

 Mislim da si vidio samo prvi dio tech demoa a ne i drugi. Prvi dio je interaktivna cutscena, koja je realtime a ne prerendered, dok u drugom dobijes punu kontrolu i slobodu kretanja kroz cijeli grad, pjeske, s autom ili leteci :) Postavljao sam vec sliku sa fascinirajucim podacima grada (35000 metahumans, nekoliko hiljada zgrada, oko 45000 parkiranih automobila od kojih je 38000 vozivo i unistivo + vozila koja kruze gradom itd itd), a i drugi su pisali kako je stvar da stvari ne nestaju cim se udaljis te ne pocnu izgledati losije a to jos nismo vidjeli u igrama, pogotovo ne sa ovakvim detaljima.

I bitna napomena jos, ovo nije prerendirano nista nego sve realtime, to je ogromna ali ogromna razlika.

 

 

 Gogy7  Kakav demo za forspoken? Meni ta igra bas izgleda privlacno i siguran sam da ce mi se svidjeti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.12.2021 18:33 (gamex1423).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

O mamu mu i moj kontroler počeo vući u lijevo.

Danas igram PES 2021 i branim penal kad golman sam od sebe počne ići u lijevo.

I tako kod skoro svakog udarca.

Ako sam kupio konzolu u Ekupi jel kod njih reklamiram ili mogu u Sancta Domenici?

P.S. to je kontroler što sam dobio sa konzolom. 

Sva sreća da sam kupio još jedan sad za bljack friday da sam mogao zamjeniti i nastaviti dalje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.12.2021 18:36 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako se sjecas onog prvog UE5 dema gdje ona cura leti po zraku kroz onu pustinju.... E to je iz igre Forsaken tj project Athia. Ta igra je sad pokazala prvi gameplay i to letenje je strasno trzavo i igra izgleda daleko od dema koji je bio pokazan
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ako se sjecas onog prvog UE5 dema gdje ona cura leti po zraku kroz onu pustinju.... E to je iz igre Forsaken tj project Athia. Ta igra je sad pokazala prvi gameplay i to letenje je strasno trzavo i igra izgleda daleko od dema koji je bio pokazan

 Odakle ti informacija da je to to? Nesto mislim da si pobrkao nesto osim ako nema negdje zvanicno, jer je prvi prikaz Forspokena sa nazivom Project Athia i bio prikazan u tom periodu kada je i UE5 prvi tech demo, ali su bili odvojeni, i iako dosta slicni nisam imao dojam da je ista stvar. Cak ne mogu nigdje ni naci informaciju da je forspoken u unreal enginu radjen.

 

 

 

 

Eto, ne bih rekao da je to isto. Sto se tice tog trzavog gameplaya na zadnjem prikazu, nisam ni primjetio a pogledat cu ponovo pa obratit paznju. Svakako do izlaska igre ima jos vremena pa me ne cudi da igra jos nije u optimiranom stanju. Bolje sto su i pokazali takav gameplay nego vecina AAA igara koji do izlaska rade cherry picking sta pokazati, vecinom CGI pre rendered trailere pa izbace igru punu bugova i mikrotransakcija. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.12.2021 18:54 (gamex1423).
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Meni je nakon tri mjeseca počela driftat lijeva gljiva pa idući dan i desna. SD organizirala pickup i za par dana dobio novi koji dva mjeseca radi ok.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
woowhat kaže...

Meni je nakon tri mjeseca počela driftat lijeva gljiva pa idući dan i desna. SD organizirala pickup i za par dana dobio novi koji dva mjeseca radi ok.

 

Al zato ima haptic feedback :-)

Plus, dobro je za kurirske službe, da se lijepo zaradit :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Potvrđeno je da GT7 dolazi s više od 420 automobila i 90 staza

 

https://ffa.hr/vijesti/potvrdeno-je-da-gt7-dolazi-s-vise-od-420-automobila-i-90-staza/70195/

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Je,90 izvedenica staza ilitiga varijacija.
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Navodno iskuljučivo u poslovnicama sancte dualsense je na popustu... Ispod 400 kn koliko sam čuo su

#fsb
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony Play Station 5
x360gamer kaže...
crorockycro kaže...
x360gamer kaže...
Ima netko možda ghostrunner za PS5?
Igra mi se čini fora, a svima je nekako prošla ispod radara.

 Odigrao igricu, ali na PCu. Odlična igra samo ne znam kako bih ju prešao bez miša, tj. zanima me kako su riješili kontrole na konzoli

 Javit ću dok danas, sutra ulovim vremena i napravim fake acc i pokupim trial za psnow, pošto nema više na eBayu po 1$ kako sam prije kupovao 😅

 Nema vise koliko vidim 7 day trial za psnow.

Tako da mi jedino preostaje ocito napraviti US account i platiti 10$ za 1 mjesec?

 

Ne znam zasto su to ukinuli, ocito radi ovog citiranog boldanog.

 

Trazeci po reditu, vidim da ljudi pisu da se moze aktivirati trial s konzole? Ima netko US acc da kaze dali postoji opcija? Posto sam napravio na Kanadu racun i nema ni na konzoli ni PCu trial. Najmanje sto se nudi je 1 mjesec za oko 15$ radi poreza.

Isto tako, nasao sam na nesto zanimljivo na forumu, ali ocito samo za USA korisnike.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Trial je bio samo Neko vrijeme i treba ti US kartica da bi ga koristio. Kupi ps now online i otvori US Account u nekoj tax free državi. Jedino ako bas nades trial negdje za kupiti
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Little Devil inside izlazi tek na zimu 2022… Biti ce privremena Exkluziva
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uzeo plavu, malo je drugačije al nisam zadovoljan. Vjv bude zlatna bolja.?!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony Play Station 5
x360gamer kaže...
x360gamer kaže...
crorockycro kaže...
x360gamer kaže...
Ima netko možda ghostrunner za PS5?
Igra mi se čini fora, a svima je nekako prošla ispod radara.

 Odigrao igricu, ali na PCu. Odlična igra samo ne znam kako bih ju prešao bez miša, tj. zanima me kako su riješili kontrole na konzoli

 Javit ću dok danas, sutra ulovim vremena i napravim fake acc i pokupim trial za psnow, pošto nema više na eBayu po 1$ kako sam prije kupovao 😅

 Nema vise koliko vidim 7 day trial za psnow.

Tako da mi jedino preostaje ocito napraviti US account i platiti 10$ za 1 mjesec?

 

Ne znam zasto su to ukinuli, ocito radi ovog citiranog boldanog.

 

Trazeci po reditu, vidim da ljudi pisu da se moze aktivirati trial s konzole? Ima netko US acc da kaze dali postoji opcija? Posto sam napravio na Kanadu racun i nema ni na konzoli ni PCu trial. Najmanje sto se nudi je 1 mjesec za oko 15$ radi poreza.

Isto tako, nasao sam na nesto zanimljivo na forumu, ali ocito samo za USA korisnike.

PlayStation Now - 12 Month Subscription (USA)

PlayStation Now - 3 Month Subscription (USA)

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam prije PSNow trial uzimao tako sto napravim UK account te UK paypal jer za UK account se moze paypal dodati kao placanje, ne mora na njemu biti novca niti kartica i moglo je tako. Znao je paypal nekad raspoznati ba blokat racun ali se moglo uglavnom.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da, ali navodno da više uopće nema trial verzije na storu.
Probao sam s kanadskim računom i stvarno nema.
Možda ima za uk ili USA.
Moram ponovno sve fake raditi, pa pitam nekog tko ima račun dali možda zna.
Ako ništa, uzet ću 1 mjesec i gotovo
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

January Sale kreće 22.12., da se ne bi netko zajebao i kupio nešto danas ili sutra na full price. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
6 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Bijeli dualsense 379 kn, crni i crveni 399 u sancta poslovnicama. Upravo kupio

#fsb
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.12.2021 22:13 (sveupitni).
Moj PC  
7 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

O mamu mu i moj kontroler počeo vući u lijevo.

Danas igram PES 2021 i branim penal kad golman sam od sebe počne ići u lijevo.

I tako kod skoro svakog udarca.

Ako sam kupio konzolu u Ekupi jel kod njih reklamiram ili mogu u Sancta Domenici?

P.S. to je kontroler što sam dobio sa konzolom. 

Sva sreća da sam kupio još jedan sad za bljack friday da sam mogao zamjeniti i nastaviti dalje.

 Ako nekom bude trebalo iako je kupljen u Ekupi stari se kontroler nosi u Sancta Domenica dućan gdje ga zamjene za novi. 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...

January Sale kreće 22.12., da se ne bi netko zajebao i kupio nešto danas ili sutra na full price. 

 Ja sam stavio u favorite igre koje me zanimaju i sad čekam cijene da padnu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sveupitni kaže...
Bijeli dualsense 379 kn, crni i crveni 399 u sancta poslovnicama. Upravo kupio

 sveupitni

Super cijena za bljek friday je bio 449 kn crni.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
hummer0 kaže...

O mamu mu i moj kontroler počeo vući u lijevo.

Danas igram PES 2021 i branim penal kad golman sam od sebe počne ići u lijevo.

I tako kod skoro svakog udarca.

Ako sam kupio konzolu u Ekupi jel kod njih reklamiram ili mogu u Sancta Domenici?

P.S. to je kontroler što sam dobio sa konzolom. 

Sva sreća da sam kupio još jedan sad za bljack friday da sam mogao zamjeniti i nastaviti dalje.

 Ako nekom bude trebalo iako je kupljen u Ekupi stari se kontroler nosi u Sancta Domenica dućan gdje ga zamjene za novi. 

 Na sreću, ja nemam problema s kontrolerom, iako ne igram toliko. Konzolu imam od lunch daya i čitajući forum, svako malo čekam taj drift...  🤣

Koliko vrijedi jamstvo na kontroler, imam produženo jamstvo na konzolu.

I dali yoistick na računu ima SN ili?

Kako oni mogu znati da mi se ne pokvari neki yoistick dobiven s konzolom, odem i kupim novi, a uvalim za par dana stari?

3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hoce li igre koje su sad na popustu bit i nakon 22.12.? "vecem" mozda?
Tn
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice