PLAYSTATION 5 - dostava

poruka: 4.538
|
čitano: 973.228
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

A jeste se zapitali možda da neke poslovnice, gradovi nemaju veći prioritet od drugih? Gotovo sam siguran da će ljudi u Zagrebu dobit prije konzole koji su naručili nego neki koji su naručili u recimo Puli ako tamo uopće SD i ima svoj dućan, nekako mislim da to možda ima utjecaja na ovo što govore, jer ja sam isto naručio 25.02. i rekli su mi da bi trebala stići sredinom ožujka ili početkom travnja.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

A ne znam, ja si nekak mislim da bi sve konzole trebale doc u glavno skladiste pa onda dalje ovisno o tome kad je naruceno.

Jer inace ovi iz Pule ne bi nikad dobili konzolu :D 

Ja sam narucio u CCO eastu u Zg.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
donzega kaže...

A jeste se zapitali možda da neke poslovnice, gradovi nemaju veći prioritet od drugih? Gotovo sam siguran da će ljudi u Zagrebu dobit prije konzole koji su naručili nego neki koji su naručili u recimo Puli ako tamo uopće SD i ima svoj dućan, nekako mislim da to možda ima utjecaja na ovo što govore, jer ja sam isto naručio 25.02. i rekli su mi da bi trebala stići sredinom ožujka ili početkom travnja.

 ja sam 29.01. narucio 01.02. su mi potvrdili da su zaprimili moju uplatu i rekli da bi plejka
 trebala stici pocetkom/sredinom ozujka prije par dana na nagovor cure pitam ih opet
 ali smo sad vec dosli do kraja ozujka pocetka travnja. da za 2 tjedna posaljem mail
 vjerujem da bi odogovor vec bio kraj travnja pocetak svibnja. :)
 iz bijesa bi plejku razbio po dolasku i zakeljio to sonyu na njihov sluzbeni twitter profil. :)
 EDIT: moja lokacija ZG.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2021 10:17 (bloodborne).
5 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Update moja prednarudzba u SM digitalka 6.10. Je spremna za preuzimanje :) slikam popodne kad stignem. 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

Ajde da je i tebi napokon stigla xd

5 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Marcek555 kaže...

Ajde da je i tebi napokon stigla xd

 Pa bilo je i vrijeme. Mislim da smo sada skoro svi ili svi podmireni prije 19.11. (prednarudžbe)

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
lovropg kaže...

Mislim da nisam jedini, čuo sam i da su ljudima koji su 28.2 naručili rekli krajem trećeg, početkom četvrtog mjeseca.

 

Sad, ili su lagali mene ili tebe 

Ja bih volio da su lagali mene  

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
movie kaže...
lovropg kaže...

Mislim da nisam jedini, čuo sam i da su ljudima koji su 28.2 naručili rekli krajem trećeg, početkom četvrtog mjeseca.

 

Sad, ili su lagali mene ili tebe 

Ja bih volio da su lagali mene  

 I meni rekli isporuka ožujak, eventualno travanj. Službena vijest na portalu ffa isto tako. https://ffa.hr/vijesti/otvorene-su-dodatne-ps5-prednarudzbe-ali-samo-u-trgovinama/56720/

13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Čisto me sad zanima, znači kad su se otvorile ove nazovimo nove predbilježbe, SD je tražio 500kn avans kao rezervaciju i rekli su rok isporuke cca 4-5 mjesec. Važi li to sve isto i za HGspot? Oni su isto tražili 500kn i rekli taj rok. 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
snake44 kaže...

Čisto me sad zanima, znači kad su se otvorile ove nazovimo nove predbilježbe, SD je tražio 500kn avans kao rezervaciju i rekli su rok isporuke cca 4-5 mjesec. Važi li to sve isto i za HGspot? Oni su isto tražili 500kn i rekli taj rok. 

 Ja sam naručio u HG spotu početkom 1. mjeseca i rečeno mi je sredinom veljače, pa se to pretvorilo u sredinu ožujka pa se sad pretvorilo u kraj ožujka/početak travnja i stabiliziranje prodaje sredinom svibnja.. Ne znam što da mislim više. Sve mi se čini da će ekipa što je naručila proteklih dana u santa domenici dobiti prije nas koji čekamo po par mjeseci. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2021 13:29 (medvedovski).
16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Leoni das auto kaže...

 I meni rekli isporuka ožujak, eventualno travanj. Službena vijest na portalu ffa isto tako. https://ffa.hr/vijesti/otvorene-su-dodatne-ps5-prednarudzbe-ali-samo-u-trgovinama/56720/

Nije to službena vijest već samo novinarski članak. Koliko vidim pisac članka je informacije tražio od prodavača u trgovini. Očekivao bih kod pisanja članka da se obrati recimo voditelju prodaje u SD koji je sigurno relevantniji sugovornik od običnog prodavača. Jedan prodavač priča jedno, drugi drugo a treći treće. Volio bih da su meni rekli krivu informaciju i da su vaše točnije te da će konzole prije stići. No dosadašnje iskustvo govori suprotno.

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pozz ekipa, zanima me jel itko ko je narucio ps5 DE iz hg spota pocetkom prosinca do sada dobio taj plej?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Evo čitam na netu da je danas SD pozvala sve kupce do 20.02. da dođu preuzeti konzolu. Naravno, opet se javljaju neki koji su kupili i platili konzolu 19.02. ali nisu dobili nikakav poziv.

 

Evo prije pola sata ekupi slao ljudima mailove o dostupnosti narudžbe za PS5

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2021 16:03 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Pozdrav!

Jedan update.

Danas u SD-u u Areni parku vidim u ponudi digitalna verzija. Pitam decka na blagajni kaze isporuka svibanj, lipanj, a digitalna verzija tko je narucio u 2. mj. uskoro, kroz par dana ili eventualno 4. Mj. ovisno o redoslijedu rezervacija.

Sad pitam u chat postoji li neka vrsta provjere koji smo po redu za dostavu ili kad bismo priblizno trebali dobit, kaze mi zenska da je bez obzira na vrstu konzole isporuka svibanj, lipanj.

Sto reci nego nevjerojatno i bezobrazno.

Bilo je obecanje tko obavi rezervaciju, najkasnije 4. mj., a pritome nije ni bila prica o digitalki i kaze mi decko ovim rijecima "boga pitaj kad ce ona doci"

Obavio rezervaciju 21.2. za BR verziju.

Danas covjek pored mene na blagajni preuzima svoj, ne znam kad je kupio.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Evo dokaz!
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Daleko od onih popusta za accesories, ali okej.

Ponuda definitivno super sto se tice digitalke i Miles Morales-a koji je 600 kn.

Mislim da se isporuka ocekuje 4-6. mj. za narudzbe ovih novih bundle-ova i novih rezervacija.

A nekako se nadam da mi koji smo narucili kroz 2. mj. Da ce biti kako nam je vecini receno- 3. mjesec!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Vjerojatno guraju BR verziju. I meni 24.2. rekli samo BR da moze. 

evo za vikend u svijet medija vidim primaju narudzbe

 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava

I sada ako netko za vikend naruči u svijetu medija i dobije u travnju prije nas koji smo u SD naručili tijekom veljače onda stvarno neznam što reći...

4 godine
protjeran
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Cura zvala hg Šrot i vijesti su tak "dobre" da ih necu podijelit s vama.

Razmislit cu sljedeci put opet prije nego uzmem high end proizvod od sonya dabog da propali 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.3.2021 18:29 (bloodborne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Cura zvala hg Šrot i vijesti su tak "dobre" da ih necu podijelit s vama.

Razmislit cu sljedeci put opet prije nego uzmem high end proizvod od sonya dabog da propali 

 Daj podijeli jer sam i ja kod njih, mislim se povući uplatu.

16 godina
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...

Cura zvala hg Šrot i vijesti su tak "dobre" da ih necu podijelit s vama.

Razmislit cu sljedeci put opet prije nego uzmem high end proizvod od sonya dabog da propali 

Nije problem u sonyu već u hg spotu koji je samo skupljao narudžbe bez ideje kako i kada će ih moći izvršiti. Jako neodgovorno s njihove strane. Sad opet bez moraliziranja i pametovanja ali dobro upoznat s poviješću hg spota to je vjerojatno zadnja firma u koju bih ušao i naručio konzolu.

13 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ljudeki ak sam ja izdruo 4-5 mjeseci čekanja da dobijem svoju plejkicu, vjerujem da će te i vi izdurati ovo malo čekanja.

 

Mene nekak sva ljutnja prešla kad sam jučer plejku u ruke dobio. 

LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Ja sam 01.12 narucila ps5 DE preko hg spota, tad mi je bilo receno da cu konzolu dobiti kroz 4-5 tjedana, sto se naravno nije dogodilo.. kontaktirala sam ih zadnji put prije mj dana da mi daju bilo kakvu informaciju ni to nisu bili u stanju.
Pa eto zanimalo me jel postoji itko da ga je u tom periodu narucio i uspio dobiti..
inace ne mogu ni zamisliti kako je tek ljudima koji su ga narucili u 9/10 mj a jos ga nisu dobili, katastrofa.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja još uvijek ne mogu vjerovati šta ovdje čitam. Da stvarno neki još nisu dobili konzole naručene od prije nove godine.

 

Moj primjer, gledao da bi napravio pre order, pa nakraju nisam, kao bit će sigurno na launchu di za kupit. Svi znamo kako je to završilo.

I tako čekam do 2. mjeseca, samo što nije. Čak su i održali žrijeb za pravo kupnje u najvećoj el. trgovini u državi(Slovenija), naravno da nisam ništa dobio.

Onda mi je puko film i 12.2 naručio u trgovini, gdje je pisalo dostava kraj 3. početak 4. mjeseca. Rekao, ajde sigurno neće bit kao ovi horori u temi.

Na moju sreću nije bilo, jučer  stiže mail sutra dostava, danas uredno dostavljeno.

Konzola strava. PS3 SLIM izgleda kao patuljak pokraj.

Evo to su moja iskustva, nekad je dobro živiti u maloj zemlji 

 

 

 

 

GET TO DA CHOPPAAA!!!!!!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
user2206 kaže...
bloodborne kaže...

Cura zvala hg Šrot i vijesti su tak "dobre" da ih necu podijelit s vama.

Razmislit cu sljedeci put opet prije nego uzmem high end proizvod od sonya dabog da propali 

 Daj podijeli jer sam i ja kod njih, mislim se povući uplatu.

 Eo

3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
bloodborne kaže...
user2206 kaže...
bloodborne kaže...

Cura zvala hg Šrot i vijesti su tak "dobre" da ih necu podijelit s vama.

Razmislit cu sljedeci put opet prije nego uzmem high end proizvod od sonya dabog da propali 

 Daj podijeli jer sam i ja kod njih, mislim se povući uplatu.

 Eo

 Sunce im žarko, kakva isporuka za 12.mjesec kad ni 11.mj nisu rjesili.

10 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Ja sam sad zval A1, rekli su mi da plejka stiže kroz 10 radnih dana. Naručio sam prošli tjedan. 

 

Ipak ajde nekaj od njih.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Kolko vidim najprije se dobije ako se uzme preko operatera, kako bi se reklo oni su pobrali vrhnje

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
PLAYSTATION 5 - dostava

Upravo mi stiglo iz Sancte na mail, a već imam 2 naručena kod njih i rekli za naručenog 23.02. dostava 4. mjesec, a za naručenog 04.03. rekli 6. mjesec, što znači po njihovom da ako bi sad naručio ovaj bundle PS5 paket da bi mi došao prije od mojih već naručenih, lol

 

 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PLAYSTATION 5 - dostava
Odvratan nacin rada.

3 tjedna nakon sto mi frajer kaze nema digitalke mozda ove godine nikako, eto ti u ponudi.

A primarno sam planirao digitalku jer sve igrice na ps4 su mi digitalne.

Ali rekoh okej da ne cekam kupit cu BR i doci ce do 4. Mj.

I rekao sam sam sebi ne kontaktiraju li me do 20. da pokupim BR, mjenjam ponudu za digitalku pa kod dode dode.

Ne bih davao 100 eura vise za nesto sto mi ne treba da mi dode isto kad i jeftinija verzija!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice