Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 586.448
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch
kratos091 kaže...

Pozdrav,

imam Switch Lite, htio bih malo isprobati i obični, spojiti na TV da vidim kako izgleda Links Awakening.
Vidio sam ovaj na njuški. Je li prevelik problem ovo što je opisao(prazna baterija a custom fw gore)?

 Uh dobra cijena, nikakav problem nije, samo ti treba plastični jig, i TegraRCM na kompu

I brzo kupuj, takav će otići brzo

14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Otisao je, iako sam poslao poruku 10 min nakon objave.
Vjerojatno mu se nije dalo slati, pa je prodao nekome iz Zg.
HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
dax-lax kaže...

Djeluje mi kao da se baterija ispraznila ispod razine punjenja. 

 

Misliš da je trajno izgubila sav kapacitet? Ili da se ispraznila toliko da se nemože niti napuniti više? (nisam nikad čuo za taj fenomen )

13 godina
online
Re: Nintendo Switch
Kako ne. Ako padne ispod 2.5V, punjač ti ne može trigerati power ic da je puni. Obzirom da se bavim mobilnim telefonima, 1-2 puta tjedno mi stranke dolaze s tim problemom. S vanjskim napajanjem napunim do 3-3.3V i dalje se normalno napuni punjačem. Naravno, za bateriju baš i nije dobro da joj napon padne ispod tih vrijednosti.
15 godina
offline
Nintendo Switch

Da li mi možete preporučiti must have igre i neke co op ili obiteljske igre. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.9.2020 19:23 (Gajotres).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Gajotres kaže...

Da li mi možete preporučiti must have igre i neke co op ili obiteljske igre. 

Mario Odyseey, Zelda Breath of the Wild, Xenoblade 1 i 2,Mario Rabbids i njegova ekspanzija sa Donkyem, Mario Kart 8,ima ih jos ali ove su bas top. 

14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Gajotres kaže...

Da li mi možete preporučiti must have igre i neke co op ili obiteljske igre. 

 

Što se tiče local multiplayer-a, Mario Kart 8 je must have. Mario party bi takođe trebao biti super, mada ga nisam igrao na Switchu.

14 godina
offline
Nintendo Switch

Netko zna ima li negdje u Rijeci izlozen switch za isprobati ?

MadeInCroatia
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Ekipa, jel kupio tko Super Mario 3D All Stars?
Malo sam razočaran što Mario 64 nije fullscreen. Tim gore što imam Switch Lite s manjim zaslonom.

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.9.2020 9:38 (kratos091).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Nažalost, to se znalo da će biti tako :( Iako, kad je tako i u handheld modu, zaista je premalo. Srećom su druge dvije igre fullscreen. 

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Nisam toliko detaljno pratio, vjerujem da su objavili, ali neugodno me iznenadilo.
Ok, ako im je bio problem prebacivati iz 4:3 u 16:9, razumijem. Ali mogli su ga bar stretchati do gornjeg\donjeg ruba ekrana, neka budu crne crte lijevo i desno.
Ovako je baš...loše..
HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Nintendo Switch

Za 3D All stars imam mješane osjećaje.

Jedva sam čekao igrati Galaxy i stvarno je odličan. 60fps, oštra slika, nema rušenja te pokazivač radi super za razliku od emulatora. Po mom mišljenju nakon Ožujka 2021 sve 3 igre će biti u prodaju zasebno, no nemam volje toliko dugo čekati.

Sunshine je, umm... ok? Grafika je bolje nego original, no šteta što je samo 30 fps. Kamera me malo zafrkava, no to samo zato što sam navikao na Odyssey. Fludd je zafrkan, no navikneš se, prije ili kasnije.

Mario 64 je koma. Pa ono, jedva da su išta napravili. Nisu ni promjenili format slike, ni fps. Kontrole su zafrkane jer su iste kao i prije 25 godina. Ništa nije promjenjeno i popravljeno. A tek kamera...

Osobno, ne vrijedi 60 eura, no ovako te igre igram gdje god da želim. Faks počinje uskoro, sad ću se voziti 4 sata u autobusu, igrajući Mario Sunshine, te onda nastaviti na TV-u kad dođem u stan. Nikoji drugi gaming sistem to ne dozvoljava. Sve to, bez internet konekcije.

 

Sve tri igre rade preko emulatora, što bi eventualno moglo značiti da ćemo dobiti još starih igrica. Volio bih stari Luigis Mansion igrati, kao i Mario Party 7.

O Zelda igrama da ne pričam, živim u nadi da će stare Zelda igre izaći kad bude 35 obljetnica, dogodine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nintendo Switch

Ne znam jel' ovo dobra tema za to, no ako itko prodaje igre za Switch nek' se javi.

Zanima me gotovo sve first party Nintendo igre, osim Odyssey, 3D All Stars, BOTW, Smash, MK8D, Arms i Splatoon. To sve imam.

Bilo bi super ako imate Link's Awakening, Luigi's Mansion 3, 51 Worldwide Classics, Captain Toad, Mario vs Rabbids, Mario Tennis...

 

Prodajem Pokemon Sword, Zagreb, primopredaja.

 

EDIT: Kupujem/prodajem isključivo novcem, nema nikavih zamjena

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 16:48 (imsonotgonnatellyoumyname).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Poslao PM

8 godina
offline
Re: Nintendo Switch
kratos091 kaže...

Ekipa, jel kupio tko Super Mario 3D All Stars?
Malo sam razočaran što Mario 64 nije fullscreen. Tim gore što imam Switch Lite s manjim zaslonom.

 Pa to ti je tak kad su lijeni portat igru kak spada pa koriste emulaciju

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Ko mi kriv što nisam bolje čitao... Ali vjerojatno bi svejedno kupio.

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
15 godina
offline
Nintendo Switch

Da šteta da nisu napravili remaster pravi.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Nintendo Switch
Dermentor kaže...

Da šteta da nisu napravili remaster pravi.

 Rade na 3D world + Bowser's a Furry.

Biti će još naslova nakon Ožujka, garantiram. Dosta drugih first party Nintendo igra se trenutno radi, pa me ne čudi toliko da je to puki port. Razočaravajuće, no ne začuđujuće.

Pikmin, BOTW 2, Metroid, Smash DLC, Hyrule Warriors, Bayonetta, Pokemon Snap... Bit' će toga još. Navodno će uskoro biti novi Direct, dugo je prošlo od prijašnjeg.

 

Inače Smash Direct je svaka 2 mjeseca, no prošlo je 3 mjeseca od prijašnjeg.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 15:49 (imsonotgonnatellyoumyname).
8 godina
offline
Re: Nintendo Switch
imsonotgonnatellyoumyname kaže...
Dermentor kaže...

Da šteta da nisu napravili remaster pravi.

 Rade na 3D world + Bowser's a Furry.

Biti će još naslova nakon Ožujka, garantiram. Dosta drugih first party Nintendo igra se trenutno radi, pa me ne čudi toliko da je to puki port. Razočaravajuće, no ne začuđujuće.

Pikmin, BOTW 2, Metroid, Smash DLC, Hyrule Warriors, Bayonetta, Pokemon Snap... Bit' će toga još. Navodno će uskoro biti novi Direct, dugo je prošlo od prijašnjeg.

 

Inače Smash Direct je svaka 2 mjeseca, no prošlo je 3 mjeseca od prijašnjeg.

 pa kaj je najbolje nije nit port nego se bas koristi emulacija, najjeftinije moguce rjesenje

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Sunshine odličan. Sa 64 se stvarno nisu potrudili. Nisam je nikad igrao kao mladi. Nakon navikavanja na kontrole, vidim zašto je toliko hvaljena. 

14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Kad se naviknes i udubis, zaboravis na ove lose stvari.
HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
imsonotgonnatellyoumyname kaže...
Dermentor kaže...

Da šteta da nisu napravili remaster pravi.

 Rade na 3D world + Bowser's a Furry.

Biti će još naslova nakon Ožujka, garantiram. Dosta drugih first party Nintendo igra se trenutno radi, pa me ne čudi toliko da je to puki port. Razočaravajuće, no ne začuđujuće.

Pikmin, BOTW 2, Metroid, Smash DLC, Hyrule Warriors, Bayonetta, Pokemon Snap... Bit' će toga još. Navodno će uskoro biti novi Direct, dugo je prošlo od prijašnjeg.

 

Inače Smash Direct je svaka 2 mjeseca, no prošlo je 3 mjeseca od prijašnjeg.

 O Metroidu ni riječi već godinama...samo su se jednom oglasili i rekli da su rebootali razvoj od početka, čini mi se prošle godine.

Re: Nintendo Switch
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Ne znam jel' ovo dobra tema za to, no ako itko prodaje igre za Switch nek' se javi.

Zanima me gotovo sve first party Nintendo igre, osim Odyssey, 3D All Stars, BOTW, Smash, MK8D, Arms i Splatoon. To sve imam.

Bilo bi super ako imate Link's Awakening, Luigi's Mansion 3, 51 Worldwide Classics, Captain Toad, Mario vs Rabbids, Mario Tennis...

 

Prodajem Pokemon Sword, Zagreb, primopredaja.

 

EDIT: Kupujem/prodajem isključivo novcem, nema nikavih zamjena

 

 Još uvijek tražim, kad kupim/prodam izbrisati ću objavu.

11 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Pozz ekipa,

Planiram se bacit u novu investiciju pa me zanima info da li se ove nove nintendo switch konzole mogu modati da se pune piratskim igrama ili su to zakrpali? Vidim da se cijene krecu oko 2500kn+ za nove sa garancijom, a na njuski su toliko polovne modane , pa reko da nije u pitanju neka caka ko sa novim updateanim plejkama gdje je zakrpan exploit.

Thx

 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

Nove konzole, tj V2 s novim čipom nije moguće modati softwareom već je potrebna instalacija čipa, tako da savjetujem kupnju starije V1 konzole.

https://ismyswitchpatched.com/

ovdje uneseš serial od konzole pa vidiš da li je moguć softmod.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nintendo Switch

Ima li itko iskustva sa mijenjanjem termalne paste u konzoli? Nameravam kupiti MX-4 pastu te jedan običan thermal pad pa da vidim hoće li temperature pasti. Ne znam jel' gušći MX-2 bolji.

Primjećujem da je Switch dosta glasan kad igram Ring Fit Adventure i Smash, a o BOTW da ne pričam. Ambientalna temperatura sobe je 20C, a ventilator skoro na max okretajima nakon 10-15 minuta Ring Fit.

 

Gdje u Zagrebu mogu kupiti izopropilni alkohol? Jel' tog ima u ljekarnama?

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 12:27 (imsonotgonnatellyoumyname).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Nintendo Switch
Počeo mi je driftati lijevi Joy-Con. Servis kaže da je dovoljno donijeti samo Joy-Con (što je super jer još mogu igrati putem Pro controllera).

Međutim, garancija mi je istekla jer je samo godinu dana, a rok od dvije godine još nije. Pozvao sam se na odgovornost trgovca za materijalni nedostatak i na jedvite muke su zaprimili Joy-Con.

Je li netko imao sličnih iskustava i kako je prošlo?

P.S. Mala zanimljivost - u Americi su se korisnici sudskim putem izborili za popravak Joy-Cona i nakon isteka jamstva jer su dokazali da se radi o serijskoj grešci koje je proizvođač svjestan.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Nintendo Switch
MrBlc kaže...
Počeo mi je driftati lijevi Joy-Con. Servis kaže da je dovoljno donijeti samo Joy-Con (što je super jer još mogu igrati putem Pro controllera).

Međutim, garancija mi je istekla jer je samo godinu dana, a rok od dvije godine još nije. Pozvao sam se na odgovornost trgovca za materijalni nedostatak i na jedvite muke su zaprimili Joy-Con.

Je li netko imao sličnih iskustava i kako je prošlo?

P.S. Mala zanimljivost - u Americi su se korisnici sudskim putem izborili za popravak Joy-Cona i nakon isteka jamstva jer su dokazali da se radi o serijskoj grešci koje je proizvođač svjestan.

 

Da, joy-con kontroleri su smeće i stalno se kvare.

Ja kupim novi je mi se ne da zajebavati sa servisom svako malo.

Koji servis si kontaktirao? Kad sam ja bio slao upit Nintendu rekli su mi da pošaljem poštom u UK :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Zašto neki dućani daju 12mj , a neki 24 mj garancije na Nintendo switch?
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Nintendo Switch

Servis od dućana - Links. Jamstvo je isteklo, pa s uvoznikom više nemam ništa, samo s trgovcem koji mi je uređaj prodao.

 

Eventualno, ako je Nintendo priznao grešku van jamstva, to se može rješavati ili preko distributera ili preko regionalnog centra (koji je u UK).

 

P.S. Čak i da kupim nove, sa ovima bih tjerao pravdu da imam u rezervi. Međutim, novi su debelo precijenjeni.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2020 20:50 (MrBlc).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice