PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.800.023
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav. Namjeravam kupiti novi PS5 a ovu konzolu dakle četvorku koristim već jako dugo jedno 10 godina, uglavnom skupilo se tu digitalnih igara preko Ps store kupljenih na mom racunu. Moje pitanje je, kada prijedjem na novu konzolu zadrzavam li svoj racun? Takodjer mogu li onda prodati i te igre posto su vezane za moj racun i navest ih zapravo kao igre koje nudim ?

 

 

Samo rokaj!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Možeš ili ostaviti si cijeli account i igrati te igre na ps5 ili cijeli prodati nekome. Ne možeš pojedinačne igre prodati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
PlayStation 4

Aha mislim da sam razumio..

 

Kako onda maknut account sa postojeće konzole kada prodam ? Hoce to biti problem? 

Samo rokaj!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Koliko pamtim kad sam prodavao svoju, imaš opciju negdje unutar settingsa kojom makneš account i vratiš konzolu na tvorničke postavke. Isto stanje ko kad si ju ti izvadio iz kutije.

Ne znam napamet kako se zove, ali imaš na Internetu sigurno opis procedure.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
PlayStation 4

Hvaal ti puno mislim da sam shvatio. Samo mi nije jasno dali kada radin Upload saved data jel se misli na cijele igre sa sejvovima ili na save samo? 

 

Edit-dakle mene ne zanimaju sejvovi igara nego samo igre koje imam da ih sacuvam (imam ih oko sto).

Je li neophodno raditi upload save date ili je samo dovoljno da se logiram na profil PS5 kojeg kupim i igre ce automatski biti u library?

Samo rokaj!
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.4.2023 11:28 (bloodsucker).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Igre koje posjeduješ će ti se automatski pojaviti unutar Library kad se ulogiraš na PS5. Naravno, trebaš ih ponovno skinuti na konzolu ako želiš igrati. A ovo uploadanje je samo za save gameove.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
PlayStation 4

Sad je sve rijeseno;)

 

Sad cu samo factory reset ps4 i to je to.. i onda lagano kupnja nove konzole. Thanks!

Samo rokaj!
 
0 0 hvala 0
11 mjeseci
neaktivan
offline
PlayStation 4

Sony je izjavio da će još njihove igre izlaziti i za PS4

 

https://www.hcl.hr/vijest/sony-jos-uvijek-nije-gotov-s-izradom-igara-za-playstation-4-202716/

 
1 0 hvala 0
11 mjeseci
neaktivan
offline
PlayStation 4

 Na novom emulatoru za igranje PS4 igara na PC-u, tj. za sada samo za linux rade tvorci RPCS3

 

https://www.hcl.hr/vijest/krenuo-razvoj-novog-rpcsx-emulatora-obecava-pokretanje-ps4-igara-pc-ju-204508/

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2023 20:05 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation 4 SLIM_ ssd

Pozdrav!

Zamijeno bih na PS4 SLIM HDD s SSD-om većeg kapaciteta . Odgovara li SATA III , npr.  https://www.hgspot.hr/ssd-disk-960-gb-kingston-a400-2-5-sata-iii?manufacturer_id=970  ?

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4 SLIM_ ssd

Odgovara.

Cest la vie, mon amie...
10 godina
offline
Re: PlayStation 4 SLIM_ ssd

Neki tvrde da se ssd ne postiže previše s obzirom da ssd sata III a ps4 na sata II.?

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pozdrav ekipa.
Imam PS4 Pro 1TB sa dva kontrolera.
Od igrica na diskovima (znači fizičke igre) imam:
RDR2
GOW
Witcher 3/Dark Souls 3
Sekiro
GTA 5
Days Gone
Minecraft
Uncharted 4
Gran Turismo
Medievil
Crash Bandicoot N'sane Trilogy
Crash Bandicoot 4

U digitalnoj kolekciji imam par kupljenih igara i sve koje su dolazile besplatno.
Moje pitanje je:
Ako bi prodavao PS kolika bi razlika u cijeni bila da prodam sve zajedno u odnosu na onu kada bi prodao konzolu s dva kontrolera, sve fizičke igre ali bi zadržao account. Nije me briga za igre na accountu no registriran je s mojom osnovnom mail adresom, linkana je android aplikacija na taj account, kartice za plaćanje i ima još 4 mjeseca pretplate. Ako uzmem PS5 (mislim da ću ipak pričekati Pro, imam novo računalo pa uglavnom igram na njemu) da ne moram praviti novi account.
Po njuškalu vidim svakakvih nebuloznih cijena. Ja bi ga bez accounta stavio 200€. Mogu li očekivati brzu prodaju jer mi se ne da zajebavati s tim, pregovarati s kupcima koji žele spustiti cijenu i odgovarati na poruke i mailove.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Mozes slobodno staviti i visu cijenu. Ako sam dobro shvatio, ti bi PS4 Pro, dva DS4 i sve ove igre na diskovima dao za 200€?

Oba dva DS4 ti vrijede barem 60€, igre na diskovima da uzmemo 10€ po komadu su 130€. To je vec 190€ bez same konzole.

 

Osobno bih probao sa 300€, s obzirom na hit igre vrijedi jos i vise.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nemoj me krivo shvatiti, ne da mi se zajebavati. U životu mi više fali vremena nego novca. Htio bi staviti oglas tako da prvi koji nazove nosi.
Jedan kontroler malo zanosi prema gore kod aima (onaj koji je došao s konzolom, takav je od početka tako da je skoro nekorišten) i nemam kutiju.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Za 200 eura mi ga slobodno pošalješ
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Eto, to volim! Ako si ozbiljan pošalji mi podatke na privat.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4 SLIM_ ssd

Definitivno se osjeti pomak. HDD od 5400 rpm-a sa propusnosti možda 30mb/s i solid state drive karikiram 300/300 r/w. U inat dušmanima haha.
Bonus je ako ubadaš ssd u "Pro" konzolu, budući da Pro ima veću propusnost, što bi značilo da ne dođe do maksimalne brzine ssd-a, ali ga bolje iskoristi nego obična konzola.

Digital Foundry ima odličan video koji se tiče baš ovoga, pa svakako pogledaj i vagni si. Ja nisam dvoumio uopće dok sam ju imao.

Edit: BlueMax, ako on nije ozbiljan, biti ću ja!

Cest la vie, mon amie...
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.9.2023 12:55 (marinn95).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ozbiljan sam :)
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dogovorili smo se.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
PlayStation 4

Dečki molim pomoć, valjda sam sad pogodio topic.  Istječe mi na PS4 godišnja pretplata i nastavio bi dalje s osnovnim PS Plus Essential, prošle godine je bilo Black friday popusta ove godine ništa ne nalazim.. Dosta su dignuli cijenu na 71,99 €

 

Jeste našli kakvu ponudu s nižom cijenom? 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
RE: Play Station 4

Uzela sam si PS 4 slim prije par dana. Užasno mi se svida i da mi bude ugodnije igrati,kupila sam si controller Cosmic red za PS 5. 
Trebala bih vašu pomoć gdje mogu nabaviti usb stick koji ce mi putem bluetootha povezati PS 5 controller sa PS 4 konzolom?
Da li je svejedno kakav je usb samo da ima bluetooth konekciju ili bas mora biti za konzole? 
Na njuškalu je bio jedan ali je prodan,neznam gdje bih takvu stvar mogla naći?


7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne vjerujem da će ti ikakav USB ili ikoji drugi hardver povezati PS5 kontroler s PS4 konzolom jer Sony ne podržava kompatibilnost unazad po pitanju kontrolera. Dakle, nema načina za to.

PS4 kontroler radi na PS5, ali samo za igranje PS4 igara.

I to ti je to.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2024 16:09 (robogo).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4

Gdje ga onda mogu staviti na prodaju? nove je,nekoristen,u kutiji,samo se mi stajati....Molim da mi premjestite post pod prodaju a zainteresirani neka se jave na PM ili na mail drogon@net.hr

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ako si u OS, uzmem ga ja. 😁
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice