PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 959.342
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo sad sam se skinuo s telefona. Samo frustracija! Ispričao sam se i dečku iz SD što ga zovem uopće jer blage veze nema, još manje od svih nas ovdje! To treba skucat direktnu liniju komunikacije s ekipom koja vodi cijeli taj cirkus. Dakle, nisam dobio ništa konkretno, ni veljaču, ništa. Samo izmotavanje i strpimo se i korporativno bespomoćno. Rekao sam, na kraju, da molim da se prenese nadležnima da sastave neki novi debeli mail i pošalju globalno svima koji još čekaju jer da im vrijedi ona za siječanj zadnja i da se ljudi nerviraju i zovu jer više informacija dobiju s foruma nego od ljudi koji upravljaju narudžbama, što je apsurdno.

Ulazim u zen mode do veljače jer ovo je baš koma s njihove strane.
 
2 2 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

i onda se još k tome čovjek sjeti da je Maja Šuput dobila
plejku da može streamat na svom twitchu. majuška esport competitor

mene prošao hype za plejku, ja se samo divim sonyu u još jednom
"dobro" odrađenom poslovnom nizu.

3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo update, nakon mog "oštrijeg maila" upravo su me nazvali iz SD i ponudili nadoplatu za BR verziju koja će mi "sigurno" stići početkom 2. mjeseca, pa eto, svi ste nešto podijelili sa svojim iskustvima, tako da imam potrebu i ja, LP svima i sretno

 
2 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Kolika je cijena informacije o 'početku veljače'? Brat bratu, sto eurića! Ajde, neka bude tako svima! Ne nadoplata, već konzola, u nekom obliku.
 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Sad sam im i ja poslao jedan oštar mail, očekujem igranje za valentinovo

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
m4st4 kaže...
Kolika je cijena informacije o 'početku veljače'? Brat bratu, sto eurića! Ajde, neka bude tako svima! Ne nadoplata, već konzola, u nekom obliku.

 Razlika u cijeni izmedju DE i BR verzije, tako je 100 eurića

8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Niste mi jasni.....

 

Prije par dana covjek vam je lijepo pokazao kako je rijesio svoj problem.

 

Vi i dalje se bavite "netko je rekao", "ja mislim, ja se nadam".....

 

Prigovarate trgovini, i opet sami definirate neke nedefinirane rokove, bit ce u veljaci, bit ce u ozujku.....

 

Halo, SD - konzola placena 25.09 (karikirano). Danas je 21.01. Nije isporucena. S time ste prekrsili clanak taj i taj zakona toga i toga.

 

Nudim dogovor - 5 dana za isporuku konzole, ili povrat novca uvecan za kamatu - 5% od iznosa po danu cekanja (karikirano), inace vam slijedi prijava nadleznima, i eventualna tuzba.

 

Mislim da bi vam se problem rijesio brzo. 

 

Vidim da se 19.11 i tcom ovdje spominje u negativnom kontekstu, jer su ti ljudi konzole dobili prije vas koji cekate, no, ovdje je ipak rijec o dobro odradjenom poslu s njihove strane - pokupili narudzbe, isporucili u dogovorenom roku.....gdje je problem.

 

To sto je netko drugi zakazao, pa smo konzole dobili mi iako smo ih naruculi 2 mjeseca kasnije..... nije to kriv t-com. A jos manje mi.

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

pa kolega ja sam poslusao kolege da se razumijemo ja nisam napravio preorder.

ali vidim da sad u ovoj posiljci Santa ima viška BR verzija kad ljudima koji su
preorderali digital verziju nudu BR uz nadoplatu, znaci imaju viska onda imaju i
jednu za mene. pa APP, bacit cu im neke finte pa šta bude.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Osobno nebih pristao na nadoplatu.

Ne trazim nista, samo mi isporuci ono sto sam ti platio.

Ako ne mozes - daj mi br o svom trosku, zasto da ja krpam tvoj zayeb.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
3 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

pa kolega ja sam poslusao kolege da se razumijemo ja nisam napravio preorder.

ali vidim da sad u ovoj posiljci Santa ima viška BR verzija kad ljudima koji su
preorderali digital verziju nudu BR uz nadoplatu, znaci imaju viska onda imaju i
jednu za mene. pa APP, bacit cu im neke finte pa šta bude.

 Pa na temelju čega si onda napisao "oštar" email?
Ljudi su pisali "oštre"mailove jer nisu dobili ono za što su dali novac. Ti veliš da nisi napravio prednarudžbu.

4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
tomglo kaže...
bloodborne kaže...

pa kolega ja sam poslusao kolege da se razumijemo ja nisam napravio preorder.

ali vidim da sad u ovoj posiljci Santa ima viška BR verzija kad ljudima koji su
preorderali digital verziju nudu BR uz nadoplatu, znaci imaju viska onda imaju i
jednu za mene. pa APP, bacit cu im neke finte pa šta bude.

 Pa na temelju čega si onda napisao "oštar" email?
Ljudi su pisali "oštre"mailove jer nisu dobili ono za što su dali novac. Ti veliš da nisi napravio prednarudžbu.

 pa kolega vidiš da muljaju i kenjaju, zasto ljudima nude BR verziju uz nadoplatu ?

 očito imaju viška plejki, a ja ako mogu ću to iskoristiti nisi shvatio moju "zajebanciju".

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ma, nude nadoplatu za BR, ali neće ga dobiti ovaj tjedan, dobit će kad dođe opet val u veljači.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Kakva je shema s ovim narudzbama od 19.11. kod Tcoma? Jesam ja jedini koji jos nije dobio konzolu, ili ima jos nesretnika?:)
Goran
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Neka uzmu kamate od mog cjelokupnog iznosa uplačenog u 10ti mjesec pa si sami nadoplate i isporuče mi to više...
 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ovs tema o PS5 dostavi ima vise poruka nego Xbox series X original

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
nono11 kaže...
Kakva je shema s ovim narudzbama od 19.11. kod Tcoma? Jesam ja jedini koji jos nije dobio konzolu, ili ima jos nesretnika?:)

 Digitalna ili?

 

Ja sam bio pod dojmom da su svi dobili od t-coma.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
13 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Blu-ray verzija. Bome ja svoju jos nisam dobio
Goran
12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam cijeli slučaj odlučio prijaviti inspekciji, pa se nadam da će ih to natjerati da nam barem ponude iskren odgovor ili nešto konkretno, a ne ove C/P mailove i odg. da će biti kada bude doslovno. Ja sam prednaručio na eKupi 8.10. digitalnu verziju i dosta mi je da me se pravi budalom, a svaki mjesec se uredno naplaćuje iznos obročne otplate.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 12:42 (Ezel94).
 
8 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ezel94 kaže...
Ja sam cijeli slučaj odlučio prijaviti inspekciji, pa se nadam da će ih to natjerati da nam barem ponude iskren odgovor ili nešto konkretno, a ne ove C/P mailove i odg. da će biti kada bude doslovno. Ja sam prednaručio na eKupi 8.10. digitalnu verziju i dosta mi je da me se pravi budalom, a svaki mjesec se uredno naplaćuje iznos obročne otplate.

 da li si inspekciji prijavio ekupi ili SD?

12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ekupi. Kod njih sam obavio prednarudžbu. Neka se oni dalje "bore" sa SD jer sam čuo da su ionako svi uzimali preko SD kao ovlaštenog uvoznika.
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo upravo mi je SD potvrdio nadoplatu za BR.
 
5 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Jebinjo kaže...
Evo upravo mi je SD potvrdio nadoplatu za BR.

 

Čestitam Jebinjo!

 

Oduvijek sam to htio reći. 

 

Što sad, ekipa, očekujemo neki lagani sway na podiju uz sentiš za Valentinovo, 14. veljače? 

 

Najbolje da pokrenemo kladionicu za kriptovalutu. Evo, ja velim da će treći val odnosno sretni mailovi doći između 15 - 19. veljače, točnije u srijedu 17. veljače.

12 godina
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
S eKupi odg još jednu C/P poruku da ne znaju kada će konzole stići... Do tada čekam kako će prijava proteći pa javim novosti. Sretno svima i nadam se da će netko i dobiti svoju konzolu uskoro.
 
5 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Isplatilo se reći danas telefonski da su nam dužni novu korporativnu poruku nade, evo što sam dobio:


Poštovani,

Hvala Vam još jednom što ste prednaručili PlayStation 5 konzolu!
Još jednom, želimo Vam se zahvaliti na strpljenju i primite naše isprike radi dužeg čekanja isporuke.

Ovom prilikom Vas obavještavamo da je pošiljka sa Vašom PS5 konzolom najavljena od proizvođača za dolazak na naše skladište tijekom veljače.
Dodatno ćemo Vas o statusu isporuke informirati na dan zaprimanja pošiljke, a Vaša PS5 konzola će sljedeći radni dan biti predana na isporuku kurirskoj službi koja će Vas nadalje dodatno obavijestiti SMS porukom o tijeku isporuke.

Srdačan pozdrav,
Vaša Sancta Domenica

Ako ovo nije obvezujuće, ne znam što jest! 😆🤟
 
4 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Takoder sam dobio isti ovaj mail pred 10tak min.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2021 15:44 (corney23).
12 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Jeeej, jako sam sretan radi tog maila... Al ajde, jos max mjesec dana prije nego napravim nesto vise od prijeve Mingu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja nisam dobio mail, ali su mi rekli telefonski, naravno pitao sam jeli to sad sigurno, receno je da je, pa cu se toga drzati :D

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Isti mail sam dobio i ja pred cca 30 min.

 

Moguće da je onda pouzdana informacija da konzole stižu tijekom veljače.

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Nakon upita putem maila, koliko treba ekipi iz SD da odgovore cca?
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ne dugo, sutra će ti odgovoriti vjerojatno.
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice